12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • MoRT2195
    #12101
    Nem kötözködés. Mondtam, hogy felőlem bármit be lehet tenni ide, engem nem zavar, de én nem tartom ide valónak. Véleményem azért attól még lehet, hogy fiatalabb vagyok nálad, vagy nem?
  • Quantumleap
    #12100
    Van köze a Walking Deadhez, mivelhogy Reedusnak ezidáig Daryl a legismertebb szerepe. Ha mondjuk Sarah Wayne Calles háza táján történik valami, azt csakugyan nem tartanám postolnivalónak, mivelhogy ő ismert volt már más sorozatból.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2019.06.02. 07:34:57
  • IXEMGabeo
    #12099
    95-os szuletesu vagy mit is varok...Z generacio
  • IXEMGabeo
    #12098
    mas is szokott ide betenni dolgokat a szineszekrol, akar Maggie-rol, Neganrol...Hershel halala itt volt hetekkel ezelott...ugy erzem, hogy kotozkodsz direkt
  • MoRT2195
    #12097
    Akkor tegyük a Walking Dead topikba, hogy a színészek milyen más projektekben vesznek részt? Nekem aztán mindegy, de annak 0% köze van a Walking Dead-hez. Minden színész szerepel több projektben. Engem nem zavar amúgy, mert felőlem aki akarja, az itt kibeszélheti a Barátok Köztöt is, de szerintem nincs köze a Walking Dead-nek a Death Strandinghez. :)
  • IXEMGabeo
    #12096
    Norman Reedus na:)
  • IXEMGabeo
    #12095
    dehogy nincs Daryl Dixon azaz a szineszrol szolo video egy masik temakorben...a szinesz volt a lenyeg, de ha ennyire OFF akkor legyen OFF tema es kesz:) szerintem idekapcsolodik a szinesz miatt, hatha erdekel vkit
  • MoRT2195
    #12094
    Szerintem azért nem posztolta ide senki, mert köze nincs a Walking Dead-hez. :D De azt hiszem már volt róla szó régebben.
  • IXEMGabeo
    #12093
    nem nezek trailereket nagyon:) ezt is veletlenul talaltam, ide viszont nem posztolta senki
  • Tikal #12092
    az még annyira nem is érdekes, mert Mads Mikkelsen meg a másik :D
  • MoRT2195
    #12091
    Figyelünk, de ezt már 3 éve tudjuk. :)
  • IXEMGabeo
    #12090
    Figyeljetek, Norman Reedus lesz az egyik uj PS4 jatek foszereploje
  • SzinesGeza
    #12089
    Épp ezért nem értettem.
    Még pisztolyt sem hordtak.
    Viszont végre valaki - így nyolc évad után - rájött, hogy egy kést dobni is lehet. :)
  • Flamer
    #12088
    eltelt csomo ido rick halala ota.
    nem a fegyverek tuntek el amugy, hanem a lovedekek. :) bar mondjuk eugne tudja hogy kell gyartani ujat, tehat.. :o
  • SzinesGeza
    #12087
    Hová tűntek a szereplők lőfegyverei?
  • Flamer
    #12086
    https://comicbook.com/thewalkingdead/2019/04/15/the-walking-dead-lauren-cohan-maggie-return-cast-photo
    confirmed. :D
  • molnibalage83
    #12085
    Vazz, tényleg.
  • Flamer
    #12084
    szerintem maggie. :o
  • Prof William
    #12083
    A hó alatt melegebb lehet mert jól szigetel de a zombiknak NINCS saját testhője, ami megőrződhet a hó alatt.

    Pl a World War Z könyvben is télen megfagytak a zombik. Az összes. Még a fűtetlen épületekben lévők is.
  • molnibalage83
    #12082
    Bárki. Lehet, hogy a helisek, akikhez lelépett Jadis vagy ki.
  • IXEMGabeo
    #12081
    erdekes epizod volt...semmikepp nem tipikus evadzaro, de egynek elment...

    Negan fejlodott emberileg meg a vegen szamaritanussa valik...

    erdekes, hogy 7-8 evig nem volt gondjuk a tellel most eppen pont a Kiralysag, ami viragzott eppen ott lett elelemhiany, bar amennyi ember elt ott igy talan logikus, hogy Hilltop v Alexandria konnyebben kihuzza elelemmel. En csak azt nem ertettem Gabriel, Eugene, Rosita, Negan, Judith eppen merre jartak vagy minek mozdultak ki..lehet nem figyeltem elegge... zombik egyresze megfagyott voltak, amelyek nem es a ho alol bujtak elo...nos erdekes..olvastam masutt kommenteket, hogy a ho alatt melegebb van picivel es ezert...hmm nem voltam jo fizikabol sosem igaz ez? Lidia vivodasa normalis volt, sokakat idegesit a csaj de sztem kellemes meglepetes...

    a vegen a noi hang ki lehetett?:)
  • Darthmushroom
    #12080
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezt tudom, de én most kifejezetten arra gondoltam h ugye a fejsérüléstől meghalnak végleg, és a megfagyás alatt az agy ugyanúgy megáll
  • molnibalage83
    #12079
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Soha semelyik film nem magyarázza meg, hogy a zombik hogyan maradnak "életben". Mert táplálkozás nélkül sértik az energiamegmaradás törvényét, hogy mozognak, stb.
  • Darthmushroom
    #12078
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A béta mondja a rész végén h távol töltött idő jót tett a falkának, gondolom ők elmenekültek a tél elől

    am én arra lennék kíváncsi mi lesz a zombikkal megfagynak és? tavasszal kiolvadnak és mennek tovább? vagy a fagyás is végleges halált jelent számukra? van erre valami magyarázat vagy valami
  • Count Adyn
    #12077
    Én csak azt nem rétem, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    olyan hóvihar van hogy lépni is alig tudnak még a határcölöpknél is méteres hó, ezek meg ott csöveznek az erdőben egy szál otthonkában, miafasz?:D
  • Vorrhess
    #12076
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez lepkefing volt kb, ha nincs a chips valószínűleg be is alszok :D
  • Darthmushroom
    #12075
    lehet jobb lett volna az előző rész évadzárónak, mert ez így elég langyi lett.
  • molnibalage83
    #12074
    Hát. Évadzáró. A cliffhanger nyilvánvaló, de igazából semmi extra. Azért marad a bűnös élvezet a jövőben is a sorozat. :)
  • cassoneitaly
    #12073


    The Walking Dead 9x16 (ÉVADZÁRÓ ~ Magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (web-tbs, web-afg, web.720p-tbs, web.720p-rmteam, web.1080p-tbs, web.1080p-rmteam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    WEB-DL --- [ HAMAROSAN ]

    Jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #12072
    az teljesen mindegy, amig alruhat olt barmelyik toban megfurdik..., a gond az hogyan tudta olyan muveszi szinten magara olteni, hogy nem latszodott a ver meg a vagasok sehol se:DD nagyon nehez lenne kivitelezni az ilyen dolgokat tokeletesen
  • IXEMGabeo
    #12071
    igen a csajszi ferjet, de az meg mindig csak ket ember, ket alruhas ami altal lehetetlen kivitetni ennyi embert...es pl Ezekielt elcsalta a ruhakhoz es megis ott volt bent a varosban es a tobbiek nem? megis hogy?

    egyebirant felvezettek, hogy ot fogjak kiirni es a kepregeny alapjan neki kellett volna meghalni (en mondjuk nem is bantam volna, mert a faszi jelenetei untatnak)...
  • IXEMGabeo
    #12070
    igen ezzel lett elrontva az egesz pedig a dramai hatas megvolt, csak a kivitelezes megint tul hihetetlen...
  • RatBaG #12069
    Mellesleg olyan szaguknak kéne lenni, hogy a Hilltopról is kiszagolnák őket.
  • Count Adyn
    #12068
    Viszont egyedül ő mutatta meg az arcát, a csicskásoknak nem is kelett álruha nemde?:)
  • molnibalage83
    #12067
    Férfit is megöltek...
  • MoRT2195
    #12066
    Hogy lettek volna többen? Csak ő volt bent egyedül. Egyedül ő vette fel a meggyilkolt nő haját és ruháját, másokat nem öltek meg. Persze erre megint lehet azt mondani, hogy dehát megölhettek másokat is... Persze igen. Annyi minden van ami lehetett, de semmit sem mutatnak, mert egyszerűen nincs kedvük megcsinálni, vagy maguk is nevetségesnek és megvalósíthatatlannak tartják.
  • Zozo0122 #12065
    Persze, hogy többen voltak és direkt a lentebbi spoileres hsz-emnek megfelelően válogatták őket össze. Nem véletlen, hogy Siddiq békén lett hagyva, valszeg csak kellett egy hírvivő, de a neve nem passzolt.
  • molnibalage83
    #12064
    Többen is lehettek bent....
  • MoRT2195
    #12063
    Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy hogyan volt képes az az egyetlen nő kivinni az embereket a városból? Értem, hogy ő az Alfa, meg minden, de azért na... Nem véletlen nem mutatták az egészet. Szerintem a készítők se tudják, hogy lehetséges ez, csak gyorsan ki kellett nyírni pár karaktert, jólvan az a h*lye nézőknek. A drámai hatás meg teljesen elmaradt. Hiába Henry, Enid, Tara, meg pár érdekesebbnek tűnő mellékszereplő, egyszerűen semennyire nem tudott meghatni senki halála. Sajnos már nincs olyan súlya mint régen (Merle, Shane, Carol lánya, Hershel, Glenn, stb...), mostmár hullik ki mindenki és nincs ebben semmi váratlan fordulat. Egyedül Daryl halálán tudnánk már csak meglepődni szerintem. Vagy legalábbis én csak azon.
  • Zozo0122 #12062
    Elvileg ez a fejek sorrendje :D Nem semmi...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A lec
    R odney
    T ammy

    O zzy
    F rankie


    D J
    E nid
    A ddy
    T ara
    H enry