12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Andr0
    #3743
    bal felső, bal alsó ;)
  • Balázs 17
    #3741
    Lóri de ez alap
  • desigo
    #3740
    Maggie aranyos,Andrea esetleg.
    Többi gáz...
  • mijki
    #3739
    Két Herschell lányt szúrnám.
  • k0trapali #3738
    Ki melyiket szúrná le?



    Én a rövid hajú asszonyon kívül mindegyiket megcsinálnám ilyen mocskosan is! Tancredi lányát biztos, hogy lepofoznám először is...
  • desigo
    #3737
    Ha érzéseket (utálatot) váltott ki belőled akkor nagyon jó karakter.
    Egy szereplőt vagy szeressünk vagy utáljunk de ne legyen semleges...
  • BoneDragon
    #3736
    Engem meg Andrea az idióta mosolyával együtt.
  • Narxis
    #3735
    Sztem is jó Merle, engem az öreg csaj irritál, olyan semmilyen karakter.
  • Susarc
    #3734
    a kampókéz amit magának épitett enyhén szólva mókás:P
  • w77d
    #3733
    Merle azért unszimpatikus karakter, mert egyszerűen már hihetetlen... kezd átmenni az ő szereplése egy hollywood B kategória horror szereplésbe
  • G_ArchAngel #3732
    Szamomra a Homelandbol Carrie es Dana verhetetlenul irritalo.
  • bency
    #3731
    Annyira rühellem Merlet mint senki mást az összes sorozatot eggyütvéve amit néztem/nézek.
  • Aszrian17
    #3730
    Bár még nem láttam ezt a részt mert a netem egy
    De igyekszem
  • Aszrian17
    #3729
    Merle! Merle! ő a legf*szább karakter.
    Glent kinyírhatná.
  • ScarY MAN
    #3728
    azt elfelejtitek hogy úgy voltak vele, hogy Merle több mint valószínű hogy meghalt, na de hogy nem zombiként jött vissza, az lehet sokkolta Glennt
  • bega82
    #3727
    Pontosan, minden szavaddal egyetértek.
  • Narxis
    #3726
    Sztem nem volt vele gond, nem ismered Glenn jellemét. Glenn még mindig közelebb áll jellemben a szelídebb karakterekhez mint a többiek, no meg aztán ott volt a csaja is. Az ilyen szituációkban csak a kötélidegzetű badass karakterek szoktak lőni.
  • Hoz_Hun
    #3725
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na de hát miért gondoljátok, hogy le kellett volna lőnie Merele-t? Régebben csaptag volt és ŐK hagyták hátra. Na meg ott van a tesója is. Nekem meg se fordult a fejemben, hogy Glennek lőnie kéne. Az óvatosság oké. A néger csaj meg jól tette, hogy kushadt. Ott mindenkinek lőfegyvere volt, Glenéket nem ismerte, ő maga meg sérült. Szóval lehet akármekkora nindzsa nem lett volna értelme közbeavatkozni.
  • jazzy
    #3724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem ha lábon lövi akkor Merle őt fejbe.
  • Szolnokboy1
    #3723
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "előtte kellett volna lőnie, de azért ember, és nem gyilkos..."
    elég lett volna, ha lábon lövi, nem kell mindjárt fejbe. aztán hívni a többieket és kitalálni, hogy mi legyen.
  • tommygear
    #3722
    Glenn-nek tényleg kijár egy pofon, szégyen amit leművelt ott.
  • desigo
    #3721
    Michonne lapítva várta,hogy mi fog történni a következő részekben :)
  • Piszkos  Fred
    #3720
    Állatkínzó?
  • precision
    #3719
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Merle még mindig ki van Rickékre (nem csodálom, függetlenül attól, hogy egy paraszt) és neki is jól jön, hogy ha a Governort bevonja a dologba (nevető harmadik pozícióra pályázik)
    Glenn helyében én is lőttem volna, de nyilván nem kockáztatja meg, hogy elveszítse a csajt... előtte kellett volna lőnie, de azért ember, és nem gyilkos... Rick (vagy Shane) valszeg nem szarozott volna
    Michonne pedig meg volt sérülve, és amúgy sem szeret belekeverdni más dolgába, van neki elég baja anélkül is
  • SötétBarom
    #3718
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Engem mocskosul felbaszott, ahogy merle elvitte glennéket.. Akkora logikátlan szemét fos jelenetet nem tudom hol láttam utoljára.. Glennek azonnal, gondolkodás nélkül le kellett volna lőnie.. Amikor pisztolyt nyomott a csaj fejéhez, akkor főleg... DE NEEEEEEMM A nigger picsa mag kussol.. :@ Megint cancel esélyes, immár sokadszor
  • w77d
    #3717
    az haggyám hogy ruhástul, de a csontokat és a koponyát is elropogtatta... Ezt sztem elbaszták, én a rendezők helyébe egy szétcsócsált hullát oda raktam volna...
  • Balázs 17
    #3716
    de biztos kirágta magát
  • precision
    #3715
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most akkor Rick behaluzta az egész telefonbeszélgetést nem? akkor az a kövér zombi tényleg felfalta Lorit hajastól és ruhástól együtt? :) az szép :)


    ez a rész tetszett amúgy eddig a legjobban ebben az évadban, végre kezdenek összeérni a szálak és nem csak a hatásvadász zombihent volt
  • bega82
    #3714
    És ez vótmá'?

  • Aszrian17
    #3713
    Én a kalapos kis-re gondoltam, de ha már így kedvet csináltál a dologhoz. Akkor nagyon jó lenne ha a bébit kivennék és beraknának egy jó kis tini muffot
    Jó kis szőkét aki simulós rövidnadrágban írtaná a zombikat egészen addig amíg el nem lucskosodna.
  • ScarY MAN
    #3712
    mm csajra gondolsz, ugye?!:D
  • FL Zoli
    #3711
    Vótmá?
  • Aszrian17
    #3710
    Remélem kiveszik ezt a carl gyereket és beraknak helyette egy felnőtt tini fiut. Pl. eltelt 4-5 év és megnőtt.
    Jézus adja!
  • Belkar
    #3709
    (Elvileg) Szabad országban élünk mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez...
  • k0trapali #3708
    Modi nem nézett már 4 napja a TV/Mozi részleg "moderátor figyelmébe" topicba!
  • MrAndree
    #3707
    Azért, hogy ez a hozzászólás pluszban van elég sokat elmond az itteniek szellemi színvonaláról...
  • Andr0
    #3706
    Én elhiszem hogy fontos a Nácik ügye de hol az új WALKING DEAD-es banner?:D::D
  • böröczk
    #3705
    Én amúgy imádom, amikor szólnak mindenféle szedett-vetett alregnek, hogy jöjjenek minuszolni, még csak nem is azok, akik valaha is olvasták a topicot.

    szóltam modiknak, hogy töröljék az egészet, a házigazdával fogalmam sincs, mi lehet.
  • MrAndree
    #3704
    Te egy nagyon-nagyon okos ember vagy... (minuszokat az SG-s hobbináciknak kéretik mellőzni)
  • Belkar
    #3703
    Nem értem a logikádat attól hogy valaki agresszor miért ne lehetne hős? A saját hazájának a szemében minden katona hős függetlenül attól hogy támad vagy védekezik...