12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Szolnokboy1
    #3422
    végre egy jó zombifilm!!



  • Susarc
    #3421
    GYHÁÁÁÁÁ:_D:D:D:D:D
  • precision
    #3420
    hát nem nagyon... :)
  • Fabio Capello
    #3419
    Bizonyos tekintetben ez mindenkire igaz :P
  • mijki
    #3418
    LOL
  • FL Zoli
    #3417
    egyezzünk meg abban hogy azok mutáns zombik, TWD ben meg csak zombius vulgaris
  • stargatelost
    #3416
    Vagy nyitni egy topikot a WWZ-nek, ahogy azt már egy ideje lehetett volna
    Amúgy lesz, amilyen lesz, ezen már nem lehet változtatni, inkább azért szorítsunk, hogy sikeres legyen (Brad Pitt miatt erre még van is esély), és akkor jöhet folytatás, meg más nagyszabású Z filmek. Talán...
  • ForzaInter
    #3415
    lehetnek, de a könyvben egészen másnak vannak leírva...
  • Narxis
    #3414
    A zombik lehetnek gyorsak is!
  • desigo
    #3413
    Most már mindenki látta azt a fos trailert xD akár vissza is térhetünk a sorozathoz.
  • Susarc
    #3412

    és a Zombikhoz:(
  • ForzaInter
    #3411
    azért anyáz mindenki mert a trailer alapján a címen kívül semmi köze nem lesz a könyvhöz.
  • BoneDragon
    #3410
    Én akárhogy nézem egyáltalán nem gyenge a minősége a trailernek, de nembaj beszéld be magadnak, ettől biztos jobb lesz a film.
  • precision
    #3409
    persze, hogy anyáztok... jobb dolgotok sincs :PPP

    amúgy még mindig azt mondom, hogy egy 2 perces pixeles trailer egy még el nem készült filmhez, amiben nem tudjuk, hogy miféle lények vannak, de a hazai és külföldi fórumozók 90% -a TUDJA, hogy nem így _kell_ viselkednie azoknak a lényeknek amikről még fingjuk sincs, hogy mik azok, hogyan keletkeztek :)
    szerintem valami katonai kísérlet, ofkorsz, mi más lenne... elszabadul egy vírus amivel biztos vmi szuperkatonát akartak létrehozni csak elcseszték... van egy "kis" mellékhatása azon kívül hogy erősek és gyorsak lesznek tőle a delikvensek... ja és mindezt egy rossz minőségű kis szar trailerből :) úgy látszik ugyanolyan pro vagyok mint ti :P
  • Narxis
    #3408
    De veletek van a baj me mindig csak kritizáltok. :P
  • Susarc
    #3407
    hát jópár témába vágó hazai/külföldi fórumot átnyálaztam és a nézők 90%a kollektívan anyázik:P lehet nem velünk van a baj:D
  • Shiwo
    #3406
    majd otthonról megnézem, a havi 500 megás mobilnetemet most nem terhelem vele :)
  • precision
    #3405
    semmi baj nincs azzal a trailerrel
  • Susarc
    #3404
    nézd meg a trailert......:P
  • Shiwo
    #3403
    még nem láttam a trailert, de végül miért is ne lehetnének gyorsan futó zombik? oké, nem feltétlenül 60-nal futó zombik, de amik 30-40 km/h-val sprintelnek utánad, az még akár elképzelhető is.. élőholtként nem fárad, nincs az, hogy nem kap elég oxigént és ég a tüdeje, nem érez fájdalmat, stb... egyszerűen ki tudja hozni a fizikuma adta maximumot.. persze ha már kezd szétrothadni, és lebomlottak az izmai, akkor jó ha kúszni-mászni képes utánad..
  • Susarc
    #3402
    nem annyira jöttek akkor be mikor azt a filmet láttam,de aztán megbarátkoztam velük:) én az old school lassú cammogós Zombikra esküszöm azok is elég nyomasztóak,hogy csak jönnek jönnek jönnek...nem tudsz elfutni....,de mondom a 28 napos filmek "fertőzöttjei" még határeset,de azok is csak a fejlövéstől nyúvadtak ki véglegesen úgy tudom....
    emésztenem kell még ezt a trailert,de kétlem,hogy eltuom majd fogadni ezt a bsuzborogatós ZombiCzunamit:S
  • Belkar
    #3401
    Pedig milyen jó kis filmet lehetne csinálni belőle... leülnének beszélgetni aztán a történet egyszer csak megelevenedik és több különálló sztoriból összeáll az egész úgy minta könyvben. Bár most így belegondolva sorozatban ez jobban működne
  • Kongy
    #3400
    Nekem tetszett a trailer, nemtom mit kell mindenkinek csípőből lefikázni. Nyilván sokára jön még ki, a CGI-t is biztos finomítják még 2013 nyaráig bőven, meg a forgatás is javában zajlik szerintem.. De eddig nem rossz szerintem.
  • ForzaInter
    #3399
    :)

    a klasszikus zombikra gondoltam mint amilyenek ebbe a sorozatba is vannak:.
  • BoneDragon
    #3398
    Mert milyen az igazi zombi? Láttál már olyat?
  • ForzaInter
    #3397
    ja azok voltak a legélethűbbek így a legfélelmetesebbek is. de a tébolyultak zombijai sem voltak rosszak, bár azok se nevezhetőek már igazi zombiknak.
  • Evoluti0N
    #3396
    Lehet, hogy jó film lesz a World War Z. Csak azt nem értem, h miért ez a neve? Semmi köze sincs a könyvhöz. Mindenhol azt olvasom, h a könyv rajongói ki vannak akadva a trailer-en, akik nem ismerik a könyvet, azoknak tetszik. Szóval nem az fogja eladni a filmet, h a könyv címét viseli. Brad Pitt neve fogja eladni és az, h zombis. A zombikat pedig nem licencelte le magának Brooks, szóval lehetett volna bármi más a címe a filmnek.
  • w77d
    #3395
    Én mondom a legjobb eddig a 28 nappal később zombik voltak. Nem csoszogtak, de nem is szaladtak 60-al. Annyit tudtak mint egy ember csak fájdalom nélkül és pont ez volt bennük az ijesztő és a durva.
  • Tatyla
    #3394
    elolvasod a könyvet megérted,csak ajánlani tudom
  • mijki
    #3393
    De mivel ez "elméletileg" World War Z-n alapul, ezért akadtak ki annyian, mert a WWZ-s zombik, olyanok mint a TDW-s zombik, sőt Brooks azt is leírja miért.

    Akkor miért nem hívják Z-nek a filmet, vagy valami másnak. A megoldás....bevétel.

    Ha egyszer lesznek zombik(bár erre nincs esély), és olyan zombik lennének mint ezek, az emberiségnek esélye se lenne.

    A 28 nappal későbben, meg nem zombik, hanem fertőződöttek voltak, akik ugyan olyan sérülékenyek voltak mint az emberek.[bár ez a rész nem tiszta, régen láttam már a filmet] Húst ettek az biztos!
  • Susarc
    #3392
    :D:D:D
  • RatBaG #3391


    EEEEE macarenaaa!
  • k0trapali #3390
    Mind1 azok is rohadt gagyik voltak.
    Ettől függetlenül jó film.
  • Fenrir
    #3389
    Azok nem is zombik voltak szvsz.
  • k0trapali #3388
    I Am Legend zombik is rohadt gyenge CGI izék voltak... köhm. no offense!
  • Susarc
    #3387
    1024-ben is boritják a Buszt 60-al szaladnak és gúlát épitenek:P:)
  • precision
    #3386
    ember... ez egy 360p minőségű TRAILER... ja te már láttad a végleges filmet mozi v. hd minőségben és ezért fikázod a CGI -t

    egy szóval sem mondta senki, hogy ezek zombik... vagy ha azok is (vagyis annak nevezik őket) mivel nem létező dolog, ezért nincs szabály arra, hogy milyennek _KELL_ lenniük... éppen ezért bármiféle elvárás ezzel kapcsol butaság

    mint mondtam, meg kell nézni az I Am Legend -et, ott is gyorsak a zombik és nem olyanok mint itt a Walking Deadben

    a kritikával semmi gond nincs, de talán majd akkor ha már láttad a filmet... nem egy pixeles 2 perces trailer alapján, és pláne nem ilyen öngyilkos hangulatban :P

    de te tudod amúgy :)
  • Susarc
    #3385
    jó igazad van! sajnos nemtudom megérteni,hogy miért nem jön be,hogy 60-80km/h-val rohanó zombiáradat buszokat dönt fel.....velem van a probléma sorry:P

    jah és 200 millió dollárból egy ilyen fostenger CGI-re telt....sorry azért a kritikáért is:P
  • precision
    #3384
    még is mi lenne? vmiféle fertőzött emberek másznak felfelé egymáson mint az állat

    vagy most komolyan még egy olyan filmre vágysz amiben a zombik pont ugyanolyanok mint az ezelőtti többtucat filmben? az I Am Legend -ben pl mások voltak és működött a film teljesen jól... ahogy nézem itt is hasonlóak lesznek a "zombik"

    ha meg egy trailer ennyire felzaklat akár fel is kötheted magad :) omg. az élet legnagyobb problémái :) ki mondta, hogy kötelező megnézni a filmet? úgy küldöd el őket az anyjukba, mint ha bármiféle szabálynak vagy NEKED kéne megfelelniük
  • Susarc
    #3383
    most finom leszek és nőies:

    MÉNEMMEGY A BÚS FRANCBA AZ A BAROM AKI EZT íGY KITALÁLTA?!?! HÁT MIAFAXOM EZ?



    szerintem csak 2 dolog van elbaszva a trailer megtekintése után:
    1,Zombik
    2,CGI