12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Aszrian17
    #3502
    Spoiler.........................
    Telefon csörgés
    Ricsi: Gyúrógép börtönlakás, ki beszél?
    Lori: ---------------->
  • ldavid
    #3501
    We're dying here
  • böröczk
    #3500
    Ez milyen érdekes, nekem pont az ellenkezője jön le a viselkedéséből.

    Végig érezni körülötte a feszültséget, sunyi, mézes-mázos, még a kis szemüveges Harry is vágja a jelenlétében a fejeket, hiszen nincs választása, vagy "kiszolgálja" a tudományával, vagy ő is az akváriumban végzi (gondolom).

    Az a fószer abnormális, és tipikusan megy az a bosszantás, amikor a galád főmufti átvágja hőseinket, akik naivitásuknak hála (lásd Andrea) be is veszik mind egy szálig (itt kivétel Michonne, aki hála égnek levágta a dörgést, de megint csak fájdalom a nézőnek, hogy még egy ilyen sziklaszilárd, néger szamurájharcos sem képes felnyitni naiv hősünk szemét, amikor 8 hónapig irtották közösen a zombikat, maximálisan egymás bizalmába férkőzve.
    Naiv hősünk rezzenéstelenül a vadidegen Apokaliptikus Paradicsom bosszának oldalát pártolja.
    A néző viszont tudja, hogy mézes-mázosság, az apokalipszisbéli paradicsom csak álca, és már szétpattan az ér a homlokán, mikor esik le végre naiv főhősének a tantusz.

    Amúgy a pacák zseniálisan játszik, jellemének "leleplezésére" szolgáló pár hint, pl az utóbbi részben is:

    SPOILER
    Penny fésülgetése, az egész jelenet, zseniális.
    A pankráció nekem kissé hiteltelen, mert nem igazán tudom elképzelni, hogy egy ilyen világállapotban MINDEN ember így fogadná azt a látványt.

    Vagy a korábbi akváriumban tárolt kedves arcberendezések.

    Apropó, ezekről tud valaki valamit? Az spoilerben légyszi jelezze nekem, már nagyon régóta foglalkoztat.
  • joebacsi
    #3499
    amúgy "Who the hell are you?" talán, de rohadtul elmotyogja
  • Vaxi
    #3498
  • joebacsi
    #3497
    Szerintem sonkásat kért, de lehet én értettem rosszul.
  • Vaxi
    #3496
    "Két családi pizzát kérek extra szalámival"
  • joebacsi
    #3495
    Előzetesben Rick szerintetek mit mond a telefonba?

  • desigo
    #3494
    Szerintem ez kifejezetten cél,hogy kedvelje meg az ember aztán meg jó nagyot fog ütni amikor beteg állatként fog dühöngeni.
    A közösségben lakóknál is ez szándékosan lett így alakítva.
    Végig mosolyogva,nevetgélve beszélgetnek,sétálgatnak aztán meg idióta módon őrjöngenek.
    Ettől lepődik meg jól a néző...
  • Kongy
    #3493
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Governor am nagyon nem tűnik egy utolsó gecinek, inkább Andrea meg Michonne a gyökér.. főleg utóbbi, de az előzetesből láttam, hogy Andrea is kereket old v mi lesz.. Am tény, hogy vannak érdekes dolgai a governornak, de nekem szimpatikus karakter így is.
  • mascarun
    #3492
    Azt tudja valaki hogy ez az évad is ketté lesz vágva vagy leadják szünet nélkül?
  • ForzaInter
    #3491
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lori, hogy élne már?:D amelyik zombit megölte rick végén az megette, de ha nem ette volna meg akkor is elvérzett volna


    szerintem jó rész volt nagyon. azért az vicces, hogy most nem öltek meg 542563 zombit és egyből írják páran, hogy unalmas volt meg hasonlók...

    a vége nagyon komoly volt. rick nálam 1. számú kedvenc lépett elő. azért érdekes dolgok derültek ki ebben a részben.
  • Laza
    #3490
    Köszi, már sikerült. Pont olyanokon néztem ahol vagy nincs fenn vagy halott ... a Hosszúpuskáról szoktam szedni, de ott vmi SQL hiba van ... de most megjelent a hibák tengerében :)
  • bcrics
    #3489
    Nálam ez simán megy.
  • bcrics
    #3488
    http://www.feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=the.walking.dead.s03e05.hdtv.x264-2hd.srt&felirat=1352750619
  • Laza
    #3487
    Valaki dobja már fel a feliratot, mert minden oldal halott :D
  • ForzaInter
    #3486
    kijött a felirat és a feliratok.info meghalt:D
  • w77d
    #3485
    zsír
  • kommersz
    #3484
    "Szóval jöhet a TWD hegesztése. Ahogy azt korábban Maraxush is jelezte, legkésőbb 8-9 között lesz kész a felirat. :)"
  • w77d
    #3483
    magyar felirat mikor lesz a mostani részhez?
  • Narxis
    #3482
    Ez egy kicsit lagymatag rész volt, köv. rész lesz durva az előzetes alapján. A governor meg tök jó arc, szvsz nincs vele semmi gond.
  • Prof William
    #3481
    Szinte minden zombis filmben, így van hogy ennek következtében a szereplők újszülöttként csodálkoznak rá olyan tényekre, amiket már mi kívülről tudunk.

    Pl. Ezek bizony élőholtak, fejlövés kell nekik, a harapásuk nem éppen egészséges... - Erre mind újra rá kell jönni a filmben...
  • Prof William
    #3480
    Carl eddig teljesítményét ismerve ez egyáltalán nem kizárt.
  • Szolnokboy1
    #3479
    "Én csodálkozok h miért nem használják a zombi kifejezést,nem is értem miért...."

    mert a sorozat univerzumában nem létezik a zombi kifejezés és zusammen az egész zombi-kultusz sem. értsd: nincsenek zombifilmek, képregények, mítoszok stb.
  • Belkar
    #3478
    Hát azért jól lelőtted a poént magadnak
  • Ozzyehh
    #3477
    They confirmed on The Talking Dead that Lori is dead. The walker that Rick shot and stabbed in the stomach ate her. That's why the walker was so bloated. I haven't read the comics, but I think it is "Lori" on the phone, that Rick is delusional.This is the zombie apocalypse, there are no working phones anymore.

    oké nem szóltam :D akkor csak halucinálta a phone ringet de megnéztem volna az arcotokat, ha az a bics nem patkol el:D
  • Belkar
    #3476
    Minek ásnának sírt egy turbánnak? Meg amúgy is ha nincs meg a hullája Daryl tuti megkeresné...
  • Ozzyehh
    #3475
    hm jólvan majd meglátjuk :D, de ha igazam lesz mindenki fizet nekem egy sört
  • Ozzyehh
    #3474
    Emberek, az ösztönöm azt súgja itt még mess up lesz rendesen xD
  • Hoz_Hun
    #3473
    Most néztem meg félig a Making of The Walking Dead 3x04 "Killer Within"-et. "Today we actually lose two of the main character..." mondják benne és meg is nevezik őket. Neeeeem, már nem jön vissza. :D hehehehe
  • Ozzyehh
    #3472
    De láttad, hogy bele rakták a hulláját? vagy hogy megtalálták a hullát? csak a turbánját találták meg
  • Belkar
    #3471
    Carol hogy lehetne már amikor eltemették? Daryl még virágot is rakott a sírjára...
  • Ozzyehh
    #3470
    Simán elállíthatta a vérzést nés tovább él a szajha na mind1 1 hét és kiderül :DDD
  • Ozzyehh
    #3469
    De ha teszem azt Carol megtalálta? láthattuk , hogy Carol tovább képezte magát szanitéccé
  • Hoz_Hun
    #3468
    Ez semmi. Indián János ezt egy frigóban símán túléli.
  • Hoz_Hun
    #3467
    Te ne idegesítsél ilyen rémhírekkel. Ez a horror, nem a film. Méghogy visszajön. Ez nem volt jó vicc.
  • bency
    #3466
    Én csodálkozok h miért nem használják a zombi kifejezést,nem is értem miért....


    Carol lehet,simán reagálhat rá Rick úgyis.....Lori nem lehet,mindenképp elvérzik...
  • Ozzyehh
    #3465
    Oké Merle semmiképp nem lehet, Carol se , mert rá nem reagálna így Rick, Andrea pedig tudjuk hol van még mindig:)
  • böröczk
    #3464
    Ha nem is, akkor is elverzik, es max walkerkent/biterkent ter vissza.

    Amugy nekem nagyon tetszik, hogy soha nem hasznaljak a zombi kifejezest.
  • Ozzyehh
    #3463
    Egyáltalán nem biztos hogy carl fejbepuffantotta :D