12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • cassoneitaly
    #9975


    The Walking Dead 6x12 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (hdtv-killers, internal.hdtv-afg, internal.hdtv-fum, internal.720p-killers, internal.720p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (AFG, IFT, FLEET, RMTeam) ||| (WEB-DL) --- HAMAROSAN

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek!

    Cassone
  • Seten
    #9974
    De azért pazarolni sem kellene: állandóan automatára állítják a karabélyokat pedig a testlövés - ugye - nem ér semmit.
  • Balázs 17
    #9973
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végre egy jó rész volt ami nem az üres párbeszédekről szólt és a zombi hentelésről
    mostanában nagyon sokat van Daryl, az 5. évad végéhez és a 6. elejéhez képest. Remélem nem őt tervezik kiírni, mert valaki tuti meghal
    egyedül ez a hálivúdi hülyeség nem tetszett, hogy pont egy szülésszel találkoznak + van egy ultrahang központ is a talonba :D

    Badass nagyi nagyon eltűnt mostanában
    Utoljára szerkesztette: Balázs 17, 2016.03.02. 15:29:59
  • G_ArchAngel #9972
    A fegyveres dolgon miért kell kattogni? Évek teltek el, rengeteg menekülő volt, szanaszét heverhetnek a használhatatéan fegyverek, mivel lőszert senki nem gyárt. Ráadásul ők továbbra is csak egy-két államban kóricálnak.
  • MAstudioHD
    #9970
  • Pares
    #9969
    Plusz nagyon könnyen elkészíthető.
  • MoRT2195
    #9968
    Morgan hasonló volt a botjával. :D
  • Seten
    #9967
    Szerintem pedig pont a lándzsa/naginata az egyik legjobb eszköz: nem kell túl közel menni az áldozathoz vele. Pláne ha mindkét végén van vágó/szúró él.
    Azon csodálkozom, hogy eddig miért nem használta senki.
  • kissssss
    #9966
    nem mondod.....
  • MoRT2195
    #9965
    Nyilván nem csak lándzsájuk van, bizonyára több közelharci eszközük is van, mint kés, balta, fejsze, stb.
  • Prof William
    #9964
    Mivel testvérsorozat szerintem ez ide is befér.... Akciódúsabbnak tűnik, mint az előző évad, de egy trailernél ugyebár sosem lehet tudni...

  • kissssss
    #9963
    viszont a hátránya az hogy zárt szűkös helyeken nem mész sokra egy hosszú lándzsával :/
  • PiszkosFred
    #9962
    El lett mondva anno, hogy ez egy olyan "vilag", ahol pl a zombi mesek, zombi filmek sem leteztek sosem, maga azt a kifejezest sem ismertek, hogy zombi, ezert is ert varatlanul mindenkit a jarvany es a kovetkezmenye, es ezert sem tudtak, mit csinaljanak eleinte. Ez egy fiktiv amerika, az is lehet ebben a kitalalt valosagban nem lovoldoztek egymast halomra az igeret foldjen az emberek, mint a jelen kori megfelelojeben, igy lehet, hogy nincs annyi loszer sem. Ki tudja? Ezeken kar agyalni, mas vilag, mas logikaval, mas alapokkal. :)
  • Madi92
    #9961
    Lándzsa meg szerintem jó a zombok ellen, mivel könnyű kezelni, relatíve nem kell közel menni, nem ragad be. Gyakorlottak akár dobálózhatnak is vele.
  • Pares
    #9960
    Először is nem nem találtak, hanem kifogytak a lőszerből. Nem ugyan az. Másrészt már eltelt néhány év, és amint láthattuk, nincsenek egyedül, akik lőszert keresnek a környéken. Valószínű amúgy, hogy a Megmentők szépen lefegyverezték őket, nyilván nem hagynák, hogy fegyvereket tudjanak ellenük használni.
  • IXEMGabeo
    #9959
    hat most Istenem...ezt is ki lehet valamivel magyarazni, de mar effele logikakat felesleges a filmekben keresni:) koncentraljatok a fo tortenet szalra, ami pedig jo volt...dramai hatas is megvolt
  • IXEMGabeo
    #9958
    jo kis epizod volt ezt a Jesust egyre jobban kedvelem:D o lesz az uj megvalto
  • Prof William
    #9957
    Főleg hogy a sereg nagy részét is megették, + amennyi fegyvermániás fazon van az USA-ban... szó szerint az utcán kéne hevernie a fegyvereknek.
  • Dagohun74
    #9956
    Mondjuk azért elég hihetetlen, hogy Amerikában nem találnak fegyvert vagy lőszert, és lándzsákkal hadonásznak. Sehol egy sport, vadászbolt ahol találnánk íjat, számszeríjat stb .... Na mind1 néha fúra ez a film.
  • Pares
    #9955
    Jó rész volt ez. Jézus meg jó fej. Kíváncsi vagyok, mi lesz ebbő a háborúból... Negant még nem láttuk, de már jól felvezették a karakterét.
  • Montanosz
    #9954
    azért mégiscsak hülyeség hogy lándzsával hadonásznak,valamire való íjat még egy kisgyerek is tud készíteni, vagy legalább egy láncos buzogányt ami a zombik ellen is hatásosabb mint egy lándzsa
  • Jim Morrison
    #9953
    Rick bemutatkozás mindig hatásos.
  • grebber
    #9952
    Ez se egy részes harc lesz :D
  • haxoror
    #9951
    kibaszott jó rész volt. nagyon élveztem, visszatért a remény!
  • cassoneitaly
    #9950


    The Walking Dead 6x11 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (proper.hdtv-killers)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (AFG, FUM, IFT, AVS, RMTeam) ||| (WEB-DL)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek!

    Cassone
  • acsati
    #9949
  • G_ArchAngel #9948
  • desigo
    #9947
    Alap,hogy legalább az első éjjel figyeli valaki fegyverrel.
    Nem érezném magam biztonságban ezen a helyen soha...
  • Kongy
    #9946
    Smink, alapozó nélkül így nézhet ki...
  • Balázs 17
    #9945
    jól láttam h Deanna maszk nélkül volt?
  • IXEMGabeo
    #9944
    lehetseges...tiszta sor...csak fura volt elsore

    viszont Deanna, hogy kerult ki az erdobe a hazbol...az hagyjan, hogy kinyitotta az ajtot es varta a zombikat az emeleten, dehogy, ha a zombiknak eleveti valaki magat nem sok marad az illetobol...maskulonben ha at is valtozott es a teste egyben is maradt egyszeruen nem ertem, hogy kerult ki a hazbol...
  • IXEMGabeo
    #9943
    baszki osszekevertem a 2 markat:))) ciki...
  • Quantumleap
    #9942
    Azért ezt valahogy konkrétan meg kellene magyarázni később (hogy ő mesterolvaj és Houdini-megszállott). Legalább úgy, mint a Halálos fegyver 2.-ben Martin Riggs vállkiugrasztós képességét.
  • Seten
    #9941
    Azért ebből még nem kell rögtön az esküvői harangzúgásra gondolni. ;)
    Dugtak egyet. Belefért volna már korábban is.
  • Pares
    #9940
    Daryl nem láthatta a visszapillantó tükörben, mert a másik oldalon volt. Az már az előző jelenetekben is látszott, hogy Jézus nagy harcművész, ügyes kezű tolvaj és szabadulóművész lehet, csak úgy ugrabugrált meg párszor meglopta Darylt és Ricket úgy, hogy észre se vették... szóval valahogy sikerült kiszabadítani magát az alatt a néhány másodperc alatt... Ennyi :D
  • Tikal #9939
    magic


    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.02.23. 16:25:31
  • szabii98
    #9938
    A végén bekerült Rick-ék szobájába is, pedig őrizték. A kövi részben kiderül:)
  • gerinstyle
    #9936
    Hát ez az! Miért nem vitte az egyik azt a másik meg teherkocsit. Ahhoz már ész kell sajnos, vagy max 1db forgatókönyvíró Amúgy nekem hiányoznak az elrejtett magyar utalások mint az első évadban. (Magyar teherautó)
  • MoRT2195
    #9935
    Én azt nem értettem, hogy miután kikötözve ott hagyták az úton Jesust, hogy a francba volt az a következő jelenet, hogy a kocsi tetején van? Oké, hogy mondták, hogy nem kötötték szorosra direkt, dehát na... azért gondolom nem 5mp alatt kötözte ki magát. Plusz Daryl nézte is a visszapillantóban, és bemutatott neki. Szóval nekem ez a nagy wtf a részben. Esetleg lemaradtam közbe valamiről, ami indokolná, hogy került a kocsi tetejére?
  • csabush
    #9934
    Elsőkörben szőrszálhasogatás: Chrysler 300C az a Bentley. :D Másodszor szerintem elég sokat jöttek onnantól, hogy lerakták a tütüt, amit mondott is Rick, hogy majd visszamennek érte (itt mondjuk bennem élből felmerült a kérdés, hogy ha ketten vannak miért nem viszi az egyik a teherautót a másik az autót, de mindegy), szóval gyorsabb volt rögtön utánaszaladni, mint elszaladni az autóért, i guess.

    Jó rész volt, a logikai bukfenceket meg már rég nem szabad nézni ebben a sorozatban. :D