12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Konyigery
    #8971
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát morálisan eléggé szerteágazó érzéseket kavart bennem ez az utolsó pár rész. Zseniális húzás volt Rickékből sötét kegyetlen figurákat formálni vagy legalábbis a többiekkel szemben kontrasztban. Csak az az érzésem hogy annyira nem sikerült minden amit ezzel szerettek volna mutatni. Sasha jelenetei irritálóan ostobák voltak...egy értelmes mondatot nem adtak a szájába, jó nyilván kezd megőrülni de akkor is. Az atya idegesítő, de mint a szar, igazán csinálhattak volna belőle vmi tökös karaktert nem ilyen rinyapinát. Picit kötelezőszerűnek éreztem Pete megjelenését, pedig már kezdtek egész jól alakulni a dolgok. Már majdnem mindenki megmutathatta hogy van még bennük emberség, és még mindig a hősei a történetnek, erre pont a főszereplő bukik el a legvégén, Morgan arca mindent elárult. Csalódottság, csalódottság...., dehát ilyen az új világ, aminek Rick Grimesra van szüksége :/ apropó szegény Pete, elveszik a nőjét, kirugják a házából és még fejbe is lövik..hát nem lettem volna a helyében :D
  • Jim Morrison
    #8970
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezek szerint mégsem. pedig..
  • Kongy
    #8969
    Azért remélem olyat kapnak mint szegény Noah... pedig ő még csak nem is volt geci....
  • Pares
    #8968
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Nagyon remélem, hogy egyik se fogja megúszni. Meglátom bármelyik pofáját, már viszket a tenyerem... De az is lehet, hogy nekik érdekesebb halált terveznek, mint szimpla száműzést vagy kivégzést... kiérdemelték...
  • Pares
    #8967
    Tényleg
  • Kongy
    #8966
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja meg ahogy összevágták, hogy Glennék meg Gabrielék fetrengenek... csak sajnos nem halt meg egyik gyökér se. Ja de, Pete.
  • Pares
    #8965
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Abraham védőbeszéde is kegyetelen volt:
    "Simply put, there is vast ocean of shit you people don't know shit about. Rick knows every fine grain of said shit... and then some..." És közben Rick nyomja ki a zombi agyát. Aztaq... :D Nagyon jól felépítették a hangulatot és a feszültséget :D
  • Kongy
    #8964
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most hogy megjött Morgan már meghalhat Gabriel atya... Négerszabály :)
  • Pares
    #8963
    Aztaqrva. Én is most néztem meg, kib*szottul jó rész volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mondom, hogy Ricknek végig igaza volt (és nekem is igazam volt, hogy igaza volt #8906 2. pont). Pete-et még a verekedéskor ott helyben kellett volna agyonlőni vagy száműzni (inkább előbbi), nem hagyni szabadlábon, az öreg faszi akkor még élne... De ennek a tetű Nicholasnak is kijárna már egy golyó, hányan fognak még meghalni miatta? Reménykedtem, hogy Glenn szintet lép és meghúzza a ravaszt, de megúszta a nyomorék. A csuhásnak is kellett volna teljesíteni a kérését, bár lehet vele várni kell amíg kiderül, hogy átbaszott neki és hazudott Deannának, meg hogy ő hagyta nyitva a kaput is, csak hogy tisztázva legyenek a dolgok, aztán kaphatja a golyót ő is. A végén micsoda belépője és beszéde volt Ricknek :D Összességében nagyon jó rész volt, nekem nagyon tetszett, Morgan is megérkezett, ő is tudja Ricket igazolni. De amúgy is olyan demonstrációt és leckét kaptak az ott lakó "gyerekek", hogy valószínűleg ezek után Rickék átveszik az irányítást, meg úgy néz ki, hogy megvan az ellenség is a következő szezonra... Kár, hogy a részek ilyen hamar lemennek, aztán jön a hosszú várakozás...


    Apropó... Carol zseniális :D Rick és Daryl mellett a harmadik kedvencemmé nőtte ki magát :D
  • desigo
    #8962
    Egész nap vártam,hogy nézhessem az évadzárót ezért kellőképpen ráhangolódtam.
    Nem csalódtam benne,odavert rendesen.
    Amikor Sasha befeküdt a gödörbe már ott kész voltam.

    A vége után iszok egy pohár vizet majd pittyen a telefonom.
    Nézem egy közeli hozzátartozóm csatlakozott a viberhez.A gond csak az,hogy négy éve halt meg.
    Szerintetek mennyire ráz a hideg most?
  • DasIsFuck
    #8961
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén Rick jelenete kegyetlenül jó volt, meg az is, hogy mienst közeli veszteség érte Deannát rögtön megváltozott a hozzáállása.
    Azok után kicsit felébrednek a városka lakói, meg a jövendő farkas probléma is erősen hozzá fog tenni ehhez.
    Glenn és Saschát nem értem miért nem lőttek, a Pap-ot még megérteném, ha mást hoznak ki belőle.
    Én szívesen láttam volna azt, hogy tényleg megőrül és drasztikusan átvenné isten igazságszolgáltatási jogát.(értem ez alatt, hogy elkezdené megölögetni azokat akik szerinte nem érdemlik meg.)
    De sajnos ehelyett csak őrlődik tovább ami egy hatalmas hiba szerintem az íróktól, mert így tényleg csak zavaró tényező az egész karakter.
    Glenn-nek is lőni kellett volna, nem igazán tudom, mit akar tenni Nikolással, mert az egyértelmű, hogy nem maradhat tovább és megtapasztalta, hogy ő nem az a fajta ember, akit csak úgy el lehet küldeni.
  • DasIsFuck
    #8960
    Miket beszélsz? Carolból lett az egyik legjobb karakter.
  • DasIsFuck
    #8959
    Nagyon is komoly jelentése volt annak a 2 jelenetnek.

  • DasIsFuck
    #8958
    Na most komolyan hátast dobtam ettől a finálétól:D
    Hatalmas vigyorral néztem végig az évadzáró minden eggyes percét, mi a fasz történt ezzel a sorozattal, miért nem tud ilyen lenni 1 évadon keresztül?:D

  • Jim Morrison
    #8957
    képzeld mi lenne, ha az erdőben, nappal nem csak akkor veszik észre a zombikat mikor már csak fél méterre van tőlük.
    Logikus.
  • botyika
    #8956
    én azt nem értem, hogy egy csomó esetben a sorozat folyamán mikor be vannak szorulva valahova és néznek mint rozi a moziban mert nem tudnak mit lépni, akkor sose csinálják azt, hogy egy résen keresztül elkezdik szép sorban fejbeszúrni a zombikat aztán csak elfogynak előbb utóbb. pl a forgóajtós jelenetnél is működhetett volna ez a megoldás.
  • kill3r21
    #8955
    Szerintem ez arra utal, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    puhulnak elfele, és ez később elég nagy gond lesz szerintem
  • kill3r21
    #8954
    Jah leülve adott akkora KO-t hogy Rocky Balboa is futna a p*csába :D
  • Count Adyn
    #8953
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Misonn felvette a kardját, és egy wolves not far felirat egy auton, ennyi:D
  • szabii98
    #8952
    ohh akkor rendben, köszi :D
  • AntiHero
    #8951
    jelentéktelen 2 jelenet volt. :) említésre sem méltó.


    Amúgy az egész utolsó rész ahogy felpörgött az elején úgy ült le a végére..Legalább is számomra.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.03.30. 16:32:25
  • szabii98
    #8950
    Valaki leírná spoilerben hogy mi volt a proper-es verzióban a stáblista utáni két jelenet? :D már ha érdekes
  • bbdc77
    #8949
    Remélem a következő évadban megnyúzzák a bundájukért a két farkaswannabe faszt, megölik a gyengéket (buzikat, négereket) a településről, aztán nekiállnak az újranépesítésnek HBO stílusban. Máskülönben semmi újdonságot nem tud már mutatni ez a szar.
    Utoljára szerkesztette: bbdc77, 2015.03.30. 15:26:01
  • haxoror
    #8948
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Glennél üvöltöztem a képernyőnek hogy lődd már le a picsába. Sashánál szintén (ebből a papból valami kurva nagy dolgot kell kihozniuk hogy kárpótoljanak az össze szar jelenetért amiben szerepelt) Ricknél időm sem volt kiabálni, legjobb :D

    Kíváncs vagyok Morgannek ez a hippi hozzáállása mennyiben változna ha tudná hogy az a két farkasizé még aznap megölt egy másik embert és mindezt Ő megakadályozhatta volna ha nem ilyen idióta, komolyan az egyik még be is vallotta neki hogy rendszeresen megölnek másokat a cuccaikért, "minden élet értékes".ja hogyne....
  • Dobronski
    #8947
    Hmm 4/6villamoson csövit látva eszembe jutott rakhatnának be egy solo karaktert aki a kitörés előtt nem olyan körülmények közt élt. Szerintem színt vinne a csapatba.
  • zaki
    #8946
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindenki jo utra tert, pl Morgan, aki teljesen megzavarodott, mikor talalkozott a hazban RIckkel. Glenn sem az a gyilkolos fajta, Sasha detto, az is az utolso pillanatban meggondolta magat. Csak Rick volt a vegen kegyetlen, aki azonnal kinyirta azt a f@szt a vegen az oregasszony elso szavara. Mondjuk jogosan. Nem volt rossz az evadzaro, de en nagyobb durranasra (cliffhangerre) szamitottam. A z uj banda is kicsit erotlennek tunik. Azt hittem, hogy ketteszakad majd a csapat, de most meg csak jobban egyutt lesznek ezek utan. Azt is furcsalltam, hogy nem halt meg egy neger sem :D
  • Prof William
    #8945
    Nagyon nagyon teaser. Ilyet sztem mi is össze tudnánk dobni. :)

    De az legalább látszik, hogy -remélhetőleg- tényleg a járvány előtt/kezdetén kezdődik.
  • precision
    #8944
    hát...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    annyira nem volt rossz évadzáró, de mégis olyan "meeeh" érzésem van... Glenn pl. egy idióta, tényleg az... egy ilyen férget miért hagy életben? nehezére esik embert ölni? korábban nem okozott neki gondot, pl. templomos-kannibálos eset... na mindegy.
    a pap elég szemét.. nagy álszent...
    Sashat végre valaki megdughatná, talán helyre jönne agyilag
    akit viszont most már nagyon szeretnék holtan látni az Carol... vagy legalább Daryl dugja már meg, hogy tényleg nyugodjon le a p..ba :) annyira irreális lett a karaktere és annyira erőltetett... a kis törékeny gyámoltalan nőből lett a legnagyobb pszichopata? hagyjuk már :) simán lemészárolna mindenkit kérdés nélkül és imádja keverni a szart és manipulálni...
    Morgan egy állat, tetszik a karaktere, jó ötlet volt visszahozni
    és újra itt egy elmebajos banda a kannibálok után.. .a farkasok :) hát nem is tudom... durva csapdát csináltak az tény és termelik a zombit keményen, de az indítékaik nem teljesen világosak vagy érthetőek
  • MoRT2195
    #8943
    Jól van, azt hiszem innentől kezdve nem jövök ide, amíg meg nem néztem a részt... még elspoilerezed itt a végén a dolgokat, vagy valaki más biztos elfogja. :D
  • IXEMGabeo
    #8942
    nem kovetem figyelemmel a hireket
  • IXEMGabeo
    #8941
    azta kurva micsoda kezdet:D

    tippeljetek kivel kezdodik a zaro epizod...nem semmi mutatvany
  • MoRT2195
    #8940
    Már elég rég be volt jelentve, hogy kb 90 perces lesz. :)
  • IXEMGabeo
    #8939
    csak szolok tobb mint 1 oras evadzarora keszuljetek:) most fogom alvas elott meglesni angolul..kivancsi leszek
  • MoRT2195
    #8938
    Fear the Walking Dead Teaser. Semmi érdekes nincs benne, tényleg csak egy teaser. :D Mindenesetre én várom, és örülök, hogy nyáron lesz, akkor nem sok szóra érdemes sorozat van.

  • Tower Guard
    #8937
    Kicsit nevetségesnek tartom, hogy ezzel az erővel teljesen felesleges volt Deannatól rendőröket kineveznie. A rendet kéne fenntartaniuk, nagyon jól tudta ő is, hogy az ürge veri az asszonyt és a gyereket, teljesen beszámíthatatlan és simán elmehet addig, hogy megöli a saját feleségét és a fiát is akár. Na már most Rick megpróbálta először megbeszélni, hogy valamit tenni kéne, de nem lehet... Megölni kicsit drasztikus, de legalább száműzni, vagy elzárni kellett volna azonnal. (Itt magyarázta, hogy orvos stb. ezért nem lehet még csúnyán nézni sem rá, ami szintén ellent mond azzal, hogy mi a picsának képviselni a törvényt és hogy lehetne így rend) Valószínűleg Pete egy pszichopata, (akár sorozatgyilkos is válhat belőle) sőt az ki is derült azonnal, miután Jessie engedélyével volt a házban Rick, és már kérte is J. a segítségét a férjével szemben. R. lépéseket tett és kitessékelte a házból. P. rátámadt egy "hivatásos" rendőrre, úgy, hogy meg akarta ölni. R. önvédelemből már lelőhette volna úgy, hogy senki nem szólhatott volna egy szót sem, hisz a civilizált életben is számtalan hasonló eset történhet. Ráadásul, ha D. a legnagyobb agy, akkor azonnal le kellett volna esnie neki az is, hogy Nicholas bizony hazudik, és teljesen valótlan dolgokat állít, amit bármelyik másik ember észrevett volna, rajta kívül. (ha meg tervei vannak ezek után a csapattal, amit mondott is annak a degenerált N.-nak, az megint teljesen értelmetlen, hisz nagyon jól tudta, ha már rendőrt csinált Rickből, és tudta, hogy mi a véleménye az esetről, akkor ez nem fog annyiban maradni)

    Szóval innentől minden lépése értelmetlen a főnökasszonynak.
    Michonne hatalmasat csökkent a szememben. Mondjuk visszatérve, az hogy elidegenítette egymástól a régi bandát az nem is olyan rossz húzás volt, így 100% hogy szét fog hullani a csapat, viszont a lakók közül is fognak csatlakozni Rickék oldalára szerintem.

    Maggie rész sajnos szintén értelmetlen. Az első dolga szólni a csapatnak, hogy nincsenek biztonságban, mert a pap bekavart. Vagyis lett volna... Szóval bármi történik, csak ők járhatnak szarul és egymásra kéne számítaniuk... De ebből semmi nem történt meg. Nevetséges...

    Maga a sztori eddig nagyon jó, de félek, hogy a végére csalódások lesznek 1-2 szálból
  • Tikal #8936
    jaj de izgi
  • MoRT2195
    #8935
    Nem hiszem, hogy valami jó az internet lefedettség arrafelé, hogy letöltsenek egy jobb zenét...

    "Azt hozok fel amit akarod"
  • Tikal #8934
    Azt hozok fel amit akarod, LOL
    El tudtam volna képzelni más elektronikust is... egyébként maga a dal fos függetlenül attól hogy a szereplők hallgatták a sorozatban, vagy én a rádióban itthon.
  • MoRT2195
    #8933
    Mi az, hogy nem illett? Meg van határozva, hogy egy sorozatba milyen zenét rakhatnak, vagy mi? De ezt itt amúgy se hozhatod fel, mert maguk a szereplők kapcsolták be maguknak, hogy ott hallgassák, tehát nem csak egy hangulati zenét nyomtak be a készítők...
    De ha gondolod, mond el legközelebb Rickéknek, hogy ők egy zombis sorozatban vannak, szóval ne hallgassanak már elektronikus zenét, mert rontja az összképet.
  • Tikal #8932
    Neeem, velük semmi gond, ez amúgy is egy jó rész volt:)

    Ha jó emlékszem a legutóbbi részben is volt valami elektronikus zene, az se illett a sorozatba szerintem... remélem nem fogják folytatni
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.03.29. 13:05:38