12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • botyika
    #10875
    jó volt a mai rész?
  • molnibalage83
    #10874
    Próbálkozz ezzel összevetni. Lehet, hogy én vagyok béne, de nem nagyon akar kijönni...
  • tigeroo
    #10873
    nem vagyok morze szakértő, csak a business insideren olvastam.

    link: link
  • bega82
    #10872
    Most ez komoly?
  • szabii98
    #10871
    félévad valszeg
  • tigeroo
    #10870
    de bizony kijön.

    azt pislogja hogy "I EAST" gondolom a saviorok helyzetét tikkelte le hogy merre találhatók majd

  • cassoneitaly
    #10869
    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    INTERNAL | WEB-DL

    Cassone
  • Tikal #10868
    Meg az emberek hol voltak? Percekig nem jött elő senki, utána is csak két ember, akik bambultak az emeleten... vagy Hilltopon 5 fő a teljes populáció?
  • Devv
    #10867
    Jesus-kick! Legjobb jelenet! :D
  • molnibalage83
    #10866
    Meg az egész célja értelmetlen volt.
  • IXEMGabeo
    #10865
    gaz jelenet volt..nem is ertem a kaput mikepp nyitottak ki meg eszrevetlenul odahelyeztek a kocsit...
  • IXEMGabeo
    #10864
    tipikus WD epizod volt, de azert nem volt rossz

    Steven Ogg is bemutatkozott, es vegre Jezus is elokerult jo donteseket hozva...kivancsi leszek mi lesz, ha Neganekhez er o meg Carl is...jo otlet volt ez a rejtozkodes

    Gregory jol megalazkodott, de nincs mit tenni fel:)
  • molnibalage83
    #10863
    A 2. évad elejéhez képest halad. Na, akkor tényleg semmi sem történt vagy 6-7 részen kersztül, a karámos jelenetig...
  • Count Adyn
    #10862
    csak ez a szétszedett csapat és mindenki kap egy részt formátum ugh... nem halad semmit a sztori igy időben
  • böröczk
    #10861
    Nem tudom, a Maggies jelenetek jok voltak nagyon, meghato volt a vege is, mikor hozta Enid a lufikat. Ettol fuggetlenul ki nem allhatom azt a kiscsajt meg mindig, tokeletes duot alkotnak Carllal, aki szinten total bena, es nem javitottak az evek szineszi kepessegein.

    Mondjuk a zombimszarlos jelenetnel en is felnevettem, plane ahogy Jesus lerugta az egyik zombit, azt nem gondolhattak komolyan :D
  • Quantumleap
    #10859
    Azt hittem, hogy a 7x06 csak és kizárólag Taráról és Heathről szól majd. Ezek szerint mindenkit mutatnak majd benne? Vagy pedig ez nem is a 7x06 promója, hanem a félévad hátralévő részeié? A 7x02 néven kijövő promó is megtévesztő volt ugyebár.
  • Kaplan
    #10858
    Á, köszönöm! :)
  • Dynamic
    #10857
    Vagyis "kínos". Egyszerűbb szó :P
    Egyébként annyira látszik a részeken, hogy különbözőek a rendezők. Ez most tényleg kilógott rendezésben.
  • szabii98
    #10856
    Valami olyasmit jelent, hogy a dolog nézése közben már-már te érezted rosszul magad a bizonyos dolog minősége miatt:)
  • Madi92
    #10855
    Én nem mertem megkérdezni.
  • Kaplan
    #10854
    Mi az a cringefest?
  • csabush
    #10853
    Jaj igen, akkor nem csak nekem szúrt szemet, hogy ott valami nem volt oké, tényleg cringefest volt. :D
  • szabii98
    #10852
    Oké, lehet hogy a képregényes utalások teszik, de az epizód második fele nagyon nagyon tetszett. Jó látni, ahogy alakul a dolog. Viszont!
    Az első 20 percet olyan qrva nehéz volt lenyelni, azok az értelmetlen vágások, az a cringefest-es zombigyilkolós jelenet, te jó ég.

    Remélem azért nem egyedül vagyok azzal, hogy tök izgi lesz mi sül ki ebből (bár vannak látható jelei). :D
  • csabush
    #10851
    Azért a farmos mocsok után ezt így kijelenteni igen merész. :D Szerintem jó lesz ez, nyilván vannak töltelék részek, de eddig szerintem egyik évadban sem volt ennyi feszültség. Kíváncsi vagyok hogy alakulnak majd a dolgok, hogy másznak ki ebből az egészből.
  • RatBaG #10850
  • Tikal #10849
    Eddig ez az évad nálam esélyes a legszarabb évad címre...
  • cassoneitaly
    #10848


    The Walking Dead 7x05 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-FLEET; 720p-FLEET, HDTV-AFG, 720p-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    [ HAMAROSAN ]

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
    Utoljára szerkesztette: cassoneitaly, 2016.11.21. 12:49:17
  • eddaniel
    #10847
    Húú, öcsém ezt nem gondoltam volna, nagggyon nagy volt ez a rész is.
  • molnibalage83
    #10846
    Szerintem nincs. Csak valaki ismeri a vietnámi pilóta foglyos sztorit, ahol a fickó úgy jelenhetett meg, hogy nem szólalhat meg. Aztán kipislogta a "torture" szavakat. Ennyi pislogásból 3 betű sem jön ki...
  • Maximus4
    #10845
    Ha így van,akkor az évad végére Daryl és Rick tikkelni fog:)
  • Jim Morrison
    #10844
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mire így bármit is lebeszélnek...:D
  • Devv
    #10843
    Tök jó lenne, ha így lenne.
  • acsati
    #10842
    Ennek vajon lehet alapja?
  • Dynamic
    #10841
    Ez kb. olyan mint a Star Warsos Owen bácsi Beru néni akciófigura :)
  • Prof William
    #10840
    Ez de gonosz... :)

    A boltokban már kapható az új Glenn akció figura...

  • Lópikula
    #10839
    Nagysztalin? LOL épp csak kivégeztette az összes tábornokát. De mondhatnánk Kim Dzsong Unt is...
  • molnibalage83
    #10838
    Nem a saját kezükkel, de pontosan ezt tette sztálin... Az "árulók" családtagait is lazán deportálták vagy megölték sokszor... A Hitler elleni merényleg után is kiterjed a megtorlás ilyenekre emlékeim szerint...
  • botyika
    #10837
    ők nem verték péppé az alkalmazottaik hozzátartozóinak fejét szöges baseballütővel.
  • molnibalage83
    #10836
    Mert sz. maradék hívei alkottak volna. Negen mögött ki van? Ja, bocs, az égett képű muksón kívül senki... Egy N-hez hasonló fickó N-et simán lecsapta volna nem törődve a következményekkel...
  • Lópikula
    #10835
    jókat nevetek..Sztálint meg Hitlert is megölhették volna ezerszer mégsem tették