12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Jim Morrison
    #11136
    továbbra sem csak Rickék keresnek fegyvert. Észak Amerika területe 24 710 000 km². km²-ként 12 fegyver (ha így lenne) nem olyan sok, ha azt nézzük épp erdős területen vannak, és még hány csoport van a környékükön tele fegyverrel, mégis hol a tökömbe találnának fegyvereket, rókalyukban?
  • molnibalage83
    #11135
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És mennyire ostobák. Egyszer már be szakadt alattuk tető, erre nem a szélén mennek. Persze ez is dramaturgia, de akkor is félelmetes, hogy mennyire ostobák a karakterek.
  • molnibalage83
    #11134
    Lassan mondom. 300 millió... Ez a magánkézben levő. Erre jön még rá a rendfenntartó szervek és a haderő is, ami eltűnt. Géppuskák, amit akrasz. Az emberek tűntek el, nem a fegyverek...
  • Jim Morrison
    #11133
    azért már egy ideje kitört a káosz, sokan zsákmányoltak fegyót ennyi idő alatt, aztán odébbálltak... meg nem is akkor területen keresnek. lehet egy exgettóban ha keresnének több sikerrel járnának, erdőben viszonylag kevés van, max vadászpuskák amiket már elvittek :)
  • molnibalage83
    #11132
    Rosita annyira idegesítő, hogy lassan már én rúgnám fejbe...
    Sajnos a történet kisiklik, hogy a 300 millió kézifegyver országában úgy kell keresni a fegyvert...? Ez valami alternatív USA lehet...
  • cassoneitaly
    #11131


    The Walking Dead 7x12 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-FLEET, HDTV-AFG, 720P-FLEET, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (INTERNAL.AFG/FUM/KILLERS/PSA/RMTEAM) | (WEB-DL) | WEBRIP

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • szabii98
    #11130
    Petíciót kéne indítani, hogy nevezzék át a sorozatot Rick and the Grimes family-re :))


  • IXEMGabeo
    #11129
    Eszmeletlen Eugene milyen gyorsan kapott uj poziciot, de velemenyem szerint jatszik...o anno Abrahamot is atverte azert elte tul...o egy jo karakter barmennyire is sulytalannak ereztetek a karakteret...gyavanak mutatja magat, de mar lattuk, hogy nem az...remekul beepult, ami Adannak nem sikerult...

    Dwight pedig kegyetlen volt es tudtam mikor azt mondta a dokinak, hogy a joszivuseg nem eri meg sejtettem, hogy keszul valamire...nem semmi a dokit, hogy elintezte...
  • Dobronski
    #11128
    de jó ilyet olvasni :)
  • böröczk
    #11127
    Jo resz volt nagyon szerintem is.
    Nekem meg mindig sokkolo neha, amiket Negan csinal.
    Szeretem, amikor kepes meg a twd feszkot keltenni bennem.
    Azert hianyoznak az elso evados reszek. :)
    Es meg mindig hianyzik Glenn es Abraham, akarhany uj karaktert hozhatnak be, ok azert elegge potolhatatlanok.
    Glenn halala szukseges Maggie karakterfejlodesehez, ambar a kepregeny Glenn megyed annyira sem volt eros karakter, mint a sorozatbeli.
    Sasha napjai szerintem meg vannak szamlalva, foszerepet kapott az uj Star Trek soriban.
    Szerencsetlen Maggienek nem kegyelmeznek a keszitok. :D

  • molnibalage83
    #11126
    A baj az, hogy ez tökéletesen megjósolható rész volt. Mikor 10 perc után látszott, hogy ez 100% E, akkor 100%-os pontosságal megjósoltam maganak, hogy mi lesz a záró jelenet. Nem tévedtam. Persze ettől még nem volt rossz rész, de semmi meglepi nem volt benne. Legfeljebb az, hogy az égetett arcú karaktert nem tudom hova tenni. Néha köcsög néha meg felőlem karóba is húzhatnák.
  • DasIsFuck
    #11125
    Hát talán ez volt az első ilyen egykarakterről szóló epizód amit baromira élveztem.

    Itt Eugene kb lejátszotta a twd karakterek 90%-át.:D
  • Madi92
    #11124
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Eugen rohadt jól nyomta. :D Esküszöm lejátszotta Negant.
  • Dynamic
    #11123
    köszönjük :)
  • cassoneitaly
    #11122


    The Walking Dead 7x11 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (WEB-DL) | WEBRIP

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • sata75
    #11121
    de a billentyűzet majdnem bejött:)
  • Dynamic
    #11120
    Azért ha hirtelen ráront valakire egy ilyen warmachine zombie, ami teljesen új szitu, akkor azért nehéz 5 másodperc alatt a megfelelő taktikát kitalálni. Persze fotelből, nyugodt körülmények között nyilván könnyebb. Meg mondjuk a fej letépéshez elég közel kell menni és hát pont az volt a lényege, hogy karók álltak ki a testéből, és ha közel megy hozzá - márpedig a zombi, nagyon közel akar menni - akkor megsebzi. Másrészt a fejéből meg tüskék és PENGÉK álltak ki. Szóval azt megfogni...
  • MoRT2195
    #11119
    Szívesen.
  • Szabi #11118
    köszönjük a pontosítást.. :DDD
  • MoRT2195
    #11117
    Öt (5) madár volt.
  • sata75
    #11116
    jó de megütötte magát a zuhanástól és bekábult... no meg az szag ami egy akkora szeméttelepen terjenghet... még a madarak sem járnak arra csak egy, de sztem az is leesett idővel.
  • molnibalage83
    #11115
    Kb. Kihúzni bármelyik rudat belőle és ennyi.
  • CSOCSO
    #11114
    Csak en erzem ugy, hogy ez a csaj siman atvenne a hatalmas Neagen utan? En azt hittem azokat a csajokat talaltak meg akiknek volt egy csomo fegyveruk. Ezenkivul a nagy "verekedos" jelenet ultra gaz volt. Ricknek kb lazan oda kellett volna setalnia a panzelos zombihoz. Megfogni az egyik ilyen vas rudat a feje teteje es hatra hajtva a fejet puszta kezzel rutinbol kellett volna kitepnie a zombi gegejet. Majd ezekutan oda fordulhatott volna a csajhogy, hogy ket lehetosegetek van:
    Vagy legjobb barik leszunk vagy te leszel Neagen legujabb szobalanya.

    ENNYI.
  • Nohab
    #11113
    3-ban pont a madarak voltak.
  • Szabi #11112
    Z Nation-be az első fertőzőtt egy majom volt, de volt medve, róka, kutya, kigyó, ló, teve.. csecsemő.. de madár az nem rémlik :D

    azért az gonosz volt amikor ő is bezombult :-(
  • Quantumleap
    #11111
    Tényleg, olyan zombihorror létezik, ahol a madarak is átváltoznak? :) Esetleg a Kaptár valamelyik részében? (Csak az első kettőt láttam.)
  • MoRT2195
    #11110
    Nem baki, az madár. Ha nem gagyi minőségbe nézi az ember (én 1080p-ben szoktam), akkor látszik, hogy az madár, és nem csak egy, hanem öt madár is megy ott Rick mögött, azok viszont kevésbé kivehetőek, mert fehér vagy szürke madarak és messze a világosba nem látszódnak olyan jól, de akkor is látszanak. :)
  • Dynamic
    #11109
    Simán madár. A legelső pillanatban amikor megjelenik látszik is, hogy ver a szárnyával. Jó, mondjuk nem a takony minőségű 144p-s twitter videót kell nézni, én 720-as videón csekkoltam.
  • Jim Morrison
    #11108
    Ja, eleg ratyin nezett ki:c
  • Madi92
    #11107
    Megnéztem, szerintem az csak egy madár.
  • acsati
    #11106
    http://offline.hu/kikapcs/2017/02/te-kiszurtad-ezt-az-apro-de-hihetetlen-reszletet-mult-heti-walking-deadben/

    Akkor ezt nem vettem észre, bár tuti nincs jelentősége pusztán baki. Viszont az jobban szemet szúrt, hogy mennyire pocsék greenbox munka volt ez, nagyon mű
  • Zozo0122 #11105
    Töltelék volt. Ez a trash banda az eddigi leggázabb :D Totál életszerűtlen az étlen-szomjan guberálásuk, amúgy meg ööö...egy szeméttelep. Neganék rég megtalálták volna és beolvasztanak mindent, ami mozdítható és kész tölténygyáruk lenne már. Na, majd meglátjátok, Eugene hamarosan kész műhelyt kap, munkásokkal és futószalaggal :D
  • molnibalage83
    #11104
    Furcsa rész volt, kiemelkedőnek egyáltalán nem mondanám. Egyes karakterek motivációt nem igazán értem.
  • IXEMGabeo
    #11103
    igazabol poen, de rajta mulott, hogy Ezekiel nem mondott igent Rickeknek...Morgan egyelore nem akar harcolni pedig neki nagyon nagy szava lenne

    Rickek jol besetaltak a szemettelepre:D
  • Maak
    #11102
    Sziasztok, delben neztem meg a s6 utolso reszet, nagyjabol tudtam mi jon, de azt nem, hogy ki megy el...azonnal megneztem a 7. elso reszet es g*ciszar erzest keltett bennem az elso resz. Azota sem tettem tul magam rajta, nagyot utott hogy pont oket nyirtak ki...illetve en meg csak ugy tudtam, hogy egy ember hal meg kozuluk, erre...remelem valami kurvahosszan fog szenvedni ez a negan mire meggebed majd...
  • Tikal #11101
    Morgan annyira ostoba volt az első jelenetben mint egy gyerek... ha vissza akarod kapni a botodat, akkor nem árulod el hogy mennyire fontos neked :D Miért kell ilyen szar párbeszédeket írni?
  • cassoneitaly
    #11100


    The Walking Dead 7x10 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (WEB-DL)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #11099
    jo az igaz...mindent osszevetve jo epizod volt
  • botyika
    #11098
    mondta is a rick, hogy szükség lehet még a hordára. szóval azért.
  • Prof William
    #11097
    Nem aggódtak mert tudták hogy védi őket a plot shield. Ők a főarcok szóval biztos, hogy nem egy ilyen piszlicsáré összecsapásban halnának meg. :)