12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Quantumleap
    #8571
    Ezen semmi meglepő nincs, ha mások egy szerep kedvéért kopaszra borotválják magukat (nők is), illetve híznak-fogynak, akkor ez nem lehet nagy vaszizdasz.
  • szabii98
    #8570
    Valóban megnövesztette ekkorára
  • MoRT2195
    #8569
    Tudna borotválkozni, ha akarna... Mit gondolsz, régen amíg nem volt becsomagolva a boltokba a kész borotva, addig hogy borotválkoztak? Föltalálták magukat. Ha Rick akarna borotválkozni, akkor könnyen megtehetné, elég lenne egy szimpla penge, vagy kés. De szerintem a boltokba borotvát is találnának, ilyen zombi apokalipszisben nem épp az a legkelendőbb termék szerintem.
  • Prof William
    #8568
    Akkor az nem műszakáll volt?

    Tényleg megnövesztette ennyire? Én már itt buknám az egész túlélődolgot. Nem bírnék ekkora szakállal létezni. Bár legalább a zombik kisebb eséllyel. harapnának arcon. :)
  • Quantumleap
    #8567
    Kopasz azért ne legyen! Max olyan, mint a sorozat legelején, tüsinél valamivel hosszabb haj, símára borotvált ábrázat. De mintha kiszivárgott volna olyasmi még decemberben, hogy leborotválta a forgatáson a szakállát, és valaki elrakta lefagyasztva emléknek, vagy ilyesmi. Remélem, ez nem akkora spoiler, ami elrontja a filmélményt a sorozat hátralévő évadjaira.
    Amúgy meg tényleg:



    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.02.28. 10:15:18
  • MoRT2195
    #8566
    Ja, mint Shane, miután megölte (vagy inkább hátrahagyta) Otist. Az is utána nagy hajvágást tartott. :D
  • Prof William
    #8565
    Szerintem lesz majd egy olyan pont a történetben, ahol amolyan történet/jellem fejlődés keretében végre újra megborotválkozik.
  • Count Adyn
    #8564
    Annyira nyomatjak ezt a nagy gyanusságot hogy tuti nem lesz belőle semmi is igazat mondtak a homik:D
  • G_ArchAngel #8563
    mondta a srac, hogy rosszul exponalt (igaz aki latta a beharangozot, annak mar gyanus...)
  • desigo
    #8562
    Olyan kolóniában amiről nem sikerült egyetlen egy képet se készíteni amin szerepelnek emberek.
    lol
  • kissssss
    #8561
    attól hogy zombik császkálnak fel és alá egy sorozatban még nem kell törvényszerűen a reális/logikus gondolkodást kidobni az ablakon, márpedig ennek adtak most egy kisebb pofont mikor ricsiék kölköstül asszonyostul odaparkoltak a város kapuja elé, a szarunk bele lesz ami lesz alapon.

    apokalipszis idején minden olyan embernek akinek van némi sütnivalója rögtön az első kérdése az lenne egy akármilyen fontos helyzetben hogy "biztonságos e?" "biztos megéri?" stb....

    rágjam e még jobban a szádba????
  • stargatelost
    #8560
  • Quantumleap
    #8559
    Annak örülnék, ha Rick megint valami ilyesmi külsőt venne magára, bár fura lenne ismét ezt megszokni:


    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.02.27. 16:25:15
  • Quantumleap
    #8558
    http://index.hu/kultur/media/2014/12/01/daryl_nem_egy_tipikus_deli_suttyo/
  • G_ArchAngel #8557
    Oh!
  • SzinesGeza
    #8556
    Te írtál realitást!
  • szabii98
    #8555
    ezt csak spoilerbe merem...
  • Dobronski
    #8554
    De Daryl faszagyerek.
  • G_ArchAngel #8553
    Daryl meg akkor sem volt, amikor volt viz es borotva a farmon es a bortonben :)
  • IXEMGabeo
    #8552
    Kormanyzo es Gareth is marhara apolt volt...nem jelent semmit
  • Trucker39
    #8551
    Csak azért gondoltam, megemlítem, mert a csapat nagyon nem akart neki hinni. Ugye rendezett külső megjelenéshez az ehhez elengedhetetlen dolgok szükségesek. Mondjuk ha egy hozzájuk hasonló, loboncos, koszos idegennel futottak volna össze, érthetőbb lett volna számomra a nagy ellenkezés. Tudom, hogy korábban már megégették magukat rendesen kolóniákon. Azért mégis jó lett volna, ha valaki az érvelések közepette ezt is felhozza, hogy civilizáltabban néz ki, mint akivel eddig összefutottak.
  • Quantumleap
    #8550
    Ha állítása szerint egy kolóniában lakik, ahol az emberek békében, harmóniában élnek egymással, akkor ez miért kellene, hogy meglepő legyen?
  • Trucker39
    #8549
    Érdekes volt, hogy az egyáltalán nem került előtérbe, hogy az idegen ápolt külsővel (frissen borotválva, haj rövidre levágva, tiszta ruha) érkezett közéjük.
  • Quantumleap
    #8548
    Valahol már írtam, hogy esetleg poénból egyszer megpendíthetnék egy ilyen befejezés lehetőségét. (Bár ezt már megtehették volna mondjuk akkor, amikor Rick és Carl egy házban voltak a börtönös időszak után, és Rick átmeneti kómába esett egy sérüléstől.) A Lost második évadában ugye csináltak ilyet Hurley-nél, az egyik rá épülő epizódban.
  • IXEMGabeo
    #8547
    ha az 5x08 es 09-es fele epizodok kevesbe lesznek akkor ez az 5. evad nagyon kellemes csalodas...mondhatni a legjobb evad az 1. kivul...
  • Effe88
    #8546
    ez jó rész volt:)
  • Prof William
    #8545
    Vagy felébred az ágyában majd hangot követve megtalálja zuhanyzó Lorit a la Dallas.
  • Sysfox
    #8544
    Egyébként nekem kifejezetten tetszett a mostani rész, végig megvolt a feszültség, hogy hazudik-e az ürge, vagy sem. Jók az ilyen részek, ahol lehet agyalni, hogy mi lesz.

    Azt viszont én sem értem, hogy miért kell mindenkinek odasétálni a kapu elé, a valóságban simán figyelném, körbejárnám a helyet, hogy biztonságos-e. Ez így ebben a formában hülyeség, pláne a múltban történtek tükrében.
  • Sysfox
    #8543
    Miközben fölé hajol egy fekete hajú férfi és bemutatkozik: "Jack Shephard vagyok, Ön pedig az Oceanic-815 túlélője. Jól van?"
  • IXEMGabeo
    #8542
  • kissssss
    #8541
    nem ez volt a lényeg de mindegy.
  • G_ArchAngel #8540
    Egy lakatan szigeten, egy repulogep roncsa mellett...
  • Tikal #8539
    lesz 6. évad vagy végre Rick felébred a kómából a kórházban?
  • SzinesGeza
    #8538
    Már a legelső részben elbúcsúzott.
    Hogyan működik egy "zombi"? Az egész teória marhaság.
  • kissssss
    #8537
    tudod ez a sorozat már rég elbúcsúzott a logikától és a realitástól, ez már nem erről szól.
  • desigo
    #8536
    Mekkora felelőtlen és ostoba dolog volt az egész csapatnak odamenni egyszerre az ismeretlenhez.
    Nagyon nehéz lett volna két főnek felderíteni a terepet?
    Még lehallgató készülék is az ölükbe hullott...
  • Isti005
    #8535
    45 percet alig tudnak kitölteni értelmes jelenetekkel, mit akarnak 90-nel? Jesus...
    Utoljára szerkesztette: Isti005, 2015.02.25. 19:07:20
  • chilisos
    #8534
    http://comicbook.com/2015/02/25/the-walking-dead-season-5-finale-extended-to-90-minutes/
  • IXEMGabeo
    #8533
    +1

    nagyon nagyon jol alakitotta a bizalmatlan ketkedot..kemeny volt, de igazsagos...
  • sata75
    #8532
    "műértő a műértőknek"