12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • IXEMGabeo
    #10916
    ez azert nem az egyik legjobb:))), de valoban mondhatjuk a maga kategoriajaban most a legjobb...
  • IXEMGabeo
    #10915
    nem erdekel a kepregeny...en sorozat fogyaszto vagyok igy engem szarul erint, es igazabol eddig a tempoval nem volt gond...meg a 4. evad masodik feletol amikor szetszeledtek azt is valahogy megoldottak bar akkor is hasonlo helyzet volt es egyedul a Carolos viragos jelenet volt dramai meg Glennek az alagutban azokon kivul teljesen el lett rontva az az evad pontosan ezek miatt a lassitasok miatt...
  • Balázs 17
    #10914
    nem a TWD az elso sorozat az eletemben, van mar tapasztalatom, hogy mikor nem maradok le semmirol
    igazabol negyedik v otodik evadig folyamatosan neztem a sorozatot, de azota egyszeruen nincs benne olyan tortenes, hogy az odakosson

    hogy miert nem kaszalom el? mert erdekel, hogy mi lesz a vege
    egy sorozatot se szoktam abba hagyni, inkabb felgyorsitom a tempot

    eddig semmirol nem maradtam le... majd ha olyan beszelgetesek lesznek benne, mint a Twin Peaksben, akkor oke :)

    de ameddig erdektelen karakterekkel jatszak el ezt nincs sok ertelme
  • Madi92
    #10913
    Megnéztem. Nekem tetszett. A segítő csaj is.
  • stargatelost
    #10912
    Le vagy maradva, már rég megszült, tavaly azért takargatták a hasát.
  • bcrics
    #10911
    Gondolom azert kapott a bige egy teljes epizodot, mert hamarosan ledaraljak.
    Igy szoktak altalaban, a toltelek karaktereket felvezetik a lekeles elott. Bar az hogy egy teljes epizodot elpazaroltak erre, az erthetetlen.

    Civilben a no amugy is szulni fog, szoval nem sok van mar hatra neki, megkapta a maga kis epizodjat, goodbye.
  • Madi92
    #10910
    Még mindig nem értitek, hogy az emberek nagy többsége azért nézi még a sorozatot, hogy utána ide be tudja írni mekkora f*s volt? :D
  • Dynamic
    #10909
    Na, ezt én sem értem. Soha nem tekernék bele semmibe. Mindig attól fosnék, hogy egy kulcsfontosságú mondatról vagy jelenetről lemaradok. Ha valami nem érdekel akkor kikapcsolom és vagy megpróbálom később folytatni, vagy ha nagyon szar akkor nem folytatom egyáltalán.
  • Quantumleap
    #10908
    Azt bírom a magadfajta áttekergetve nézős emberekben, hogy aztán később meg értetlenkedtek mások számára totál evidens dolgokon. Miért nem kaszáljátok inkább?
  • Balázs 17
    #10907
    nálam minden idők legjobban indult és alaptémájú, majd elcseszett sorozata az a Lost :D
    TWD is hasonló úton jár... 40perces részeket 15 perc alatt nézem meg, mert semmilyen szinten nem érdekelnek a semmit mondó 5 perces beszélgetések
  • Dynamic
    #10906
    Most már muszáj is lesz odaverni, mert már csak 2 rész és jön a szokásos hosszú pihenő febr-márciusig.
  • Prof William
    #10905
    Egyetértek. Ha valamit utálok akkor az a rétestészta effektus.

    Adva van egy remek alapötlet amit remekül be lehetne fejezni 2-3 évadban de ehelyett húzzák mint a rétestésztát és végül jó annyira unalmas és/vagy szxr lesz hogy az ember inkább fellélegzik, amikor x évad múlva vége.
  • böröczk
    #10904
    Oh, Carl enekelni fog! :,D

    En nem bannam, ha gyorsitananak, 8 evadnal ne legyen mar tobb. Az altalaban a sorik rovasara megy, lasd pl Dexter.
    Breaking bad pl ot evad volt, ami pont eleg is, es nem mellesleg az egyik legjobb sorozatrol beszelunk, ami valaha keszult.
  • szabii98
    #10903
    Muszáj lassítani, mert hamar beérjük a képregényt, plusz így nagyobb lesz a hatás a végén.

    Kicsit azért örülök, mert így a fontosabb részek nem lesznek nagyon összecsapva és minden rendesen ki van dolgozva. A kövi részben után mindenki megbocsát majd a Tarás epizódért, ne aggódjatok :D

    Az epizód címe: Sing me a song
  • IXEMGabeo
    #10902
    ennek az evadnak nem tetszik a koncepcioja...hosszu ido utan azt erzem idohuzas tortenik...igazabol 2 reszt elveztem talan meg amikor Darylt kinoztak az volt egy elfogadhato resz es igen megrazo Dwight miatt...amugy pedig Neganek viszik az evadot, ha eppen mutatjak oket...
  • csabush
    #10901
    Most megint a mindenből kicsit elv alapján nyomatják, lehet már ők se tudják ki-kivel van. :D
  • Quantumleap
    #10900
    Én azt hittem, hogy mégse csak Tarás rész lesz, hanem mondjuk a végére megint mutatják valahogy Hilltopot, Tara odatéved vagy ilyrsmi.
  • csabush
    #10899
    Szerintem ez rajtad kívül nem sok embert foglalkoztat. :D
  • Quantumleap
    #10897
    De ők nem az intróban vannak, hanem utána. Oda pedig általában csak olyanokat szokták rakni, akik feltűnnek az adott részben.
  • molnibalage83
    #10896
    Mert egy évadnak jellemzően egy intro készül... A recurring karaktereket általában megjelenítik az összes részben. Ennyi.
  • Quantumleap
    #10895
    Amúgy Jézust és Gregory-t minek írják ki, ha nem is szerepelnek? Mintha két résszel ezelőtt is elkövették volna ezt.
  • desigo
    #10894
    Akkor lenne jó ez a csapongás ha a főszálból is bevágnának pár percet.
    Mi történik a többiekkel ilyenkor,jó lenne látni.
  • Quantumleap
    #10893
    Ez elég hurkabélbe való epizód volt. Hacsak Tara később meg nem szegi az esküjét.
  • bega82
    #10892
    Pontosan, egyetértek. Egyáltalán nem izgultam a csaj élete miatt...
  • acsati
    #10891
    Igen, ha nem veszik elő most őket, eszembe nem jutottak volna ezek a szereplők, csak most így, hogy ja tényleg, voltak ők is. Egy egész részt elpazarolni rájuk... én is remélem ennél lejjebb nem lesz már.
  • bega82
    #10890
    Abban tudok reménykedni, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    még ha most kussolt is a kiscsaj erről a helyről, az ottani jelentős arzenál még fel lesz használva a Megmentők ellen.
  • DasIsFuck
    #10889
    Kevésbé lenne gagyi a sorozat, ha meglenne normálisan írva, mert a szereplők szó szerint bajba akarnak kerülni.
    Arról meg már ne is beszéljünk mekkora ócska,gagyi közhelyeket pufogtat folyamatosan a sorozat, az sem zavarja őket, hogy totálisan logikátlan az egész.
  • DasIsFuck
    #10888
    Mennyiszer láttuk már ezt is ettől a sorozattól, ez már elsőre is gagyi, de legalább non-stop ellövik benne hasonlóan a stealth zombikhoz.

    Én azt is bírtam mikor tara elindult felfedezni magának a kis települést.
    Kelteni akarták a feszültséget de minek, mikor mindenki tudta mi lesz a vége:D

  • precision
    #10887
    Nekem semmi bajom nincs a karakterek bemutatásával, a drámával, a jellem fejlődéssel, azzal amikor "semmi nem történik"... de ez a rész szerintem a sorozat mélypontja. A karakter akiről szól a rész, eleve jelentéktelen, nem is igazán kedvelhető, néha picit irritáló is a 12 éves kissrác stílusú szövegeivel (cool és társai). Talán pont emiatt nem fogott meg... egy kicsit sem érdekel ennek a karakternek a sorsa, lelki világa. A governoros rész ilyent stílusban pl király volt, pedig ott még talán kevesebb is történt mint itt. Vagy a Michonne féle. De ez? Főleg ezzel a "lezárással"... Na jó, reméljük ennél lejjebb már nincs.
  • molnibalage83
    #10886
    Gyűlnek a szövetségesek, ha mindneki utálja a Saviors bandát és egyszerre ellenük mennek, akkor lehetne valami. Bár ekkora tökösséget nem nézek ki az írókból...
  • acsati
    #10885
    Ennek a résznek volt lényege? Előjön ez még valaha vajon? Vagy csak egy újabb töltelék....
  • Montanosz
    #10884
    na végre egy normális rész volt
  • Darthmushroom
    #10883
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazából nem lett volna rossz rész, de így h nem mesélt róluk csak töltelék rész marad. a Heath hasonmás verseny győztesénél meg majdnem felröhögtem. már csak azért is mert az ötlet maga is gagyi, az meg h a sok homokos zombi között persze ott van egy néger olyan hajjal...
  • cassoneitaly
    #10882


    The Walking Dead 7x06 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-DEFiNE) | (HDTV-AFG, HDTV-IFT, 720p-AVS, 720p-PSA, 720p-RMTEAM)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Tikal #10881
    És milyen gyorsan kimásztak a homok alól a kis geciek, a két hülye még fel sem tudott kelni, de már mögöttük voltak a zombik :D

    De mégis a kedvenc jelenetem az volt, amit még sose láttunk, sehol, mikor Tara egy zombival küzdött és a kislány egy pontos lövéssel megmentette az éppen támadó járkálót, aztán összenéztek aranyosan, hogy ez milyen jó volt :)
  • molnibalage83
    #10880
    Meg inkozisztensek. A városban leöldöstek ezer zombit, de itt két tucattal szopnak. Vicc.
  • Tikal #10879
    ezek a zombis jelenetek egyre gagyibbak :D
  • molnibalage83
    #10878
    Az.
  • tigeroo
    #10877
    hershel farm szindróma...
  • Kaplan
    #10876
    Nekem most kezd egy kicsit sok lenni ez a szétszéledt, csapongó tempó.