12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • mijki
    #4286
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Úgy néz ki mégse lesz néger a csapatban.

  • cylonflatus
    #4285
    A puszit még meg lehet ily módon magyarázni, de ahogy utána Rickre nézett...
  • blackfire001
    #4284
    egész jó volt a rész, de szerintem Rick már nem alkalmas vezetőnek. addig legalábbis nem, amíg az érzelmei befolyásolják, és nem tud vezetőként fontos döntéseket hozni. egyedül a kormányzó ellen kb esélyük sincs.
  • Count Adyn
    #4283
    Ez ugrott be:D
  • DeerHunter01
    #4282
    :D
  • cylonflatus
    #4281
    Dögöljek meg, ugyanez jutott az eszembe miközben a hsz-t írtam! Telepátia? Kollektív tudat? Véletlen egybeesés? Bírom az ilyesmit :)
  • Seth
    #4280
    Azért kapta a puszit,mert visszahozta a nővérét, nem kell egyből rosszra gondolni,perverz állatok :D
  • grebber
    #4279
    Majd Ricknek a fia megadja neki ;-)
  • Pares
    #4278
    Úgyis kajaként végzik.
  • DeerHunter01
    #4277
    Jól a tömegbe kellett volna lőni Rickéknek. :D
  • desigo
    #4276
    A város lakóinak durván felháborító a kétszínű viselkedése.
    Vagy az arénában őrjöngve tombolnak a vérontásért vagy az utcán állva tanácstalanul bámulnak ki a fejükből mint egy kisborjú.
    vicc
  • stargatelost
    #4275
    LOL, ebből is látszik, hogy az imdb-t bárki szerkesztheti.
  • Pares
    #4274
    Ezt most találtam imdb-n a szösziről, ez miez? :D

    "Beth is Maggie's little sister and Hershel's daughter.

    Beth is also Carl's new love interest. Despite the minor age difference, Beth has been making googly eyes at Carl since the 3rd Season began. If the little guy is lucky, she'll make a man out of him before she turns 18 and it becomes illegal.

    Beth Greene is one of the most valued members of Rick's group. She can sew, cook and, according to Axel, is real good with baby Judith.

    Narrowly escaping the loss of her virginity to her nerdy, now dead boyfriend Jimmy, Beth has her eye on Carl. Night after night Beth lies in her bunk dreaming of the day Carl gives her his sheriff's hat and asks her to go steady. In anticipation of the inevitable event, Beth has started a Hope Chest. Each day she sneaks into Maggie and Glenn's cell and pilfers from their condom stash. On a scavenging mission with Daryl, Beth discovers a Victoria's Secret, where she single handedly takes out a dozen walkers and stocks up on black lacy thongs, thigh highs, padded bras and scented candles while Daryl looks on in confusion."
  • Pares
    #4273
    Mennyi év is van közöttük? Egyáltalán hány éves? Mondjuk kell a létfenntartás az apokalipszis után... :D De az a puszi engem is meglepett csöppet, mondom mivan, farokra fáj a foga?
  • Andr0
    #4272
    Ez azárt van mert Sheldon el-köhintette hogy meghalt tudjukki...:D
  • Narxis
    #4271
    Én Rick helyében adnék neki de úgy, hogy csak na. :DD Főleg így mocskosan a jó.
  • ldavid
    #4270
    eddigi legnagyobb, 12,3 milliós nézettséggel tért vissza a sorozat - az évadpremier 10,9 volt
    18-49-ben pedig 7,7M volt, ami új basic cable nézettségi rekord sorozatok közt.
    nem gyenge...
  • Andr0
    #4269
    A kis szöszi rá szeretne ugrani Rick bácsira... Mindig is bejött nekem a kis ártatlan:D
  • grebber
    #4268
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rick elég rendesen kezd befordulni. Ő harapás nélkül fog bezombulni
  • DeerHunter01
    #4267
  • precision
    #4266
    Andrea kezdi átvenni Lori helyét... van tehetsége hozzá, hogy megutálja az ember :)
  • Balázs 17
    #4265
    ezek a babás részek istenem
  • kill3r21
    #4264
    korrekt a folytatás, várjuk a kövi epet...:)
  • cylonflatus
    #4263
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt hittem Lorinak végleg búcsút intettünk, erre nem elkezd visszajárni? Sosem szabadulunk tőle...
  • desigo
    #4262
  • Pares
    #4261
    Viszont Michone még mindig elképesztően búvalbaszott szerintem... annyira antiszimpatikus, hogy remélem rövid úton csúnyán végeznek vele.
  • Pares
    #4260
    Jaja.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ricknek kezdenek elmenni otthonról... És remélem Daryl nem lesz el sokáig, és főleg ne pusztuljon meg...
  • Narxis
    #4259
    Hoppá, igen csak durva vége lett. Köv. rész is jó lesz trailer alapján.
  • Kongy
    #4258
    PC-re nem lesz?
  • Narxis
    #4257
    Nézem az új részt de leírom mielőtt elfelejtem. Olyan a kocsijuk mintha most fényezték volna, más is írta korábban de már nekem is feltűnt. :D Nem mernek egy kis koszt csapatni rá? :D
  • stargatelost
    #4256
  • toysoldier
    #4255
    holnap reggel, felirat meg nem tudom
  • syberia2
    #4254
    mikorra lesz feliratosan kinn az új rész szerintetek?
  • Narxis
    #4253
    :O
  • ForzaInter
    #4252
    A The Walking Dead producere elmondta, hogy a 3. évad nagy része még Frank Darabont távozása előtt lett megtervezve.-sorozatjunkie
  • w77d
    #4251
    sajnos el lehet szúrni a továbbiakat, ha átmegy a cucc agyatlan emberek az emberek ellen lövöldébe...
  • Narxis
    #4250
    Teeee mázlista. :D
  • szucsy89
    #4249
    LOL, micsoda időzítés, teljesen véletlen volt, ma befejeztem a 8. részt, és ahogy olvasom már holnap jön is a 9.
  • szucsy89
    #4248
    A farmos évad után csak tegnap volt erőm nekikezdeni a 3. évadnak... már le is daráltam annyira jó volt. :) Egy-két butaságtól (amik már ki is lettek tárgyalva ahogy visszaolvastam) eltekintve nagyon durván megcsinálták az évad első felét, innen már el sem lehet szúrni a végét.

    #4243: epic...
  • bency
    #4247
    Kurvajó! Simán megvenném:X