12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Darthmushroom
    #9933
    gondolom más irányba ment Jézus és azért nem mentek vissza a Bentleyért, hogy nehogy elveszítsék a nyomát.
  • IXEMGabeo
    #9932
    Nem ertettem en se...

    2 jelenet volt fura, az egyik amikor a rakomanyt elkototte Jesus miert nem mentek utana Bentleyvel amivel addig is utaztak...ott loholtak es leizzadtak mire megtalaltak...aztan tok feleslegesen kezdtek el Daryllel harcolni hat persze, hogy a to melyen kot ki a cucc xDDD

    2. jelenet, ami pedig abszolut, de nem kellett volna meg irrealis az pedig a Spencer-Deanna (zombi) fele jelenet...nincs is mit hozzafuzni, leirtad, amit kellett

    ezektol eltekintve jo volt, mert az uj srac vegre valami ujdonsagot kepvisel
  • IXEMGabeo
    #9931
    kicsit tuloztal...max a felesegevel...

    ez az uj szoszke eddig max csokig jutott vele...nem volt rautalas, hogy egyutt jarnak, dugnak is
  • daver88
    #9930
    Te miért jössz ide minden rész után?? hogy elmond a véleményed...én elmondtam, nekem nem tetszett, gondolom nem én vagyok egyedül így.
    Koncentráljunk a jövő hétre, hátha...
  • kissssss
    #9929
    mindet végig?
  • gerinstyle
    #9928
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lassan végigkúrja az összes nőt akit kinéz hirtelen magának. Most egy kis csoki fagyi, hónap végén lehet belekóstol Glen Maggiába
  • Pares
    #9927
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, Rick és Michonne közel áltak egymáshoz, de ezt azért nehezen tudtam elképzelni...
  • DasIsFuck
    #9926
    A Rick és Michono vonal már érlelődött jó ideje, én már kb 1 évada vártam, hogy mikor lépik ezt majd meg.

    A jézusos vonal viszont nagyon jó volt.
    Egyrészt így kell behozni egy potenciális új karaktert, hogy szerencsétlen ne legyen teljesen érdektelen már az elejétől.
    A karakternek van egyénisége(pl már egy rész után látod, hogy a csávó nem egy kispályás 3-4 részig tartó zombitöltelék), olyan ez amit tud Rick,Daryl,Michone,Glenn a többi meg csak úgy van különböző indokok miatt.
    Másrészt meg végre feltudták dobni a portyázós részt is, mert még mindig ez lenne a legérdekesebb a sorozatban, de azok is anniyra egyhangúak és unalmasak már, hogy ilyenek kellenének gyakrabban.


    Mivel ennek a sorozatnak nincs egy fő történetvezetése így pont a loot köröket és a bázisépítést kellene előtérbe helyezni, és ezek köré egy érdekes és izgalmas körítést írni.
    Ehelyett a szánalmas és gyenge műdrámázást és szappanoperázást helyezi előtérbe és néha köré írnak egy-egy ilyen vagy a múlt hetihez hasonló részt.
    Itt van pl ez a Spenceres baromság is, láttuk már ezt a sorozattól a fene tudja, hogy hányszor.
    Ennek ellenére megint úgy próbálta a sorozat ezt előadni és kidobni egy csomó időt rá, mintha ez valami ultimate drámai rész lenne, holott spencer alapból egy nulla,érdektelen szar,deanna dettó, a szituáció meg már kitudja hányadszor jön elő.
  • Pares
    #9925
    AztaQrva most megleptek rendesen ezzel a befejezéssel... erre számítottam legkevésbé...

  • szabii98
    #9924
    Volt időszak, amikor nagyon mélyponton volt a topic, talán 2 évaddal ezelőtt..a 4. nagyon retek volt emlékeim szerint
  • Madi92
    #9923
    De úgy jöttök ide, mintha már nem a 6. évadnál járna a sorozat. (nem csak te)
    És még mindig és mindig, minden egyes rész után jön valaki és behány ide, hogy mekkora ótvar szar fos az egész és ezt hogy gondolták komolyan.
    Oké mindenkinek van és lehet véleménye, lett légyen az pozitív vagy negatív, de mi pék kalácsának kell minden egyes rész után ide jönni és pocskondiázni?
    6. évad. Szerintem mindenki tudja már mit nyújt ez a sorozat. Jó sok mazochista lehet, ha ilyen "szar" sorozatot 6 évadon keresztül néz valaki.
  • Madi92
    #9922
    Elég szimpatikus figura, szóval remélem az lesz.
  • szabii98
    #9921
    Szerintem meg jó kis rész volt, light-os, vicces, nem az a komoly, tele az idióta monológokkal. Kellenek az ilyenek. Jézus pedig komoly szereplő lesz, szerintem
  • Darthmushroom
    #9920
    tipikus töltelék rész volt kivéve ha:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha ennek a "Jézusnak" komoly szerepe a későbbiekben. am mind2 száll vicc volt, ez a jézusos az teherautó lopástól, az elvesztéséig mintha egy rossz vígjátékot néztünk volna. deanna száll meg, hogy?? ok, nem lett öngyilkos átalakul. mire átalakul meg lejut az emeletről már rég lövöldözésnek meg nagy zombi irtásnak kellett lennie kint, hogy arra induljon (a későbbi robbanásról meg tűzről nem is beszélve) de ő zombiként természetesen az erdőbe ment túrázni
  • daver88
    #9919
    Nem a szituációval van a baj, hanem a rendezéssel...
  • Jim Morrison
    #9918
    plot twist: ő tényleg Jézus.
  • Dobronski
    #9917
    Jézus hogy a faszba találta meg Rick-et?
  • Madi92
    #9916
    Hát akkor egy zombikkal operáló sorozat nagyon nem neked való! :D
  • daver88
    #9915
    Troll nem, csak realista...
  • Madi92
    #9914
    Mond, hogy Troll vagy! :D
  • daver88
    #9913
    Hát ez mi volt...pfff az évad leggyengébb része..
  • MAstudioHD
    #9912
    -Elég hülye döntés volt kimenni igaz?
    -Ja
    -Holnap is megyünk?
    -Ja
  • JaSoN HuNTeR #9911
    Nah végre! Nagyon jól indul a 6. évad!!!!
  • MAstudioHD
    #9910
    Bejött :D
    Nincs sok hozzáfűzni való az epizódhoz,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Rick és Daryles részek vittek mindent, Spenceres szálat kilehetett volna hagyni ,szerintem tök felesleges volt...
  • szabii98
    #9909
    Daryl és Rick viszik a hátukon a sorozatot az olyan unalmas karakterekkel szemben, mint Spencer
  • IXEMGabeo
    #9908
    nos hat 2 erdekes momentum tortent...az egyik bejott, akik megjosoltak az volt a zaro jelenet:D hogy mi, majd meglatjatok...

    nem volt rossz resz nekem tetszett
  • kissssss
    #9907
    szegény Balázs...
  • Madi92
    #9906
    Jó ötlet! :D
  • kissssss
    #9905
    ugye nem húzzátok karóba?
  • Jim Morrison
    #9904
    mindegy hagyjuk, tanult belőle :p
  • MoRT2195
    #9903
    Tehát lusta voltál 1-et kattintani a spoiler gombra, ehelyett inkább leírtad, hogy spoilert tartalmaz. Értem...
  • Madi92
    #9902
    kijelölöd, rányomsz :D Hatalmas megerőltetés.. :D
  • Balázs 17
    #9901
    tudom, de lusta voltam :D, meg mondom így lassan 1 hét után már mind1, de azért oda írtam figyelmeztetésnek xD
  • Jim Morrison
    #9900
    spoilert tartalmaz -> erre lehet használni a spoiler tag et :)
  • Balázs 17
    #9899
    spoilert tartalmaz

    rohadt jól kezdődött ez a rész, eleje az meglepett
    én vártam a sablont, hogy most akkor majd viszik el őket, meg, hogy ez a csávó majd Negan jobbkeze stb.
    ez jó húzás volt :) (de azt hozzá kell tenni, hogy emlékeim szerint az első ülésen volt az rpg, azt hogy vette ki onnan, hogy nem vették észre.. :D )
    utána viszont egy borzalom volt az egész, főleg ez a családírtás pff
    papos részt se értettem túlságosan, majd pont rá bíznák a babát lol, valószínű igen... :D

    a vége meg vicc kategória, mert amint rick kifut hirtelen mindenkiből előtör a menjünk ki, mert amire eddig nem gondoltunk és vagy lehetetlennek tűnt, most sikerülni fog és széthentelünk mindenkit a fszba :D

    amilyen jól indult, annyira komolytalan lett szép lassan ez a rész (számomra)
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2016.02.20. 14:38:11
  • DasIsFuck
    #9898
    Mekkora ostobaságokat összehordasz itt...

    A zombihordák már igen régóta nem félelmetesek, a sorozatban sem, de úgy általában bármilyen zombis cuccról beszélünk igaz ez.
    A sorozat már az elején sem volt konzisztens magához.
    Igen nem mindig így oldják meg, mert ez nem csak nem ésszerű, de biztos út a halálba.
    Itt viszont egyrészt ricknek elborult az agya -érthető okok miatt-, másrészt meg a többiek látták, hogy rick segítség nélkül megfog halni és mivel más esélyük amúgy sem volt itt mint harcolni, így megragadták azt amijük van.
    Ez egy rohadtul felemelő és egyben drámai jelenet volt amit ez a sorozat 6 évad alatt nem produkált még.
    Ráadásul egy új megoldást láttál tőlük a zombi horda jelenetette problémára, így már csak emiatt is piros pont.

    A primitív akcióhorrora meg annyit, hogy egyébként egy drámainak tűnni akaró szappanopera ami ugyan azokat a köröket futja újra meg újra.
  • DasIsFuck
    #9897
    Ez a sorozat tudna drámai lenni?
    Kb akkor volt az amikor a nézd a virágok voltak, de egyébként még carl vagy bármelyik főszereplő megölését sem tudná megöletni drámaian.
    Ez a sorozat rickről szól az összes többi csak ott van.
    Persze lehet értük aggódni, de csak azért mert régóta a csapat tagjai és csak azért aggódsz értük, mert tudod, hogy ha meghalnak nem lenne aki pótolná az űrt.
  • DasIsFuck
    #9896
    A twd már évadok óta hullámzik a jó,nézhető, de általában unalmas és vontatott az egész.
    Én pl már régóta kiábrándultam belőle, de igazán csak akkor lehet ezt látni, ha más normális sorozatot is néz az ember, mert azok után nagyon szembetűnő a twd gyengesége.

    Ez a rész viszont a rohadtul jó volt és ezek amik tartják az emberbe a reményt a sorozat iránt.
    Ez minden félévadban megszokott azért lenni, hol jobb, hol rosszabb, de mindig van legalább 1 ilyen rész ami úgy minőségi.
    A probléma ezek után szokott jönni, hogy az egész sorozat átalakul egy filler szappanoperába közel a nézhetetlenség szintjéig, hogy az évadzáróra megint legyen egy olyan rész amit várna az ember egy ilyen horderejű sorozattól.
  • Pares
    #9895
    Az a hülyeség, hogy szerinted "felrúgták az összes eddigi évad szabályát", mert semmi ilyen nem történt, és rohadtul túlreagálod a dolgot...
  • Hellsing47
    #9894
    Az ugye megvan hogy rick baltával aprította a zombikat , glenn meg miután kifogyott nem tudott mivel támadni vagy védekezni.
    Illetve glenn mögött ott volt a fal, nem volt hova hátrálnia, míg rick folyamatosan haladt előre és kaszabolt mint egy gép.
    És akkor még 1: glenn figyelemelterelésként ment be a zombik közé, kiabált, lövöldözött, oda vonzotta a zombikat magára, amíg rick mondhatni halkan gyilkolt

    Te vagy a példája annak, akinek semmi sem jó
    Utoljára szerkesztette: Hellsing47, 2016.02.19. 00:17:24