12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • MoRT2195
    #11176
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hehe, majd Negan lesz Rick legjobb barátja és jobb keze is egyben. :D Érdekes fejlemény volna.

    Hát nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Negan sorsa és hogy meddig fogja húzni. Nem hiszem, hogy ebben az évadban történne vele is bármi. A Kormányzót is áttolták egy másik évadba, nem hiszem, hogy Negant hamarabb lenyomják.
  • szabii98
    #11175
    képregényes spoiler, csak akkor olvasd ha érdekel
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a képregényben Negan-t Morgan cellájába zárják, viszont Rick megkegyelmez neki, mert ők nem olyanok mint Negan bandája. Később, bár megfogadja, hogy sosem fogja, kiszökik, aztán visszazárják, de ha jól emlékszem mostanában már ki is engedik, megváltozott picit. Most már más a főellenség.
  • MoRT2195
    #11174
    Fogalmam sincs, hogy spoiler avagy sem, ez csak az én tippem. :D De attól még lehet spoiler, mert lehet, hogy igaz lesz. :O :D
  • Quantumleap
    #11173
    Remélem, nem spoilert írtál.
  • MoRT2195
    #11172
    Amiből aztán kiszabadul és megint kezdődik az egész előröl. Megint megöl pár fontos szereplőt és végül rájönnek (megint, szegények mindig elfelejtik), hogy meg kell ölni a gonosz embereket.
  • SzinesGeza
    #11171
    Szerintem Ödön fogja megölni a végén Negan-t.
  • IXEMGabeo
    #11170
    igen meltatlan volt, mert amugy jo karakternek tunt...kar, hogy mielott kibontakoztattak ->
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg is olettek szepen, de almomban nem gondoltam volna, hogy Morgan fogja megtenni pont...bar ez eleg meggyozo volt a Megvaltok szemeben igy legalabb elterelte a figyelmet roluk...a kep a vegen osszeall Richard mit miert tett
  • molnibalage83
    #11169
    Kicsit vontatott volt helyenként, de egész jó rész volt ez. A király is ráébredt, hogy ez nem fenntartható állapot. Viszont a Saviors egyes részét árnyalta azért.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár én azt vártam volna, hogy agyonlövi azt a seggfejet

  • IXEMGabeo
    #11168
    en nekem meggyozodesem ezek utan, hogy Morgan fogja elkapni Negant es bezarni egy ketrecbe persze ez csak felteves...en latok ra raciot...
  • IXEMGabeo
    #11167
    hat komolyan aki erre a reszre azt mondta, hogy szar akkor eleteben nem latott jo dramat...

    nemcsak, hogy fordulatos dolgok, cselekmenyek tortentek, de vegre ugy tunik a sztori is erdemben haladt, mert atszakadt a gat a "kiralysagnal" habar Ezekiel meg mindig halogatja, hogy felvegye a harcot, de mar gondolkozik rajta. Ehhez kellett 2 lokes ->

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!



    (Benjamin varatlan halala, 2. Richard feszultseg keltese majd halala)...

    Morgan papa ugy tunik kezd visszaterni...ebbol a szalbol ez volt eddig a legjobb epizod nagyon jol fel volt epitve es Richard remek teljesitmenyt nyujtott mielott kiirtak volna...sajnalom picit nem volt rossz karakter bar latszott rajta, hogy megviselte az egesz...igaza harcos tipus volt. Megmondom oszinten olyan unalmas ez az evad, 1-2 resztol eltekintve, de ez az epizod szamomra feludules volt...megtobb ilyen kellene varatlan fordulatokkal es maris szerintem mindenki elegedett lenne maradektalanul

  • Zozo0122 #11166
    Egész jó rész volt, de én annyira reméltem, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Richard nyílt harcban hal meg, miközben magával visz 4-5 embert a Megmentők közül is :D
  • Jim Morrison
    #11165
    lehet a szemcséződés kiszúr a codecekkel ^^
  • RatBaG #11164
    az világos, de ez dobja meg ennyire a méretet? kicsit furcsa, mikor manapság jobbnál-jobb tömörítések, codecek vannak.
  • DasIsFuck
    #11163
    Nekem bejött ez a rész is.
    És végre Morgan kezdi visszanöveszteni a tökeit:D
  • cassoneitaly
    #11162


    The Walking Dead 7x13 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (WEB-DL) | (WEBRIP)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • MoRT2195
    #11161
    Direkt ilyen szemcsésre van megcsinálva az egész sorozat. Így adják ki a TV-be is.
  • acsati
    #11160
    Ezen már én is gondolkodtam és már jó ideje csak a kisebbik verziót töltöm, pont emiatt, mert alig van köztük különbség. Én is többet várnék a 720p-től.
  • Quantumleap
    #11159
    Én csak belenézegettem (teljesen majd este), de nekem finoman szólva nem tűnik filler résznek.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Benjamin meghal. Morgannak előjön a korábbi énje. Carol végre megtudja Abraham és Glenn halálát.


    Ha neked ezek a dolgok nem viszik előrébb a cselekményt, akkor nem tudom, hogy mi vinné.
  • molnibalage83
    #11158
    Jó kérdés. Szerintem szándékosan ilyen minőségben készül a film. Nekem is feltűnt ez.
  • RatBaG #11157
    valaki magyarázza már el, hogy a walking dead release-ek hogy lehetnek évek óta folyton 2-2.5 gb, és e mellé egy rakás szemcsés fos, amikor más sorozatok simán megvannak a feléből, sőt 1 gb alatt, és ezerszer jobb minőség mégis?
    (ja igen, 720p-t szoktam szedni)
  • dartonite
    #11156
    Sry ceges gepen nem fog menni a torrent, szoval max 4 utan tudok.Remeljuk addig kisegit vki.
  • IXEMGabeo
    #11155
    spoilerbe elkuldenel egy linket, mert lefekves elott beszeretnem tenni a WD-t...vagy hetfoi vagy keddi programom
  • dartonite
    #11154
    Aszfalton kint van.Meg is neztem mar, nem vagyok lenyugozve ezektol a filler reszektol.
  • IXEMGabeo
    #11153
    nem latom a 13. epizodot kint sehol pedig mar fent kene lennie
  • IXEMGabeo
    #11152
    mi van megint szunet van a Walking Deadben?
  • RatBaG #11151


    http://metro.co.uk/video/embed/1424033/
    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2017.03.07. 12:41:21
  • molnibalage83
    #11150
    El lehet képzelni, hogy hány fegyerbolt és rendőrörs van az országban. Ok, elfogadom dramaturgiai elemként, hogy szükséges, de a valóságban egy fél délutános feladat lenne ennyi fegyvert összeszedni. A lőszer lenne egy idő után a szűk keresztmetszet.
  • Prof William
    #11149
    Főleg hogy Rick is úgy kezdte az egészet hogy a helyi rendőrösön szerzett egy táskányi fegyvert. Jó ahhoz kulcsa volt de a sorozat során egyszer sem láttam hogy ezt megismételték volna. Vagy legalább szisztematikusan keresték volna fegyverboltokat stb...
  • molnibalage83
    #11148
    Dettó. A végén meg a csaport annyira idegesítő, hogy én lőném le őket.
  • IXEMGabeo
    #11147
    ez eleg gyengus resz volt...egyedul Rick egyik monologja tetszett es talan Tara bevallotta neki a titkot miszerint talalkozott a noi csoporttal...ezenkivul veszett gyenge resz volt, nekem nem tetszik a Michonne-Rick fele omlenges...

    Eugene-os resz szazszor faszabb volt
  • Tikal #11146
    és mennyire be lehetett állva, a zombik majdnem elkapták...
  • bega82
    #11145
    Nem is kéne olyan sok fegyver amúgy. Csak néhány olyan shotgun, mint amivel Hershel lövöldözött!
  • Kaplan
    #11144
    Tényleg, azt el is felejtettem. Megmondom őszintén nem is értettem, hogy ezt ki mert jóváhagyni.
  • molnibalage83
    #11143
    Kb.
  • Devv
    #11142
    Az a cgi szarvas kritikán aluli volt. Nem is cgi volt, paint-el rakták oda. :D
  • Kaplan
    #11141
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért egy pillanatra megfagyott bennem a vér, semmi látványosság, semmi üvöltés, semmi belek, majdnem elhittem, hogy kiírták Ricket, így nagyot ütött volna.
  • Dynamic
    #11140
    Kezdjük ott, hogy semmi értelme a valós adatok alapján kalkulálni, mivel egy félfiktív világról beszélünk. Onnantól kezdve, hogy ez egy fantáziafilm, és nem dokumentumfilm, ezért, igen, simán lehet, hogy nincs több fegyver, egyszerűen azért mert így írták meg a forgatókönyvet. És ha mindenáron magyarázatot keresel, hidd el, még csak nem is lenne nagy kunszt megindokolni, hogy miért csak annyi van, amennyi.
  • molnibalage83
    #11139
    A legkisebb átlagos vidéki kisvárosban is százszámra hevernek a fegyverek.... Ilyen városból 12 egy tucat. Nézd meg Atlanta környékét...
  • Jim Morrison
    #11138
    mert ők épp egy bazinagy városban vannak, közel minden. ja nem.
    Persze, egy túlélőre jut egy csomó fegyver, csak rohadt nagy területen. ettől ők még nincsenek előrébb. A fegyver nem megy közelebb a túlélőkhöz (tudtommal)
  • molnibalage83
    #11137
    Bármelyik város, bármelyik házába. Egy túlélőre több ezer fegyver jut. Ezen felül a területes hasonlatod színtiszta ökörség, mert az USA nagy része lakatlan. Ahol ember sincs, fegyver sincs.