12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • w77d
    #3702
    hát azért Magyarországon is volt egy jó hosszú időszak amikor lehősözték a patkány ruszkikat... azóta merem hősözni a harmadik birodalom katonáit... agresszor terén meg még inkább ez a helyzet
  • G_ArchAngel #3701
    "hős volt"

    Mikozben hazajukat vedtek? Miota nevezzuk az aggresszorokat hosnek?
  • FL Zoli
    #3700
    Azért egy redneck meg egy SS katona között van egy apró különbség...
  • w77d
    #3699
    tipikus liberális agybutított vagy már bocsáss meg... ne általánosítsd az SS-t, a 90%-uk a fronton küzdő hős volt
  • böröczk
    #3698

    Felcsatolható anyósüléssel a zsákmány számára
  • böröczk
    #3697
    Pont annyira, mint Te lehetsz.
  • RatBaG #3696
    ez a motor a legnagyobb baki az egész "maradjunk csendben, ne keltsünk feltűnést"-koncepcióban. ezekkel az üres csövekkel röfög, mint egy disznó, kilométerekről hallja bárki, már rég bele kellett volna borítani árokba és ott hagyni.
  • Susarc
    #3695
    mocinak is megvannak az előnyei Z apokalipszis idején....például a sok roncs között könnyebben tudsz nyomulni.... én egy cross motorra szavaznék ha lenne apokalpiszis....egy amolyan dakaros mocira....van rajta elég tárolórekesz átmész vele hegyen bokron folyón és gyors mint a villám...

    egy páncélozott nehéz katonai kocsival nem tudnál mindenhol elnyomulni:P:)
  • w77d
    #3694
    egy kitartott kéztől? attól nem.. max, ha neki megy Daryl telibe a motorral, de szimplán kézzel nem lehet lerántani egy kapaszkodó motorost menet közben, túl nagy a súlyából adódó mozgási energiája, egyszerűen elsodorja a kezed és annyi...
  • Aszrian17
    #3693
    Mész a mocival oszt a zombi kitárja a kezét mint a sorompó. És aztán csá csumi csá, már repülsz is le róla
  • k0trapali #3692
    Lett írva pedig modi topicba.
  • Aszrian17
    #3691
    Nem fél hogy lerántják a zombik a motorrol?
    Egy hordát ezzel nem lehet kikerülni még ha csak néhány zombibó áll akkor sem
  • w77d
    #3690
    fasza :)
  • ForzaInter
    #3689
  • jazzy
    #3688
  • Aszrian17
    #3687
    Azt a cipőt nehézlett volna átharapni.
    De azért én már kezdtem bontani a pezsgőt,
  • Aszrian17
    #3686
    jah, mert ők ilyen déli egyszerű földműves vidékiek.
    És tudjuk hogy a déliek azok miért harcoltak anno + óvatosan ismerkednek.
  • Susarc
    #3685
    majdnem:p:d MENNYIRE DRUKKOLTUNK PEDIG:d

  • Aszrian17
    #3684
    Merle a legfaszább harcos. Igazi ketrec harcos és tudja hogy nem lehet bízni a fekákban XD
    Remélem szájbaveri néhányszor az öcsit mikor találkoznak.
    Eléggé leszarta az idősebb testvérét. Nem sokáig kereste
    Az ss motor szerintem Merle motorja. Darly egy kis rinyás bunkó vaszkalap ráadásul állatkinzó is
  • ForzaInter
    #3683
    szerintem a motor az darylé volt korábban is.

    a testvérével elég nagy white nationalist hívők voltak:D
  • w77d
    #3682
    szerintem kimondottan értékes ember lehetett, nyugodjon békében :)
  • Béka Benő
    #3681
    Ha már nem tudsz tovább várni, akkor itt kis ízelítő a 3. évad 7. részből :
  • Susarc
    #3680
    nekem is bejön:)
  • böröczk
    #3679
    Hát talált moci, mondjuk talán nem is baj, hogy az eredeti gazdája horda táp lett.
  • w77d
    #3678
    az a festés pont hogy jó :D
  • MrSpock
    #3677
    Hershel is szimpi lett,már nem sok vizet zavar,és nem okoskodik. Örül,hogy élve maradt,és inkább nagyapósra veszi a figurát. Összeszokott kis csapat,és azért védik egymást ahogy tudják. Merle kicsit nagy arc lett,de hogy bevolt már szarva mikor zombi rátámadt,alig bírt vele. Fegyverrel akézben tud kemény lenni csak. Alapból sosem bírtam,mert bomlasztó,és öntörvényű,felőle mindenkit megehetnének a zombik!
    Kezét is miért kellett levágnia? Mert egy pöcs volt,okoskodott,keménykedett. :D
  • Andr0
    #3676
    az a t*tves banner még mindig nem lett lecserélve?:D:D
  • Susarc
    #3675
    valóban Daryl a legjobb arc....mondjuk a motorján durva az SS festés:P:)
  • w77d
    #3674
    Én is Darylt bírom a legjobban. Merle remélem kurva hamar kinyiffan, mert nekem nagyon visszataszító a karaktere, főleg amióta ez a kurva kard keze van.
    Michonne szerintem maradhatna a csapattal jó ideig.
    A Governor részére pedig egy ilyen végkifejlet tök jó lenne: őt megharapja a lánya, ő meg felzabálja egy baszás alkalmával Andreát.

    Glenn és Maggie is maradhatna, de én Hershel-t is megkedveltem már.
  • MrSpock
    #3673
    Akiket még életben szeretnék látni: Daryl,Maggie,Glenn,Rick,többi lehet zombikaja. Még talám Michonne,mert ő jól látja a dolgokat,nem hülye,mégha keveset is beszél,és jól aprít. :) Kíváncsi leszek Merle-t ki fogja likvidálni. 3esélyes a dolog,Daryl,Rick,vagy Michonne. Bár lehet odavetik zombiknak,és kész. Govenor sem ússza meg..majd kicsi lánya megeszi :)
  • G_ArchAngel #3672
    Van olyan jelzes, ami miatt Glenn megertette volna, hogy segiteni fog. Raadasul mar elobb is kozelebb lopozhatott volna, mikor meg beszelgettek.
    A realitas az, hogy kell Merle a sztoriba, nem lett volna okos dolog kihuzni.
  • bega82
    #3671
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem is inkább felmérte a lehetőségeit... tudta, hogy Merle-nek pisztolya van, ő meg a meglőtt lábával nem futhatna oda hozzá olyan gyorsan, hogy le tudja fegyverezni. Glennéket meg nem ismerte, meg ők sem Michonne-t, tehát nem tudhatta, hogy hogy reagálnának, ha ő elkezd feléjük közeledni egy kibaszott nagy szamuráj karddal. :D És tök jó fej volt, hogy miután meghallgatta a dolgokat - börtön, kisbaba, popsipúder stb. - utána a kosárkával együtt kereste meg a börtönt. Én kedvelem a karaktert.
  • böröczk
    #3670
    En is inkabb okosnak neveznem.

    Merlet utalom, miatta kell angol feliratot tennem :D
  • Evoluti0N
    #3669
    Gondolj már bele. Le van sérülve, pisztolya nincs, csak kardja és akkor 2 vadidegen ember miatt kockáztassa az életét? Nem gyáva, csak reális.
  • G_ArchAngel #3668
    Igen. Merle-t hatbatamadhatta volna amikor a foldon ult a kocsi mellett.
  • Aszrian17
    #3667
    A többi nállam kétlábon járó konzervdoboz
  • Aszrian17
    #3666
    Nállam a sorrend: Merle, Rick, Guvenör :O és talán Darly

    Merle a favorit :)
  • böröczk
    #3665
    Gyáva?

    Én senki halálát nem remélem (egy köztudottat leszámítva, de legalább már nem két karakter elvérzéséért kell szorítani), inkább úgy vagyok vele, hogy nem igazán érdekel, ha megpurcan bármelyikőjük, egy-két kivétellel, egész pontosan négy: Rick, Daryl, Glenn, Maggie.
  • G_ArchAngel #3664
    A gyava feka ribanc remelem megnyuvad az evad vegen.
  • böröczk
    #3663
    nem kell fotóbolt, elég a guglihoz nyúlni, és remek találatok jönnek a kill carl beírásra.








    Amúgy jut eszembe, még a második évadban tán volt egy halovány reményparázs arra, hogy a bamba fejét többé nem kell nézni, aztán Hershell tett róla, hogy mégis kelljen.