12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • sata75
    #11297
    meghalt a férje, erre meztelenkedik egyből...
  • Devv
    #11296
  • RatBaG #11295
  • Evoluti0N
    #11294
    Nem erre. Hanem magára a játékra. Ő játssza a karaktert benne. Azonban ebben a videóban is nagyon jó.
  • eddaniel
    #11293
    Erre gondoltál ?

    Utoljára szerkesztette: eddaniel, 2017.04.26. 18:46:00
  • eddaniel
    #11292
    Nem tudom, a sorozatból nem derült ki, a képregényt pedig nem nézegettem soha.
  • Kissssss0 #11291
    farkasok is a megmenőtöknek dolgoznak.
  • eddaniel
    #11290
    Újranéztem a S06E01-től és így egyben nézve azért furcsa volt, hogy alighogy elintézték a Wolf-okat, máris felbukkantak a megmentők. De addig a farkasok sohasem futottak bele a megmentőkbe pedig ugyanazon a kis területen portyáznak. Érdekes lett volna egy ilyen összecsapás.
  • IXEMGabeo
    #11289
    nagyon hiteles karakter volt o is:) ugyanakkor a governorban volt jo is mikor nem tudta mit kezdjen magaval
  • Quantumleap
    #11288
    Nem feltétlenül lett volna praktikus, mert a többi savior esetleg észrevette volna. És az korántsem biztos, hogy egy ilyen tett után Rickék mindjárt kvártélyt kínálnának neki.
  • Fenrir
    #11287
    Negan nekem túlerőltetett, a Governor jobban bejött, sokkal gonoszabbnak tűnt.
  • IXEMGabeo
    #11286
    Szerintem Dwight hagyta magat elkapni es Rositaval ment vissza...ezen nem kell rugozni annyit a tobbivel nagyreszt egyetertek

    ja es Negan kurva jo karakter...jelenleg o es Trevor (GTA-s csavo) viszik a sorozatot...
  • Fenrir
    #11285
    Mondjuk azért Dwight-nak lett volna alkalma a zűrzavarban, hogy egy kósza golyó hátbakapja Negan-t...
  • Quantumleap
    #11284
    Dwight úgy gondolta, hogy semmi vesztenivalója nincs. A felesége lelépett -mert ő a régi Dwightot szerette, aki elvileg Darylhez hasonló volt-, így már nincs miért csicskáznia Negannek. Két opciója maradt: 1. Nekivág barangolni, remélve, hogy hátha befogadja valaki, de erre elég kis esély van, kb. 3 évvel az apokalipszis után (lásd: Hershel is először el akarta zavarni Rickéket Carl felépülése után),szóval esélyes, hogy inkább járkálók tépik majd szét 2. Bepróbálkozik Rickéknél, legfeljebb nem hisznek neki, és kipurcantják. A másodikat választotta, a jelek szerint bejött a tipp. A "Már minden mindegy"-mentalitás dolgozott benne.

    Az viszont már inkább kérdés, hogy a csetepaté közepette mikor tudta elhelyezni a kapuhoz a bábut?
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2017.04.22. 23:15:38
  • Fenrir
    #11282
    Mivel néztem mostanában 1-2 minöségibb sorozatot ez az évadzáró nekem nem jött be, baromi idegesített Rick-ék szerencsétlenkedése. 2 évaddal ezelőtt sokkal badass-ebbek voltak.

    Mint mondtam, én tiszteletben tartom a véleményedet, én csak a sajátomat írtam le mert felbosszantott ez az évad és évadzáró. Nem ezt szoktam meg tőlük.
  • böröczk
    #11281
    Igyekszem. :D

    Nem azt allitottam, hogy nem akartak, hanem, hogy nem tettek. Szovegertes :)
    En is szaz helyen csalodtam mar a soriban, de speciel ez az evadzaro terszett, es nem keresem direkt, mibe tudnek belekotni.
  • Fenrir
    #11280
    Pedig a Terminus-os évad jól felpörgette a sorozatot, sajnos Negan semmilyen szinten nem tett oda, meg ez a Kingdom&Hilltop Barátok közt rész sem.
  • Kissssss0 #11279
    szerintem még 2 évadot meg fog érni a sorozat, már erősen érződik rajta hogy kezd kifulladni.
  • Fenrir
    #11278
    Whoaa, ne idegeskedj, árt a szépségednek :)

    Azért nézem a sorozatot mert vannak évadok/részek amik jók, ez az évad olyan gyenge mint a farmos volt. Szánalmas jelenetekkel és szánalmasabb karakterekkel volt tele.

    1. Hitlert jó párszor meg akarták ölni, olvass utána vagy nézd meg a dokumentumfilmet róla.

    2. Michonne-nal az volt a bajom, hogy csak állt ott mint egy idióta miközben Rick-ék lövik a szemeteseket és meglepődik, hogy mögüle a szemetescsaj rátámad. Ha ez a jelenet neked oké akkor ehhez nem tudok többet már hozzáfűzni.

    3. Kaotikus helyzet: már vagy 7 évad óta lövik a zomibkat és az élőket, ennyi idő alatt azért nem így kéne viselkedni.

    4. Sascha: én azért kíváncsi lettem volna, hogy hogyan volt ennyire balf@sz, bár a Rosita-s baseball ütős jelenet után nem is értem, hogy mit csodálkozok.

    5. Dwight akkor önként ment be a zárkába? Nem igazán úgy vezették fel, hogy ő most tárgyalni akar.

    6. A bombás témát én fel sem hoztam pedig megtehettem volna.

    Ha neked tetszett ez az évad akkor az legyen a te véleményed, nekem nem, ez pedig az enyém. Amúgy ahogyan látom, nem csak szerintem (usa nézettségi adatok) van lejtmenetben a sorozat.
  • böröczk
    #11277
    Te minek nezed meg ezt a sorit?
    Gondolom, nem tartanak pisztolyt a fejedhez, hogy kozelezo legyen.
    Hitlert is lelohettek volna sok alkalommal, megse tettek, meg az osszes diktatort.
    Gondolod, ha Michonne vagy barki mas ralo Neganra, akkor nem rogton elkezd mindenki lovoldozni a masikra, es esetleg tobben is meghalnak Rickek tarsasagabol, hacsak nem mindenki?
    Birom az ilyen embereket, akik mindenkinel mindent jobban tudnak, hogy kell eszszeruen cselekedni egy kaotikus helyzetben.
    Eugenet valoszinuleg odakuldtek, nem magatol vallalta a szovivo szerepet.
    Sashat meg minek mutassak, berohant tobbszaz savior koze, feltehetoleg nem volt mehez elfogni.
    Ha mutattak volna, az a baj, hogy ezzel huzzak az idot.
    Rosita nem elkapta Dwightot, onkent ment oda, hogy a segitseget ajanlja, mint ahogy azt az evadzaro resz elotti vegen mutattak is.
    Ettol fuggetlenul Rosita halalat mar en is borzasztoan varom, csak turelem.
    Miert o hatastalanitotta a bombat: csak o maradt eletbeb a kis katonai alakulatbol sajnos. Es bar nem volt rola szo, feltehetoleg tanulta a katonasagnal :D bar engem speciel nem erdekelt ez a resz, fel se tunt.
  • eddaniel
    #11276
    Amikor előszőr megláttam Ogg-ot Negan csapatában, és még nem derült ki, hogy kicsoda Negan azt hittem, hogy ő játsza. (Bár mindegy, hiszen mendenki Negan)
  • molnibalage83
    #11275
    Jonathan Banks az, akit végtelenségig tudnék hallgatni, ahogy csak beszél. Félelmetesen jó hangja van.
  • Evoluti0N
    #11274
    Ő játssza Trevort is a GTA V-ben. Itt is hasonló figurát hoz. Zseniálisan nyomja.
  • SzinesGeza
    #11273
    Simon sokkal nagyobb figura mint Negan. Utóbbinak már nagyon fárasztó az állandó színpadiassága.
  • eddaniel
    #11272
    Simon- Steven Ogg ebben is nagyon nagy :
  • IXEMGabeo
    #11271
    Dwight, Richard es Eugene alkottak nagyot...

    es a felevad zaroban Spencer is jo volt es utott nagyot a halala
  • Fenrir
    #11270
    Vajon ilyen "idióta" a képregény is?
  • Balázs 17
    #11269
    amúgy Rosita két dugás között megtanult bombát szerelni stb? (:

    röhejes részek voltak, ahogy lerohanták a szigeten élőket, ahogy jöttek ezek a szemetesek stb.

    sokszor már paródia érzése van az embernek, Carol és Morgan egy vicc amúgy
    nem tudom mit akarnak még kihozni ebből a sorozatból, de már tök felesleges zombikat beletenniük úgy sincs már semmi értelmük
    meg azt se értem honnan tűnik fel mindig több ezer zozó, majd hirtelen el is mennek, közben meg már (évek óta?) ugyan azon a helyen vannak
  • molnibalage83
    #11268
    Az egész kukás csapat ultragáz volt. Simon, igen, tetszik.
  • Fenrir
    #11267
    Komolyan mondom az egész évadban a Simon nevű, bajszos Saviour volt a legüdébb színfolt, benne volt legalább színészi játék.

    Ezzel szemben a kukás csapat szánalmas volt, mondjuk az egész rész ahogyan megismerkedtek velük meg Rick ahogyan majdnem kinyiratta magát egy zombival...
  • IXEMGabeo
    #11266
    az 5. es a 6. evad nagyon badass volt...4-ben helyenkent voltak erdekes reszek meg amig a Kormanyzo elt utana elvetve volt 1-2 izgalmas resz...dramaturgiailag viszont akkoriban rendben volt a sorozat
  • Jim Morrison
    #11265
    En csak 1-2 reszig birtam, pedig erdekelt volna. Olyan zs erzesem volt vegig, hogy a kis lelkem nem birta:(
  • Fenrir
    #11264
    Pedig néha fényévekkel jobb mint ez.
  • Count Adyn
    #11263
    ftwd-t én az első évad végén kaszáltam, mert ugyanez a melodráma ment a köbön csak:)
  • molnibalage83
    #11262
    Jó, hogy említed a the 100-ot. A 4. évag az 1-2-höz képest sehol nincs, de nem hittem volna, hogy a the 100 néha már jobban összerakottnak tűnik, a természettudományos nukus képtelenséget leszámítva - bár a zombi is az - mint a TWD. Már csak becsületből nézem. A régebbi évadokat is letöröltem, mert utoljára átpörgetve felidéztem ezt-azt, de soha nem fogom újra megnézni. Mondjuk a The 100-ot sem...

    A FTWD az mennyire jó a korábbi TWD évadokhoz képest?

    1. Igen, Rosita nálam az egész évad alatt azt hozta ki, hogy legszívesebben én rúgtam volna már fejbe...

    4. Eugene ezen a téren tényleg érdekes, bár ő gondolom naívat hitt abban, hogy csodát tesz...

    5. A dramaturgia sajnos megkövetelte ezt. Azt, hogy az adott teherautó mennyire páncélozott és lövésálló nem tudom. A puhaköpenyes lövedéket nem tudom, hogy mennyire állítja meg. A feltartott középsőujj sajnos kellett a készítők szerint...

    6. Igen, ő meg azért idegesítő, mert ő is hülye és sajnos a színész egy tehetségetelen pojáca. Amíg mellékszereplő volt és vagdalkoznia kellett, addig ez nem volt gond, de a szerepe sajnos túlnő a nő színészi skilljein...
  • Fenrir
    #11261
    Igazad van, egyre idiótább ez a sorozat, ez az utolsó rész meg a legalja volt.

    1. Ez a Rosita - Sascha páros a legnyomorultabb kommandóspáros a világon. Mert nem tudták Negant egyből lelőni amikor meglátták akkor nyílván be kell rohanni, nem pedig várni mondjuk még egy napot és leszedni kényelmesen. Nem is mutatták, hogy Sascha-t hogyan kapták el és, hogy Rosita hogyan kapta el Dwight-ot (legalábbis nálam ez kimaradt). Rosita amúgy is már kurvára unalmas volt az egész évadban, aki ilyen nyomorék, hogy pár lépés távolságból azt a qrva baseballütőt találja telibe az elpatkolhatna már. Állandóan csak sírt a szája, idegesítő karakter volt.

    2. Rick-ék gyűjtik a szövetségeseket, de amikor harcra kerülne a sor 3-ból csak 1 jelenik meg, nyílván akkor nem elnapolni kéne a támadást hanem megkezdeni fele annyi emberrel. Szinte semilyen védelem/barrikád nem volt felállítva, csak álltak az út közepén. Gratulálok...

    3. Rick leáll győzködni a kukáscsajt miközben a fia és a többiek lövik a többi szemetest és még benyel egy golyót is az oldalába. Gratulálok...

    4. Ez a random birkózás a járkálókkal az elején még elment, de a hetedik évadra már szánalom. Igen Maggie, szánalom...

    4. Eugune arról pofázik, hogy nem akar többé félni, ezért állt be Negan-hoz, de azért odamegy Alexandria-ba a tűzvonalba, hogy a hangosbeszélőn ossza az eszet. Bámulatos logika....

    5. Negan-ék elhajtanak a teherautón úgy, hogy 10-en lövik őket...Oké...

    6. Michonne egy távcsöves puskával nézi a tűzharcot és nem tűnik fel neki, hogy Rick-ék a szemeteseket lövik, meg is lepődik, hogy a szemetes nő mögüle rátámad. Ő is idegesítő karakter.

    Sajnos a The 100 negyedik évada is kb ilyen szintre süllyedt le, kár értük. Külön örülök, hogy még egy évad szenvedés lesz Negan-nal. A Kormányzó amúgy jobb karakter volt...

    Eddigi legjobb évad az volt számomra amikor eljöttek a börtönből és találkoztak a kannibálokkal, majd eljutottak Alexandria-ba. Lehet, hogy ez 2 évad volt, de az érdekes volt és izgalmas.

    Fear the Walking Dead számomra érdekesebb lett mint ez.
    Utoljára szerkesztette: Fenrir, 2017.04.18. 12:16:27
  • szabii98
    #11260
    Szerintem a következő évadban bőven lesz ilyesmire lehetőség, legalábbis remélem.
  • IXEMGabeo
    #11259
    Nagyon kene az az epizod amikor Neganrol mutatnak flashbacket...egy full olyan resz kene, mint amilyen volt Morgan eseteben is
  • IXEMGabeo
    #11258
    biztos sajat magat latja benne fiatalon...
  • böröczk
    #11257
    Negannal kapcsolatosan egyet ertek, de annyit megjegyeznek, hogy a regenyben igenis van kulonleges viszonya Carl-lal, es kesobb majd masokkal is :P