12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • molnibalage83
    #12181
    Értem. Ha te leírod, akkor nincs baj, ha én leírom, akkor unalmas vagyok.
    Még szerencse, hogy ez egy fórum és mindenki azt kommentel, amit akar.
  • VinylToy #12180
    Dehogy jó, unalmas, és vontatott, üres, semmitmondó és a többi, és a többi...
  • Zozo0122 #12179
    Egész jó most a WD amúgy :D Negan viszi a hátán az egészet, amit most leművelt, az ugyanolyan volt, mint amikor Rickékhez ment és spagettit főzött :D
  • MoRT2195
    #12178
    Évek óta ezt csinálja. Ha neki ez élvezet, akkor had örüljön. :)
  • Madi92
    #12177
    Mindig ezt csinálja, én már nem is szólok érte mert minek...
    Több évad óta ez megy.
  • molnibalage83
    #12176
    Akkor a topik legalább tükrözi a sorozat színvonalát.
  • VinylToy #12175
    Mindig leírod, hogy ilyen szar, olyan unalmas, nem köt le, beletekersz.
    Minek nézed? Minek írogatsz ide? Minden rész után én is leírnám, hogy a te hozzászólásaid ugyanolyan unalmasak mint ez a sorozat.
  • Count Adyn
    #12174
    Én már eljutottam oda hogy majd darálom a szünetben,semmi kedvem hétről hétre nézni :)
  • cassoneitaly
    #12173


    The Walking Dead 10x06 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • molnibalage83
    #12172
    Inkább csak idegesítő volt. Igazából ez is egy meh rész volt, bár nem értettem mindent angol felirat nélkül.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A rádiózásból sem.

    Összességében whatever az egész... Megnéztem, helyenként beletekerve, mert annyira nem köt már le.
  • Flamer
    #12171
    na. vegre tortent valami? mhmm. remelem a heten eljutok oda hogy megnezzem. :D de ugye nem csak atbsxxok megint? mint a multkor hogy uh dejo kis leszbi jelenet.. :D
  • MoRT2195
    #12170
    Tényleg fent van, énis tegnap reggel láttam, méghozzá YouTube-on. :D
  • stargatelost
    #12169
    Dehogynem, az AMC mindig felpakolja a saját streamingjére a sorozatait pár nappal a premier előtt, így szombat reggelente már lehet tölteni a Walking Deadet
  • molnibalage83
    #12168
    10x6...? Az még ki sem jött...
  • stargatelost
    #12167
    10x06:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Negan a Suttogóknál a legjobb dolog, ami az évaddal történhetett :D Baszki, amit lenyomott ott :'D

    Ez pedig az év idézete:
    "Is this, like, a Beta-with-benefits situation, or you slide her a little omega on the side?"
  • IXEMGabeo
    #12166
    igen ez a Zombiland 2 kezdete elotti jelenet:) tok jol megcsinaltak

    amugy maga a film remgyenge volt...10 eve az elso resz poen volt, de azota ez mar nem adja...gondoljatok bele az elso Zombiland a Walking dead debutalasa elotti evben kerult ki mozivaszonra...Woody Harrelson nem oregszik:)

    nalam egesz OFF:D
  • molnibalage83
    #12165
    féloff
  • SzinesGeza
    #12164
    Daryl nem szereti a pálinkát.
  • molnibalage83
    #12163
    Hát, én csak átpörgetve bírtam végignézni ezeket a részeket. Alig volt bennük valami érték.
    Az, amit Siddiq karakterével művelnek röhejes. Pont úgy, hogy ex PTSD-s katona is van. Senkinek nem tűnik fel, hogy S. is az? Elintézik egy "haver jól vagy" kérdéssel? Az igen...

    Negan jelenetei értek egyáltalán valamit, de azt részt nem vágtam, hogy akkor ős direkt akarta azt, amit a végén látunk?
  • Prof William
    #12162
    Annyit nyilazgatnak már évek óta, hogy hogy nagyon durva bicepszük lett, szóval már így is ki tudnak lőni bármit. :)

    Én egy olyan részt várok, ahol Daryl nagyon durván bekarmol házi kisüstitől és delíriumos álmában a Death Strandingban találja magát.
    Az úgyis olyan, mint egy delíriumos álom. :)


    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.11.06. 12:05:57
  • Montanosz
    #12161
    ez a csúzlival egy lövéssel leterítünk egy vaddisznót nagyon sokkoló volt :-D
  • cassoneitaly
    #12160


    The Walking Dead 10x05 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Flamer
    #12159
    jah jah,. nem a csajjal van a gond. hanem az akcio hianyaval. :D
  • IXEMGabeo
    #12158
    probaltam osztokelni a forum lakokat, hogy nezzek meg az epizodot:DDD

    amugy az a csajszi tenyleg jo
  • Prof William
    #12157
    Hát igen. Emberek fejét lehet premier plánban véres péppé verni, és gyereket agyonlőni de ha véletlenül megvillan egy fedetlen női mell azt már cenzúrázni kell, nehogy tönkretegyük nézők ártatlan lelkivilágát. :)
  • Flamer
    #12156
    nos.. azt hittem jo is lesz az a leszbi jelenet..
    de most mi? 1, sotet vot, 2 rovid vot, 3 nem tortent semmi szaftos. :\
    de ferelmerult bennem az okosabb vagy e mint egy 8eves. :D
    negan meg epic. tortenik valami, de megse. de attol meg uncsy. :\
  • bega82
    #12155
    Uhhh, az mondjuk adta tényleg.
  • Konyigery
    #12154
  • Flamer
    #12153
    OH: D
  • IXEMGabeo
    #12152
    pedig a 4. epizod egy jo reggelt zenevel indul lezbi jelenet kisereteben:) szoszi csaj melltartoval eleg csinos nem tudom a nevet...
  • molnibalage83
    #12151
    Én még múlt hetit sem láttam. Majd péntek délelőtt...
  • Flamer
    #12150
    jah jah. vilagos.
    en is csak azert nezem mert ma 7evadot lenyomtam.. :D de feletebb lofos az egesz. :\
    (uj reszt meg nem lattam., :\)
  • IXEMGabeo
    #12149
    azt en se ertem mit vedopajzsoznak meg sporolnak a loszerrel, amikor pont Negan volt, aki Eugene loszergyarto otletet nyulta le az emberrel egyutt Rickektol...es tenyleg ezek 7 ev alatt nem gyartottak semmit?

    valoban hiteltelen, de mar nem ezert nezi az ember, talan mostmar kivancsiak vagyunk mi lesz a vege az Alfa-Beta Suttogo sztorinak
  • cassoneitaly
    #12148


    The Walking Dead 10x04 ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (WEB-XLF, WEB-AFG, WEB.720p-XLF, WEB.720p-RMTeam, WEB.1080p-XLF, WEB.1080p-RMTeam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL - [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • molnibalage83
    #12147
    Minden sorozatnál azt látom, hogy még és még történetet mesélni viszonylag könnyű. Értelmesen lezárni sorozatot, ami nem átlagos vagy szar...

    Hát hú... Lehet, hogy egy kezemen meg tudom számolni hány ilyet láttam 15 év alatt. De kettő biztosan elég lenne.
  • Prof William
    #12146
    Csak éppen manapság már akkora sorozatválaszték, hogy ha egy sorozat kifulladt/hülyeséggé kezd válni akkor csak simán keresek egy másikat.

    Csinálhattak volna neki egy olyan véget mint a képregénynek és akkor emelt fővel távozhatott volna a sorozat. Így meg majd elkaszálják, amikor már kutyát se fogja érdekelni.

    Egy mai sorozatnak már kell hogy eleje-közepe és vége legyen. A neverending sorozatok előbb utóbb kifulladnak és jön a kasza.
    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2019.10.27. 09:18:52
  • MoRT2195
    #12145
    Legtöbb film és sorozat esetében sem szoktam gondolkodni semmin, csak élvezem a látottakat. :) Így egyszerűbb élvezni valamit, mert ha logikát keres az ember sok dologban, akkor rá jön, hogy ez igazából tök gagyi. :D
  • Flamer
    #12144
    mer nem lonek a zombikra :D vegulis ertheto.
    csak hany ev is telt el? judzsin is nekiallt amugy toltenyt kesziteni ami terv volt vagy vegul nem? nem is emlekszem ra..
    na de mindegy is. :D inkabb csak agyatlanul nezni kell mert ha nekiallsz gondolkodni hogy mit miert hogyan mie, akkor rajossz hogy bullshit az egesz. :D
  • SzinesGeza
    #12143
    A másik csapatnak bezzeg van gépkarabély, míg nekik már csak egy kis 38-asra futja. :)
  • molnibalage83
    #12142
    Én már erősen beletekerve nézem csak, mert annyira üres és semmilyen az egész. Megnézem így mi van benne, elég is. Aztán azzal a lendülettel törlöm is, ahogy nem kell visszaosztani torrenten.

    OFF

    A GoT összes korábbi évadát őriztem a HDD-n. Megnéztem az utolsó évadot...
    .. majd ment a shift + del...

    Ehhez képest a Rome (HBO) sorozatot mai napig őrzöm a HDD-n, mert olyan kommentált felirat van hozzá, ami nem akarok elveszteni.

    No comment.

    ON