12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • bcrics
    #10753
    Egyertelmuen azert van a benjamin nevű, hogy morgan atadja neki a csít, kotodjon hozzá majd negan szetcsapja a kisgyereket es morgan ramboba kapcsoljon.
    Es ujra moralis hadakozas onmagaval, oljon vagy ne, de inkabb olni fog.
    Sztem.
  • Zozo0122 #10752
    Annyira idegesítő, hogy így felbontják a szálakat és nem mutogatnak párhuzamosan. Épp ez cseszett fel a GoT könyvek olvasása közben is, amikor van pl. egy Tyrion fejezet, majd legközelebb 150-200 oldal múlva kerül elő újra ugyanaz :D Na mind1.

    Kb. így képzelem el: Következő rész Daryl és Negan bandája. 4. rész tuti az, hogy Rickék gyűjtögetnek. 5. rész - Negan ellátogat az első csomagért és szétnéz Alexandriában, 1-2 bónusz kill és köcsögösködés kinéz a lakóknak. 6. részben újra Kingdom, a végén probléma és halál, fel kell lázadni. Hetedik rész, titkos Rick - Ezékiel meeting, 8. rész Negan jön a következő szállítmányért, de csak ellenséges felfegyverzett Tigris Szövetség tagokat lát mindenütt, de persze röhögni kezd és mindenhol körben felkelnek a haverjai, hozott vagy 200-at, félévzáró :D

    Jah és persze a 9. rész a félévzáró után majd Negan visszatekintés, de az kell amúgy, tuti jó lesz.

    Ezékiel nagy forma, bírom a tigris pedig mégiscsak egy tigris bakker, őt imádni kell :D Remélem 1-2 Megmentőt kibelez és nem fognak rajta spórolni :)

    Szinte látom magam előtt a jelenetet, nem sikerül eleget termelni és a Megmentők széjjelvágják az új srác Benjamin fejét :D Ekkor Morgan feje elkattan és darálásba kezd, de lenyomják, majd megérkezik az észhez tért Carol és puszta kézzel megöl 15 ellenfelet, a többi menekül. Carol megfordul, Ezékiel pedig keményen belenéz a kamerába és kijelenti, hogy ideje fellázadni és összefogni Rickékkel :DDD
  • molnibalage83
    #10751
    Lehet....? Biztosan Neganhoz tartoznak.
  • IXEMGabeo
    #10750
    Nem ertem a fanyalgokat...Megis hogyan kellett volna felvezetni az uj karaktereket? Azonnal bele a kozepebe mikozben zombik szazait gyilkolnak? Elejen megvoltak a csata jelenetek:), utana pedig igazabol bemutato tortent illetve Carol gondolatmenetet kiserhettuk figyelemmel. Nekem amugy szimpatikus a Mr Tiger kiraly kivancsi leszek mi sul ki belole ugy tunik egyelore behodol egy bandanak? Akik lehet Neganhoz tartoznak?:)
  • böröczk
    #10749
    Plusz allatkinzas.
    Szerintem jo volt igy, ahogy volt, a Kingdom erdekes, Carol es Morgan mar kevesbe sajnos. Mondjuk Carol reakcioja Ezekielre es a tigrisre priceless volt.
    Vartam, hogy mutassanak valamit Rickekbol. :/
  • Zozzancs
    #10748
    betanítani fegyelmezni egy igazi tigrist sokkal nehezebb és időigényesebb, de gondolom mivel egy sült krumpli IQjával rendelkezel, ez nem jutott eszedbe
  • IXEMGabeo
    #10747
    kit erdekel
  • Maximus4
    #10746
    Carol már olyan szinten idegesít ezzel az egyedül akarok lenni viselkedéssel amióta elvált Ricktől egy portya során,hogy már várom mikor harapják meg már végre.De titkon remélem,hogy esetleg visszatér régi önmagához és ez csak valami álca:)
  • Madi92
    #10745
    Pá!
  • Quantumleap
    #10743
    Félig poénból eszembe jutott, milyen lett volna, ha múlt héten evvel az epizóddal nyitják az évadot.
  • RatBaG #10742
    btw ezek szerint nem emlékeztem pontosan az előző évadra, mert azt hittem, hogy ezek a dárdás-lovas legények a hilltop-iak...
  • DasIsFuck
    #10741
    Én csak azt nem értem miért a sorozat egyik legbadassabb karakterét miért degradálták idáig le...
  • IXEMGabeo
    #10740
    kovetkezo resz az Darylrol fog szolni ugy lattam megprobaljak majd megtorni...azokat az epizodokat mindig birtam:)

    ez a "Kingdom" kivancsi leszek meddig fog megmaradni:)
  • Kori
    #10739
    az egész 2. rész olyan mint egy bemutató felvezető rész
  • Dynamic
    #10738
    Mindig úgy csinálják, hogy egy durva rész előtt visszavesznek, vagy beraknak egy kevésbé durva részt. Ebben semmi meglepő nincs. Mivel a Carol-féle sztorivonalat is tovább kell vinni teljesen várható volt, hogy most ez fog jönni. A következő rész promója alapján Negan táborát és Daryl további sorsát mutatják be. Rickék szerintem csak a 4. részben lesznek leghamarabb.
  • cassoneitaly
    #10737
    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (AFG, IFT, AVS, PSA, RMTeam) ||| WEB-DL

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone

    Utoljára szerkesztette: cassoneitaly, 2016.10.31. 14:08:49
  • Kaplan
    #10736
    Ha jól emlékszem azért borult meg mert elege volt a gyilkolásból. Belebetegedett ebbe, ami az alapkarakterét tekintve érthető is, emlékezzünk csak vissza, hogy honnan indult 'fejlődésnek'. Viszont szerintem a jelenlegi helyzetben két lehetősége van: vagy elmegy nagyon messzire, vagy megnyugszik és valamelyik csapattal marad. Ha egyedül akar lenni a környéken Neganék úgy is adnak neki, akár még azt is tudhatják, hogy ő is megölte néhány emberét mint a többiek.

    Alapvetően megértem, hogy elég volt neki, de most nem reális ez az egyedül akarok lenni a szomszédban opció.
    Utoljára szerkesztette: Kaplan, 2016.10.31. 14:01:58
  • bcrics
    #10735
    Azért egy 7/1 utan nem ilyen reszt vartam volna.

    Az alkotok eroszakkal nyomjak vissza a fejedet a kanapeba, - kussolsz, most ilyen rész lesz es kész.
    Pedig mindenki várná a történet folytatasat, erre egy kiscicat kell nezni.
  • Jim Morrison
    #10734
    csak a szokásos :(
  • Sulla75
    #10733
    Ez elég gyenge volt :(.Carol mi a francot akar?Egyedül lenni?
  • molnibalage83
    #10732
    Hát, ez eléggé töltelék rész volt. Carollal együtt én is elröhögtem magam...
  • MoRT2195
    #10731
    El is felejtettem hogy már lehet nézni az új részt. :D Na töltöm is akkor.
  • KaBuTo666
    #10730
    Köszönöm a gyorsaságot és feliratot!!
  • cassoneitaly
    #10729


    The Walking Dead 7x02 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (hdtv-fleet, hdtv-afg, hdtv-ift, 720p-avs, 720p-psa, 720p-rmteam)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    [ HAMAROSAN ]

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Tikal #10728
    Én már Carolt-t nem vágom, most ő mégis miért akar egyedül lenni?
  • Kaplan
    #10727
    Jogos, figyelmetlen voltam. :)
  • szabii98
    #10726
    Az nem a második rész promója volt ;)
  • Kaplan
    #10725
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jól átbasztak minket a második rész promójával... De erre a részre nyilván számítani lehetett, egy kicsit súlytalannak tűnik egyelőre a királyság, pont annyira, amennyire Carol kiröhögte őket. Ettől függetlenül szimpatikus Ezékiel. Neganék pedig igazán rühellhető gonoszak lesznek, igazából már azok is, kíváncsi vagyok, hogy van-e még valamilyen csoport, társaság az eddig ismerteken kívül. Örülök, hogy kezd kinyílni a világ, de nagyon nehéz így megtartani az egyensúlyt a szálak között, engem Jézus sztorija is nagyon érdekelne.
  • Prof William
    #10724
    Negan megkapja...

  • Prof William
    #10723
    Sajna Rick még a második évad elején elvesztette a térképet szóval azóta is ugyanabban a nyamvadt erdőben rohadnak, körbe-körbe kóvályogva. :)
  • Quantumleap
    #10722
    Főváros lévén nyilván arra asszociálnak, hogy ott esetleg maradt fent valami hivatalos szerv valamilyen formában, esetleg ebből kifolyólag ott kevesebb a zombi.
  • Darthmushroom
    #10721
    Igazad lehet, így nem maradt meg bennem :D
    am Atlanta (ha jól emlékszek onnan indul a sztori) után rájöhettek volna már nagyváros=sok zombi
  • Quantumleap
    #10720
    Nem, úgy döntöttek, attól függetlenül mégis elmennek, hátha találnak ott valamit.
  • Darthmushroom
    #10719
    Washington ötletet nem kaszálták mikor Eugene elmondta az igazat h nem tudós?

    am én is unnom már h ugyanazok az utak meg erdő részek vannak mindig (talán a börtön óta)
  • Quantumleap
    #10718
    Azért írom úgy, hogy a későbbiekben. Ha nem is mindegyikük, de páran közülük felkerekedhetnének, és expedíció jelleggel Washington felé vehetnék az irányt.
    Az amúgy nyilván egy megoldás lenne a Negan-dologra, ha lekoccolnának a környékről. Mások talán meg is tették. De esetükben ez értelemszerűen nem opció, lassan két csecsemő lesz velük, meg ugye Daryl Neganéknél van.
  • molnibalage83
    #10717
    A sorozat abból a szempontból hiteltelen, hogy soha senki nem érkezett X év alatt nagyon messziről és hivatalos szerv sem maradt egy sem. Ennyi fér bele a költségvetésbe...
  • DasIsFuck
    #10716
    Amig tart a Neagen száll addig biztosan nem mennek ők semerre.
  • Quantumleap
    #10715
    De ez itt a kérdés, hogy hőseink most már örökre ezen a térségen maradnak, amíg csak tart a sorozat?
    Ugyebár Washingtonba akartak eljutni, amikor Aaron felbukkant. Ezt vajon szorgalmazza majd valaki közülük a későbbiekben?
  • böröczk
    #10714
    Ha a gyerekét is elvesztené, felkötné magát valószínűleg. Hershel lesz az egyetlen, ami motiválja az életben, és ami megmarad neki Glennből.
    Szóval rohadtul remélem, hogy igenis megszüli azt a kölköt.
    Judith fölösleges, egyébként valószínűnek tartom, hogy nem fog már szerepelni, az alexandriaiak bébiszittelik majd, Maggie babáját meg a Hilltop.
  • szabii98
    #10713
    Azt már nem bírta volna az amerikai néző:)