12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • sata75
    #8651
    Valahol, valamikor olvastam, hogy a 18-49-es korosztályban a nők körében ő a legnépszerűbb szereplő (amcsi felmérés őket üssétek:) ), tuti nem fogják kinyírni :)
  • szabii98
    #8650
    Daryl a legnagyobb király, ne haljon meg:(
  • DasIsFuck
    #8649
    Szerintem is Daryl lenne a legjobb választás.
    Vagy Glenn/Maggie, de utóbbit jó nézni szóval vagy daryl vagy glenn.
    Glenn érdekesebb mint karakter én ezért választanám Darylt.

  • sata75
    #8648
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sokkal nem, de ügy emlékszem már Alexandria előtt meg kellett volna történnie. Vannak nálam sokkal nagyobb képregény fanok, ha akad itt egy reméljük majd elmondja:)
  • MoRT2195
    #8647
    Az az egyetlen, akit komolyabban sajnáltam, nagyon bírtam a csávót. :) Az is Carl miatt volt...
  • G_ArchAngel #8646
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ricknek meg levágta a kormányzó a kezét.
  • Quantumleap
    #8645
    A képregényben

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Glenn sokkal korábban meghalt, nem?
  • Madi92
    #8644
    Én még Dale-t sem tudtam megbocsátani..
  • Pares
    #8643
    Daryl? Nagyon remélem, hogy nem... Ja, nincs benne a képregényben, de annyira népszerű, hogy tervezik beletenni... Kizártnak tartom, hogy Darylt egyhamar kiírnák a sorozatból...
  • G_ArchAngel #8642
    Az megvolt, ketto is elment.
    Ha jon egy tavol-keleti, akkor Glennek annyi.

    Amugy szerintem Daryl halala lenne a legjobb huzas: a kepregenyben nincs benne es nagyjabol olyan sokkot okozna, mint Ned Stark lefejezese vagy a Red Wedding.
    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.03.07. 13:32:58
  • Pares
    #8641
    A szabály szerint először a négereket ritkítják...
  • G_ArchAngel #8640
    Helyes. Valakinek meg kell halnia az eredeti csapatból, hogy kicsit felrázzák a nézőket.
  • sata75
    #8639
    Nem nagyon értem kérdést.
    A képregényben nyílván így van, hogy a sorozatban mi lesz az meg majd kiderül. :)
    Mivel még nem bukkant fel nem tudni mi lesz. Lehet benne sem lesz.
    Utoljára szerkesztette: sata75, 2015.03.07. 12:06:05
  • Quantumleap
    #8638
    Ez nemcsak a képregényben van így?
  • sata75
    #8637
    egy kőarc
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aki bészból ütővel veri szét Glen fejét...

    Utoljára szerkesztette: sata75, 2015.03.07. 11:18:03
  • Szolnokboy1
    #8636
    Vakaki írja már be spoilerbe pls hogy ki az a Negan, akit mindenki annyira vár. Köszi
  • Prof William
    #8635
    Ez igaz. Nem hiszem hogy Polgármester + többiek felfogják, hogy mekkora egy kincs egy ilyen rendezett közösség.

    Sokan vannak akik ölnének érte és ostrommal foglalnák el. Ezzel persze tönkretennék, de az ilyen Kormányzó/terminus arcok nem hiszem, hogy sokat törődnének ezzel.
  • G_ArchAngel #8634
    Nem negativak, hanem semleges tulelok. Eppugy, mint a GoT-ban, ott sincs kimondottan rossz, de mindenki a sajat erdekeit nezi.
  • SzinesGeza
    #8633
    Nyilván ők sem úgy értették, hogy erőszakkal. Előbb utóbb feltűnnek majd olyan emberek akikkel már korábban is találkoztak és lesz nagy hirig az "üdülőtelepért". Akkor pedig csak Rick és népi zenekara lesz képes megvédeni az eltunyult eredeti tulajokat.
  • Quantumleap
    #8632
    De biztos nem bitorló módon, hanem úgy, hogy nem lesz más választásuk. Nem hiszem, hogy a készítők négy és fél évad után majd negatív figurákat kreálnak kedvenc hőseinkből.
  • Tikal #8631
    Át fogják venni a helyet, ennyi.
  • Pares
    #8630
    Nagyon remélem, hogy nem lesz ebből is egy Woodbury vagy Terminus, harmadszorra már kicsit lerágott csont lenne.
  • IXEMGabeo
    #8629
    Rick, Daryl, Glenn, Carol ugy tunik resen vannak...
  • Rita79
    #8628
    Valszeg gyengének akarja mutatni magát taktikai okokból.
  • Count Adyn
    #8627
    Azt mégsem mondhatta hogy kislányokat lövök tarkón hobbiként:D
  • desigo
    #8626
    Legnagyobb "pókeres" a főnökasszony.
    Mindenkinek kiosztja a testre szabott "munkát" amivel jól megvezet akit csak sikerül.
    Carol színészkedésén jót nevettem.

  • Prof William
    #8625
    Egyrészt remélem, hogy ilyen sosem lesz, de ha mégis akkor ezek már nem zombik lennének. :)

    Amúgy ha jól rémlik az eddigi legfejeltebb eszközhasználó zombi valamikor az első évad elején voltak amikor az egyik egy a kezébe fogott téglával ütögette a kirakatot.

    Nekem már az is neccesnek tűnt de még pont belefért...
  • sata75
    #8624
    Belinkelnék egy fotót a kollegáimról de nincs olyan amin mind rajta vagyunk...
  • Tikal #8623
    "Király lenne már olyan zombie-kat mutatni amik eszközt használnak, lőfegyver, autóvezetés, kapcsolattartó eszközök (Walkieng-Talking) et cetera, et cetera..."
    ez mindent elmond :DD
  • G_ArchAngel #8622
    Hogy is halt meg a leszbikus csaj a harmadik evadban?
  • eddaniel
    #8621
    Nálad el sem kezdődött, kistáska.
  • eddaniel
    #8620
    Alexandria lakói azért úszták meg idáig, mert a Zombie-k nem esznek melegételt.
  • Prof William
    #8619
    Lehet hogy ez lesz most probléma. :) Rick és barátai túlságosan is MELEG és szerető közösségbe kerülnek. :)
  • Effe88
    #8618
    na ez megint jó volt
  • ForzaInter
    #8617
    ahh:D:D::D:D::D:D::D:D:
  • Narxis
    #8616
    looooool
  • MrHyde
    #8615
    abuzija :DDDDDD
  • acsati
    #8614
  • Narxis
    #8613
    Megértem, hogy Rickéknek miért ilyen nehéz beilleszkedni, én is folyamatosan edzem magam lélekben, hogy bármikor jöhet egy zombiapokalipszis így legalább nem ér teljesen felkészületlenül. Nekik edzeni kell magukat a normál kerékvágáshoz, nem egyszerű.
  • IXEMGabeo
    #8612
    Eugene sem szolalt meg...