12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • jazzy
    #3964
    +1
  • Aszrian17
    #3963
    Egyedül Dale volt a legértelmesebb az egész sorozatban.
    Amúgy Axel hogy rámozdult a 17 éves csajra XD
    Carl már lövésre készen ált ott. Kezdem megkedvelni a kisfiut.
  • böröczk
    #3962
    Amúgy ehhez a zombikislány ölős témához csak annyit, hogy igen, Rick is habozás nélkül lepuffantotta volna Carlt, ha átalakult volna (de sokunk sajnálatára ez nem következett be ugyebár).

    Akárki épelméjű megteszi a zombiapokalipszis idején, a sorozatban nem egy példa volt rá, hogy valaki a saját hozzátartozójának vetett véget zombified állapotban.
    És egyikőjük sem szívtelen vagy gonosz, csupán logikus, épelméjű. Elvileg miféle borultságra utalt volna, ha például Andrea mellett még most is ott sétálna Amy pórázon, állkapocs nélkül?
    Vagy Hershell csodafarmjának pajtalakói?

    Ő is egyébként hasonló okokból "tartotta meg" a családját, és gyűjtötte be az idegen walkereket a farm körül, és ez nagyon FONTOS, ugyanúgy, mint a Woodsburys doki, egészen addig volt bizakodó, amíg nem szembesült a valósággal, amíg ki nem tette a kis lábát az álomvilágából/álomotthonából, mindaddíg, míg rá nem jött, hogy az egyetlen "gyógymód" egy letört székláb a homlokba, vagy egy jól irányzott golyó (amiben a mi hős Carlunk mellesleg már egyre professzionálisabb :D).
  • Balázs 17
    #3961
    Andrea mikor tér már észhez vagy mit akarnak kezdeni vele komolyan nem értem
    Így elkúrni egy jó karaktert pff
  • Aszrian17
    #3960
    Shane is egy gyilkos volt, mégis itt sirtatok hogy meghalt. Akkor hogyis van ez?
  • Neoncsoves
    #3959
    miért, nektek nincsenek fejek akváriumban a szobátokban? basszus pedig azt hittem ez alapfelszerelés mindenkinél... o_O
  • BoneDragon
    #3957
    Hát itt meg mi történt? Azt hittem még pár napig kibírjátok flame nélkül, hosszú lesz ez a szünet.
  • precision
    #3956
    ne álszenteskedjél már... a governor meg fejeket tart az akváriumban és transzba esve bámulja őket órákon át... és neked ez tetszik? gratulálok

    azt írod nemsokára gyereked lesz... ha kitörne a zombi apokalipszis szerintem simán ugyanezt megtennéd hogy túléljétek a dolgot... ha a gyerekedre támadna egy pár zombi szerintem a körmöddel kaparnád ki az agyukat csak nehogy bajod essen és kölyködnek... ha nem így van akkor ott komoly bajok vannak

    még1x leírom. a governor érzései jogosak, de mint karakter rohadtul ellenszenves és nem tudok teljesen együtt érezni vele
  • precision
    #3955
    ilyen ember ő, vannak elvei... azért akarta megölni a kormányzót, mert tudta, hogy egy beteg ember, ráadásul RÁKÜLDTE MERLÉKET AKIK KI AKARTÁK NYÍRNI BAZMEG! nemtom te mit nézel amúgy

    azzal nem tartod rettegésben, hogy ha megszünteted a szenvedését és humánusan egy golyóval megölöd... nyilván kurva élvezetes lehet belet enni minden nap és tudatlanul hörögve egyirányba menetelni

    na mind1, hagyjuk... neked ez a véleményed, nekünk más... ez van
    ha nem tetszik, ne érts vele egyet
  • berczely
    #3952
    Ne itt hittérítősködj!
    Ez egy sorozat fiktív szereplőkkel egy elképzelt, kitalált világban. Bármi megtörténhet. Ha nem nézed jó szemmel ami történik benne ne nézd és ne is gyere ide szítani a népet mert kb mióta te beírtad ide a szívfájdalmad azóta úgy beindult a topik, hogy délután óta lehetne törölni vagy 50 hozzászólást.
  • G_ArchAngel #3951
    Ha atalakul emberekre veszelyes kreaturava, akkor miattam kombajnnal is atmehetsz rajta. Adok bele gazolajat is.
  • precision
    #3949
    egyáltalán nem vagyok beteg
    értem a kormányzó fájdalmát, de szenvedést okozott a lányának mert ilyen állapotban tartotta, pedig tudja, hogy nincs gyógymód... reménykedni lehet persze, mondom, a fájdalmát átéreztem, nem vagyok szívtelen gyökér
    ráadásul nagyon mellélőttél mert én az AMC sorozatokat nem az akció miatt nézem hanem elsősorban a dráma miatt

    egyáltalán nem azon nevettem, hogy megölte... hanem elismerem a bátorságát mert kiállt az elvei mellett... igen, még neki is vannak ilyenjei, még akkor is ha sötét a bőre és neked ezt nehéz feldolgoznod... neki is vannak érzései, elég az arcát megnézned akkor amikor belép abba a szobába és meglátja az akváriumokat

    a kormányzó egy negatív karakter... manipulatív gyökér és megrögzött hazudozó... én kérek elnézést, hogy nem vele érzek együtt hanem a teljesen emberi érzésekkel rendelkező Michone -al

    ha nem értesz egyet a véleményemmel, nem kell személyeskedni
  • G_ArchAngel #3948
    Lehet a legjobb baratodtol lesz neked is gyereked, majd probalj meg ugy ranezni a baratodra, mint Rick Shane-re, te egybites cserepesnoveny.
    Mar azt sem tudod kovetni, hogy miket hazudodzol ossze es beszelsz felre. Az elobb meg latod a parhuzamot a valos elet es a sorozat fiktiv tortenete kozott, amint neked kellen hasonlo helyzetbe kepzelned magad, egybol dobod az elveidet.
    Francokat lesz neked gyereked, meg az altalanos iskolahoz is eretlen vagy.
  • G_ArchAngel #3944
    Az oreg hitt abban, hogy meg lehet gyogyitani oket, ezert befogta a zombikat, amig nem tudatosult benne, hogy mive valtak.
    A kormanyzo kinyirja a zombikat, artatlan embereket, mert csak a sajat erdeket tartotta szem elott. Olyanokat olt meg, akik nem voltak ra veszelyesek, hazudott az embereinek, felhasznalta oket, felrevezette a kozosseget.
    Rick csak azokat olte meg, akik veszelyeztettek a csapatat, nem kezdemenyezett harcot. Amikor Glenneket mentek kiszabaditani, akkor sem maradtak ott kinyirni egy halom embert, hanem leleptek.
    A kormanyzonak nem volt joga fogolykent tartani Glenn-t es a baratnojet. Rick ezzel tobb, hogy nem nyirtak ki az oreget sem a raktarban.

    "ő is még hitt abban hogy meglehet gyógyítani őket. Szerinted ha nemlehet akkor mi értelme a sorozatnak?"
    Nem tudom, hogy feltunt-e, de vannak gyogyithatatlan betegsegek, amelyek halalos kimeneteluek. Ettol fuggetlenul nem olnek halomra embereket, nem kiserleteznek egeszseges embereken, hogy egy hullat feltamasszanak.
    Esetleg, ha ennyire rohadt humanus vagy, miert nem ajanlod fel magadat es a gyermekedet rakkutatasi celokra?
    Mert szamodra a kormanyzo dontese elfogadhato es humanus. Akkor tedd meg az elso lepest.
  • Aszrian17
    #3941
    Két erős csoport ha találkozik szerinted mit csinál? Megálnak és együtt ünneplik az estéket? NEM!!!
    Háború folyik az élelemért a vízért meg a lőszerért. Minden vezetőnek a saját csoportja a fontosabb. Sőt a kormányzó nagyobb vezető mert neki 75 embere volt egy egész városban. Te tudod mennyit eszik meg naponta 75 ember? Rengeteget, és ehez bőséges ellátmány szükséges.
    A vén ember is zombikat tartott, ő is még hitt abban hogy meglehet gyógyítani őket. Szerinted ha nemlehet akkor mi értelme a sorozatnak?
    Mert akkor mindenki szép lassan meghal majd. Mert életük végéig nem bujkálhatnak.
  • G_ArchAngel #3940
    Ertem. Elo katonakat, sebesult katonat ki szabad nyirni. Not megalazni szabad.
    Egy hullanak atszurni a fejet, azt nem.

    /facepalm
  • G_ArchAngel #3937
    Az a resz megvan, te nagyon liberalis, amikor Glenn-t vallattak? Vagy amikor poenbol zombik kozott kellett harcolni?
    Ha nagyon mellebeszelsz, akkor sincs sok parhuzom a ket karakter kozott. Rick csapatabol pedig csak az oreg tartotta meg a zombikat, de o senkit nem olt meg, csak befogta. A kormanyzo ellenben csak sajat erdeket nezte.
  • Balázs 17
    #3936
    diktátor és vezető nem ugyanaz
  • Andr0
    #3935
    +1
  • csokalaci
    #3934
    +1
  • G_ArchAngel #3933
    Reszemrol is oke

    +1
  • böröczk
    #3931
    Én támogatom.

    +1
  • MrAndree
    #3930
    Én vállalom ha más nem akarja. Aztán törlök mindent aminek nincs köze a sorozathoz, mert ami itt megy az már kicsit nagyon nevetséges.
  • G_ArchAngel #3928
    Bar az egesz fikcio, de a zombi nem eloleny, nincs lelke, semmi mas nem hajtja, mint a taplalkozasi oszton. Az ertelmi szintje a husevo fergeke alatt van, de lehet a novenyeket sem eri el. A kislany hulla volt, azaz megolni nem lehetett, csak a mukodeset leallitani.
    Michonne es Glenn azokat vedi, akik elnek, keptelen magukat megvedeni. A kormanyzot csak egy elohalott irant erzett beteges vonalom es a hatalomvagy hajtja. Michonne-t sajat maga es az artatlanok erdeklik, anelkul, hogy kontrollalni probaljon, Glenn-t pedig a szerelme es a baratai.
    A kormanyzo ellenben az a tipus, akit diktatornak hivnak kozep-amerikai latin orszagokban es idorol-idore kivegzik oket. Jogosan.

    Neked ezzel a felfogassal 2 napot nem sikerulne ebben a vilagban tulelned, ahol meg egy japan iskolaslany is evtizedekig kepes lenne kuzdeni.
  • Balázs 17
    #3927
    lol ez fájdalmas
  • böröczk
    #3925
    Úgy érzem, égető fontosságúvá vált a házigazda megválasztása,
    eddig bevallom, 1-2 hozzászólás elszórakoztatott, de most már nem, vannak itt értelmes emberek, akikkel jól esik 1-1 rész után kibeszélni a történteket, én legalábbis sokszor rohanok ide "ÚRISTEN, micsoda rész volt" felkiáltással, de ez túllő már minden határon.

    Ki szeretne házigazda lenni, valaki jelentkezzen, kérem!

    Desigo, Narxis? Biztos nem?
  • G_ArchAngel #3922
    A tobbi zombigyereket miert nem sajnaltad, akiket az elozo ket evadban kinyirtak?
    Vagy a katonakat, akik elvileg segithettek volna? Esetleg a helikopterpilotat?
    Nezted te egyaltalan ezt a sorozatot, tudod mirol szol? Erdekes, mar akkor is niggereztel meg sargaztal, amikor a felkaru rednecket kellett sajnalni.
  • Frosty01
    #3919
    öreg te nagyon lemaradtál valamiről. nem rémlik hogy ez az általad annyira körbenyalt kormányzó ártatlanokat tőrbecsalt és simán szemrebbenés nélkül kinyírt? hát a nigró lány helyében én is kibelezném, családostól :D
  • Gatti
    #3915
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Király rész volt ez is :) kár hogy sokat kell várni a következő részig. Amúgy a harcos/lövöldözős jeleneteket nagyon eltalálták , egy akciófilmbe is simán elment volna.A fény és füst gránátok nagyon feldobták :D Remélem Rickék kinyírják az egész bagázst :)

  • mascarun
    #3914
    Azért azt vedd figyelembe hogy sötét és füst takarta őket. Te sem hiszem hogy csak úgy lövöldöznél ész nélkül. Nem tudhatod hogy ki van ott, barát, ellenség vagy civil!
  • toysoldier
    #3913
    11 milliós nézettséget hozott a The Walking Dead midseason fináléja (februárig most lepihen a sorozat), ami 60 százalékkal magasabb, mint a tavalyi nézőszám.


    azért az nem rossz
  • bency
    #3912
    Jah azt a rabot énis nagyon birom :)) Kacagtam is :))
  • Narxis
    #3911
    váltótárs :DDDDDDD
  • BoneDragon
    #3910
  • BoneDragon
    #3909
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindig a négerek halnak meg először Viccen kivül ez valami brutális rész volt. Andrea nekem kezdetek óta egy selejt, most meg fejbe rúgnám 2x pörgőrugással. Viszont a néger csaj még jobban felidegelte governort. Lesz itt zúzda.... Legalább lett volna valami unalmas rész, hogy ne várjam a következőt, de így áááhhh, belefogok örülni mire folytatják
  • BlackWolf
    #3908
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom eldönteni , hogy a lövölde most gagyi volt vagy nem :D
    Mindenki 10 méteres gépkarabélyokkal veri és van vagy 0.00001% os találati arányuk :D bezzeg mikor egy egész csapatnyi katonát kell kivégezni az ment 10sec alatt a tankok\hummerek árnyékában , de Rickéket 1 kis füst mellett már meg se lehet karcolni(de ők kiszednek azért pár embert a fedezékből) :D Csóri niggernek kellett egyedül mennie mert bejött a váltótársa.
  • bega82
    #3907
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ja, végülis nyilván tényleg azt hiszi, hogy Merle köpönyeget forgatott, hát ugye a tudat, hogy a "terroristák" között ott volt az öccse, az is alátámasztani látszik az elképzelését. Szegény Merle, pedig ebben most nem bűnös. :D
    A börtönben maradt rabot bírtam még a leszbikus elméletével, meg az It's interesting" csajozós dumájával! :DDD
  • böröczk
    #3906
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha belegondolsz, részben jogos volt a Merle ellen emelt vád, nem mondta el, hogy Michonne életben van, a Governor végig abban a hitben élt, hogy halott, így nem számított veszélyre, támadásra.
    De a zárójelenet tény, hogy hatásos volt. :P
    Végre Governor hasonlít a képregényes megfelelőjére kinézetben. :D
    Viszont amennyire bírtam Andreát az előző évadokban, most annyira rühellem, iszonyatosan nagy kulát kezdenek gyártani a karakteréből.
    Most minden naivságot, ostobaságot, vakságot ő testesít meg a sorozatban.


    #3903-vel abszolút egyet értek.
  • bega82
    #3905
    Basszus, esküszöm azt hittem, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Andrea fejbe lövi majd Michonne-t, annyirea belezúgott már a kormányzóba. De szerencsére nem. A köcsög Governor jól ráhúzta a szaros lepedőt Merle-re. Mondjuk ott Daryl felbukkanásakor volt egy WTF feje Andreának, remélem észhez tér végre, és visszatér a bandához. Daryl-éket meg meg fogják menteni Rick-ék, no para! ;)
  • Susarc
    #3904
    február....ne máááááár!:((((