12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Konyigery
    #11337
    Ez valami iszonyatosan unalmasnak hangzik.
  • Zozo0122 #11336
    Elmondom, hogy mik voltak azok a Rick általi látomások. Aki nem fél a spoilertől, csak az kattintson.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a kb. 4-5 évvel későbbi jövő. Rick lába durván lesérül amikor a végjátékban összeverekszik Negannel. Lesz egy időugrás (tippre az évad legvégén), és a következő évadban már onnan folytatjuk, az lesz, hogy Rick lesz Alexandria, Maggie pedig a Hilltop kolónia vezére, tehát végleg különválnak úgymond. Ennyit tudok. Ergo ők ketten tuti túlélők, + Michonne és Carl meg Judith. A többiek a feláldozhatóak, de Darylt és Carolt védi a fan armor, őket úgysem merik megölni :D
  • molnibalage83
    #11335
    ????

    Dwigth ott állt kint...
    Pont az volt a ciki az egészben, hogy ő is simán meghalhatott volna a lövöldözésben, mikor Rickékkel van.
  • IXEMGabeo
    #11334
    hmm visszanezve az epizodot 2 fele tortenes lehetett amikbol voltak a visszajatszasok Rick altal...az egyik mikor felebred az evekkel kesobb tortenik mar a csaladjaval egy nyugodt kornyezetben...Judit 5-6 ev korul lehet igy el kellett telnie par evnek...Rick santa lett biztos a csataban serult meg. Valoszinu Michonne, Carl,Judit es Rick tul fogjak elni viszont ugy erzem a tobbiek kozul nem sokan a mar ismert szereplok kozul es lehet a vegen ez lesz a drama. Es, hogy miert gondolom ezt? Masodik a mar megtort Rickbeli jelenetek szerintem rogvest Negan megolese es a haboru megnyerese utan tortenhetett, ami aldozatokat kovetelt talan ezert sirt es dermedt meg...

    Gabriel vs Negan szalat jol osszehoztak Negan megolese itt sem egyertelmu hisz siman alkudhat a nemreg meg gyavakent viselkedo Gabriellel hiaba van nala a "halalos fegyver" Negannal ott van az esz es a rafinacio..

    hibakkal egyetertek egyebkent...nos Negan bandajaban tul benak a loveszek...alapszabaly, hogy a teton is le kell kuporodni es nem gepfegyverrel,hanem sniper puskaval kell figyelni es hasalni a behatolokat...persze, hogy leszedik oket, amikor tavolba nem latnak...Annyi fegyvert elvettek Rickektol plusz ott van Eugene is, aki ismeri a fegyver keszites modjat igy nem igaz h nincs tavcsovese senkinek...meg Carolnak is volt, aki azzal lotte szet a robbanasveszelyes hordokat az 5. evad 1. reszeben...Aztan Negan csakugy kisetal vedtelenul:DDD hat siman lelohettek volna Rickek, hamar a kocsikkal igy bebiztositottak magukat...Aztan Dwight...az oke, hogy leadja a drotot, de utana hova tunt?:) Negannak nem volt gyanus, hogy eltunt es nem ment ki az ajton veluk?
  • Hodor
    #11333
    Kolbászból van a kerítésük mégse tudnak mit tenni.
  • Balázs 17
    #11332
    ennyire gyenge évadnyitány nem is tudom volt-e :O
  • Zozo0122 #11331
    Ja, meg ami még a másik óriási különbség, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    még anno a Kormányzó levágja Rick jobb kezét :D
  • Zozo0122 #11330
    Még megy a képregény, sokkal előrébb tart már a Neganéknél. ÉVEKKEL. Amúgy én is csak beleolvasgattam, nem szántam még rá magam, hogy nekiálljak, de valamikorra tervben van. Van benne 1-2 dolog ami egészen más, pl. Daryl szó szerint NEM LÉTEZIK a képregényekben. :D
  • molnibalage83
    #11329
    A képregény az futó dolog van le van zárva az egész? Mert ez alapján a lehet, hogy inkább elolvasnám...
  • Zozo0122 #11328
    Nem egy rész alapján, mert az előző évad zárójában is egy bohóc volt már...és ez nem Jeffrey Dean Morgan hibája, csakis a forgatókönyvé. Gabriel mire is fizetett rá? A nyakában van a gépkarabély. Egy sorozatot kell kilőnie, aztán meglógnia amíg minden tele van zombikkal a tetőablakon át/egyik ablakon kiugorva.

    Egyébként én tudom, hogy mi lesz ennek az egész háborúnak a vége a képregényből.

    Ja, a Gregorys részről ne is beszéljünk...az is sokkal jobban ki van bontva a képregényben, és ott van is olyan, aki lelép miatta...mind1, ez a kisebbik gond.
    Utoljára szerkesztette: Zozo0122, 2017.10.25. 11:52:27
  • IXEMGabeo
    #11327
    most 1 resz alapjan leirtad Negant holott siman visszavagnak es sokan meg fognak halni Rick bandajabol ebben biztos vagyok...

    Gabriel atya jol rafizetett a johiszemusegere...az a mocsok Gregory meg elemenekult
  • SzinesGeza
    #11326
    Nekem Simon a kedvencem, az igazán nagy arc.
    Negan karaktere szerintem már sok. Túl színpadias.
  • molnibalage83
    #11325
    Hát ja. Ez már tényleg kezd a legalja lenni.
  • desigo
    #11324
    Főleg úgy,hogy előtte pontosan ment a nyílpuskával a fejlövés.
  • SzinesGeza
    #11323
    Távcsövessel?! Kb 20 méterre se voltak tőlük. Nyílt irányzékkal sima fejlövés.
    Egyszerűen hülyén csinálták meg, hogy csak úgy kisétáltak eléjük.
    Épp ezért hittem azt, hogy valami nagyobb aduval jönnek majd elő.
  • Prof William
    #11322
    Pont ez az. Ráadásul Negannal vége is lenne az egész Saviors csapatnak. Kb másodpercek alatt lelépne felük és/vagy harcoló klikkekre esnének szét. Csakis Negan tartja össze az egészet.
  • Zozo0122 #11321
    Ez a rész viszonylag fos volt. Főleg a vége - Gabriel bemegy a trailerbe úgy, hogy a nyakában lóg a gépkarabély. Ha nem lesz valami jelenet a lefegyverzéséről, vagy értelmes monológ arról, hogy miért nem lő, akkor a készítők elmehetnek az anyjukba. Ha pedig a szokásos cliffhangerrel zárunk, jön 2-3 filler és utána térünk vissza érdemlegesen a sztorira, akkor megy szépen parkolópályára a sorozat, amíg ki nem jön az összes rész. Vicc amit a forgatókönyvírók csinálnak.

    Más: Negannel úgy voltam, hogy rohadtul jó karakter, marha jó színész játssza és minden tökre para körülötte. De a tegnapi résszel lerombolták az embert, olyan volt mint valami parádézó ostoba baromarcú, akibe én Rickék helyébe vagy 2000 töltényt belelőttem volna. Egyáltalán nem félelmetes már.
  • RatBaG #11320
    meddig tartott volna távcsövessel leszedni, mikor ott parádézott percekig... persze akkor nem lenne sorozat.
  • molnibalage83
    #11319
    Nagyon fura rész volt ez. Dramaturgiailag értem, hogy szüksléges volt, de totál értelmetlen volt az egész duma Neegannel. Meg, hogy nem találták el...
  • Kissssss0 #11318
  • Devv
    #11317
    meh
  • cassoneitaly
    #11316


    The Walking Dead 8x01 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    (WEB-DL) | (WEBRIP)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #11315
    bosszanto, hogy mar az 1. reszben a lehetseges "jovot" mutattak?
  • IXEMGabeo
    #11314
    ez egy jo kezdet volt:)
  • RatBaG #11313
    http://comment.blog.hu/2017/10/20/kiszalltal_a_zombiapokalipszisbol_de_a_nyolcadik_evadra_visszakivankozol
  • Mastudio
    #11312
  • Jim Morrison
    #11311
    Évadnyitó: okt. 22
  • Jim Morrison
    #11310
    fear the walking dead - walking dead crossover
  • Quantumleap
    #11309
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, hogy ez már az lesz? Akkor ezek szerint feladhatom a reményt, hogy Rick egyszer újra megborotválkozik?
  • Fenrir
    #11308
    I see you're a man of culture!
  • MoRT2195
    #11307
    Képregényes spoiler, hogy mi történik a trailer végén:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4 évet ugrik a sorozat az időben.
  • Quantumleap
    #11306
    Éppenséggel érdekes lenne egy olyan epizód, ahol valami sebesüléstől kómába esve ilyesmit vizionál magának, hogy a járvány meg sem történt. Csak hát ugye ez költséges lenne, mert extra díszleteket kellene felhúzni. Ugyebár többek között ezért nem nagyon kapunk járvány előttre visszatekintő flashbackeket sem a második évad óta.
  • Prof William
    #11305
    Szerintem Majd Rick felébred otthon az ágyában és Lori kijön a zuhany alól. :)
  • IXEMGabeo
    #11304
    Rick szakalla tulzottan oszes volt...mondjuk lehet ez csak eteto
  • Quantumleap
    #11303
    Szerintem csak valami lázálmos epizód lesz.
  • IXEMGabeo
    #11302
    akkor ezzel az evaddal vege lesz mindennek es kiderul, hogy Rick hosszabb ideig maradt komaban?:D
  • Kissssss0 #11301
    videó vége... tudtam én hogy csak álmodja az egészet
  • sertrex
    #11300
  • Prof William
    #11299
    A szégyentelenje! :)
  • eddaniel
    #11298
    Nem vagyok zombi, de beleharapnék.