12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Quantumleap
    #10712
    Én abban is biztos vagyok, hogy Negan legyőzése nem lesz egyenlő a halálával első körben. Nekem az a tippem, hogy bekerül majd a Morgan által épített börtöncellába. Tuti, hogy minimum a következő évad végéig marad, és közte és Rickék között amolyan mérleghintás módra fog váltakozni az, hogy éppen ki van felül.
  • Quantumleap
    #10711
    De amúgy az a furcsa, ahogy lentebb is írtam, hogy a képregényben Negan senkit nem visz el túsznak, a kocsikázás és a baltás játék sincs benne. Nemrég kíváncsiságból letöltöttem angolul azt a füzetet (100). Azért elég fura belegondolni, hogy így vajon ott hogy tartja fent Rickék engedelmességét. Mert gyakorlatilag annyit csinált, hogy agyonvert valakit közülük, majd közölte, hogy egy hét múlva mennek az első adagért, és elhajtottak. Azért számomra nehezen hihető, hogy már ennyitől csicskuljanak, bár igaz, az első pár füzet alapján, amiket olvastam, ott főszereplőink kissé más karakterek.
    Sorozatra visszatérve: Az biztos, hogy amíg Daryl náluk van, addig Rickék nem igazán mernek majd bármit is csinálni. Miután megszökik (mert tuti meg fog), akkor már inkább elképzelhető, hogy előbb-utóbb úrrá lesz rajtuk a "Mostantól nem alázkodunk és osztozkodunk tovább, ha beledöglünk is, kiállunk magunkért"-mentalitás. Bár persze, ahol két csecsemő is van, ott ez megfontolandó.
  • eddaniel
    #10710
    Legemlékezetesebb szerepe :
  • Quantumleap
    #10709
    Neve is van, Simon, Negan szólította, és mondta, hogy ő a jobbkeze. Amúgy tisztára úgy néz ki, mint a régebbi, fiatalabb Billy Bob Thornton.
  • eddaniel
    #10708
    Ez a fickó az első sorból, ismerős.
    Kiváncsi vagyok mekkora szerepe lesz a továbbiakban.
    GTA Better Call Saul
    Ő ma az ügyeletes balf@sz bad guy!
    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2016.10.30. 15:05:55
  • DasIsFuck
    #10707
    Én a következő részeknél megint attól tartok, hogy a sírunk,szomorkodunk és nem csinálunk semmit mentalitásba fog eltelni...
  • DasIsFuck
    #10706
    Nem tudta, de ha a plot megköveteli akkor biztos rájött volna valami elbaszott módon, elvégre a sorozatról beszélünk ami kifejlesztette a stealth zombikat:D
    Egyébként pont ezeknek az ingerküszöböknek az átlépése lendíthetne sokat az egész sorozaton, főleg így már a hetedik évadra kezd teljesen elveszini a hatása egy-egy karakter halálnak.
    Glenn is már régóta nem az a karakter volt aki annyira fog majd hiányozni.
    A legtöbb karakter kezd beleesni ebbe és az ilyen dolgokkal lehetne kicsit felpezsdíteni a sokk,dráma faktort.
  • molnibalage83
    #10705
    Szerintem azt sem tudta, hogy terhes. Az "érdekes" az, hogy a női karakterekkel nem csinált semmit egy csapat férfiből álló rablóbanda. Persze az már kicsit durván átlépte volna az amúgy is bizonyos ingerküszöböt átugró részt.
  • DasIsFuck
    #10704
    Szerintem ezzel egy ziccert hagytak ki a készítők.
    Meg hát ezzel tudták volna igazán sokkolni a nézőket, mert azt mindenki tudta, hogy valaki meghal és a legtöbben sztem tuti glennt várták eleve vagy egy kevésbé központi karaktert.
  • Dobronski
    #10703
    bro u sick
  • Tikal #10702
    beteg
  • DasIsFuck
    #10701
    Főleg az usában ahol köztudottan nagyon kevés a megművelhető termőföld.
  • DasIsFuck
    #10700
    Eleve nem értettem, hogy miért nem verte ki Neagen belőle a gyereket?
    Én minimum ezzel kzdtem volna egy ilyen akrakter helyébe, társítva egy ilyen epikus,gonosz monológgal, hogy az én tulajdonjaim csak akkor szaporodhatnak, ha azt én megengedem.
  • MoRT2195
    #10699
    Oké, de itt nem tudjuk mennyi ember él még. Több millió élhet, és biztos él is, gyorsan szét tudják rámolni a helyet az emberek. Minden egyes boltba benéz mindenki, hogy hátha van még valami, ilyet már sokszor láttunk a sorozatba.
  • molnibalage83
    #10698
    Ez az éltelre is igaz. Ha az emberiség 99+ százaléka zomibi lett, akkor évtizedekre elegendő konzerv és félkész kaja van az USA területén. Persze nem egyenletes eloszlással.
  • eddaniel
    #10697
    Én ezeket poénból írom, nem tudhatjuk pontosan mennyi lőszer van az usában és hogy mikorra fogyna el, ehhez komoly számítások kellenének. Egyébként ment valami dokufilmsorozat ahol bemutatták, hogy ha eltűnne az emberiség a bolygóról akkor mi mennyi ideig lenne még, élelmiszerek mikor járnának le, az aksik mikormerülnének le végképp stb... de nem néztem végig mert annyira nem volt érdekes, asszem több részen keresztül boncolgatták a témát, ja arra emlékszem, hogy a felhőkarcolók hány ezer év múlva omlanának össze karbantartás nélkül, meg ilyesmik...
  • MoRT2195
    #10696
    Tök vicces lenne amúgy, ha oda tekerne egy biciklivel és elkezdene ott csengetni nekik. :D Remélem amúgy Negan fog poénkodni, nem ilyen komoly gonosz lesz. :D Mondjuk biztos fog, amikor szét verte a fejüket, akkor is hülyéskedett néha.

    "Nekem például még mindig van a tegnap reggeli zabkásámból"
    Tehát ha a tegnapi kajád még ma is megvan, akkor az sose fog elfogyni? :D

    Szerk.: Ja és hova fogy el a lőszer? Ti is követtétek a sorozatot eddig, látjátok mennyi nyomorék van aki feleslegesen lövöldözik. :D És csak pár ember életet követjük nyomon.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2016.10.30. 12:17:57
  • eddaniel
    #10695
    A lőszeres meg fegyvermennyiséges okfejtéssel egyetértek, erre már én is gondoltam korábban is, és nem kell a duma, hogy egyszer minden elfogy, mert ez nem igaz. (Nekem például még mindig van a tegnap reggeli zabkásámból) [Aprópopo, kéne gyűjteni élelmiszert Rick-éknek, és elküldeni az usankába]
  • eddaniel
    #10694
    Elhiszem, de azért ürülnék, ha tévednél.
  • eddaniel
    #10693
    Na most lelőtted a poént, hogy kopogtat náluk, pedig azt hittem csengetni fog . (Nem nézek tréjlert, hogy minden meglepetés legyen az új részben)
  • molnibalage83
    #10692
    És aztán az emberei mindenkit megölnének odabent.

    Lehetetlen bevenni? Ne fárasszatok már, földmunkagépekkel több méteres úttoraszt csináltak. Úgy bontanák le a város falát, mint kés a vajat azokkal a munkagépekkel. Hegesztenek a vezető fülke elé egy páncéllemezt és a kézifegyverek szart sem tudnak vele csinálni. Vagy csinálnak füstöt és nem is látják, hogy akár oldalról hova kell lőni...

    Ha reálisan gondolkodik az ember, akkor bárhonnan le lehet akasztani olyan nehéz járművet, ami átmegy röhögve a falon...

    Az is vicces, hogy az USA-ban lőszert kell gyártani, ahol annyi az egy főre eső fegyverek száma, amennyi. (Persze reálisan emiatt zombiapo sem lehetne....) Így viszont vicces, hogy azt a sok tízmillárdnyi lőszert ki és hol puffogtatta el, ami szét van szórva az országban... :)
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.10.30. 11:39:12
  • MoRT2195
    #10691
    Lehetetlen bevenni? A 2. rész trailerében Negan már kopogtat, hogy engedjék be. Nem is kell bevennie, mert Rick beengedi őket majd. Ki is mondja, hogy már Negan a főnök. Plusz Daryl is náluk van, tehát már csak ezért se csinálna hülyeséget Rick.

    Szerk.: Amúgy vicces, mert pl amikor ott kopogtat a kerítésnél, akkor simán golyót lehetne ereszteni a fejébe anélkül, hogy számítana rá. :D Kicsit életszerűtlen sajnos.
    Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2016.10.30. 11:29:22
  • Devv
    #10690
    Nemsokára...

  • Maximus4
    #10689
    Biztos lehetsz benne,hogy Negan ebben az évadban nem fog kinyuvadni:)
  • eddaniel
    #10688
    Hát tőlem megkapná a lőszer felét a fejébe, nem életszerű, hogy Nick ezután is megtört marad, szerintem amint elmúlik a veszély újra tökös lesz és ha megjönnek neganék a tizedért jól pofánlövik őket azt a várost lehettelen bevenni, érthetetlen hogy negan miért engedte őket vissza arra a helyre ők meg az erdőben tengődnek vagy hol ?
  • Quantumleap
    #10687
    Nyilván megvan az a fegyverraktár, de Negan valószínű igényt fog tartani az ott található dolgok 99%-ára. :)
  • eddaniel
    #10686
    A városban van (volt) egy fegyverraktáruk, azzal mi lett ? Vagy az összeset elhozták amikor megtámadták negönéket ? Arra sem emlékszem kik maradtak a városban ? Azt hiszem a negyedik évadtól újranézem az egészet mert már semire nem emlékszem.
  • MoRT2195
    #10685
    Fogalmam sincs. Remélem nem. :D Jó volna ha elvetélne, vagy halva születne meg, de ne legyen már még egy baba.

    A fegyverekről nekem sem rémlik semmi, de mintha kiásták volna már azóta, nem? Valamire mintha kellett volna nekik, de lehet rosszul emlékszek.
  • Count Adyn
    #10684
    Ha jól emlékszem éppen töltényt akartak kezdeni gyártani ödönék:) Mehetnek majd 2 muszakba melozni a gyárba:D
  • Quantumleap
    #10683
    Ja, és észrevettem egy bakit. Abraham ugyebár azt mondja Negan első csapása után, hogy "Szopd le a golyóimat!". Nem kellett volna ezt a fináléban is hallanunk, amikor az ő szemszögét láthattuk?
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.10.30. 09:15:00
  • Quantumleap
    #10682
    Ami még eszembe jut Negannal kapcsolatban, hogy vajon lőfegyverügyileg hogy képzeli a bagázs lehúzását? Az nyilván neki is eszébe jut, hogy nem lesznek olyan hülyék, hogy mindet odaadják neki. Nyilván eldugnak majd valamennyit. De nyilván van egy minimum mennyiség, ami alatt nem hiszi el, hogy nincs több.
    Apropó! Már nem emlékszem, hogy azoknak a fegyvereknek, amiket Rick elásott az Alexandriába érkezésükkor (amikor még nem bíztak teljesen Aaronban, és bekalkulálták, hogy esetleg egy Woodbury vagy Terminus jellegű helyre csalja őket), volt valami szerepe? Vagy eztán lesz majd esetleg?
  • Quantumleap
    #10681
    A képregényben megszületik Maggie gyereke?
  • MoRT2195
    #10680
    Pont ezért, Maggiet már megedzette az élet. :D Meg neki már kb nincs kit elvesztenie. Max majd a kiskölkét, ha megszületik, de annyira nem akarom, hogy még egy kis kölök bekerüljön a képbe, Judit is több, mint kénet.
  • IXEMGabeo
    #10679
    az volt a fura, hogy Maggie annak ellenere, hogy Glenn fejet szetnyomtak es o pl tobb hozzatartozojat elvesztette, mint Rick sokkal motivaltabb volt es osszeszedettebb mar amennyire ezt ki lehet jelenteni...

    es a durva az, hogy az apja fejet szamuraj karddal vagtak meg, Glennet pedig bezboz uto:)

    nem irigylem a csajt
  • Kaplan
    #10678
    Számomra ez volt az egész lényege, ez semmiképp nem volt céltalan erőszak Negan részéről. Az volt a fontos, hogy kicsit irányba rakja a társaságot, hogy mire képes és ehhez nyilván a vezetőt kell megtörni. Ebben a tekintetben a két szereplő halála csak egy eszköz volt. Itt most sokkal több történt, mint trancsírozás.
  • Madi92
    #10677
    Igen, amúgy egyet kell értsek veled. Vártam nagyon, de nem az rakott földhöz, hogy ki halt meg, hanem, hogy Negan mennyire darabokra szedte Ricket lelkileg.
  • DasIsFuck
    #10676
    Nekem konkrétan ma jutott eszembe, hogy már elindult ahogy nézegettem milyen sorozatot kellene nézni:D

    Én egyébként nagyot röhögtem volna ha végül levágja rick carl kezét:D

    Nálam semenynire nem működött a rész, köszönhetően a hülye évadzárónak.
    Ha ezt nem úgy lövik el, hogy az ember már azt várja vajon ki hal meg akkor jó lett volna.

  • IXEMGabeo
    #10675
    :))
  • RatBaG #10674
    http://coub.com/view/fshjc
  • Prof William
    #10673
    Csak most esett le... :)