12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • precision
    #3903
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nesztek... ez tényleg jó kis rész volt :)
    akik fikázták Michonne -t azok most remélem behúzzák a farkukat :) a kedvenc karakterem lett, a bizonytalanságával és ember(i)ségével együtt... ja és kibaszott nagy badass, simán átszúrta a kormányzó lányának a fejét :)
    Andrea mikor kap már észhez... szerintem még ezután is vágyni fog a governor-kolbászra, hiába akvárium fejek, hiába zombikislány, hiába nyilvános kivégzés? :)
    Carl karaktere még jó is lehetne ha nem ez a szardarab színész játszaná el... ennél még én is jobban tudnék színészkedni
    a Merle - Daryl egymásranézés nagyon nagy volt... várom a folytatást
  • RatBaG #3902
    nekem szimpatikus volt az aktuális néger, kár érte :(
  • FL Zoli
    #3901
    ő csak azért tűnt fel, hogy egyensúlyt hozzon a "sötét" oldalra
  • w77d
    #3900
    na őt hogy az anyámba akarják visszahozni XXD
  • F2004
    #3899
    SPOILER

    És még Shane is feltűnt! :D
  • Balázs 17
    #3898
    tuti mind2 túléli és összeállnak:P
  • hapi
    #3897
    A kormányzó= orbán
    Andrea= magyar nép
    rickék a teroristák= IMF+EU+előző8 év
  • G_ArchAngel #3896
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    IMDB szerint vegig jatszik ebben az evadban.
  • bency
    #3895
    Daryl nem fog meghalni jó ideig szerintem,ő fontos karaktere a sorozatnak és szeretik is az emberek...hülyeség volna megölni.
  • rooney8
    #3894
    hát ez igen jó rész volt megint
    fene egy meg, hogy most jön a szünet

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mikor megjelent az új feka már tudtam, hogy a réginek annyi :DD kíváncsi vagyok mi lesz a tesókkal. merle meghalhat, őt nem bírom, de daryl maradjon életben :D
  • ForzaInter
    #3893
    az

    drótba az egyik kedvenc karakterem volt, jó újra látni egy minőségi sorozatban. remélem sokáig húzza majd:D
  • cs1rk3
    #3892
    SPOILER!

    az új feka szinkronhangja nem a
    Left 4 dead 2-s Coach szerintem az :D
  • G_ArchAngel #3891
    Nem a keritesnel mentek be, hanem azon a reszen, ahol anno a szemelyzet es orseg lakhatott.
  • desigo
    #3890
    +1

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az új csapat a börtönbe mégis,hogyan jött be a tönkrement kerítésnél? Többször körbementek és ellenőrizték már korábban,hogy rendben van.
  • stargatelost
    #3889
    Lost. Ez már Lost bazmeg, megvan az utód!!! Nem misztikumban, meg teóriákban, de történetvezetésben, izgalmakban, remegve várni a következő résztben simán méltó ez az évad! Hell yeah! Kibaszott nagy volt ez a rész is!
  • Andr0
    #3888
    epic
  • Victor1103
    #3887
    A botrányosan szar második évad után ez a 8 rész valami hihetetlen volt. Abszolút 180 fokos fordulatot vett a sorozat és már én is alig várom hogy végre februárban folytatódjon
  • desigo
    #3886
    készen van a felirat
  • böröczk
    #3885
  • böröczk
    #3884
    Ez az utóbbi rész abszolút megerősítés arra, hogy az emberek rosszabbak a walkereknél is.

    Most komolyan szünet lesz? Beleőrülök azt hiszem.


    SPOILER:

    Annyira tipikus volt a végén, ahogy a sok ostoba agyhalott üvöltözi, hogy "kill them, kill them all", annyira tipikus, gondolkodás nélkül elhisznek bármit, és rögtön az a megoldás, hogy öljék meg őket, elég szomorú, de talán a valóságban is így lenne.
  • Narxis
    #3883
    Na neeeeeeeeeeeeeeee, így nem mehetnek szünetre!!! :D

    Eldobjátok majd az agyatokat ettől a résztől, hogy stílusos hasonlattal éljek. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megjelenik egy új néger erre egyből kipurcan a másik, ez azért már LOL.... :DDD


    Az epizód végén lesz trailer, majd nézzétek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carl fejét :DDD
  • precision
    #3882
    :DDD
  • mascarun
    #3881
    Ááááááde kár volt belenézni!
    Most enni fog a fene estig. :(
    De legalább megjött a focista gyerek!
  • ScarY MAN
    #3880
    tudom, tudom nem mai, de szívhez szóló :D
  • sparrow35
    #3879
    Inkább aki hülyeségeket írkál annak megkérjük a szomszédját hogy menjen át és verjen karót a modemjébe!
  • RatBaG #3878
  • Jim Morrison
    #3877
    kis muzsika
  • böröczk
    #3876
    Ezzel azt akarod mondani, hogy vallalnad, igaz? :D

    Lehet, hogy mindjart lemegy az utolso resz, de jovore is lesz ev, hacsak nem lesz vege a vilagnak december 21-en.
  • G_ArchAngel #3875
  • DeerHunter01
    #3874
    Úristen, mi a f@sznak? Valaki nem bírja elviselni, hogy néha van egy két hozzászólás, ami nem vérkomoly és nem a sorozathoz kapcsolódik közvetlenül? Vasszigor legyen, mint valami apácazárdában vagy mi? Sose értettem az ilyen embereket, egy netes topikról van szó, nem valami csúcskonferenciáról.
  • berczely
    #3873
    Minek ide házigazda? Eddig teljesen jól megvolt a topik. Flémet nem láttam, offolás se volt és az évad sem szül annyi feszültséget mint az előző. Poszt is inkább csak 1-1 rész megjelenéskor van.
    Elvagytok ti hg nélkül is.

    Ez nem lebeszélés csak észrevétel. (Nem írogatok ide mostanában, csak lelkes olvasó vagyok)
  • sparrow35
    #3872
    Mindjárt lemegy az utolsó rész, utána csak a flame marad...
  • desigo
    #3871
    Meg az,hogy az idióta postok mielőbb törölve legyenek és így ne legyen belőle flém...
  • Narxis
    #3870
    lol
  • Andr0
    #3869
    Én szerintem tökmind1 amíg van banner...! az fontos a jó banner!
  • BoneDragon
    #3868
    Én? Micsoda? Zavart érzek az erőben! Most tényleg, hogy jöttem ide? :) Igazából csak annyit tudok mondani mint Narxis.
  • Prof William
    #3867
    Csak Carlra. :)
  • Narxis
    #3866
    haha :D én majd a Revolution topikban leszek

    á nem, már nem nézitek így nincs mit törölnöm.... :D
  • Narxis
    #3865
    Köszönöm a jelölést de én átadom a helyet másnak mert lusta vagyok az ilyenekhez. :D De tényleg kéne már egy házigazda.

    Aki vállalja az írja be és nyomunk rá +1et és mehet a levél az illetékesekhez.
  • stargatelost
    #3864
    Narxis ne legyen, mert akkor törli a fikázó hsz-eket . Mondjuk erre az évadra rossz szó nem lehet :)