12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Hoz_Hun
    #3382
    Tegnap megnéztem a legutóbbi részt.
    WÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁ... hahahahaha....
    Végre megszabadultunk a legidegesítőbb szereplőtől. Nem T-Dogra gondolok. A sorozat nézhetősége 30% megnőt.
    Bár ez már egyszer metörtént a Prison Breakben. Akkor visszajött...
  • Prof William
    #3381
    Erről a Walking Dead jáék jut az eszembe ahol elméletileg 1-2 napig voltunk eszméletlenek de a úgy néztek ki, mint akik már hónapok óta rohadnak a tűző napon.

    Amúgy láttátok a trailerben, hogy a nagy térképen a repterektől terjedt a cucc? Hátha meg lesz magyarázva a dolog.

    Valamint mintha az egyik jelenetben egy nuke is befigyelt volna.
  • Belkar
    #3380
    "egy kicsit az sem tűnt annak."

    Ez mondjuk elég logikus hiszen azok a zombik akik alig pár órája vagy napja változtak át jó hogy nem véresen rongyokban meg elrohadt testrészekkel mászkálnak hanem inkább hasonlítanak egy élő emberre. Viszont a gyorsan szaladgáló zombikat én annyira nem szeretem :\
  • Prof William
    #3379
    Nekem tetszett. Itt aztán tényleg nem lacafacáznak majd a méretekkel.
  • CSOCSO
    #3378
    Szvsz brutal volt az utolso resz.
  • CSOCSO
    #3377
    Hyundai szponzoralja a sorozatot. Minden reklamnal a film kozben hyundajozas van.
  • Kaplan
    #3376
    World War Z trailer. Furcsa, egyetlenszer sem mutatták normálisan a zombikat, amikor látszódott egy kicsit az sem tűnt annak. Nagyon kapkodós lett sajnos a trailer...
  • Susarc
    #3375
    oké oké! értem azt a verziót is,hogy előbb olvasol utánna filmezel:P
  • mascarun
    #3374
    Nem vagyunk mazohisták! Egyébként rengeteg minden máshogy van! A szereplők közül is van akinek máshogy alakul a sorsa vagy pusztán kimaradt a sorozatból vagy a képregényben nincs benne! Nem ugyanaz a kettő! :)
  • bega82
    #3373
    Én úgy láttam, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elvágta a köldökzsinórt a késsel, nem? Mondjuk az tényleg érdekes volt, hogy "megtisztult" a kölök... :D
  • Narxis
    #3372
    jah azon én is röhögtem :DDD
  • Prof William
    #3371
    Lentebb linkeltem.

    A WWZ-s hordával kissé jobban meggyűlne a baja Rickéknek. :) Megnézném hogyan csapdosnak fejbe percenként kb4000 zombit.
  • Susarc
    #3370
    már kiakadtam én is délelőtt.....kb. Starship troopers bogarak feeling....mocskosul elbaszták a Zombikat:S:(

  • Evoluti0N
    #3369
    Kicsit off, de zombis téma. Láttátok a World War Z teaser, trailer, akármi apjafaszát? Szerintem katasztrófa. A könyvet imádtam és a trailer, teaser, trailer trailere akármi után a fejemet vertem a falba. Mi a faszomok ezek? Zombik vagy bogarak vagy mik? Szörnyű.
  • Andr0
    #3368
    hát LOL most volt egy kis casting rendezés... Így több idő jut a csoportra;)
  • Kongy
    #3367
    Jó, most a sorozat kedvéért nem lesznek ősemberek, ez azért érthető :D Ez is csak szőrszálhasogatás :D
  • tommygear
    #3366
  • tommygear
    #3365
    redneck = paraszt
  • Micsu
    #3364
    mondjuk aki ilyesmiken rugózni az ne nézzen filmet/sorozatot mert bármelyiknél fel lehet tenni 100 kérdést amire nincs válasz
  • FL Zoli
    #3363
    Én erdőt láttam, és az AK-47 est kereste ő is hogy álmukban kinyírhassa a csapatot
  • Susarc
    #3362
    mi a faxt keres egy félénk növényevő vadállat egy betontegerben ahol kilóméterekre bűzölögnek a hullák?:D
  • Evoluti0N
    #3361
    És még ki is vannak sminkelve.
  • desigo
    #3360
    A csajok haja is mindig patent és a hónaljuk is makulátlanul borotvált...
  • FL Zoli
    #3359
    A szarvas dög volt,
    Gov emberi közt veterán katonák is voltak.
    Attól hogy shane bedugta a pömpölőjét még nem teszi alkalmassá lórit a szülésre

    Amúgy meg sose alszanak, minek őr:D
    Rick nek 7 epizódon keresztül egy gránát volt az ingébe rejtve, szal ilyeneken ne akadjál ki:D

    "lőszerrel meg minden oszt egyszer nem láthattuk kinél mennyi van és milyen fegyver stb"
    4. évadban már lesz HUD is:D
  • Susarc
    #3358
    ami minden részben előjön az nem zavar?

    KI MOSSA ÉS POLIROZZA LE A KIBASZOTT KOCSIJAIKAT?!:D:D úgy csillog az összes mindig mint a Salamon töke!
    könyörgöm világégés van!!!:D:D
  • k0trapali #3357
    " Miért nem tudta kinyomni a lukából amit már Shane szarrá járatott? "

    áááááááá milyet nevettem!
  • Aszrian17
    #3356
    Igazából nekem ez az évad egy teljesen hatalmas összevisszaság.
    Jól látod, egyetértek veled amit leírtál.
    Kezdve ott az egészet hogy megtalálták a börtönt, oké! De hogy nekiállnak hentelni mint Rambó mikor elborul az agya az már frusztráló XD
    Ha ilyen kemények, akkor miért nem tisztítják meg az egész államot a zombiktól? :Y

    Azt mondják hogy ne pazaroljatok a lőszerrel meg minden oszt egyszer nem láthattuk kinél mennyi van és milyen fegyver stb...
    Semmiből kerülnek elő a fegyverek és tűnnek el. Kérdés hogy az M4-es meg az ak47-es hová lett az első részből? + 1* nem láttam hogy őrködött volna valaki a toronyban, nehogy véletlenül valamilyen banda benyomuljon álmukban és kinyírjanak mindenkit. pff XD

    Carl egy vízipisztolyt nem tudna normálisan megtölteni és kezelni, nemhogy egy igazit! szánalom + sosem látni hogy töltenék a fegyvereket hahaha.... Carol pl egy 6 lövetű revolvert használ, ahhoz képest úgy használja mintha, mintha infinity ammo, + super fegyver lenne a doom filmből.

    Lori unalmas bizony de ő legalább nem hentel mint egy Rambo.
    A zombik hol megjelennek, hol eltűnnek. Már jó ideje elfoglalták a börtönt, miért nem kezdtek hozzá egyből a hullák elégetéséhez? + miért nem állítanak őrt hogy ne történjen meg az olyasmi ami a mostani részben történt?

    Andrea és a feka csaj története lapos és unalmas. A guvenör egy fasz, Merle mint valami iskolás focicsapat tagja úgy viselkedik.

    Riasztóra meg a sok lövésre miért nem gyütt egy egész horda és nyírt ki mindenkit?

    Hogy vadászott a kis feka szarvasra? És mivel ölte meg? hogyan maradt seggpucéran életben? Hogy tudott egy egész osztag nemzeti gárdista katonát kinyírni néhány városi suhanc? Honnan tudták hogy Lori gyerekét ki kell majd vágni? Miért nem tudta kinyomni a lukából amit már Shane szarrá járatott? és még sok kérdés felmerül XD
  • Kongy
    #3355
    Amúgy izé

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak nekem tűnt fel az, hogy amikor kivette a babát, egy gyors vágás és már nem volt véres? Köldökzsinórt meg el se kellett vágni, azúgy... elszakadt. LOL. Amúgy ha szőrszálhasogatást akarunk akkor ilyenekbe bele lehet kötni, de én szemet hunytam ezek felett.
  • precision
    #3354
    kövezzetek meg de nekem ez a rész nem nagyon tetszett... és az annak a tudatában is sokkoló lehet ami a legvégén történt
    egyszerűen túl sok volt az agymenés, ez már sok... ennyire nem lehetnek "durvák" a szereplők... én a "sokk" helyett már csak a fejemet fogtam és röhögni támadt kedvem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    már az röhejes volt amikor vmelyik előző részben az az idióta csaj egy zombin gyakorolta a műtősdit... de ez a mostani jelenet egyszerűen szánalmasan nevetséges volt... egy egyszerű bicskával felmetszi Lori hasát :) mer hogy vérzik a puncija :D oké. nem túl rég az a csaj még a zombikra sem bírt ránézni most meg egy élő embert vág fel egy késsel... gg. ekkora balfaszságot.
    persze örülök neki, hogy megpusztult Lori, de inkább halt volna meg úgy hogy zombigyerek rágja ki magát belőle, vagy átváltozik és Rick agyonlövi...stb.
  • Aszrian17
    #3353
    Mi az a Redneck ninja? :O

  • Fenrir
    #3352
    Mondom, hogy ez egy jó évad:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre a baromi unalmas Lori és a közepesen érdekes T-Dog elpatkolt, mindkét karakter nagyon gyenge volt, csak így tovább
  • RedRiot
    #3351
    Elfogytak a zombik, épp nem jött több.
    De az vicces volt ahogy Daryll beállt a csóka mögött. Mint valami redneck ninja! :)
  • Aszrian17
    #3350
    Nem értem, hogy amikor a fekete nagydarab palinál volt a fegyver és Darly meg a háta mögött már készült a skalpolásra akkor ki fogta az ajtót?
  • Aszrian17
    #3349
    Merle kezére nem csak kést, hanem vibrátort és csumisüveget is lehet csatlakoztatni. :)
  • Aszrian17
    #3348
    Rick majd megbassza a szőke lányt, és az is terhes lesz.
    És majd lesz tejcsi, addik kénytelen a gyerek a dákoromán történelmet alapulvéve fejlődni és szürcsizni az aputejet XD
  • kissssss
    #3347
    OMFG :-D
  • bega82
    #3346
    :D Praktikus.
  • szega96
    #3345
    Zombi apokalipszis idejére
  • Belkar
    #3344
    Hát nem tudom nekem egy könyv legalább olyan vizuális élményt ad mint egy film ha nem jobbat mivel beindítja a fantáziám és úgy elképzelem ahogy több száz milliárd dollárból se lehetne megcsinálni film formában. Persze egy tökéletesen megvalósított adaptációt én is szívesebben megnéznék de mivel ilyen nincs így marad az eredeti.

    És itt most könyvről beszéltem egy képregénynél még csak el sem kell képzelni hiszen gyönyörűen le van rajzolva :)
  • sparrow35
    #3343
    Mivel a könyv általában jobb én is így járok el. :)