12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Flamer
    #12141
    nos hat igen.
    ez a 2. resz is mi volt. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ide oda ugraltak, amivel nem is lett volna gond, de baziunalmas volt.
    ez az A meg B meg.. full unalom volt.
    a 3. resz meg.. megint mi? oruljon baszki hogy eloltottak a tuzet. most mit kell szopakodni? kicsi A meg van hibbanva (jo tudom, ez obvious volt), de csak jar a szaja, hazudik a groupnak.. etc.

    egyedul tenyleg a negan -es resz volt amin jot mulattam es erdekes is volt. :D

    amugy megint ugyerzem balfaszsag az egesz. emlekszetek hany ember indult megolni negan-t, majd amikor ott alltak vele szembe nem huztak meg a ravaszt?
    legalabb 3 embert tudok mondani, de ott volt a sutott feju is, az sem, etc..
    most megint ez van. ott a majom alfa, ott all vele szembe a carolneni es hat a ninja csaj persze kozbe avatkozik. NEMAR!!!

    megolik alfat, VEGRE, meghalnak mind.. naes? bekesseg, nincs alfa.
    tudom. betat is megkell olni de hat most megint meg 1 golyo, nem? vagy meg par..
    szerintetek a tobbi, a csorda.. nem allt volna le ezek utan?
    ertem hogy nemelyik fogyatekos,de nem hiszem hogy ha A meg B kikerulne a kepbol akkor a tobbi folytatna ezt az eletmodot.. tarsulhatnanak a csapathoz es orom boldogsag.
    de persze nem.. huzzuk el megint, legyen meg 2 evad, bohockodas mire A meg B kikerul a kepbol.


    welldone. :D
    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2019.10.24. 13:09:04
  • bega82
    #12140
    Jah, pont azt sikerült megnéznem... úgyhogy kellett is állítgatni a feliraton néha. Kicsit uncsi rész volt ez, főleg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rositával meg Judzsínnal... De Negan jó volt, szokás szerint, meg Carol képzelgési is egész jól meg lettek csinálva.
  • RatBaG #12139
    van most valami extended verzio is.
  • cassoneitaly
    #12138


    The Walking Dead 10x03 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (web-tbs, web.afg, web.720p-tbs, web.720p-rmteam, web.1080p-tbs, web.1080p-rmteam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #12137
    pont azert mereszeltem spoilerezni, mert rohadtul nem erdekel senkit:)))
  • MoRT2195
    #12136
    Bár a FTWD-t nem követem annyira, még a 4. évadnál járok valahol, így nem tudom mi történt Morgannel (most mérges is lennék kicsit, hogy spoilereztél :D de már annyira nem tud foglalkoztatni ez az egész TWD univerzum, hogy abszolút nem tud meghatni egy spoiler sem), de Glenn esete után (ugye amikor azt hittük meghalt, de a kuka alá menekült), nem lepődnék még ha bármilyen lehetetlen helyzetből kihúznának egy szereplőt a slamasztikából.
  • IXEMGabeo
    #12135
    ja igen...

    testver sorozatban viszont Morgan lehet ott maradt vegleg...es sokan meg orulnek neki:) szerintem nem halt meg amugy
  • MoRT2195
    #12134
    Nyilván, így, hogy végig néztem, már gondoltam, hogy erre gondoltak. De miközben néztem a halálát, nem éreztem semmi ilyet, hogy ez hú de durva. Egy szimpla mellék(mellék, mellék, mellék.......) szereplő halt meg, ennyi történt.
  • Prof William
    #12133
    Pozitívként írták: "Az utóbbi évek egyik legdurvább halálesete"

    Hát ha ez pozitívumnak számít, az már elég nagy baj.
  • molnibalage83
    #12132
    Hát, ez bűnszar rész volt. Totálisan skizo őrült mindkét tag. Legfeljebb ennyi derült ki.
  • IXEMGabeo
    #12131
    hat a bekattant csajra gondoltak az alfas csapatbol...legdurvabb szamomra meg mindig az, amelyik Noah-val tortent
  • MoRT2195
    #12130
    Mielőtt megnéztem a részt (S10 E2), elolvastam az IGN kritikájában a Pozitv és a Negatív dolgokat. Pozitívként írták: "Az utóbbi évek egyik legdurvább halálesete" - Rögtön megjött a kedvem, hogy megnézzem, kíváncsi voltam nagyon. Vártam nagyon ezt a pillanatot, de egyszer azt veszem észre, hogy már vége. Melyik halál eset lehetett az ami ennyire durva volt? Én nem láttam ilyet.
  • molnibalage83
    #12129
    Ha nincs fórum poszt eszembe se jutott volna, hogy új rész van. Kb. itt tart most a sorozat nálam...
  • cassoneitaly
    #12128


    The Walking Dead 10x02 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (web-tbs, web.720p-tbs, web.1080p-tbs)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL | AFG,XLF,RMTEAM --- [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • SzinesGeza
    #12127
    Azt szerintem eddig is lehetett sejteni, hogy közülük sokan csak túlélési kényszerből vannak a csapatban, nem pedig azért mert szocipaták.
  • IXEMGabeo
    #12126
    na vegre kaptunk egy epizodot, Alfaektol es, hogy mi tortent veluk a multban..., es erzodik, hogy az o tagjaik kozul is vannak, akik kepesek megtorni lelkileg
  • Flamer
    #12125
    jah. vegulis ahogy a nagydarab allatt (beta) ledobta daryl-t pl a liftaknaba.. vagy forditva.. fene tudja hogy volt mar.. ja. az is real. biztos csak felallt volna a csavoka es elsetal kis karcolassal a fejen. :D
    szoval.. a zombiktol eltekintve sem erzem azt hogy olyan real lenne minden mas.. de mind1. ez nem is gond. sorozat. marvell filmeket is megnezem es nem gondolkodom azon hogy mekkora butasag egy ket dolog, mert nem ez a lenyeg.


    balge! +++

    "A sorozat teljesen inkozisztens. Néhány zombi ellen is pajzs meg anyámkínja. Amikor meg a várost anno elárasztották, akkor néhány tucat ember puszta erővel gyakott le mindenkit."
    ottvan. a pajzsos bohockodas.. ja. baromsag az egesz. :D
  • molnibalage83
    #12124
    Hát, ez egy meh rész volt. Már arra sem emlékeztem, hogy Siddiq hasított együtt M-mel, erre is emlékeztetnie kellett a sorozatnak. De már arra sem emlékszem, hogy akkor mi van Rositával és kivel van együtt.

    A műholdon meg röhögtem. Ennyire egy darabban nem érne le, hasznosítható rész semmi. Ha ennek szerepe lesz, akkor még csak-csak értem. Bár erdőtüzek maguktól szoktak lenni és mivel senki nem foglalkozik már velük...

    Olyan szinten 0 pénzből ábrázolták, hogy az első évad elején éreztem magam. A zombi maszkok is egyre gagyibbak.

    A sorozat teljesen inkozisztens. Néhány zombi ellen is pajzs meg anyámkínja. Amikor meg a várost anno elárasztották, akkor néhány tucat ember puszta erővel gyakott le mindenkit.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.10. 11:59:15
  • stargatelost
    #12123
    Az első mondatodban a kettő hogy függ össze egymással? Attól még, hogy vannak ebben a világban zombik, MINDEN más a való világ törvényei alapján működik.

    Alpha meg eléggé úgy tűnt a végén, mintha csak sétált volna egyet a friss levegőn, és észre sem vették a tüzet :D Az lesz a baj, hogy Carolt meglátta a területükön, innentől jöhet a megtorlás.
  • IXEMGabeo
    #12122
    igen mindent osszevetve a muholdas baromsagon kivul az epizod rendben volt...
  • IXEMGabeo
    #12121
    nem ertem miert segitettek volna a Suttogok nekik, amikor verengzo, elmebeteg gyilkosok tomkeleget alkotjak ALFA-val az elen...
  • Prof William
    #12120
    Most komolyan azért fog kitörni a balhé mert eloltották a tüzet ami felégette volna a suttogókat?

    Komolyan arra számítottam, hogy tényleg egy rövid tűzszünet keretében, majd együtt oltják a lángokat.

    A tüzet meg egy lezuhanó műhold okozta? Komolyan? Lett volna inkább villámcsapás, vagy szándékos/véletlen gyújtogatás mert annak hogy egy műhold elérje a földet, sőt hogy ott még kárt is okozzon majdnem nullával egyenlő.
  • Flamer
    #12119
    jo hat mondjuk azon hogy a muhod miert nem egett el, pont nem gondolkodtam, mert hat zombikrol beszelunk, meg olyan arcokrol akik rotthado hust huznak a fejukre es egesznap flangalnak benne. szoval..
    de.. az hogy ez a fo storyline most, hogy jujj eloltottak a tuzet ami a zombikat is odabaszta volna (a suttogokat) es emiatt most kijon a 3. vilaghaboru.. hat lol..
  • IXEMGabeo
    #12118
    epp ezen gondolkodtam, hogy a legkorbe erve elegett volna a nagyresze
  • molnibalage83
    #12117
    Holnap megnézem a részt és akkor válaszolok. Épségben nagy darabjai műholdnak a földet vagy vizet ritkán érik el. Kb. a Mir egyes darabjai voltak illetve pályára nem állt szovjet hasadóanyagot tartalmazó RORSAT-tal fordul ilyen elő. Kínos volt, mert lehetett takarítani utána Kanadában. Szerencsére lakatlan területen.
  • IXEMGabeo
    #12116
    ezt akartam kerdezni, hogy mitol fugg, vagy hogyan lehetseges, hogy egy muhold csakugy lezuhan? Ki jartas a temaban?
  • Flamer
    #12115
    akkor csak en vagyok az egyetlen aki szerint nem volt ez jo?
    marmint 4x ugyanazt megnezni.. jo tudom mas szemszog de qrva unalmas volt szerintem.
    illetve az elejen a bohockodas hogy 3masaval engedik ki a zombikat.. the fuck? nem is ertettem az mire volt jo.. real life sem igy zajlik. na mindegy.
    a lezuhant muhod.. meh. meg most mert megakadajoztak hogy leegjen az egesz qrva erdo, ezert majd alfaek nekik mennek? de hat.. miert? semmi ertelme az egesznek.
    komolyan arra szamitottam hogy megjelennek es elkezdik egyut oltani a tuzet.. de hat persze hogy a jozan esz total elfogyot ebbol a sorozatbol. :D
  • IXEMGabeo
    #12114
    Alfaek pedig kuldtek a jeleket, hogy ott vannak es figyelik oket...ebbol, hogy a tuzeset miatt atleptek a hatart jo nagy balhe lesz:)
  • IXEMGabeo
    #12113
    lehet azt mondjatok, hogy elfogult vagyok, de nekem bejott ez az epizod...Carol es Darryl is kicsit megint tarsalogtak, bemutattak par regebbi karaktert mikepp elnek, Negan is elejtett par otletet Gabriel fele, ami altal megint fonoknek erezhette magat, illetve azon agyaltam egy urszonda mikepp zuhanhatott le
  • cassoneitaly
    #12112


    The Walking Dead 10x01 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (web-tbs, web.720p-tbs, web.1080p-tbs)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL | AFG,XLF,RMTEAM --- [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • molnibalage83
    #12111
    Nem, már nem csak kezd. Régóta zúg lefelé. Már csak kíváncsiságból nézem, az élvezeti faktor sokszor alacsony.

    Igazából soha nem volt annyira nagy szám. Meg nem tudnám most fejből mondani, hogy a korábbi évadok nagy része miről szólt. Sok más sorozatnál mondasz egy címet és megmondom miről szólt az a rész. A House MD és Stargate pl számomra ilyen. A TWD nem...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2019.10.01. 17:49:47
  • Kaplan
    #12110
    Jajj de bénácska volt, ez a rengeteg slow-mo, értelmetlen hadászati formációk 5 zombi ellen (nyilván csak így tudják gyakorolni, de akkor is mókásan festett). Nem tudom, egyelőre úgy érzem, hogy kezd kifújni a WD univerzum a maga konfliktusaival. Remélem, hogy ez az évad rám cáfol.
  • IXEMGabeo
    #12109
    jaja most lattam, hogy kitettek viszont sokak szamara nincs felirat, ha tudsz valamit inkabb spoilerbe:)
  • molnibalage83
    #12108
    ????
  • stargatelost
    #12107
    KInt a 10x01!!!

    A Fear foshalmaz után üdítő volt értelmes párbeszédeket, és cool zombiakciót látni végre. Jó rész volt.
  • stargatelost
    #12106
  • IXEMGabeo
    #12105
    jo game-t, ez most OFF lesz, de a Days gone-t is erdemes kiprobalni...
  • stargatelost
    #12104
    Pár héttel korábban? :D Lassan egy éve lesz már, októberben hunyt el...

    Amúgy meg simán elfér ide, legalább éledezik kicsit a topik amíg szünet van...

    Sőt, még ez is simán elfér ide, hátha valaki Reedus miatt kezd bele (+JDM!)
  • MoRT2195
    #12103
    Szerintem a magánéletük nem idevaló. :D Mondjuk sajnos már oda jutott a sorozat, hogy kb semmiről nem beszélnek az emberek (itt legalábbis). Néha jön 1-2 komment az aktuális részhez, aztán annyi. Legalább így lehet miről beszélni, ha már a sorozat eléggé legyengült. Na, de én megyek The Last of Us-ozni, ha már a fertőzős témánál járunk, az elképsztően jó. :)
  • IXEMGabeo
    #12102
    nincs gaz, csak felhuztam magam, mert par hettel korabban Hershel halala is itt volt...a sorozaton kivul a szineszek elete ilyen logika alapjan nem ide valo...szerintem pedig igen mivel szerepelnek vagy szerepeltek a sorozatban...Norman Reedust azert tettem be, hatha valaki kedveli es megdobben rajta, hogy mar jatekgyartok kerik fel, hogy szerepeljen