12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • bency
    #3462
    Nem ő az semmiképp,Merle vagy Carol.
  • Ozzyehh
    #3461
    Az idegesító SPOILER -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> -----------------------> lori az 100% látni Ricken amikor felveszi a telefont:) én se örülök , de ez van
  • böröczk
    #3460
    Szerintem is, vagy Merle.
  • Seth
    #3459
    Szerintem meg a nevétsemtudom szőke ribi a néger szamurájjal
  • Ozzyehh
    #3458
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár lehet Carol, de szerintem Lori az :D
  • Ozzyehh
    #3457
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a következő rész előzetesében van, Daryl is mondja, hogy She aint dead?:O meg rick is amikor felveszi a telefont aasszem azt mondja i tought you are dead vagy mi:D
  • böröczk
    #3456
    Honnan veszed?
    Nem vicces.

    Egyébként én inkább takarításnak, mint irtásnak nevezném. :D
  • Ozzyehh
    #3455
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LORI NEM HALT MEG :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD am kurva jó rész volt Rick már az őrület határán volt úgy irtott mint az atom
  • Lantee
    #3454
    A könyvben részletesen ki van fejtve, hogy miért nem volt hatásos a hadsereg az első időkben.
    Mellesleg, aki olvasta, az pontosan tudja, hogy a stílusból fakadóan elég nehéz lenne egy az egyben átültetni mozgóképre. (rövid visszaemlékezések, interjúk alapján)
    Nem hiszem, hogy világmegváltó film lesz, de én várom, és majd megtekintése után fogok véleményt nyilvánítani, nem pedig egy 90 másodperces előzetes alapján.
  • Prof William
    #3453
    Az inkább csak valami a katasztrófafilmekben nagyon kedvelt előrejelzés lehet. "Ha ez így megy tovább X napon belül mindenkit elér a zombulás."

    Az atom meg elég messzinek néz ki azon a képen, szóval lehet az, főleg ha filmes atomról van szó.
  • mijki
    #3452
    1:52-kor amikor kinéznek a repülőből? Ha az atom lett volna, akkor utána már semmit se láttak volna. Szerintem egyszerűen valami nagy, pl.: tankhajó, vagy lőszerraktár vagyis valami nagy robbanhatott fel. De mivel filmről van szó, lehet.

    Az atomrobbanás így néz ki(0:50):
  • BlackWolf
    #3451
    Ott a trailerben el is fogy 4.5 milliárd ember 1.5 sec alatt :D
  • Prof William
    #3450
    "hát igen... meg kell nyomni egy gombot és kilövöd rájuk az atomot :) igen csak nehéz lehet"

    Erről jut eszembe, hogy mintha a WWZ trailerben 1.58-kor egy nuke pukanna el.
  • mijki
    #3449
    "hát igen... meg kell nyomni egy gombot és kilövöd rájuk az atomot :) igen csak nehéz lehet"

    Atomot? Nem vetnének be atomot. Radioaktív sugárzás sokkal több kárt tenne a túlélőkben, mint az a 9-10 millió zombi ami pl.: New York-ban lenne. Társadalmi hatása is lenne. Annál jobban nem lehetne a nemzeti morált lerontani, minthogy a kormány a saját városaira dobál atomot. "Minek próbáljak túlélni, ha az egész Föld egy radioaktív sárgolyó lett?"

    "persze, 1-az-1 -ben egy embernek nincs esélye a zombival szemben, de egy talpig felfegyverzett katonának tankokkal és vadászrepülőkkel megerősítve, taktikázva, csapatmunkával... vagy végső esetben bombázással :) úgy már a zombi az esélytelen"

    Ja, igen, de azokhoz kell lőszer, amiből előbb utóbb kifogynak a járművek, és akkor kell az utánpótlás, amihez meg komoly infrastruktúra(utak, stb.). Ilyen helyzetben ez megoldhatatlan, mivel az utak többsége bedugult. A másik, ha kitör egy zack inváziója, összeomlik a gazdaság, kereskedelem. Az olyan járművek, mint a tankok, IFV-k, APC-k sok üzemanyagot igényelnek(pl: M1A2 gázturbinája). Annyi üzemanyagot a "frontra" szállítani lehetetlen, és üzemanyag nélkül egy acél koporsó a legjobb tank is személyzete számára. A repülők meg kerozin zabáló szörnyeteg. Esetleg, az első 1 hónapokban még bevethetőek, de utána a tartalékok elfogynak. A bombák meg, mint olvastuk a WWZ-ben, hatástalanok, a zombik ellen, ennek okát a szerző pontosan leírta, a szervezetben található folyadékokkal van kapcsolatban, de most nincs kedvem előkeresni. Emiatt pl.: a vízalatti nagy nyomás sincs rájuk hatással.

    "a zombi meg egy sérülékeny jószág"

    A zombinak ugye a fejét kell lőni. De, az agyának mivel csak egy kis része működik, azt kell eltalálni. A Yonkers-i csatában is emlékeznek olyanra, aki meglőtte a zack fejét, de nem halt meg, mivel nem azt a részét találta el az agynak, ami "életben" tartotta a Z-t. Azt meg nem hiszem, hogy sokan, hiába hivatásos katonák 100-200 vagy akár több méterről egy kb. 10x10cm-es négyzetet telibe lő minden 2-3 lövésre.

    Egy szó mint száz, olvasd el a World War Z-t, remek könyv, nagyon jól összerakva.
  • Narxis
    #3448
    Arról is beszélnetek kellene, hogy mi történik azzal aki meghal akármilyen módon. Ha zombi lesz belőle akkor tök mindegy mit zárnak le, 7 milliárd embert nem lehet ellenőrizni. Ha viszont nem lesz a halottakból zombi akkor persze már annyira nem nehéz kontrollálni a helyzetet.
  • precision
    #3447
    mind1, ezen ne vesszünk össze... ha nem sikerül a mozgósítás azonnal akkor elfoglalnak max egy várost vagy államot a zombik
    az amerikai hadsereg olyan hatalmas és annyi fegyvere, harci eszköze és embere van, hogy párezer, tízezer, százezer rohangászó agyatlan zombi az nem kihívás nekik (elfoglalják new york -ot pl a zombik, végső megoldásban atomot rájuk) problem solved, persze áldozatokkal és nagy árral, de ennyi... az ember már csak ilyen állatfaj, egyszer már bevetették az atombombát, és még be is fogják minden bizonnyal... szal valszeg egy rakás rothadó húsra simán ráeresztenék az atomot ha nem lenne semmilyen más megoldás
  • Prof William
    #3446
    Ez 100%-ban igaz csak a trailerben látszik, hogy szinte percek/órák alatt durvul el a helyzet. Ha ilyen esetben nem sikerül a kellő mozgósítás, akkor igen hamar vesztes helyzetben találhatják magukat.
  • precision
    #3445
    hát igen... meg kell nyomni egy gombot és kilövöd rájuk az atomot :) igen csak nehéz lehet
    tankok, páncélozott járművek, repülőgépek, fegyverek..stb.stb.
    a zombi meg egy sérülékeny jószág, ráadásul nem egy iq fighter
    persze, 1-az-1 -ben egy embernek nincs esélye a zombival szemben, de egy talpig felfegyverzett katonának tankokkal és vadászrepülőkkel megerősítve, taktikázva, csapatmunkával... vagy végső esetben bombázással :) úgy már a zombi az esélytelen

    ha Carl el tud bánni egy zombival akkor bárki :) ha meg gyorsan fut akkor ügyesebbnek kell lenni, és nem idióta mód eléjük állni egy szál bicskával, hanem katona módjára pirítani őket megfelelő supporttal és csapatmunkával
  • Narxis
    #3444
    Ennyi.
  • mijki
    #3443
    WWZ-ben is:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Yonkers-i csatában az amerikai sereg súlyos vereséget szenvedett, pedig ott lassú zombik voltak, és a sereg is bevetett mindent.
  • precision
    #3442
    igen, igen :) az Amerikai Hadsereg 22 perc alatt atomjaira hullana, mert KURVA GYORSAN FUT AZ ELLENFÉL :D

    nice.
  • mascarun
    #3441
    KÖvezzetek meg de nekem a második trailer amit láttam már bejövős volt!
    Olvastam a könyvet és tudom hogy köze nem lesz hozzá de azért meg fogom nézni. Az a baj a mai filmekkel hogy már nem a történetre mennek rá hanem a látványra. 3D egy kalap szar. Nolan nem 3D zett a Batman-el és akkor is jó film lett.
  • Prof William
    #3440
    De a turbózombi legalább megmagyarázná, hogy hogyan bírt veszteni az emberiség. :)

    1-2 hét alatt kiirtották a világot, majd a rohadástól lelassultak és BUMM! így lett a Walking Dead. :)
  • Susarc
    #3439
    :D

    egy olyan "Zombi" invázóval szemben kb. 15 percig bírja az emberiség...az USA hadserege max 22. percig aztán csoki! egy elmebeteg faszkalap csinálta azt a filemt basszus....
  • Narxis
    #3438
    Jaja, azok ellen elég nehezen bírták volna. :D Még a ninja redneck-el is. :DDD
  • Prof William
    #3437
    Érdekelne hogy a World War Z turbó-hangya-gepárd-songoku zombijai esetében kb meddig tartott volna a Walking Dead? Sztem úgy az első rész feléig. :)
  • Jim Morrison
    #3436
    jóó lesz ez :D
  • Tatyla
    #3435
    az lesz az egy jó kis filmszatíra :D
  • Andr0
    #3434
    Ez nagyon beteg film lesz!!! :D:D biztos megnézem.
  • Evoluti0N
    #3433
    Jaja. Inkább komédiának tűnik, mint Twilight majmolásnak. Szinte azt is mondhatnánk rá, h a Twilight-ot gúnyolja ki. Nekem eddig szimpi.
  • Narxis
    #3432
    OMFG
  • Prof William
    #3431
    Mindenki ezt várta, már szidták is előre de ennek ellenére a trailer egy nagyon jó kis zombi-komédiát sejtet...
  • ForzaInter
    #3430
    twilight zombi változatban?:D
  • BoneDragon
    #3429
    Akkor most még egyszer,

    Hát ez mi a szent szar
  • Kongy
    #3428
    pedig de, nemcsak h látod azon jössz ki ember O_O
  • Szolnokboy1
    #3427
    "R (Nicholas Hoult) élőhalott. Nincsenek érzelmei, erkölcse, emlékei és még annak ellenére is csak az éhség hajtja afféle ösztönlényként, hogy néha vannak álmai. Egy nap azonban olyan történik vele, ami addig soha: megtámad egy srácot, akinek annak rendje és módja szerint megeszi az agyát, ám a fiú minden emlékét is megszerzi és beleszeret annak barátnőjébe, Julie-ba (Teresa Palmer). R úgy dönt, hogy minden áron megvédi a lányt, aki elszökött tőle és a megmaradt túlélők legnagyobb menedékére menekül..."

    problem?
  • bency
    #3426
    Áhh..azt hittem ma vagy max holnap már lesz:( Akkor várjuk a hétfőt..

    Köszi :)
  • BoneDragon
    #3425
    Hát ez mi a szent szar
  • precision
    #3424
    új rész amerikában vasárnap, nálunk hétfőn hajnalban
    felirat max 1-2 nap és megvan
  • bency
    #3423
    Milyen naponként jelenik meg az új rész? És mennyi idő még a felirat elkészül általában?:)