12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • DasIsFuck
    #8531
    pontosan eggyetértek ezzel.
  • MoRT2195
    #8530
    Na remélem megint elcsesznek egy egész évadnyi részt azzal, hogy egy helyben vergődnek... Amúgy ez az utolsó rész jó volt, csak ne azt kelljen nézni a következő részekben, hogy békésen éldegélnek ott.
  • Zenszkij
    #8529
    tánt te is a tagja vagy ennek a meleg közösségnek, hogy ilyen jól informált vagy :D
  • dave9004
    #8528
    a beharangozók nem éppen szoktak rávezetni mi lesz a köv részben. elgalábbis WD-nél extrémen félrevezetőek. Terminus után kétlem h ugyanazt eljátszák. ha mégis, akkor nekem ennyi volt a sorozat :D
  • sparrow35
    #8527
    Bírnád nézni ahogy ollóznak?
  • Dobronski
    #8526
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor már mé nem lezbik? kiégek
  • Pares
    #8525
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ja. Mint a kötelező néger, most kötelező buzi...

  • Dobronski
    #8524
    Neee búziik nee
  • Narxis
    #8523
    Nem véletlen.
  • Narxis
    #8522
    kussolj már, thx
  • DasIsFuck
    #8521
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég üresnek néz ki az a közösség így beharangozó alapján.
  • Zenszkij
    #8520
    Mi lesz ott? Dráma!
  • acsati
    #8519
    Ez a rész felüdülés volt az előző kettő után és kíváncsivá tett, hogy mi lesz ott, ahova most kerültek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    gondolom az elrejtett pisztolynak, azért lesz még szerepe
  • sparrow35
    #8518
    Tara hájas? Te miről beszélsz? Biztos hogy ugyan azt a sorozatot nézzük?
  • Pares
    #8517
    Jó rész volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rick viselkedését teljesen megértem Woodbury meg Terminus után...

    Utoljára szerkesztette: Pares, 2015.02.23. 13:58:15
  • Jim Morrison
    #8516
    Jajj ma is egy rész? Előre félek...
  • IXEMGabeo
    #8515
    hmm erdekes resz volt:)

    szerintem ez az epizod teljesen rendben volt...Rick nagyon jot alakitott most, hiteles volt...mivel senki nem latta ezert kesobb fejtem ki miert...
  • Quantumleap
    #8514
    Szerintem a stáblista utáni jelenet sorozatok esetében nem annyira bevett dolog (eddig ezen kívül csak a Banshee-ban láttam, ott ugye állandó). Tehát nem feltétlen minősül figyelmetlennek az, aki nem várja meg, hogy lesz-e. Meg ugyebár eddig csak kétszer volt, ha jól emlékszem.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.02.22. 17:22:44
  • Grove4
    #8513
    Bezzeg azért nem kár, hogy az idétlen stílusoddal széttrollkodd. Megjegyzem a kérdésed sem aktuális már és ha figyelmesen nézted volna a sorozatot tudnád rá a választ.
  • eddaniel
    #8512
    eredetileg én két előző résszel kapcsolatban tettem fel kérdéseket, (amikre azóta kaptam egy értelmes választ) mert már untam azokat beírásokat hogy tetszett e valakinek az utóbbi két rész vagy sem ezért kár egy fórumot fenntartani
  • Madi92
    #8511
    Még ez is jobb mint a sírás! :D
  • Evoluti0N
    #8510
    Örömmel látom, hogy nem tért el teljesen a témától a topic.
  • MoRT2195
    #8509
    Igen... legalább nézz utána, mielőtt okoskodsz.
  • Narxis
    #8508
    Te nem idegen nyelven írtál hanem szimplán csak nem tudtál írni. :D
  • Narxis
    #8507
  • G_ArchAngel #8506
    na mondjuk az et cetera jovevenyszo nagyjabol 1000+ eve lehet resze a latin miatt a muvelt (anno irastudo) magyar emberek szokincsenek
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.02.20. 19:56:30
  • MoRT2195
    #8505
    Na ugye... látod mi lenne, ha itt idegen nyelven beszélne mindenki (mint most én)?! Nem csodálom, hogy nem értetted. Ha már magyar fórumon vagyunk, akkor magyarul írjunk.
  • sata75
    #8504
  • eddaniel
    #8503
    ajánlom, hogy tűnj el az sg-ről vagy nagyon rábaszol
  • eddaniel
    #8502
    te is keress egy nyelvtanárt, hátha ő az apád, anyukád úgyse emlékszik ki volt a sok állat közül. (tudod fiam nagy buli volt, örülj, hogy nem ugatsz) ja, írd meg hogy szerinted az utsó két rész nézhetetlen volt, vagy nagyon jó. ennyit tudtok primitív állatok
  • Narxis
    #8501
    Hehh? Addig értettem, hogy fejezzem be. Többihez mellékelj már egy szótárat. Amúgy meg kurvára leszarom, hogy mit akarsz.
  • Jakuza1
    #8500
    Amilyen jo volt a fele evad, az s5.e9 es s5.e10 annyira gyengusz volt.
  • MoRT2195
    #8499
    Te meg fejezd már ezt be komolyan... nagyon zeki vagy, hogy tudsz egy szót idegen nyelven, tillykke, de már kicsit unalmas, hogy majdnem sve kommentedbe beleírod. Főleg ha yokha a kommentedbe ez szerepel.
  • budosparaszt
    #8498
    "...megjelenik valaki a semmibol aki ismeri Ricket..na mifene..."

    Annyira hihetetlenül nem oda való volt a jólöltözöttségével, szinte vártam, hogy megszólaljon: "Nagy-nagy rajongótok vagyok a Facebook-ról"! :D
    Ezen aztán hülyére is röhögtük magunkat a film végére a párommal, így aztán szerintünk a film vége egész jóra sikeredett! :D

    (Bocs' a nickért, mert Farmer game.)
  • BoneDragon
    #8497
    Inkább fejezd be a trollkodást, de ha ez alapjárat akkor én kérek elnézést és csak sajnálni tudlak. Továbbá ajánlom, hogy keress fel egy nyelvtan tanárt...
  • eddaniel
    #8496
    aszt se tudod mit jelent, te szagmunkástanuló
  • sata75
    #8495
    Nem lesz benne, kiírták a csávót ezek csak bónusz jelenetei voltak mert asszem a Darabont haverja vagy ilyesmi és kell némi referencia az embernek a következő semmit érő szerepéhez.
    forrás
  • Narxis
    #8494
    et cetera, et cetera
  • precision
    #8493
    szerintem pedig téged fizetnek hogy minket fárassz... biztos valami kitalált figura vagy mert ilyen nincs...
  • Kongy
    #8492
    Nem tályékoztatták az iskolában a hejesírás relytelmeiről.