12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • MaRee
    #4447
    Azt a részt nem értem, hogy minek kellett a párát eltűntetni a walkerek szája elől amikor hideg volt?:D Most akkor halottak, vagy nem? Ha halottak eleve nem vesznek levegőt ezért hangokat sem tudnának kiadni(a mozgástól meg evéstől most tekintsünk el :D), ha meg nem halottak hanem ez egy vírus mint mondják, akkor miért ne lélegezhetnének? :D
  • dragon11
    #4446
    köszi :D alig várom az új részt
  • precision
    #4445
    linkben mert nagy... :D

    15 érdekes tény a TWD -ről
  • ScarY MAN
    #4444
    immúnis a halálra :DDDDD hadd örüljön! :DDD
  • precision
    #4443
    írd azt neki, hogy ő az egyedüli elpusztíthatatlan szereplő a sorozatban... had örüljön :)
  • sata75
    #4442
    ha kedden van felirat, akkor már törzsi villongások vannak a twitteren és Allias is csúnyákat szokott mondani:)

    haveromat rávettem nézze a sorozatot. hétfőn kezdte már a 2. évad végén jár. tegnap este írt egy sms-t, hogy, idézem "terhes ribanc ugye nem éli meg a 2. évadot?"
    most spoilerezzem el neki, hogy...:)
  • toysoldier
    #4441
    ja akkor bocsi

    vasárnap este megy a tv-ben, hétfő hajnal tölthető. felirat általában már aznap, max kedden van
  • dragon11
    #4440
    jóó. nemrég kezdtem el nézni, bár gyorsan megnéztem az összes részt.:D még sosem vártam új részre. nemvágom mikor szokott.:s
  • toysoldier
    #4439
    amikor szokott
  • dragon11
    #4438
    mikor jön a kövi rész? hétfő hajnal, vagy vasárnap hajnal ?:D
  • pixxxel88
    #4437
    Basszus tényleg! Legközelebb a homlokán lesz
  • sata75
    #4436
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ráadásul ha jobban megnézed, csúszkál az egyik oldalról a másikra. majdnem olyan jó mint a ferde puskacső volt:)
  • bega82
    #4435
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Basszus, akkor én voltam a nagyon láma, én a hegeket nem is láttam, csak a tetkót. Na majd otthon megnézem még1x azt a jelenetet. Köszi!
  • pixxxel88
    #4434
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem nem a tetoválás volt az érdekes, hanem a hegek a hátán. Biztos fater verte őket, arra utaltak azzal hogy Merle elhagyta őket (megszökött), Daryl pedig ott maradt a szadista apjukkal.
  • bega82
    #4433
    Na, én is megnéztem tegnap este. Hát, azért ennek a résznek a jó része (ez de hülye egy tagmondat ) elég unalmas volt, én már ásítoztam az ágyban, és pont megjegyeztem magamban, hogy gyungus egy epizód volt, amikor is eljött az utolsó 7-8 perc, na az viszont komoly volt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy figyeljetek már, Daryl-nek a hátán az a tetoválás az most micsoda? Én azt a jelenetet nem igazán értettem, meg hogy ott miről beszélnek a bátyussal.
  • Blacksheep333
    #4432
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Kormányzó egyenlíteni akart. Nem kiirtani az egész csoportot, szimplán bosszút állni és megmutatni ki a főnök.
    A koreai gyerek vicces volt: Mostantól én vagyok a főnök, elmegyek bosszút állni, aztán közbe az egész társaságot legégázzák :D


    Amúgy a töltelék, érdektelen karaktereket (fiatal szöszi, öreg csaj) simán kiírhatnák már végre, több idő jutna az érdekesebb karakterekre a játékidőből. A Prison Break-es csajt is elfelejthetnék már...
  • tommygear
    #4431
    ja... tényleg :(
  • DeerHunter01
    #4430
    milyen életéről beszélsz?
  • grebber
    #4429
    Jól csinálta a félszemű! Egyértelmű mire megy ki a játék hogy Rickék lőszere elfogyjon mivel nekik nincs utánpótlásuk.
    Ezért ésszerű rick szemszögéből,hogy kardokat szuróeszközöket elő mint eddig és lekaszabolni azt a pár semmit nem jelentő zombit!



  • tommygear
    #4428
    ennyi örömöd legyen egész életedben
  • Prof William
    #4427
    Ez igaz.

    Folyamatosan menekülni, úgy hogy egy perc nyugta sincs az embernek, és emellett napi szinten rothadó hullák fejét beverve harcolni a túlélésért... Hetek óta nem fürödni, kaja is csak néha-néha van...

    Ez átélni már egyáltalán nem akkora buli mint a fotelből nézni. :)

    Szerintem a legtöbb ember ilyenkor már lelkét eladná egy kis nyugodalmas lakhelyért, meleg kajáért és folyóvízért.
  • tommygear
    #4426
    valamelyik részben mondták, hogy teljesen megzápul az egész testük
  • syberia2
    #4425
    azt is érdemes megnézni hogy egy focimeccsen mondjuk milyen kevés is elég, hogy eltörjék egy elő ember lábát (fegyverek nélkül:D)
  • Piszkos  Fred
    #4424
    Én egyszer direkt kipróbáltam, hogy mit bír egy pár hetes vaddisznókoponya (mondjuk már semmi hús vagy kötőszövet nem volt rajta), a fejsze gyakorlatilag három centis darabokra törte szét úgy, hogy szinte meg sem éreztem, amikor belecsapódott.
  • böröczk
    #4423
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arra nem gondoltatok, hogy Andrea így lógott be? :P Akkor már.. Alakra megegyeznek, egy bibi van, hogy rálőtt Michonne-ra az illető.. aztán lehet, csak megtévesztő lövés volt, elvégre full metálba volt öltözve, golyótól nem kellett tartania. :D Aztán lehet, csak egy sima csicskás, akit még eddig nem láttunk.. De mire való ez a szörnyen hosszú egy hét, ha nem teória kreálásokra. :P
  • szucsy89
    #4422
    Szerintem is ő lesz, egyértelműen csaj alakja volt, más meg nem nagyon lehet max. egy új szereplő...
  • böröczk
    #4421
    Arra nem gondoltál, hogy kimerültek?
    Én pont a "realisztikussága" miatt szeretem WD-t, már amennyire annak lehet nevezni kategóriájában. :D Átérezhető, nem pusztán agyatlan hentelésről szól, van benne dráma, feszültség, ami kell.

    Ha az általad említettek "felemésztődnének", akkor honnan jönne a konfliktus, feszültség, izgalom?

    Lehet kívánni a megsemmisülésüket utálatból, gyűlöletből, de hogy miattuk lenne rossz az évad... , pont miattuk zseniális. :D
  • böröczk
    #4420
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én nem hiszem, mivel amikor Andrea beszélt vele, akkor már ők rég úton, ha nem a börtönnél voltak.
    Engem inkább az érdekel, mivel állandóan változtatnak a képregényben történteken, mi a tervük a gyerekkel. Elég zavaró és hátráltató tényező a jövőre nézve.
    Bár ott Carol se él nagyjából az elejétől kezdve, helyette Sophia szerepel végig. Hál ég, hogy így csinálták meg a sorozatban.
  • Fyndath
    #4419
    Pontosan. Eleinte milyen jó volt, amikor a zombik tényleg veszélyt jelentettek, bújkáltak és féltek, most pedig olyan kis semmiségként kezelik őket.
  • Pares
    #4418
    Na én is megnéztem az új epizódot, a vége jó lett, de nagyon remélem, hogy hamar áttérnek az utazós fajta epizódokra, mert ez a letelepedős-háborúskodós szarság nem jön be. Legyen megint a régi vándorlós, zombihordaírtós jóság, ahogy kezdődött. Woodbury meg Andreástól, Governorostól emésztődjön fel egy zombihorda lyukas és rohadó gyomrában, mint egy rossz álom.
  • G_ArchAngel #4417


    /humorosaranyosbol
  • jazzy
    #4416
    Szerintem betudhatjuk a vírusnak, furán nézne ki a sorozat 40 percben, ha zombinként 1 percet kéne gyepálni a fejüket :D
  • Prof William
    #4415
    A főhősök mindig badassok. Úgy loccsantják szét a zombibúrát mint más a tojásokat. Ez már nekem is feltűnt, mert a test rohadhat, de a csontok nem hiszem hogy túl sokat vesztenek az erejükből. Legalábbis nem ennyi idő alatt.
  • PiszkosFred
    #4414
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Valoszinuleg - illetve az en tippem - a spanyol/latin csajszi a barikadrol, akivel Andrea beszelgetett (Karen?). Gondolom nem a veletlenert mutattak elotte picit hosszabban mint azt "szokas".
  • MaRee
    #4413
    A frissebb hullák nem :D

    Carl pedig igen is kemény, felnőttként neki lenne a legtöbb esélye abban a világban.
  • Andr0
    #4412
    Carl az egy nyomci... Hát WTF ez az alakítás?:D
  • precision
    #4411
    szét vannak rohadva...
  • MaRee
    #4410
    Amúgy ez a betegség ennyire elgyengíti a csontokat is, vagy mi a 'lore' magyarázata annak, hogy minden walker feje úgy loccsan szét a legkisebb ütéstől, szúrástól is, mint egy dinnye? Engem ez zavar a leginkább, kicsit irreális hogy Daryl is csak úgy bele szúrkálja a számszeríj vesszőt mindenki fejébe, mintha az olyan könnyű lenne :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén aki meghozta a kocsival a zombikat, az ki volt? Először azt hittem, hogy Andrea. Amúgy kár a bajszos fickóért, nekem szimpatikus volt. De még mindig Carl a legkeményebb :D
  • RedRiot
    #4409
    Velük már nem tud szövetkzeni, miután elhajtotta őket a vérbe. Kár értük, nekem a feka gyerek és a csaj szimpatikus karakterek voltak, a két fehér bunkó mondjuk már kevésbé.
  • precision
    #4408
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a félemlítéssel egyet értek... de ennyi, többet nem látok mögé... mert ezzel megkockáztatja, hogy elhúznak onnan, így hiába megy vissza később nagyobb csapattal ha nem lesz ott senki... szerintem arra játszik, hogy vissza támadjanak, és hazai pályán nyírja ki őket... vagy passz... egy pszichopatánál sosem tudni :D