12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Narxis
    #4126
    pénztárgép :DDD
  • böröczk
    #4125
    Holnap után mindenképp kiderül. :D
  • FL Zoli
    #4124
    meg mi az a pénztárgép jobb-középen?
  • FL Zoli
    #4123
    Ilyenre akkor se költenék ha 100% ban tuti lenne, hogy jönnek a zombik:)
    -Kell hozzá 10 sherpa
    -Fele tök fölösleges, kivéve ha genetikus vagy...akkor meg a másik fele fölösleges
    -ha kitör a balhé majd öszelopkodom egyenként:D
  • Higany
    #4122
    Ha sok a pénzetek és nem akartok zombulni! :D
  • Kongy
    #4121
    fúúúúj :OOO
  • bcrics
    #4120
    Igen, De ne keverjük a kettőt.
    Nem azért lett ilyen mert olyan a karhatolom, és mert nincs mit ennie.
    A "betegségéből" adódóan került ilyen helyzetbe.
    Azért idézőjelben, mert ha valóban lekerülne egy szudáni telepre, két kézzel kapna az első kenyérmorzsa után, plussz nem azon agyalna hogy mit ettem utóljára, és szarnak érzem magam, hanem azon hogy megélje a másnapot.

    Félelmetes a civilizált társadalom népbetegsége, legalább annyira mint aki önhibáján kívűl szárad ki, sorvad el, hal meg, mert olyan helyre születik.

    Kurva nagy hiba van a fejekben.


  • G_ArchAngel #4119
    Darfur, Szudan, Etiopia tele van nala vekonyabbakkel:/
  • bcrics
    #4118
    Egy zombie:
    http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/o-a-vilag-legsovanyabb-noje-2125323
  • bega82
    #4117
    Ez amúgy marha érdekes cikk!
  • Higany
    #4116
    Zombulásról! :)
  • G_ArchAngel #4115
  • Frosty01
    #4114
    akk. még szerencse h nem éppen cartoon network közben kapta el :)
  • cylonflatus
    #4113
    A zombiapokalipszis nagy, hirtelen traumája meg ráfagyasztotta az arcára az éppen akkor viselt kifejezést tökérthető :)
  • ScarY MAN
    #4112
  • Count Adyn
    #4111
    Azabaj hogy már előtte is egy Steven Segal volt a srác:DD
  • G_ArchAngel #4110
    Azert a Z'apokalipszis utan sok him nem maradhatott. Ujra kell nepesiteni a bolygot:)
  • ScarY MAN
    #4109
    csak az életből veszi az inspirációt :DDD
  • FL Zoli
    #4108
    De komolyan, nem tudom mi baja az írónak a nőkkel, de mindegyik olyan mint Lori...ráugrik az elsőre, amin épen nem ül más:D:D
  • ScarY MAN
    #4107
    köszi az infót
  • FL Zoli
    #4106
    Képregény legnagyobb tanulsága
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Minden nő kurva..
  • ScarY MAN
    #4105
    ez nekem is jöhetne, vagy egy k*rvanagy spoilerben :D
  • tigeroo
    #4104
    amúgy (nemtudom kit érdekel még) de én megkérnék valakit aki olvasta a képregényt hogy leírná a sorozathoz képest mi volt eddig az eltérés? és kb. a következő évadban mi várható? dióhéjban, nem bírok várni:D (priviben)
  • tigeroo
    #4103
    mert milyen érzelme legyen baszki az apokalipszis utáni világban egy 14 éves srácnak, miután az anyját is milyen körülmények között vesztette el...? ne idegesítsetek már fel...

    csoda hogy nem őrült bele, ahhoz képest jól bírja, ráadásul megmentett még egy kissebb csoportot is a börtönben. ja és amikor bezárja őket, azt is teljesen korrektül reagálta le. azon kevesekhez tartozik, akik (szerintem) logikusan cselekednek-beszélnek, nem basznak fel (mint pl a csicska definitív szőke picsa andrea)

    nem olvastam a képregényt de szerintem brutálrambó lesz belőle, nekem szimpatikus.
  • tigeroo
    #4102
    na végignéztem a maradék részeket bepótolva


    7. rész: merle ahogy glennre engedte a vallatás után a zombit, az mekkora baromság volt. 10-20 éve még elment valami filmes fordulatnak, de itt rohadt logikátlan volt. (pláne hogy utána úgy mennek oda glennhez a csajjal meg a kormányzóval mintha mise történt volna)

    michonne egy nagy nyomi, oké hogy szótlan badass, de azzal a kevés szóval tudnia kellene bánni...

    carl-al nekem nincs bajom, sőt, igazi kis tökös gyerek, nem hezitál, nem picsog, ér annyit szerintem mint daryl (t-dognál legalábbis többet nyugodjon békében az a segg)

    a governor karaktere meg teljesen szimpatikus, jól játszik nagyon a színész. az undor is átjött a pennys részeknél
    (mondjuk nehéz összeegyeztetni azzal hogy miért nem tudja elengedni a lányát, csak látja/érzi hogy egy rohadó húscafat már)

    teljesen jó évad volt, várom a folytatást.
  • rooney8
    #4101
    de nem is értem, hogy nem csapott még le rá senki. manapság még a csapból is zombi téma folyik, ezt pedig nem akarják behozni :D
  • ricsa008
    #4100
    gyáááá :O
  • Hellsing47
    #4099
    Hát jó lenne valami ehhez hasonló kiadás az biztos :D
  • ricsa008
    #4098
    van esély arra hogy legalább hogy legalább DVD-n kidobja valmelyik kiadó?
  • Higany
    #4097
    :)
  • sata75
    #4096
    nos, igen, nem volt véletlen a kérdés:)
  • RatBaG #4095
  • jazzy
    #4094
    Asszem épp most tárgyalták ki a Big Bang Theoryban, nem változhat át.
  • G_ArchAngel #4093
    Semmi. A vampirnak meg kellene halnia, hogy zombi legyen, de mivel mar elohalott, nem tud atvaltozni.
    A fertozott zombiver ellenben nem biztos, hogy vonzo taplalek a szunyogoknak.
  • precision
    #4092
    semmi
  • sata75
    #4091
    mi van akkor ha egy vámpírt megharap egy zombi?
    mi lesz belőle? zompire? vembie?
  • BoneDragon
    #4090
    Év képe Már csak a többi nyomorult hiányzik onnan.
  • böröczk
    #4089
    no1
  • RatBaG #4088
  • FL Zoli
    #4087
    Ja, de lesznek zombik, vagy nem? Mert akor megcsinálom Zoli bácsi Kétszer Csípő csilis babját, így amelyik belőlem csócsál, megbánja:D:D