12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • eddaniel
    #10956


    A WD jövője
  • Kisssss
    #10955
  • S8DJ
    #10954
  • CSOCSO
    #10953
    En abban remenykedem, hogy Ricknek elmondja, hogy nem oltem meg a fiad, ugyhogy elviszem Judithot. Fel tucat csaj tudna ra vigyazni non stop.
  • Prof William
    #10952
    De az is lehet hogy csak kötőhártya gyulladása van. :)
  • molnibalage83
    #10951
    Ez lenne logikus. Két életért elvisz kettőt.
  • Dynamic
    #10950
    A Libriben pl. van. Ez a bolt van nagyjából minden plázában. De most, hogy amelyikben bemész, ott lesz-e TWD, azt nem tudom.
  • Quantumleap
    #10949
    Lehet, azért van könnyben a szeme, mert Negan viszi Carlt/Judithot. Tényleg remélem, hogy nem az lesz a nagy félévadzáró csattanó, hogy agyonver valakit, és nekünk ettől le kell, hogy essen az állunk.
  • Devv
    #10948
    Mivel nyújtják a sztorit, sztem a köv részben megöl valakit, hogy lenyugodjanak a kedélyek. Gondolom abból, hogy az előzetesben mutatják Rick jól bevált könnybe lábadt szemeit. Sztem Daryl meg tud majd szökni.
  • Quantumleap
    #10947
    Negan amúgy nyilván nem fogja csak úgy annyiban hagyni, hogy Carl megölte két emberét. Az is lehet, hogy majd Ricket választás elé állítja: Vagy meg kell halnia két valakinek közülük is vagy pedig Carl vele marad. (vagy Judith? )
  • Quantumleap
    #10946
    Tehát mondjuk egy plázabeli vagy sétálóutcai boltban megkapható?
  • Dynamic
    #10945
    Elvileg van még 11-es. De csak könyvesboltokban vagy neten árulják.
  • IXEMGabeo
    #10944
    Negan most nagyon kiemelkedik a stilusaval, a lelkiterror meg azok a szarkasztikus poenok amiket nyom...latszik, hogy itt nagyon bevalik a diktaturaja...nagyon kivancsi lennek tenyleg hogyan lett ekkora teljhatalmu manipulator...mellesleg Jeffrey baromi jol alakitja ot...a mimikain is latszodik, hogy elvezheti a szerepet:)

    mondjuk nem tudom gaz-e, de en nem utalom, hanem konkretan birom a karakteret:DDD

    Carlnal pedig tetszett hogy nem riadt vissza tole, hanem meg ingerelni probalta...
  • Quantumleap
    #10943
    De most jelenleg kapható a legutóbb kiadott kötet?
  • Dynamic
    #10942
    Szinte biztos, hogy nem jelent meg magyarul. Itthon füzetek nem, csak kötetek jelennek a könyvesboltokban, de azok is olyan csigatempóban, hogy a Neganos részekhez csak évek múlva érkeznek meg, Ha eljut odáig egyáltalán a magyar kiadás.

    Viszonyításképpen: 2011-ben indult Mo.-n az 1. kötet, és még csak most tartanak a 11.-nél, és Negan majd csak a 18.-ban jelenik meg (Nyilván ezután lenne értelme az eredetsztorit is kiadni).
    Amerikában meg a 30. kötet körül járnak.
  • bega82
    #10941
    Ugyanezt terveztem én is tegnap, de a másfél órás westworld helyett végül ezt néztem először. Utóbbit pedig ma este.
  • Quantumleap
    #10940
    Magyarul nem jelent meg?
    Enkorról leszedtem a képregényből, ami fent volt magyarul, de az tudtommal nem az összes. Amúgy odahaza (külföldön élek, jövő héten látogatok haza) bármelyik újságárusnál kapni WD-képregényt? Teszem azt Tescóban az újságospolcról? Eddig még nem kerestem.
  • DasIsFuck
    #10939
    Nálam a twd már régóta a legutolsó sorozat amit megnézek egy héten ha van más ami épp érdekel.
  • böröczk
    #10938
    Nekem is tetszett a resz, az elozo botrany rossz volt (Tara-s).
    Egyaltalan nem erdekel Rosita es Spencer szenvedese sem, de lassan mar Michonne se :D
    Kingdom reg volt mar, Hilltop is erdekes, miert nem lehet egy reszen belul tobb szalat mutatni, mint a GoTban pl? Legalabb kettot..
    Az a durva, hogy most tortent eloszor, hogy nem az uj TWD reszt neztem meg elsokent, hanem Westworldot :)
    Ettol fuggetlenul nezni fogom, amig veget nem er, mert meg mindig az egyik kedvencem, igy tokeletlenul is.
  • Dynamic
    #10937
    Negan előzménysztori is van TWD képregényben. Nem a fő csapásban, hanem csak egy különszám sorozatban. Ha nagyon érdekel a "Here's Negan"-ra keress rá.
  • Quantumleap
    #10936
    Meg én még azt is vártam, hogy Carl megkérdezze Negant, hogy ki volt és mit csinált a járvány előtt.
  • DasIsFuck
    #10935
    Én is ezt vártam:D
  • DasIsFuck
    #10934
    Ez szerintem az 5.évadtól így van már a twd esetében.
    Egyébként is két dolog történik benne, keresnek helyyet ahol élhetnek vagy egy fő gonosz ellen épp próbálnak életben maradni.
    Ha épp nincs kit darálni akkor önismétlő szappanopera.

    Kifáradt már a sorozat koncepciója az AMC-nél.
  • molnibalage83
    #10933
    Túlságosan elhúztak egyes jeleneteket, de egész nézhető rész volt. Mondjuk az előzőnél nem volt nehéz jobbat csinálni...
  • IXEMGabeo
    #10932
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    nem semmi lelki terrort nyomatott megint:) es tenyleg a poenjai eszmeletlenek:)
    hatalom, megfelemlites, tisztelet, onkenyeskedes, terror, szabalyok kovettetese...mind mind birtokolja
    de azert Judithnal elgyengult kisse...
    jo lenne, ha jonne az a Negant osszefoglalo epizod

    Jezus hova tunt a kocsi tetejerol?

  • Grove4
    #10931
    Jó rész volt, egyedül a ninja Michonne jelenet nem tetszett.
  • Quantumleap
    #10930
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig mennyivel ütősebb lett volna, ha Negan Carllal vasaltatja ki Mark arcát.
  • Kisssss
    #10929
    én meg már azt hittem hogy...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    carlt fogja megdöngetni az ágyban. :D
  • Darthmushroom
    #10928
    ált.ban én is figyelmen kívül hagyom, szerintem mert rossz napom volt azért tűnt fel ennyire,vagyis zavart.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    am a rész lényege SZERINTEM, h Negannek is volt egy Carl korú gyereke meg egy babája, vagy mondjuk úgy kis gyereke.
  • Devv
    #10927
    Ja, Carl és Daryl kétszer is összesúgtak. Láttátok?
  • Devv
    #10926
    Rohadt nagy figura ez a Negan. Utálom! :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Olivia pofonja után: most 50%-al jobban oda vagyok érted! :D
  • bega82
    #10925
    Én az ilyennel úgy vagyok, hogy mivel valóban elég "pongyolán" kezelik az ilyesmit a sorozat készítői, nem nagyon térnek ki sokszor a részletekre vagy a magyarázatra, ezért fejben "lerendezem" a dolgot. Pl. elképzelem, hogy biztos valami kintebbi védvonalnál szépen feltartóztatják őket, vagy leöldösik azokat, akik közel jönnek. És aztán mélyrehatóbban nem foglalkozom a dologgal... vagy mutatják majd részletesebben, vagy nem. (többnyire nem )
  • Darthmushroom
    #10924
    nem akarok kötekedni mert sorozat, de az mi h a börtönél egy fingra 1000 zombi volt kerítésnél Neganéknél meg vagy 100 zombi zajong de több nem jön.
  • bega82
    #10923
    Szintén. Szerintem qrva jó humorérzéke van. Tetszett is a végén, mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megjegyzi Oliviának, hogy ott meg senkinek sincs humorérzéke... Amúgy az gáz, hogy én a feszültséggel teli jeleneteknél nem Carl-ért szorítottam, hanem azért, hogy Negan szétverje azt a hülye kis fejét?
  • RatBaG #10922
  • Kaplan
    #10921
    Nekem tetszett ez a rész, egyszer-kétszer hangosan felröhögtem Negan hülyéskedésein.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért az elég kemény lesz amikor Rick visszaérkezik és látja, hogy Negan átvette apuci szerepét. Sajnos nem követem a képregényt, de tudom, hogy Negan és Carl kapcsolata abban sem szokványos.
  • Tikal #10920
    Most minden hülye egyedül akarja kinyírni Negant? Unalmas
  • cassoneitaly
    #10919


    The Walking Dead 7x07 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-FLEET)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
    Utoljára szerkesztette: cassoneitaly, 2016.12.05. 14:04:49
  • IXEMGabeo
    #10918
    es lehetseges ez a noi csoport kesobb meg hasznos lehet, tehat nem volt felesleges, hogy bekerultek...a problema az, hogy Tara altal es a tobbiekbol parhuzamosan semmit nem mutattak...vagy pedig hiaba tartjak magukat az evadbeli epizodokhoz csinaljanak tobbet, nyujtsak el az evadot es minden karakterre jutna ido boven:)...Koncepcio megvalositas vegett nekem ez az evad eddig csalodas...6-os jobban bejott 1-2 epizod kivetelevel...
  • Quantumleap
    #10917
    Honnan tudod, hogy emmiről nem amardtál le? Nekem az áttekergetős témából mindig eszembe jut egy példa a Homelandből.

    HOMELAND 4.ÉVAD SPOILER !!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A negyedik szezon elején ott volt az a jelenet, amikor Carrie a babáját fürdeti, és elég jól láthatóan elgondolkodik azon, hogy mi lenne, ha megölné. Na, a junkien az egyik postban volt egy ember, aki egy erről szóló kommentre reagálva írta, hogy "Basszus! Én azt áttekertem!", mert hogy mit nézzen azon, hogy valaki a gyerekét fürdeti.


    Szóval...