12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • IXEMGabeo
    #8611
    benne volt Gabriel az elozo epizodban is...kapunal is mutattak cohh...
  • Quantumleap
    #8610
    Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Glennel összeakaszkodó idomár csóka egyfajta Shane 2.0 lesz. Az legalábbis hétszentség, hogy majd csinál valami meghatározó biliborogatást.
  • Tikal #8609
    Talán azért mert ők a főszereplők? :) Nem is nagyon lenne idő másokra, mert akkor annyira sem haladna a sorozat mint a game of thrones...
  • G_ArchAngel #8608
    +Carl, Michonne, Sasha

    A tobbiek tenyleg meghalhatnak.
  • DasIsFuck
    #8607
    Nekem se tűnt fel, de ez a sorozat tele érdektelen,unalmas szereplőkkel.

    kb rick,maggie,carol,daryl,(kóreai) akik igazán viszik a sorozatot a többi tényleg csak drámai haláltusához kellék.
  • Narxis
    #8606
    Brutáljó rész volt, farm feeling Rick fizimiskája miatt, am. meg izgisebb.
  • Konyigery
    #8605
    Pontosan ez jutott eszembe nekem is :D
  • kissssss
    #8604
    ejjj Ricki fiú jól megfogta a lényeget az utolsó 2 percben.
  • Madi92
    #8603
    Amúgy végső jelenetnél, mikor Rick jön le, akkor mintha ott ülne Carol mögött, de csak némi haj, meg fekete ruha sejlik ki.
  • Evoluti0N
    #8602
    Jah. Akkor csak simán nem volt egy sora se. Még egy közelit se mutattak róla, ahogy a többiekről. Teljesen beolvadt a háttérbe. :D
  • Kongy
    #8601
    Én sem vettem észre, hogy eltűnt amúgy, de ez nem ránk nézve gáz.. :)
  • Count Adyn
    #8600
    Nemtom mivan a szemetekkel:D
  • Evoluti0N
    #8599
    Nekem se. Meg annyira érdektelen karakter, hogy fel sem tűnt az eltűnése, ameddig itt el nem olvastam a hozzászólásokat. :D
    Azonban ettől függetlenül kéne valami logikus magyarázat rá. Csak úgy nem tűnhetett el. Ráadásul senki se említette meg a szereplők közül, hogy hol a fenében van. Mintha kitörlődött volna a létezése a időkontinuumból.
  • Kongy
    #8598
    Nekem nem hiányzik bárhol is van :D
  • Evoluti0N
    #8597
    Nagyon jó rész volt.
    De tényleg, hova tűnt a pap?
  • Tikal #8596
    nálad meg abbamaradt....
  • Tikal #8595
    "You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain."
    :D
  • Dynamic
    #8594
    Dehogy tűnt el. Mutatják őt is az elején, amikor bemennek az új helyre.
  • Mor3llo
    #8593
    omg
  • Madi92
    #8592
    Azbasznabe...
  • Pares
    #8591
    Nem pont ezt írtam én is?
  • eddaniel
    #8590
    A maroklőfegyvert az egyik zombie vitte el , beindult az evolúció (egyedfejlődés) a gyengébbek kedvéért. Így sokkal nehezebb lesz ellenük harcolni.
  • eddaniel
    #8589
    Eltűnt az egyik szereplő, az a fekete pap, szerintem megették a zombie-k a pajtában amikor az ajtónál be akartak törni, csak nem mutatták. Biztos lesz egy visszaemlékezős rész amiben mutatják. A vöröshajú, meg szerintem át fog változni mert a csaj a múltkor zombie-s késsel megvágta a karját. Király lenne már olyan zombie-kat mutatni amik eszközt használnak, lőfegyver, autóvezetés, kapcsolattartó eszközök (Walkieng-Talking) et cetera, et cetera...
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2015.03.02. 16:21:51
  • Prof William
    #8588
    Nem kizárt de "kissé" már elcsépelt lenne, ha harmadjára is egy "Safe Heavennek álcázott "elcseszett pszihopata/kannibálfészkekbe futnának bele.

    Ha ez jó hely, akkor még az is az is megérne pár részt, hogy éppen Rickéknek! kellene visszaszokniuk a normálisabbé életbe 3 évadnyi vérontás után.
  • Pares
    #8587
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Esélyes. Egyébként a fodrász csajszi férje is gyanús alak. Lehet, hogy lesz néhány alak, akikkel bajok lesznek, de a többiek normálisnak tűnnek. Dianna fővezír is korrekt.
  • RatBaG #8586
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki nyúlhatta le rick dugistukkerét?
    így elsőre csak a kiscsaj jutott eszembe, valószínűleg gyakran kimászkál, aztán lehet épp azt is kifigyelte...
  • Pares
    #8585
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem, hogy nem, nem kell rögtön leleplezni az egészet... ha egyáltalán lesz mit leleplezni, és nem kívülről jön majd a fenyegetés... ez utóbbinak jobban "örülnék", vagyis hogy végre normális emberekre találtak, nem pszichopatákra meg kannibálokra...

    Utoljára szerkesztette: Pares, 2015.03.02. 14:59:01
  • DasIsFuck
    #8584
    Jobb rész volt mint vártam, legalább volt feszültség a rész alatt.
    Különben nagyon remélem, hogy következő részben kiborul a szar a biliből, mert akkor farm 3.0 lesz ebből is.
  • RatBaG #8583
    az utolsó mondat mekkora badass volt mar :DDD
  • Pares
    #8582
    Eszméletlen jó rész volt! Nagyon tetszett!
  • Isti005
    #8581
    #szerk : CAROL
  • SzinesGeza
    #8580
    Áron és "barátnője" ott voltak túsznak!
  • Isti005
    #8579
    két kedvenc jelenetem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Claire kamuzása a videoban és amikor Glenn lerendezte a pattogó gyereket

    imádtam :D
  • Isti005
    #8578
    Nekem ez a rész már nagyon kellett. Ez egy nagyon jó új irány lehet. Isteni volt!
    That's more like it!
  • IXEMGabeo
    #8577
    ez kisse szokatlan epizod volt, de erdekes dolgok kibontakozoban...mondjuk azt, hogy ez egy remek bevezetes volt...ha megleste mindenki irok ezzel kapcsolatban meg...
  • IXEMGabeo
    #8576
    csoda tortent

    SPOILER



    Ricknek nincs tobbe herecsiklandozoja
  • Quantumleap
    #8575
    Annyiból hülyeség volt, hogy így már kapásból sejtethette, hogy valamit elkövetett. De ez igazából amolyan tévénézők miatti hajnyírás volt, hogy lássák, mostantól badassabb lesz. Elég gyenge negyedik falas effekt.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.03.01. 15:53:43
  • Jim Morrison
    #8574
    0:56-tól
    "it's all about the beard"

    annó belinkeltem rendes nem orosz feliratosan de sajnos azt most nem találtam.
  • MoRT2195
    #8573
    Melyik? A hátrahagyás, vagy a hajvágás? :D Amúgy abszolút nem volt felesleges, mert Shane karaktere innentől kezdve jelentősen megváltozott.
  • IXEMGabeo
    #8572
    undorito es felesleges jelenet volt...