12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • kissssss
    #4366
    már AdBlock-al sem működik.
  • Prof William
    #4365
    Annyira menők lettek azóta, hogy 1-2 harapást már fel se vesznek.
  • Narxis
    #4364
    Fórumhiba a reklámok miatt. AdBlock-ot kell használni.
  • pannika89
    #4363
    Tudtok spoiler-t olvasni? Nekem nem engedi bejelentkezés után sem hogy elolvassam a kijelölt részt. Rákattintok ahol írja, de egyből felugrik az oldal tetejére, és nem ír ki semmit miért, meg a spoiler sem jelenik meg. Valami magyarázat erre? Más böngészővel sem megy.
  • Narxis
    #4362
    Azóta kiderült, hogy mindenki fertőzött.
  • desigo
    #4361
    Azóta hatalmas rutinra tettek szert
  • Punker
    #4360
    első évadban még a városban használtak védőfelszereléseket, most meg simán pólóban flangálnak...
  • Narxis
    #4359
    Azért sok dolog itt a sorozat kedvéért van úgy írva. Persze lehetne ötletelni, hogy így meg úgy lerendezzük a lassú gyagya zombikat de akkor meg a vége a sorozatnak. Am. már ez szerintem nem is a zombikról szól, hanem, hogy mit csinálnak a még élő emberek egymással, jelen esetben pl. irtják egymást is.
  • Sir Quno Jedi
    #4358
    Puntosan. Csak gondolkodni kellene, ami amcsiknak nem megyen.
  • Susarc
    #4357
    "Ráadásul a zombik többsége tök süti, hangra, szagra mennek stb. szóval simán egy helyre lehet őket csalni, ahol hatékonyan és olcsón ki lehet őket purcantani (pl. egy páncélozott, esetleg távirányítású kombájn jól jöhet ilyenkor a főtéren). Ha ravaszak lennének, na akkor lenne gond. "

    szerintem a rafkós Magyarok secperc alatt megoldanának bármilyen Z apokalipszist!:) haverokkal mi is ezen agyalunk mindig,hogy ha a Zék olyan egyszerűek,hogy ahogy mondtad szagra/hangra mennek akkor valóban nagyon hatékonyan lehetne őket összecsalni egy megafonos:P kocsival egy stadionba oda meg bebasznának egy bunkerrombolót azt csoki!:)
  • syberia2
    #4356
    egy kis vicceskedés mára (a három úriember Bill Antonine és Kemba Walker )

  • JethroHUN
    #4355
    Remélem Woodbury-ben kinyírnak mindenkit...
  • Sir Quno Jedi
    #4354
    Sav, tűz, struktúrális damage az mindég mindenre hat. DE ha bedarálod egyenletesen, az is elég.
  • sata75
    #4353
    de lehet idővel a zombik is mutálódnak, okosabbak lesznek, vagy pl immunisak lesznek a fej elvesztésére. vagy ha csak simán fejbe lesznek lőve nem "halnak" meg megint mert nem sérül létfontosságú szervük. bár ez sok ma élő emberre is érvényes.
  • JethroHUN
    #4352
    Robbanó nyakörv? persze. Nem a Fallout NV világába vagyunk.
  • Sir Quno Jedi
    #4351
    De most tényleg, lehet építeni egy kerítésrendszert, mint a marháknak. Az betereli (közben csalja) őket egy szűkebb folyosóba és mikor beérnek az épületbe, banzai, ott pl. egy faaprítóval bedolgozzuk őket trágyának, vagy elégetjük őket a házi krimóban stb. Mehet éjjel-nappal a buli.
  • Pares
    #4350
    "Ha ravaszak lennének, na akkor lenne gond."

    Aztán meg jönnek majd a jogvédők, hogy a zombiknak is legyenek jogaik!
  • Sir Quno Jedi
    #4349
    Rém 1xű, nem kell gyógymód, minek!? A jelenlegi zombikat le kell irtani, a maradék túlélőre meg robbanó nyakörv kell, akinek az életfunkciói bekrepálnak, annak lerobbantja a fejét. Így elkerülhető a véletlenszerű zombiszaporulat. Amúgy meg kényelmesen el tudnak élni a fertőzéssel is, mint láthattuk. Idővel még immunitás is kialakulhat ellene stb.

    Szóval egy jól szervezett közösség fent maradhat és tovább viheti az emberi civilizációt gond nélkül.

    Ráadásul a zombik többsége tök süti, hangra, szagra mennek stb. szóval simán egy helyre lehet őket csalni, ahol hatékonyan és olcsón ki lehet őket purcantani (pl. egy páncélozott, esetleg távirányítású kombájn jól jöhet ilyenkor a főtéren). Ha ravaszak lennének, na akkor lenne gond.
  • Narxis
    #4348
    Ja és hogy a franciák álltak a legközelebb a gyógymódhoz de aztán kifogytak az energiából vagy lerohanták őket vagy valami ilyesmi.
  • Szolnokboy1
    #4347
    az első évad végén a CDC-nél mondta a faszi, hogy globális a cucc.
  • Piszkos  Fred
    #4346
    Én arra lennék kíváncsi, hogy létezik-e még valahol a kormány, vagy a volt központi irányítás valamelyik formája. Esetleg a hadsereg.
    Na meg arra is, hogy a vírus az egész világot kipusztította-e, vagy csak az usában tarolt.
  • Pares
    #4345
    Pedig elvileg nem voltunk messze attól, hogy megtudjuk, amikor abban a katonai komplexumban voltak.
  • Prof William
    #4344
    Zombis sorozatokban/filmekben ez szinte sosem történik meg. Talán csak Resident Evil filmekben tudjuk, hogy honnan jön a vírus.

    Alapból szinte mindig az "X nappal/évvel a zombulás után" alaphelyzetből indítunk, szóval ha valami tudós rá is jött a dologra az már régen vagy halott, vagy túlélő. + akkor már úgyis mindegy.

    És mivel a Z filmekben szinte mindig Mr. Átlagos Amerikai Állampolgár és barátai szerepelnek, arra hogy ők rájöjjenek a dörgésre körülbelül nulla az esély.
  • ForzaInter
    #4343
    nem fog.
  • grebber
    #4342
    Én arra vagyok kiváncsi valaha kiderül-e honnan eredet ez a cucc ki miért engedte szabadon!
  • Pares
    #4341
    Szerintem az is lehet, hogy úgy csűrik-csavarják majd a történetet, hogy kiderül az Asskickerről, hogy immunis a zombi fertőzésre.
  • Pares
    #4340
    Na most ha azt vesszük, hogy nem a zombi vírus öli meg az embert, hanem a fertőzés, és Lorinál császármetszést kellett végezni, amibe meg így is úgy is belehal, akkor hol a gond? :D Herschel meg túlélte a fertőzést, ennyi. A zombi vírus meg mindenkiben benne van, szóval bárki bárhogy meghal, zombi lesz belőle, tök mindegy, hogy megharapták, vagy nem. Harapásnál is csak a fertőzést kell túlélni...
  • Fyndath
    #4339
    Azt még talán megmagyarázom magamnak, de ez tényleg fura volt... Főleg ami utána jött :D
  • JethroHUN
    #4338
    ...Hershel lábáról inkább ne is beszéljünk, annál nagyobb képtelenséget én csak egy westernbe láttam ahol hasonlót végez egy kis lány, egy kővel és vmi bicskával... (/off)
  • JethroHUN
    #4337
    Megint kicsapta ez a sorozat a biztosítékot... Ekkora baromságot... S03E04 nem értem miért kell segghülye karaktereket alkotni aki teljesen logikátlan baromságokat csinálnak. Kint a zombihorda, egy bezáratlan ajtó választja el őket Lori, Maggie, Carl csoportól, DE az a idióta Lóri ráveszi a másik két agyatlant, h a piszkos, véres padlón, felvágják egy csuron zombivéres vadászkéssel, majd szintén tiszta zombi agyvelős kézzel a hasába durkáljanak, hogy kivegyenek belőle egy valszeg (szerintem) zombi-hibrid mutánst babát AKINEK 0.1% esélye van a túlélésre az anyja nélkül. De persze ahogy a az írók eddig a sorozatban mindig megoldották ezeket a képtelen helyzeteket, valszeg találni fognak, a börtön közelébe egy teljesen felszerelt hight-tech koraszülött osztályt, több évre elegendő bébiétellel és anyatejjel.

    Tényleg csak vmi piával lehet ezt a sorozatot nézni
  • Higany
    #4336
    A kés. :)
  • Punker
    #4335
    rise of the zombies-hoz talált valaki feliratot?
  • Pares
    #4334
    Egyszer olvastam valahol, hogy több száz éves edényeket találtak, amiben ehető állapotú méz volt. Igen, csak a tárolás számít, és elég sok kaja ehető marad hosszú időkön keresztül.
  • EnxTheOne
    #4333
    #4262 votmá' :D
  • EnxTheOne
    #4332
    MRE teszt ha érdekel valakit :D

    Itt meg 1 évre elegendő 1 főre. 7250 dollár (meg gondolom +áfa)
    De azt írja hogy csak 5 évig jó.

    Szóval akkor sok búza mag kell majd amiből majd kenyeret sütök? :D
  • Narxis
    #4331
  • Béka Benő
    #4330
    Hárfázó ikrek...
  • FL Zoli
    #4329
    Maggie tyúkhúsleves?
  • G_ArchAngel #4328
    Találtak ókori bort, gabonát, olajat, ami fogyaszthatónak bizonyult, itt tényleg csak a légmentesen elzárt tárolás a lényeg.
  • jazzy
    #4327
    mekdonálcos szenya és sült krumpli

    egyébként meg Maggie a best