12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • precision
    #4407
    nálam már rég elérte... sőt, túl is szárnyalta...
    a "lókolbász" annyira elvette az eszét, hogy az sem érdekli, hogy a Governor fogva tartotta a barátait, egymásnak uszította Merlet és Darylt, zombikislányozott, fejeket tartott az akváriumban, meg akarta ölni a legjobb barátnőjét (mondjuk az önvédelem volt)... és mindezt azért, hogy legyen aki megtömködi a pisilőjét :D

    szóval, igen... Lorinál 1000x rosszabb nálam.
  • Prof William
    #4406
    Azért Lori szintjét nem könnyű elérni. Anderának még sokat kell dolgoznia hozzá, de ebben a tempóban pá rész múlva sikerülni fog.
  • Szolnokboy1
    #4405
    valószínűleg meg akarta félemlíteni őket, meg akarta mutatni ki a boss, na meg azt akarta elérni, hogy fogyjon a lőszerük. gyanús, hogy pár részen belül a Gov visszamegy egy nagyobb csapattal és még könnyebb lesz a dolga.
  • The Sopranos
    #4404
    Ő a megoldás meg Steven Segal! Ja és persze Berényi Miklós!
  • ScarY MAN
    #4403
    Walkerek?
  • precision
    #4402
    befordulós, de nem agyhalott p*csa... szimplán elege van ez emberekből, mert semmivel sem különbek mint a walkerek
  • desigo
    #4401
    Michonne se sokkal jobb.
    Vagy halál profin kaszabol vagy magába fordulva szótlanul áll,nagynéhán motyog valamit.
  • precision
    #4400
    *hozza
  • precision
    #4399
    senki sem mondta, hogy szemét, vagy gonosz... csak olyan sötét mintazállat... kb. Lori szintjét hozzá
  • syberia2
    #4398
    Andreát sajnálom, nem olyan gci mint amilyennek látszik, csak fogyatékos.
  • precision
    #4397
    jó rész volt, én csak egyet nem értek

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Governor simán kinyírhatta volna az egész bagázst... ennyire beteges és esélyt hagy nekik a visszatámadásra csak a "játék" kedvéért? 2 perc alatt gyakorlatilag legyőzte az egész csapatot (mondjuk ehhez kellett az is, hogy szét legyenek széledve mindenfelé) erre otthagyja őket... wtf?
    ja és akik eddig azt mondták, hogy a Governor csak "emberi" és nem is annyira szemét... annak itt a válasz :D egy pszichopata állat :)


    Andreat én is szívesen látnám már zombibélben emésztődni
  • Andr0
    #4396
    hát WTF egy rész volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azért most a csapat tényleg sebezhetó volt... Rick Crazytown-ba járkált a Koreai csóka arcosodott meg persze Daryl papa hiányzott... Amúgy elfogytak az ütőképes emberek a csapatból... Az öreg is már csak féllábú... Rick helyében én szövetkeznék a niggerekkel.
  • grebber
    #4395
    Há mert tőle kapja az áporodott nunciskájába a lőcsöt!
  • MaRee
    #4394
    Nekem annyira nem jött be, a vége volt szerintem csak izgalmas. Mindig pont akkor van vége, amikor beindulna
  • Punker
    #4393
    beteg egy rész volt
  • The Sopranos
    #4392
    Hatalmas rész, igazán izgalmas és fordulatos lett a 10!!!
  • desigo
    #4391
    Döbbenet,hogy az Andrea,hogy hiheti el a kormányzó bármelyik mondatát.
    Ennyire nem lehet félreismerni embert...
  • Prof William
    #4390
    Jaja olyan Prototype 1-2 stílusban. Kiderül hogy valódi neve Alex Mercer Junior. Lori ugyanis - milyen meglepő - más a srác születése előtt is félrelépett.
  • syberia2
    #4389
    Igazábból Shane és Rick csak betéptek a melóban és majd az évad végén kijózanodnak.
  • Neoncsoves
    #4388
    Maga Carl a vírus
  • jazzy
    #4387
    Kiderül, hogy Carl egy robot és kurva jól játssza a szerepét.
  • Sir Quno Jedi
    #4386
    nos nem hiszem, hogy lenne olyan spoiler erről a sorozatról, ami meg tudna lepni, netán berage-elnék, max. ha kiderülne, hogy álmodták mind a három szezont... :DDD ...persze akkor sem a spoiler hozójára haragudnék...
  • MrAndree
    #4385
    Az a te bajod hogy nem érted, másokat attól még zavar. Engem. Ha a célod meg az volt hogy felhúzz pár embert és hülyének tartsunk utána akkor tényleg elérted.
  • mijki
    #4384
    Ezért kell spoiler-t használni, így nem haragítod magadra azokat, akik hétről hétre végigvárják az új részeket, és kíváncsisággal tekintenek az előttük álló 50 percre, amit egy ilyen kommenttel simán eltud rontani ezt. Akiket ez meg nem izgat, azok megnyitják a spoiler-t és tudják hogy mi történt az adott részben, így nem éri őket meglepetés.

    Egy spoiler és megvan mindkét oldal boldogsága.
  • grebber
    #4383
    Többen mégis pánikba estek szóval részemről elérte a célját!

    Sosem értem meg ,hogy miért baj az egyeseknek hogy ha előre megtudnák mi történik az adott filmben/játékban.
    Részemről semmi ugyanúgy végignézem/végigjátszott az adott filmet/játékot!
  • MrAndree
    #4382
    Elég gyenge vicc volt.
  • csokalaci
    #4381


    "Besza behu" ez a rész!
  • grebber
    #4380
    Még nem is láttam a 10. részt mivel nincs amagyar felirat még,csak megnéztem mi az emberek reakciója!

  • jazzy
    #4379
    A következő részeket spoilerezte el? Még jó, hogy nem láttam..
  • mijki
    #4378
    Te ***** ********* ********* ***********!
  • Andr0
    #4377
    Thx MrAndree.

    Nyugi srácok, legalább a többiek már nem látják :)

    @MrAndree: máshol megvan szabva meddig kell Spoilerbe tenni pl én 7 napot adnék meg itt ;)
  • MrAndree
    #4376
    Töröltem. Jövőben legalább pár napig spoilerbe az ilyeneket.
  • EnxTheOne
    #4375
    BAN HIM! BAN!! BAN!!!!
  • Kongy
    #4374
    -fav mert ilyen gyökerek betehetik ide a lábukat mint te.
  • bcrics
    #4373
    Bazzmeeeeeeeeeeg,..ez most komoly?

    Az év első legnagyobb spoileratomját szállítottad ha ez igaz.:S

  • Andr0
    #4372
    Lovely... (spoiler pls)
  • Neoncsoves
    #4370
    omg
  • Narxis
    #4369
    Ennek a résznek a vége...TE JÓ ÉG!!!!
  • arsnl
    #4368
    hétfőn hajnalban
  • MaRee
    #4367
    Mikor lesz új rész?