12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Shaman
    #3542
    Nem tudom volt-e az már tárgyalva,hogy ugye elvileg a vírus mindenkiben benne van.

    Szóval bárki,bárhogy meghal zombiként éled újra. Nos a városkában nem félnek tőle,hogy mondjuk egy öreg végelgyengülésben éjszak meghal,átváltozik,megharapja a szomszédot.... és így tovább,s annyi a kis védett városkának...
  • ldavid
    #3541
    de ennek az elrendezésnek úgy lenne értelme ha a halottakat minding lehúzná/ki x-elné valaki, csak az meg úgy spoileres
    a hivatalos háttérképekből lehetne jobbakat is szerintem (+ itt is van néhány banner)
  • ForzaInter
    #3540
    ez jó de zombik legyenek már a bannerban!:D
  • bency
    #3539
    Nah ez fasza,mehet szerintem:)
  • desigo
    #3538
    nice
  • precision
    #3537
    én nem látok semmit
  • k0trapali #3536
    Hivatalos banner szerűség.
  • k0trapali #3535
    Most kreáltam.



    Lehet még lesznek változataim vagy egyéb ötleteim mert elég sok képanyagot átnéztem, böngészgettem sokat a témában. A szereplőket csak random raktam egymás után ahogy jöttek szóval nincs benne logika.
  • Hoz_Hun
    #3534
    Bannert meg már le kéne cserélni szerintem, mert eléggé avittas a szereplőgárda rajta.
  • Hoz_Hun
    #3533
    Valaki aki olvasta a képregényt Spoilerban árulja már el mi lesz a néger ninja csajjal? Jelenleg ő az egyik favoritom.
  • Kongy
    #3532
    Pont ez az, hogy ezért hihetőbb, hogy megkattant, mert nyilván benne van a bűntudat, hogy az utóbbi időben nem törődött vele igazán, és így ment el..
  • Belkar
    #3531
    Hát igen ezt a sorozatban eléggé elbaszták. A vége felé már eléggé elhidegült Rick Loritól szóval kicsit hihetetlen hogy ennyire megkattant...
  • modellmaker
    #3530
    A képregényes karakter jobb. :)
  • cylonflatus
    #3529
    A legelején, 40mp-nél.
  • Prof William
    #3528
    A vonal másik végén a egy kedves T-com ügyfélkisasszony lesz, aki érdeklődik, hogy akkor most ki fogja fizetni azt a rengeteg telefonszámlát, amit még Lori halmozott fel otthon azokban a hónapokban, míg Rick kómában volt. Hiába van zombiapokalipszis, rendnek kell lenni.

    Képregényes telefonos SPOILER

    Hát nem is tudom...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy Lori kaliberű csaj elvesztése esetén, én inkább örömtáncot járnék, és csak azon szomorkodnék, hogy Carlt nem vitte magával a búbópestis. Ezt követően rögtön nekiállnék új jelöltet keresni.
  • tommygear
    #3527
    nem hiszem, hogy az lesz
  • Kongy
    #3526
    Jó, de attól még lehet szerethető, gondoljunk csak a Sötét Lovag Joker-ére!
  • RatBaG #3525
    nem nyomógombos a telefon... FAIL
  • modellmaker
    #3524
    képregényes utalás a Governorra

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pedig a Governor egy utolsó genny pszichopata állat. Ez teljesen jól kiderül a képregényből, de ott is csak idővel. Itt is még csak most ismertük meg, idő kell, míg teljesen kibontakozik a karakter.
  • w77d
    #3523
    hasonlít de nem ő
  • modellmaker
    #3522
    Képregényes telefonos SPOILER

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lori van a telefon másik végén. Vagyis Rick ezt képzeli. Beleőrült a felesége elvesztésébe.
  • Susarc
    #3521
    holhol?
  • ForzaInter
    #3520
    az tényleg ő volt?:D:D
  • ScarY MAN
    #3519
    frankon en is azt neztem xDDDD
  • szega96
    #3518
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lori él, nézzétek meg az elején 40mp-nél ott osztogatja az üdítőt!!!
  • Ozzyehh
    #3517
  • Ozzyehh
    #3516
    Valami ilyesmi lehetett a telefonba:
    CSörrr
    Rick felveszi és ezt hallja
    Ha mentális állapotára hivatkozva kiszeretne szállni a sorozatból kérjük nyomja meg az 1 es gombot
    Ha még búcsút szeretne venni a ribanctól nyomja meg a 2 esgombot
    Ha Carl nincs a házban 3as gomb
  • Prof William
    #3515
    Carollal akkor most mi van? Mert az ő holtestét sem találták meg csak a kését, szóval lehet hogy valahol még ott rambózik.
  • bency
    #3514
    Nem nem....

    Hálló,Gyuri vagyok...szexhirdetés ez?
  • Vaxi
    #3513
    Felvette a telefont, és beleszólt a hang
    "Jónapot kívánok, Orbán Viktor vagyok..." :DD
  • k0trapali #3512
    Valamiért olyan érzésem támadt, hogy nem halt meg...
  • precision
    #3511
    hát ha Lori életben maradt azután, hogy egy koszos bicskával felvágták a hasát akkor megy az instant cancel

    SPOILER

    Max annyit tudok elképzelni, hogy a titokzatos telefonáló hurcolta el és összevarta/megmentette... de reménykedjünk hogy nem ez a helyzet és annak a jóllakott zombinak az emésztőrendszerében végezte... csak kár, hogy amint lentebb is írták, nem maradt semmi utána.... se egy húscafat, se egy ruhadarab... szal valaki elvitte onnan...
    Carl... Carl... hogy ménem lőtted arcon, majd a bűntudat miatt saját magadat is...
  • Prof William
    #3510
    Úgy rémlik még az első évadban azt a dagadt pedofilgyanús pacákot erősen elfogyasztották a zombik, amikor rajtaütöttek a táboron.
  • Szolnokboy1
    #3509
    szerintem az hasonló helyzet lehet, mint a gettószamuráj zombijai. bizonyos körülmények (repetitív dolgok, megszokás, sikertelen próbálkozás) hatására megnyugszanak valamilyen szinten. a governör újra háziasítani próbálja a lányát, mert képtelen elengedni. de az is lehet, hogy jól volt lakva a kislánka (véres volt a szája) és olyankor nem olyan aktívak, erre lehet magyarázat, hogy a Ricktátor által ledöfködött zombi sem volt nagyon eleven a Lori-ebéd után, amikor megzavarták az ejtőzésben.

    viszont ez felvet egy kérdést: van a zombiknak bármilyen anyagcseréjük? mi lett volna Loriból, ha nem Rick nem lövi le a jó étvágyú barátunkat? nyilván nincs erre normális magyarázat, de egyre több az ilyen jellegű következetlenség. arról már nem is beszélve, hogy nagyon úgy tűnt a jelekből, mintha a zugevő bevonszolta volna a nő hulláját a folyosóra, ahol Rick később megtalálta. ilyenre eddig nem volt példa. ahogy arra sem, hogy egy darab zombi megegyen egy teljes embert csontostul-ruhástul, úgy hogy egy falatot sem hagy.
    rossz az írás még mindig, de nagyon.
  • tommygear
    #3508
    erről a hülyegyerek carl-ról verje már le valaki azt a kalapot vagy én rúgom le
    a kormányzó meg full beteg
  • w77d
    #3507
    amúgy az a jelenet nekem nem tiszta amikor a governör fésülgeti a zombi kiscsaj haját.. akkor miért nem támad? mitől nyugodt? mégis csak van valami a zombikban az életükből?

    az előző évadokhoz képest elkezdték leadni a zombik veszélyességi szintjét...
  • Prof William
    #3506
    Nem nem az egy telefonos közvélemény kutatás volt. Hiába van világvége a biznisz nem állhat meg.
  • Narxis
    #3505
    looool
  • Aszrian17
    #3504
  • Aszrian17
    #3503
    Lori: öárrrrürrrr urrrrá?
    Ricsi: Tudom szerelmem, de shanet nem tudom adni
    Lori urárrrrörr Árrrrrr!!!