12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • szabii98
    #11377
    Reggel is és este is kommenteltek, mégiscsak a magyar feliratos bannerből (#11376) tudtam meg hogy volt rész...

  • cassoneitaly
    #11376


    The Walking Dead 8x02 magyar felirat beküldve...

    LETÖLTÉS:

    (HDTV-SVA, HDTV-AFG, HDTV-IFT, HDTV-RMX, 720P-AVS, 720P-PSA, 720P-RMTEAM)

    Időzítések J1GG4 jóvoltából:

    720p-FLEET | (WEB-DL) | (WEBRIP)

    Alias nevében is jó szórakozást mindenkinek! ;)

    Cassone
  • IXEMGabeo
    #11375
    Morgan Hitmanne valt miutan leteritettek:), de az viszont realis volt hogy tulelte a loveseket hiszen golyoallo volt rajta...
  • IXEMGabeo
    #11374
    marmint az elso evadbol
  • IXEMGabeo
    #11373
    en mivel meglestem hetvegen az otodik, hatodik reszt igy tudtam ki o...sokat nem valtozott a csavo csak epp ugy nez ki a rossz oldalon all:)
  • Zozo0122 #11372
    Nagyon jókat röhögtem ezen a részen, annyi baromság volt benne :D Viszont voltak marha jó részek is, pl. amikor Rick megtalálja ami a szobában van :) Meg Morgan is tetszett, de a tűzpárbajok...:DDDD Viszont sokkal jobb rész volt, mint az előző.
  • Gerin
    #11371
    Pöcs ebbe a sorozatba
  • Gerin
    #11370
    Első évad óta lőszerhiányban szenvedtek. De a mostani rész után nem értem miért aggódtak.
    Annyi skúlót lőttek el, hogy nincs az a testrész ahová ne kellett volna tárat felhelyezni.
    De mind csupasz, sehol egy lőszer hordó személyzet, Mind ráadásul full auto módban nyomja, nem cserélnek tárat sem.
    Olyan vicces már, annyira szánalmasak ezek a földből előbújó idegen arcok airsoftozásai.
  • molnibalage83
    #11369
    A durva az, hogy kb. annyira érdekel már a sorozat, hogy ha reggel és este nem kommentelnek be ide, akkor el is felejtem, hogy van. Röhej...
  • Devv
    #11368
    meh
  • Jim Morrison
    #11367
    amikor Morganék kinyitották az ajtót, lelőttek egyet, majd berohant egy tucat ember szoba hátuljából és lelőtték morganéket (ők meg erre vártak) felnevettem :D
  • Count Adyn
    #11366
    összefoglalva a rész:
  • Dynamic
    #11365
    Ki a rosseb volt ez? Rohadjak meg, ha emlékszem rá
    muszáj leszek rákeresni.
  • Quantumleap
    #11364
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár ugye nem feltétlenül emlékszik mindenki, hogy ki is ő. Ezért talán nem ártott volna berakni első évados jeleneteket vele a Previously-ba, vagy pedig egy flashbacket, mikor Rick-kel találkoznak.
  • IXEMGabeo
    #11363
    na igaza lett azoknak, akik megjosoltak ki a regi visszatero a sorozatba:DDD
  • IXEMGabeo
    #11362
    sejtettem, hogy a masodik resz izgibb lesz picivel, es valoszinu meg fog halni valaki, de nem arulom el ki:)

    en arra tippelek ebben az evadban dramaian sok szereplotol meg fognak valni...
  • molnibalage83
    #11361
    Megnézem majd tekerés nélkül is, de szerintem kb. pár pofa vágáson kívül semmi nem volt, amiből kimaradtam volna. Ettől még röhejes volt az első rész.
  • Quantumleap
    #11360
    És a beszéd nélküli lényeges részeket hogy olvasod el? Persze nyilván vannak oldalak, ahol jelenetről jelenetre le vannak írva az epizódtartalmak.
  • molnibalage83
    #11359
    Felirattal lényegében elolvasom a filmet ahelyett, hogy végighallgatnám a dögunalmas részeket.
  • Quantumleap
    #11358
    De azt sosem tudhatod, hogy nem tekersz-e át egy lényeges részt.
  • Jim Morrison
    #11357
    mert annyira érdekel (hogy melyik szereplő hal meg, merre mennek, mi lesz a vége) hogy ennyi időt szánjak rá, de az ilyen 3 perces menjünk harcba jelenetek számomra kuka. túl sok.
  • Quantumleap
    #11356
    Aztán meg majd jönnek az értetlenkedések mások számára evidens dolgokon. Sose értettem ezt. Akkor miért nem kaszálod inkább? A kedvencem: A minap a Facebookon valaki feltette a kérdést, hogy vajon látjuk-e még az Oceanside-csoportot, fényképet mellékelve. Erre valaki megkérdezte, hogy ezek kicsodák.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2017.10.29. 11:54:52
  • Jim Morrison
    #11355
    lenyegeben csak motivacios beszedek voltak. egyelore ez is atporgetos evadnak tunik:(
  • molnibalage83
    #11354
    Bevallom olyan szar volt ez rész, hogyén csak átpörgetve bírtam eddig "megnézni"...
  • Dobronski
    #11353
    Budzsét megnegyedelték? Siralmas.
  • Kissssss0 #11352
    "picsafalva"
  • Zozo0122 #11351
    Istenem :D Ez már olyan, hogy bárki vagy és bárhová tartozol, ha egyszer találkoztál Rickékkel, akkor vagy mellettük halsz meg, vagy sehogy :D Várom már mikor térnek vissza az első évados idősek otthonában élő latino fegyveresek :DDDD Meg a Beth féle kórházos zsaruk bandája is bármikor rátörhet Neganre és megbilincselheti :D

    Amúgy viccen kívül, arra simán tennék egy kisebb összeget, hogy tengerparti Mi Nem Harcolunk Picsafalva lakói még megjelennek felmentőseregként :D
  • Prof William
    #11350
    Te jó ég! A Walking Dead egyik legnagyobb húzása lesz ha visszatér! A sorozat többé már nem lesz ugyanaz!
  • Quantumleap
    #11349
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ő is a táborban volt az első évadban. De az 1x05-ben ő és a családja úgy döntöttek, hogy nem mennek Rickékkel a járványügyhöz, hanem inkább Alabama felé veszik az irányt, élő rokonok után kutatva.
  • Quantumleap
    #11348
    Ja, bocs, azt hittem, az a fajta smiley azt jelenti.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2017.10.27. 13:52:52
  • Kissssss0 #11347
    mondtam én hogy baj?
  • Quantumleap
    #11346
    Nem értem mi a gond, SPOILER-be tettem.
  • Madi92
    #11345
  • Kissssss0 #11344
  • Quantumleap
    #11343
    A következő részben visszatér egy évadok óta nem látott valaki:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Morales lesz az.
  • molnibalage83
    #11342
    Hát igen. A TWD utolsó két évada egy évadban simán elfért volt a GoT 7. évad tempóval. Mert, hogy karakterek sem voltak, jó párbeszédek sem. Csak csigatempóban történt minden...
  • Prof William
    #11341
    Ezzel akár még be is lehetne fejezni. Negan remek "final boss" lehetne. Ha neki vége akár vége is lehetne a sorozatnak.

    Nem szeretem ha rétestésztává válik a sorozat. Pl a Straint és szépen befejezték 4 évadban. Nem is igen volt benne több.

    DE amikor csak nyújtják és nyújtják sorozatot akkor a legtöbb esetben a végére egy unalmas kénszenvedéssé válik az egész és mindenki fellélegzik maikor véget ér.
  • Zozo0122 #11340
    Nem, a Megmentők után is lesznek még ellenséges bandák :) Még egy nagyobbról hallottam, azok elég érdekesnek tűnnek :)
  • molnibalage83
    #11339
    Hát ilyen nézettség és trendek mellett lehet, hogy kasza lesz...
  • Marci0115
    #11338
    Nem ez az utolso evad?