12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • modellmaker
    #4166
    Wtf, Kirkman elfelejtette mit írt a saját képregényébe? Vagy az évad második felében az első felével teljesen ellentétes irányba terelgették volna a sorozatot?
  • jazzy
    #4165
    Aztán teregettek de fújt a szél és bármikor levihette a ruhákat
  • ForzaInter
    #4164
    a képregény kurvajó, szóval nem hinném, hogy elbasznák. főleg, hogy kirkman ennyire felügyeli a sorozatot, és ilyen beleszólása van a dolgokba.
  • tutituti
    #4163
    ott én is vért pisáltam az izgalomtól.
    Vagy ott volt amikor a ruhát mosták.
  • stargatelost
    #4162
    " a The Hollywood Reporter cikke szerint is Robert Kirkman-nek, a képregény készítőjének nem tetszettek a The Walking Dead showrunnerjének, Glen Mazzara-nak az elképzelései a sorozatot illetően. (Állítólag a 3. évad második felének készítése idején többször is leállították a forgatást.)" forrás: sorozatjunkie
    Itt a cikk
  • jazzy
    #4161
    Áh tök izgalmas volt a farmon, én dörzsöltem a kezem amikor beszélgettek hogy mindjárt kifut a tea, izgultam.
  • Prof William
    #4160
    Már a Jerichoban is besírtam amikor a posztapok "szép új világ" helyett elmentek a nagy családi szeretet és aratóünnep irányba.
  • Narxis
    #4159
    Szólni kéne Robert Kirkmannak, hogy enélkül az irány nélkül kasza lesz.
  • Hoz_Hun
    #4158
    Ha Robert Kirkman az "élet a farmon" vonalat szerette volna folytatni, akkor a filmes gárda jól döntött. Szerintem a 3. évad a legjobb eddig szerintem.
  • stargatelost
    #4157


    Még egy hónap.

    Egyébként az a hír járja, hogy Robert Kirkmannek (a képregény írója) nem tetszett az irány, amerre vitte Mazzara a harmadik évadot, főleg a második felében (amit ugye még nem láttunk, szóval ki tudja), ezért váltak meg tőle...
  • Hoz_Hun
    #4156
    Tényleg szuper program. Én Xboxon toltam végig, már kétszer.

    Igazándiból a képregényhez sincs semmi köze, csak ebben a világban játszódik. Ami pont jó, mert az egész teljesen élvezhető a film vagy képregény ismerete nélkül is. Egyedül Glen és Hersel tűnik fel egy nagyon rövid időre az első epizódban.

    Én angolul toltam, de úgy tudom PCn az 1-3 epizódot már lefordították.
  • precision
    #4155
    Daryl -el kell majd nyomulni az új Walking Dead FPS -ben!!!!!!444

    http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/07/walking-dead-most-fps-ben/
  • Prof William
    #4154
    Ha a Walking Dead készítésének jogait a Disney kapta volna...

  • tutituti
    #4153
    dayz+walking dead
  • stargatelost
    #4152
    Egyébként elég sok helyen lehozzák 2012 legjobb játékaként (Pl.: itt, vagy itt, vagy itt), mondanom sem kell, hogy teljesen megérdemelten :)
  • G_ArchAngel #4151
    OSX-re meg mindig 12 USD, ami talan 8 EUR...
  • Fenrir
    #4150
    A félárról már lemaradtál, de még 18 ojróért is megéri.
  • Frosty01
    #4149
    kalózöböl.kom :D
  • Vaxi
    #4148
    valami link? :)
  • BoneDragon
    #4147
    Én is pont a napokban vittem végig, remek játék. Csak ajánlani tudom!
  • csokalaci
    #4146
    Tényleg jó kis játék. Minden hónapban vártam az új részt és ugyan úgy most is várom a második évadot :P
  • stargatelost
    #4145
    Most vittem végig egyben az öt részes The Walking Dead játékot, és OMG nem találok szavak. Elképesztő volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire elkap, de a karakterek, a sztori, a hangulat, a zene, annyira el lett találva, hogy csak "faltam" a játékot.



    Én sose szerettem az ilyen klikkelgetős játékokat, így fenntartásokkal kezdtem el, de itt lényegében nem is erről van szó. A játék erőssége abban rejlik, hogy ténylegesen én alakíthattam a történetet. Olyan brutális élet-halál döntéseket kellett meghoznom, hogy el se hittem. Például van, hogy két karakter között kell választani, melyik maradjon életben, és utána ő marad veled akár több részen keresztül. A rengeteg válaszadási lehetőség is alakítja a sztorit, attól függően viszonyulnak hozzád a társaid, miket válaszolsz egyes szituációkban.

    A cselekmény elképesztően pörög, rendkívül izgalmasra sikerült megírni a sztorit, brutális csavarok vannak benne (a sorozathoz nincs köze, a képregényt veszi alapul ez is). Kedvencem a második, és a negyedik rész
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kannibál család a farmon nagyon durva volt, meg ahogy láb nélkül levánszorgott az egyik társunk. Crawford a negyedik részben megint csak tátva hagyta a szám. A megharapásunk is brutális fordulat volt, és a vége basszus, rendesen megkönnyeztem.


    És a jó hír, hogy lesz "második évad"!!!!!!! Már alig várom.

    Nyomjátok végig, aki még nem játszott vele, lényegében nem is játék, hanem mintha egy sorozatot néznél, amit közben te magad alakíthatsz. Ne hagyjátok ki! :)
  • tutituti
    #4144
    nem rossz de van jobb is.

    keresőben írd be hogy zombies,lesz egy topik ott visszaolvasol két oldalt és találsz vagy 5 filmet ami jobb.
  • Susarc
    #4143
    passz,de Zombis úgyhogy adok 1 sanszot neki:)
  • Higany
    #4142
    Megéri leszedni?
  • Susarc
    #4141
    Exit_Humanity_2011_BDRiP_XViD-LiViDiTY.torrent :P Bithumen
  • Higany
    #4140
    Ezt a filmet megnézném! :P
  • Susarc
    #4139
    bizony -bizony BB meg MM nélkül lehúzhatják a rolót
  • NarakuRELOADED
    #4138
    Én most néztem meg a 3. évad második részéig és szerintem Glenn a legjobb karakter.

  • precision
    #4137
    meg kell hagyni, nagy arc! :) respekt! :)
  • Evoluti0N
    #4136
    Imádom Kurt Sutter hozzászólását az üggyel kapcsolatban.
  • RatBaG #4135
    http://comment.blog.hu/2012/12/27/kis_hibakkal_erkezik_a_negyedik_walking_dead-evad
  • tigeroo
    #4134
    képregényben mi jön most? valaki leírhatná nagyjából mi várható:D
  • BoneDragon
    #4133
    Vagy tényleg az lesz, amit Rick mondott. 5-6 részen keresztül csak azt mutatják, hogyan kapálják a földeket.
  • tigeroo
    #4132
    szerintem nem kell félni. valószínüleg már "fan" lesz (hiszen kibaszott népszerű maga a sorozat a hiánypótló alapfelállásával), aki megkapja a stafétát remélem nem fog gagyizni majd.
  • Narxis
    #4131
    na neeeeeeee
  • bency
    #4130
    Abszolút nem biztos h elbassza a következő.Sőt,szerintem biztosan jó lesz,ha nem jobb.
  • stargatelost
    #4129
    Walking dead 4. evad berendelve, es a mostani showrunner is kiszall "kreativ nezetkulonbsegek" miatt. forrás: sorozatjunkie

    Hát ez kurva szar, ez a showrunner vitte el jó irányba a harmadik évadot, ha jönni fog egy új, lehet szétbarmolja a sorozatot Persze ne legyen igazam.
  • modellmaker
    #4128
    1:47 xD
  • modellmaker
    #4127