12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • syberia2
    #4567
    a kötekedő mindenedet!:D
  • NovaTerra
    #4566
    Azért nem olyan nehéz észre venni, hogy az egy tükör.

  • precision
    #4565
  • demigod14
    #4564
    ja értem...:D köszi a felvilágosítást.
  • Evoluti0N
    #4563
    Nem a bal szeme rossz, hanem tükörben nézte magát.
  • demigod14
    #4562
    nemtudom h valaki észrevette-e még, de a legutolsó (11-edik) részben az eleje felé, amikor a Kormányzó ki akarja égetni a rossz szemét, a bal szeme a rossz, viszont amikor Andrea visszatér a börtönből (lehet már előbb is), akkor a jobb szemén vagy a szemfedő...most akkor hogy is van ez? :D
  • sata75
    #4561
    tiszta:)))
  • dragon11
    #4560
    vlki meg tudja mondani milyen hyundai az a terepjáró amivel szaladgálnak ?:D
  • syberia2
    #4559
    tyűha
  • Count Adyn
    #4558
    Jah ezzel énis így vagyok már a jobbról balra a természetes:D
  • ForzaInter
    #4557
    nekem magyarul megvan mind az 5 rész, eddig az első négyet olvastam el, és sok mindenben eltértek. igazából csak a főszálat követi a sorozat. szóval más, de ez így jó.
  • NovaTerra
    #4556
    Kicsit beleolvastam. Szerintem nem spoiler, mert már ezeken túl vannak, de abbateszem, hátha zavar valakit.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Érdekes, hogy ott az első kötetben viszonylag milyen pörgősen halad az esemény, pedig általában fordítva szokott lenni. Sorozatban hagynak ki részeket. Elég keménynek tűnik a bagázs. Meg, ahogy látom például Andrea és Dale kapcsolata nem csak plátói volt, hanem testileg is egymásra találtak. Ha lesz rá lehetőségem, és be tudom szerezni az összes kötetet, akkor érdemes lenne elolvasni. Érdekesnek tűnik. Bár manga olvasás miatt többször jobbról balra kezdtem az olvasást, mire feleszméltem, hogy nem így kéne. :)
  • ForzaInter
    #4555
    hát eléggé eltérnek a képregénytől.
  • precision
    #4554
    sokszor tértek már el jelentősen tőle, de nem mindenki olvassa a képregényt itt (én sem) úgy hogy pls. ne spoilerezzetek a képregényből
  • NovaTerra
    #4553
    A sorozat mennyire követi a képregényt?
  • NovaTerra
    #4552
    Mert egy statisztát csak egyszer alkalmaznak? Egyszerűen elnézték.
  • cylonflatus
    #4551
  • sata75
    #4550
    ja, áttévedt a Bredpittes forgatásról:)
  • FL Zoli
    #4549
    én ezt az zombust láttam már Atlantában is
  • Prof William
    #4548
    Vaaaaaagy ő volt az első előfutára a 4-ik évadban feltűnő regenerálódó, gepárdgyorsaságú, űberzombiknak. :)
  • Evoluti0N
    #4547
    Nem szólt, mert több szerepet akart. :D
  • syberia2
    #4546
    Biztos nem baki, mer' a színésznek csak feltűnt hogy 2x ölték meg. :D
  • BoneDragon
    #4545
    Vagy csak simán előbb vették fel a Rickes jelenetet, csak hát a filmben épp fordítva történt..
  • sata75
    #4544
    de az is lehet, hogy ikrek voltak valamikor és most is együtt kóborolnak:)
  • bega82
    #4543
    Szerintem meg egyszerűen annyi, hogy kevés zombi-statisztával dolgoztak annál a résznél. És úgy voltak vele, hogy az a csávó, akit a kormányzó lelőtt, jó lesz az oda a következő jelenethez is, ahogy csoszog Rick felé... a kutya se fogja észrevenni. Pedig de.
  • precision
    #4542
    te mit nézel amúgy? :D

    FEJBE LŐTTÉK, KILOCCSANT AZ AGYA!
    de ja, semmi létfontosságú.
  • sata75
    #4541
    nem sérült létfontosságú szerve. pont egy vízmosásba esett bele és az lemosta a dzsuvát a fejéről, felállt, majd elwalkingolt a másik kőarchoz hátha az majd segít rajta.
    sima story, előfordult már ilyen máshol is:)
  • precision
    #4540
    miről beszélsz? :)
    a 39:28 -nál fejbelőtt zombi 40:38 -nál ott mászkál :)

    2 méterről lőtte fejbe, tisztán látszott, hogy átment rajta a golyó és megpurcant :D

    sima baki, előfordult már ilyen máshol is :)
  • sata75
    #4539
    mi ebben a gáz? bénán lő a félszemű, csak a bőrt sértette fel. madarat se talált el egyet sem...:)
    mondjuk akkor oda se nézett:)
  • jazzy
    #4538
    Ki ez az állat aki ilyet észrevesz :D
  • AntiHero
    #4537
    :))
  • böröczk
    #4536
    Igazad van, arcdublőrre jobban szüksége lenne a gorillának. :D
  • jazzy
    #4535
    Attól, hogy farmerban jól néz ki még lehet szottyos, bár kétlem, egyszerűen nem vállalja be és kész. Amúgy sem abban van a színészi alakítás, hogy riszálja magát pucéran a félsötét szobában, hanem a többiben, ahol tényleg őt látjuk.
  • bega82
    #4534
    Valószínűleg a saját kérésére szerintem. Nem vállalja be, vagy nem fizetnek neki eleget, vagy ki tudja. :)
  • cylonflatus
    #4533
    Nem tudom, hogy kinek a javaslatára (a rendező? a producer? a színésznő?) használják ezeket a testdublőröket, de pl Andreánál nem lenne semmi szükség rá. Amikor egyben, arccal mutatják és tuti, hogy az ő testét látjuk, szerintem akkor is teljesen rendben van csaj.
  • NovaTerra
    #4532
    Szerintem is jó nő. Nekem a sorozatban játszott karakterével sincs semmi bajom. Csak nem kellene ilyen feltűnően nem mutatni az arcát, amikor a fenekét, nem mutatni az arcát, amikor a lábát, stb..
  • cylonflatus
    #4531
    Szerintem Andrea teljesen jó bőr (most az emberről beszélek aki a karaktert alakítja, nem kell a Lori effektus), 44 évesen szerintem sok nő kiegyezne az alakjával, külsejével.
  • Mor3llo
    #4530
    remélem a börtönben megvan az Ace Ventura nekik, Carlnak van még ideje gyakorolni :D
  • Narxis
    #4529
  • precision
    #4528
    szerintem meg az a kemény
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy Rick viszi magával a kispöcs Carlt hentelni :) itt az ellenfél visszalő és nem 0,01 km/h -val mozog mint a zombik :D
    Rick lazán elintézte... "He is ready"... perszehogy :D remélem megpróbál majd elkapni a fogával egy golyót és nem sikerül neki :D