12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Count Adyn
    #3823
    Na meg ki venné észre hogy nincs ott? :D Azon kívül hogy mintha ka(r)lap ből +2 pulzust váltana ki :D
  • G_ArchAngel #3822
    Vagy nem szerepel ket reszben?
  • G_ArchAngel #3821
    a szerintuk-nel megnezted a pontozok szamat is?

    amugy rotten tomatoes-t kell nezni, bar en annak sem hiszek:)
  • Szolnokboy1
    #3820
    "egy kurvajo film 6 ponton allt.. szerintuk."

  • Kongy
    #3819
    az imdb ben azota nem bizok miota egy kurvajo film 6 ponton allt.. szerintuk.
  • Szolnokboy1
    #3818
    annyira fárasztó már ezt leírni, de az imdbt BÁRKI szerkesztheti, szóval ez semmit sem jelent.
  • mijki
    #3817
    IMDB-n ezt láttátok(spoiler):
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Emily Kinney ...
    Beth Greene (18 episodes, 2011-2012)

    Ezek szerint Beth a 3. évadban meghal.

  • Kongy
    #3816
    ulj le; felelet egyes.
  • hapi
    #3815
    Sajnos nem mindenki növi ki...
  • Susarc
    #3814
    bazz tényleg azt mondja a hülye:D:D
    a "hagyjál békén,nem akarom" és a "neeeeeee" tipikus esete
  • w77d
    #3813
    erőszak? há beleeggyezik, ott mondja hogy tegyen amit akar.. egy ekkora magaslabdát nem szabad kihagyni XD
  • Tinman #3812
    A megfélemlítés és a nemi erőszak közötti szakadék elég nagy ám. ^^
  • Tinman #3811
    Elvileg kinövöd, ha nem az senkinek se jó :-(
  • MrSpock
    #3810
    A zombik fikció,de egy női mell valóság! :) És ez lesokkolna mindenkit! :D De egyébként valszeg a színészek nem akartak totálban meztelenkedni.
    Várom a következő részt,lesz adok-kapok. Rick-ék betámadják a helyet,gondolom Merle-ék meg a börtönt. Lehet ott jönnek majd rá,hogy hoppá..nincsenek itt,és mivel egy csapat fegyveres elemnt, így könnyebben beveszik ahelyet. A Börtön effektíve biztonságosabb sok zárható cella. De majd meglátjuk mi lesz. :)
  • Csacsi
    #3809
    Lehet a színészek nem vállalták.
  • jazzy
    #3808
    Obvious troll is obvious.
  • RatBaG #3807
    az otthon ülő, unatkozó, prűd amcsi anyukáknál nincs félelmetesebb zombihadsereg...
  • Narxis
    #3806
    Ezen felhúztam a szemöldököm én is. :DDDD
  • Susarc
    #3805
    "Eddig is imádtam Merlet. De most már nagyon erősen vonzódom hozzá" hátőőő ezt nem kommentálnám:)
  • Susarc
    #3804
    a négert úgyis lelövik:P:)
  • precision
    #3803
    totálba közelről mutattak már zombis gyilkolást, végtagok levágását, kibelezést, bél elfogyasztását...stb.... de jajj, nehogymár véletlenül egy női mell kerüljön a képernyőre... a végén a sok kis csira még sokkot kap :|

    ezen kívül jó rész volt
  • Aszrian17
    #3802
    SPOILER HOZZÁSZÓLÁS---------------
    Na megnéztem én is. Hát kegyetlenül jó volt ez a 2 rész.
    Eddig is imádtam Merlet. De most már nagyon erősen vonzódom hozzá.
    Nagyon remélem hogy nem hal meg. Mert az felérne egy kibaszott erős karakter kiiktatásával "remember shane" aki ráadásul 5*-os.
    A feka vadászatban én is szívesen részt vettem volna. Bántam hogy végül nem sikerült megölnie. De megvigasztalt, hogy elkapta azt az embert akit a legjobban gyűlölök --> Glent
    Aztán most ebben a részben a kínzásnál, már tisztára ordibáltam hogy bazzeg Merle vág már át a sárga torkát. Erre egy zombit küldött rá amit az tök lehetetlenül kinyírt. Jah persze XD a rizsevő meg a zombi 1-0

    Rick egyre jobban ellenszenves nekem, a kormányzó meg egyre szimpatikusabb. Nem gonoszabb ő rick és a csipetcsapatától.
    Ő is túl akarja élni ezt az egészet mindenáron + meg akarja gyógyítani Pennyt a kislányát. Bár lüke volt hogy a kígyót nem engedte becsúszni Meggi lukába

    Rohadék Rick majd a testvére ellen akarja uszitani Darlyt aki eléggé meg fog lepődni, és remélem hogy a vér nem válik tényleg vízzé.
    Glent már meg kéne ölni, mert egyszerüen hányingerkeltő szinész.
    Remélem én is hogy nem ölnek meg 4-en mindenkit, az elég gagyi lenne.

    Részemről undoritó amit Merle ellen elkövetett az egész bagázs.
    Otthagyni valakit a háztetőn mert ellenkezett valami ostobaságon és összeverekedtek? + Glen egyből ráfogta a fegyver pedig Merle letette és még azt sem engedte meg hogy láthassa a testvérét? (szemét)

    Én azt mondom hogy halál az egész bagázsra XD bár tudom nem fog megtörténni mert ez is egy igazságtalan amcsi sorozat.

    Az lesz hogy Merlet megölik, a kormányzó lelécel + minden kis csipet harcos, néhány karcolással megússza. Áhhh szar ez

  • Balázs 17
    #3801
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de ő olyan kemény, hogy hagyta volna magát megerőszakolni akkor se beszél... valószínű:D
  • G_ArchAngel #3800
    Pont a CIA-rol olvasok konyvet, igy valaszt is adhatok a Maggie-s esetre:
    Kihallgatast ugy kezdik, hogy a megfelemliteni kivant alanyt levetkoztetik, gyakran kopaszra borotvaljak, muszlimok eseteben a szakallt is levagjak. A meztelenseg a kiszolgaltatottsag erzesevel jar, sokan mar ekkor megtornek vagy legalabb meginognak.
  • rooney8
    #3799
    jó rész volt, felvezették a jövőheti részt, remélem nagy zúzás lesz :D
  • w77d
    #3798
    Azért nem egy szokványos kihallgatás volt... Mondjuk én a helyében ha már odáig eljutok meg is basztam volna Maggie-t amilyen jó kis punci XXD
  • Andr0
    #3797
    Az tényleg gáz volt, hogy kikötözték még anno...
  • w77d
    #3796
    a következő rész érdekes lehet, de el is lehet kegyetlenül baszni... azért ha rick-ék lemészárolnak 4-en egy egész városnyi fegyverest, akkor egy cseppet összehúzom a szemöldököm
  • bency
    #3795
    Ebben a részben külön figyeltem énis,és mikor beszélt vele Rick hogy mit tett...akkor is végig fapofát vágott,már kacagtam...
  • Jim Morrison
    #3794
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    keményebbnek tűnik benne












    NO
  • Kongy
    #3793
    ja, és Carl-ról annyit, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    VEGYE MÁR LE VALAKI A FEJÉRŐL AZT A KIBASZOTT KALAPOT VAGY LERÚGOM!!!!!
  • Kongy
    #3792
    Szerintem abszolút nem genyaság az a kihallgatás, amit Maggie-vel csinált, főleg, hogy egy vadidegen, akiről azt hiszi, hogy ő is benne volt Merle kikötözésében, ami azért valljuk be elég genyaság volt anno Glennék részéről is. Oké, hogy balhézott Merle, de azért mégsem kellett volna otthagyni, minden T-Dog balfaszsága miatt van, és maximálisan megértem Merle dühöngését.
  • Andr0
    #3791
    az nekem is bejött...:D:D
  • Jim Morrison
    #3790
    itt még nem tartottam ... :(
    egyébként jó volt a vége azzal a 'zajjal', zenével karöltve :D
  • Belkar
    #3789
    Ebben a részben elég sok vetkőzés volt Maggie is Andrea is mi lesz itt átmennek HBO stílusba?
  • Narxis
    #3788
  • Susarc
    #3787
    azt nemtudom én csak ezt láttam:D

  • Piszkos  Fred
    #3786
    Fedezék mögül könnyebb lőni vele, nem kell kihajolni teljesen
  • Jim Morrison
    #3785
    ez mi ? :D


    Csak én látom rosszul, optikai csalódás, vagy tényleg így néz ki egy mesterlövészpuska? :D
  • mascarun
    #3784
    Akkor nagyon ütősere fogják venni a évad felét záró részt! vagy megpróbálják!