12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Sheltem
    #10997
    Miért zavar téged ha neki ennyire tetszett és úgy érezte odab*szott a rész?
    Szerintem is odab*szott bár, nem amiatt, hogy megölt valakit Negan.
    Ami tetszett az az, hogy miért ölte meg és ahogy beszélt Rickről...Alázza, beletapos , kigúnyolja és ezerféleképpen porba tiporja a lelkét, de - és ezt majd sokan támadjátok ha jól sejtem - valahol mégiscsak "tiszteli" amit csinál és ahogy kiáll az embereiért. Egyre kevésbé tudom utálni Negan karakterét (sőt valahol imádom mint mindenki más, mert annyira morbid az a Humor amit művel, hogy az emberből időnként kifakad a nevetés).
    Azonkívül azis bejött, ahogy Rick teljesen magától belátta a végén mi a helyes(mert Michone győzködése már felesleges volt, hiszen akkorra már eldöntötte, hogy itt a harc lesz az egyetlen megoldás).
    Nagyon tetszett Daryl is...egyszerűen betelt nála a pohár, pár szót szólt (gyilkolás előtt) de engem felvillanyzott amit mondott és amit tett...
    Nagyon jó rész volt szerintem, én egy Walking Deadtől nem várok nem tudom milyen "mélységű" történetet / fordulatokat, és az elvárásaimra bizony rátett...és bizony nem voltam részeg ahogy írod.

    Tény, hogy vannak benne f*szságok, de azokat betudom annak, hogy képregényadaptációról beszélünk....
    1-2 dolog ami számomra nevetséges:
    - 1 golyót gyártottak le, de most komolyan? 1 azaz 1dbot???? Miért? (vagy az én figyelmemet hagyta el valami fontos részlet, miszerint 1dbhoz volt alapanyag? Ezesetben elnézést).
    - Tegyük fel véletlenül pont úgy fordítja Lucillet, hogy eltalálja a golyó (jólvan ennyit azért megengedhetünk szerintem), de hogy egy lövés ki se üti a kezéből???
    Stbstb...de ezeken gyakorlatilag csak mosolyogtam és nem rontott az összhatáson.
    Soká lesz a következő rész :(
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2016.12.13. 16:32:50
  • molnibalage83
    #10996
    Ehhez képest e fórumokban nekem úgy tűnik, hogy egyesek vérkomolyan veszik ezt...
  • szabii98
    #10995
    Nem értem már megint mit kell izélni, ez csak egy vicc és egy poén, amit minden évad elején felhoznak, de egyértelmű hogy a csávó nem fog vissza jönni.
  • Count Adyn
    #10994
    Viszont aki itt irta hogy Negan nem is szakállas a képregényben most örülhet ám:D
  • molnibalage83
    #10993
    Hát, sajnos kb. ez van. 2. évad eleje szindróma.

    Az elején sokk a karaktereknél, +2 hulla. Ok Aztán mindenki egyéni totál idióta reakciója, mindenki szólózik, aztán most meg egymásra borultak, hogy "kicsináljuk őket". Vazzeg, mi a fasszal és hogyan...?

    - Carol (badass mami)
    - Morgan
    - Glenn
    - Abraham
    - Fegyverek, Negan mindent elvitt...
    - Még Hilltop sem akar lázadni és a királyság sem.

    A legjobb harcosok halottak vagy nem akarnak semmit csinálni. Carol reakciója az legnevetésgesebb. Az egyik legjobb karakterből olyan fost csináltak, hogy sírvafakad az ember.

    Félelmetesen logikátlan az egész.
  • eddaniel
    #10992
    Ez a rész odab@szott ?! Mi a f@sszal ?! Avval, hogy egy negan-tív szereplő megint megölt valakit? Húú de odab@szódtam!!!
    Talán nem részegen vagy bedrogozva kéne tévét nézni, és akkor nem lelkesednétek ennyire a semmin. A hetedik évadban, azonkívül, hogy kiderült kit ölt meg a nevetségesen valótlan karakter, nem történt semmi.
  • molnibalage83
    #10991
    Morgan esetén van értelmes háttér hozzá. Morales esetén mi lenne? Mert én nem felejtetem el anno Morgan-t folyamatosan vártam, hogy visszatér-e ahogy Daryl bátyóját is. Moralesre nem is emlékszem. Kapaszkodj meg, egy említést leszámítva azt is kiesett egy pillanatra, hogy Carolnak volt lánya. Régen volt... Ha nem említették volna, akkor nem jutott volna eszembe csak úgy.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2016.12.13. 13:06:41
  • Zozo0122 #10990
    Morales Negan baseballoktatója. Kirúgta anno a csapatból, mert Negan máshogy képzeli a sportot :D
  • IXEMGabeo
    #10989
    vicces de remlik a faszi az elso evad 2. reszebol...o ment le Glennel a csatornaba...nem emlekeztem hogy a csaladjaval lelepett...durva lenne ha o jott volna vissza. Ez megint egy Morgan effektus lenne
  • molnibalage83
    #10988
    Beírod keresőbe és meglátod. Nem értem, hogy miért pont Morales. Ennyi erővel n+1 ember lehetne. Pl. akármelyik régi epizód szereplő is a volt polgármester bandájából, egy renites saviors ember, akárki. Hogy miért pont Morales az, akin rugóznak egyesek számomra rejtélyes...
  • IXEMGabeo
    #10987
    ez a resz odabaszott...es csak sikerult a keszitoknek tobb szalon futtatni az esemenyeket...igencsak dramai volt a vege

    Leirna valaki ki az a Morales? melyik epizodban tunt fel az elso evadban?
  • Quantumleap
    #10986
    De akkor minek hagyták élve?
  • szabii98
    #10985
    Ez csak egy mém, nyilvánvaló, hogy sosem fog visszatérni
  • Quantumleap
    #10984
    Akik Aaront ütötték ás rugdosták, azok végülis olyasmik belsőre. Már ha utálnivaló genya jobbkézre gondolsz.
  • Quantumleap
    #10982
    De nem ez lenne logikus? Nem imerem az IRL tényezőket, ha arról volt szó, hogy a színész hirtelen meggondolta magát vagy eredetileg is csak egy évadban akart benne lenni, akár ki is nyírhatták volna. Valami oka csak van annak, hogy élve vált el.
  • Tikal #10981
    felkerült egy extended is
  • Kisssss
    #10980
    azért kicsit kezd már nevetségesé válni hogy 7 évadon keresztül azon görcsölnek a "fanok" hogy visszatér-e morales meg a pereputtya...
  • Zozo0122 #10979
    Nekem is utána kellett nézni, latino fazon, aki az első évadban különvált Rickéktől, hogy felkeressék a rokonaikat, akkor még vele volt az asszony meg asszem 2 gyerek.
  • Zozo0122 #10978
    Az, hogy a tag aki figyelte őket a hajónál

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bemászik Alexandriába


    De amúgy mindig nézzétek meg, vagy legalább tekerjétek a filmek/sorozatok végét a stáblistához, nálam ez évek óta rutin. Meglepő viszont, hogy gyakran Marvel filmeknél is előfordul, hogy megy ki a tömeg a moziból, mikor legalább a nézők fele még nyugodtan ül és vár, és egyszerűen a többség észre sem veszi, hogy hoppá, lehet érdemes még maradni a teljes élményért.
    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2016.12.13. 01:15:37
  • molnibalage83
    #10977
    Mi a frász volt az a két jelenet az autós nővel...? Mikor azt mondta, amit akkor egy rakás zombi volt a távolban...

    Michonna dumája a végén halál idegesítő volt tartalmatlanság miatt és mert nem igazán értem, hogy miért kell mindent suttogva mondania. Borzalmas szinész az a csaj...

    A HDTV változatban nincs stáblista. Mi van abban a jelentben?
  • Madi92
    #10976
    Ajaj, ő ki is? :D
  • bega82
    #10975
    Én nem. Mármint nekem nem volt ott semmi.
  • Quantumleap
    #10974
    Szinte minden évadra pletykálják Morales visszatérését. Lehet, hogy ő az, aki figyel?
  • Devv
    #10973
    Stáblista utáni jelenetet mindenki látta? :O
  • Devv
    #10972
    Dettó! Egyből az ugrott be. Tudtam is, mi lesz... :D

    Michonne többet beszélt ebben a részben, mint eddig összesen. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rick + Daryl jelenet = Epic
  • Quantumleap
    #10971
    Jézus minek lökdösött volna be cetlit? Nyitja az ajtót, és szól, hogy "Pucoljunk!".
  • Zozo0122 #10970
    Vagy Jesus beólálkodott, vagy a csaj. Nagyon talán Dwight, belőle lehet még érdekes dolgokat kihozni.
  • Quantumleap
    #10969
    Azt sejtettem, hogy még nem fog kiderülni, hogy ki engedte ki.
  • RatBaG #10968
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    daryl kiszabadulását azért mutathatták volna végig, kíváncsi voltam a részletekre.
  • acsati
    #10967
    Na ugye, hogy meg lehetett csinálni azt, hogy egy részben több szálat is futtatunk....? Aztán februártól megint visszatérünk a régi kerékvágásba, éljen. Kár, hogy csak egy egy rész (általában a szünet előttiek) az, ami valójában jó és izgalmas, érdekes.
  • Quantumleap
    #10966
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rajtam kívül Spencer másnak is eszébe juttatta Ellist a Die Hard 1-ből?
  • szabii98
    #10965
    Szép :D :d

    @sheltem igen, ez volt a 7A záró, jön a 7B februárban.
  • Sheltem
    #10964
    Na most egy darabig ez az utolsó ha nem tévedek :(( Ezúton is köszönöm szépen a munkádat / munkátokat!!!!
  • cassoneitaly
    #10963


    The Walking Dead 7x08 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (EXTENDED.HDTV-FLEET) ; (PROPER.HDTV-KILLERS)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • Madi92
    #10962
    :DDD Szép. Annyira nagyot nem alakít, de jó, hogy van. :D
  • Zozo0122 #10961
    Lolmá, Madi, ezt a topicot csúnyán elnézted :D - Hittem ezt elsőre, aztán eszembe jutott Gabriel, gondolom alakít valamit :DDDD Én meg azt hittem, HS
  • Madi92
    #10960
    Amúgy szvsz a priest elég jó karakter lett a kezdetekhez képest!
  • Quantumleap
    #10959
    És mi van, ha megteszem?!
  • Kaplan
    #10958
    Ez rohadt jó! :D
  • Szabi #10957