12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • modellmaker
    #4206
    Mert a célzáshoz mindenképpen be kell csuknia egy szemét?
  • Prof William
    #4205
    Lehet éppen Carlt lövi szitává. Jaj csak el ne hibázza!
  • Steve Downie
    #4204
  • rooney8
    #4203
    és nyilván ő sem olyan idióta, hogy a bekötött szemével próbál célozni (hiába csak film, attól még célozni ugyanúgy kell).
  • FL Zoli
    #4202
    pláne hogy a képből nem derül ki milyen messze a célpontja, lehet 3 méterre áll tőle Karcsika
  • modellmaker
    #4201
    Jah, mert csak egy szemmel célozhat.
  • arsnl
    #4200
    de nem ebben a testtartásban, mivel így csak a kiszúrt szemével célozhat, amivel nem hiszem h túl pontos lenne..
  • böröczk
    #4199
    Nem igazán értelek.
    Attól még, hogy nem lát fél szemére, és nem néz bele, ugyanabba a magasságba kell emelnie a fegyvert, mégsem tarthatja csípőmagasságban. :D
    Nyilván nem először használja, gondolom, érzésből lő. :D
    Ebbe tényleg nem kéne belekötni, inkább élvezzétek ezt a remek évadot, és várjuk a február 10-ét. ^^
  • joebacsi
    #4198
    ez még az eddigiek fényében is gáz...



  • BoneDragon
    #4197
  • Narxis
    #4196
    Wow én most kezdtem el és tényleg jó, végre megmutathatom, hogy hogyan kell túlélni egy zombiapokalipszist.
  • RatBaG #4195
  • BoneDragon
    #4194
    Mindig is tudtam, hogy a fagyiról szól az egész!
  • jazzy
    #4193
    Lehet volt már most nem lapozom végig

  • Susarc
    #4192
    persze....mondjuk fölösleges vitatni baszottul elbaszott jelenet volt az évadban:) arról nem is beszélve,hogy ha voltál katona tuod amint lövést hallasz fedezék vagy hasravágod magad nem kérdezel nem bambulsz hanem HASRA! ezek meg álltak mint bálám szamara:P:)
  • Tikal #4191
    talán még igy is képzettebbek mint egy civil, nem? de.
  • Susarc
    #4190
    az lehet a nemzeti gárda volt és nem képzett katonák:P
  • Tikal #4189
    Ez a gáz ezekben a zombis filmekben ( persze sok más mozibn is előjön ez) , hogy mindig a katonák a legbénábbak, én ezt már annyira unom... az oké hogy meglepték őket, de csak álltak ott mint a fasz, és 5 ember lőtte őket, ők meg voltak vagy tizen és egyikük se tudta elsütni a puskáját, ráadásul ott álltak vagy 5en szemben a Governor-ral. Túlbeszéltük már ezt, gagyi volt a jelene, ebben egyetérthetünk szerintem.

    A legutobbi gagyi jelenet az utolsó részben volt, mikor a végén menekülnek, lövöldözés, és Rick behalucinálja a haverját az egyik helyi katonára, és csak áll gondolkozik, közben meg megy a lövöldözés és kell neki vagy fél perc mire leesik hogy csak képzelte, de alig pár méterre meg ott vannak a támadóik, aztán lő egyet vagányul és elfut, következő vágás meg már kinn vannak :)
  • Prof William
    #4188
    Ez az.

    Lehet, hogy nem számítottak fegyveres támadásra de arra viszont igen, hogy bármikor belefuthatnak egy nagyobb hordába, vagy meglephetik őket a zombik stb...
  • Tikal #4187
    Mi lett volna ha a governor oda se hajt autoval es ugy tamadjak le oket lesbol?:) ja igen akkor nem lett volna ennyire COOL a jelenet. Valoszinuleg ez a magyarazat hogy miert igy csinaltak a keszitok:(
  • modellmaker
    #4186
    Igen, én is ezt mondtam, hogy nem kellett volna hagyniuk, addig eljutni.
  • Tikal #4185
    A governor eleg konnyeden fegyvert rantott es csak egyet lott a katonak meg kopni nyelni nem tudtak ezalatt... Pedig mar fegyverben voltak, tuzelesre keszen...
  • modellmaker
    #4184
    Nem volt védelem megszervezve, lesből támadtak rájuk, így elég nehéz azért.

    Inkább az volt a fos hogy:
    1.: Mikor jött a Governor az autóval, már akkor ki kellett volna alakítani a védelmet, ha előtte nem is volt valamiért, ami fura azért, vagy inkább fasság.
    2.: Hogy a picsába nem fegyverezték le a Governort...???
    3.: A többi kis gyökér hogyan tudott olyan közel lopózni hozzájuk, hogy senki nem vette észre őket. Jah tudom, a védelem hiánya miatt.

    Értem én, hogy nem számítottak fegyveres támadásra, de könyörgöm, csak zombi apokalipszis van, mintha műveleti területté vált volna minden. Alap a védelem megszervezése, ha megállok valahol...
  • Tikal #4183
    Ja persze vilagos... Csak remeltem van mas is, de aztan mikor mutattak hogy van egy kislanya akkor mar ertheto volt a kattantsága:)
  • G_ArchAngel #4182
    Azon behaltam en is, atlagosan kepzett hivatasos katonak mar akkor agyonlottek volna oket, mikor megmozdulnak, nem csak bamulnak a kameraba.
  • precision
    #4181
    egy szó van a miértre: ember :)

    túl akar élni, és ennek érdekében meg tesz mindent... az empátia teljesen hiányzik belőle, önző, csak saját magát szereti, és a kislányát... aki miatt egy-két kerék le is állt az agyában és megzakkant, érzelmileg legalább is

    manipulatív, nagyon jól ért az emberek nyelvén, tudja kinek mikor mit kell mondani, hogy őt kövesse (Michonne viszont már az első percben felismerte, hogy miféle gyökér is a Governor)

    annyi a különbség közte és Rick között, hogy Rick akármennyire is durva dolgokat csinál a túlélés érdekében, mindig próbál más utat keresni és csak akkor öl ha már nincs más mód, és veszélyeztetik az életét vagy a családjáét... a Governor ugyanaz a vezéregyéniség mint Rick, csak ő önmagáért csinálja, hogy neki jobb legyen, míg Rick a többiekért (is)
  • Tikal #4180
    szerintem már kibujt a föld alól :)
  • The Sopranos
    #4179
    Mindenki így kezdi, csak vannak akik kifejlődnek. A kormányzó megmaradt magnak...
  • Tikal #4178
    világos, hogy nem érted amit írok :)

    mi az oka annak hogy geci?
  • lele
    #4177
    egy egész osztagot lelövetett, az nem geciség? :D
  • Tikal #4176
    hát ezt nem hiszem el... második évad felénél hagytam abba, mert szar lett.. folytattam most, és rohadt jó volt a másik fele. Bele kezdtem a 3 évadba, 3. rész....eddig jo megint, de vannak akkora ökörségek, hogy hihetetlen. Lezuhan a helikopter, a két csaj meg elbujik 5 méterre egy szál bokor mögé, LOL. Aztán a kormányzó lemészáról egy osztagot, hát az is elég béna volt, ahogy a katonák még egy lövést se tudtak ejteni... na de kiváncsian várom az okokat, mármint mitől ilyen geci a kormányzó és miért.
  • stargatelost
    #4175
    Az igaz, de a játékból használt fel jeleneteket... igaz, hogy elvileg nem végleges változat volt, de... na majd meglátjuk, ha kijön a hivatalos gameplay trailer.
  • cylonflatus
    #4174
    Az a gamplay trailer fake volt!
  • stargatelost
    #4173


    Remélem tényleg nem az a gagyi lesz, ami egy hete megjelent gameplay néven, mert akkor március 26-ig nem sok idejük lenne kipofozni. Mondjuk a Telltale kalandjátékát biztos nem fogja überelni. Minimun egy Dead Island szint kéne azért...
  • tutituti
    #4172
    úgy mondanám a fallout sorozat.Főként az első két része.De tény s való a három is hihetetlen jó lett.
  • Piszkos  Fred
    #4171
    Egyéni vélemény, de nekem túl irreális a Fallout világa, ráadásul a 60'-as évekbeli amerika stílusa nem a szívem csücske. A Metro 2033 vagy épp a Walking dead világa jobban tetszik.
  • Sir Quno Jedi
    #4170
    Az biztos, hogy posztapokban a Fallout 3 a király.
  • Evoluti0N
    #4169
    Ez most komoly? A harmadik évad magasan a legjobb.
  • Narxis
    #4168
    Jaja, amikor a zombit akarták kiemelni a kútból az már-már Gyalogkakkukkos rajzfilmre hasonlított, ott szerencsétlenkedett ennyit a farkas. :D
  • Prof William
    #4167
    Azután a rész után én csak égő villany mellett mertem aludni.