12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • bega82
    #4607
    Nem vagyok oda különösebben a fekete nőkért, de azért egyszer én is bevállalnám!

  • precision
    #4606
    szerintem Michonne és Rick dugni fognak hamarosan
  • BoneDragon
    #4605
  • bega82
    #4604
    Érdekes egy rész volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annak örültem, hogy végre volt egy kis kaszabolás Misonntól megint, de a hátizsákos gyereket miért kellett kétszer is ignorálni? Jó, nyilván a kaja miatt nem jó, ha többen vannak, meg már nem nagyon bíznak senkiben, de ez akkor sem volt túl humánus megoldás. Ráadásul a governor elleni harcban akár még jól is jött volna plusz egy férfi. Na mindegy, hát kell a negatív jellemfejlődés is a sorozatba, elvégre zombi apokalipszis van, vagy mi a szösz. :)
    Amúgy szerintetek nem lehet, hogy Morgan meg fogja gondolni, és csatlakozik hozzájuk? Amikor Carl bocsánatot kért tőle, akkor lehet, hogy átértékelte egy kicsit a dolgokat fejben...
  • JaSoN HuNTeR #4603
    kezd ellaposodni a sorozat... :S Egyre unalmasabb.
  • RatBaG #4602
  • FL Zoli
    #4601
    mocskos spawnkiller :)
  • JethroHUN
    #4600
    Ahhh... azért a csávó hátizsákját benyúlták. Ennyi erőből meg is állhattak volna lelőne vagy valami... De azért érdekes, h gyalog, mi a manót keresett kint az úton és, h-h még életben volt. Morgan rendesen betárazott fegyverből, jó sok túlélőt foszthatott ki. Megint jól tele lettek sniperral, csak kár, h a célzás nem megy vele senkinek
  • G_ArchAngel #4599
    Nem volt a feje felett számláló, nem tudta, hogy mennyi idő után fog feleszmélni.
  • RatBaG #4598
    sőt, már egy apró mosolykezdemény is megjelent a szája sarkában!
  • ForzaInter
    #4597
    michonne amúgy ebben a részben többet beszélt mint az eddigi összes részben amiben szerepelt:D most egész normális volt amúgy.
  • Susarc
    #4596
    mi a ráknak fogja 50 centiről egy ájult embernek a fegyvert? és ha csak egy óra múlva kel fel? :D
  • Andr0
    #4595
    Carl aim...:D


    Amúgy ez a kiscsávó egy f#sz...
  • syberia2
    #4594
    hm. ő úgyis f*sz volt. :D
  • Balázs 17
    #4593
    amúgy Michonne hirtelen "átváltozása" is érdekes volt, de lehet csak ilyen egy részes szerep volt:)
  • Narxis
    #4592
    Ez az írók célja.
  • mijki
    #4591
    A végén Rick-ék is olyan embertelenek lesznek mint a Governor.
  • Balázs 17
    #4590
    tényle jó kis rész volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem hiszem el, pont az előző résznél beszélgettük haverral, hogy mi a franc van a néger faszival az első évadból
    erre itt van hirtelen hahaha
  • Susarc
    #4589
    a hátizsákos faszit nagyon sajnálta,...nagyon kecik voltak:S
  • ForzaInter
    #4588
    marha jó rész volt.

    jó volt látni mi történt néger csávóval. és végre kimozdultak a börtönből. kicsit untam már, hogy mindig csak a börtönt és a woodburyt látjuk.

    cold open azért elég erős volt.. szegény csávó, ez azért már tényleg durván embertelenség volt.
  • Susarc
    #4587
    édes Istenem....

  • G_ArchAngel #4586
    Carl nyult ki erte :)
  • NovaTerra
    #4585
    Azért az érdekes, hogy Morgan gyakorlatilag egyedül jól megoldotta a zombik távol tartását és az élőállatos csali elég jó ötlet.

    Amit nem értek például Woodbury körül miért nem ásnak egy várárkot. Az árok alján némi dárda, elég jól védene a zombiktól, hisz azok csak mennek előre.
  • The Sopranos
    #4584
    Az biztos...és lenyúlni azt a hátizsákot... A kormányzótól elment volna de Ricktől??
  • BoneDragon
    #4583
    Hát elég WTF volt, tényleg nem gondolták át...
  • desigo
    #4582
    Embertelen dolog volt otthagyni szerencsétlent...
  • FL Zoli
    #4581
    Azért a hátizsákos fickó
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Darwin-díjat érdemel, hogy nem tud lopni egy autót, motort, rollert akármit. Még ha nem is tudott vezetni, 1 év alatt megtanulhatott volna. Vagy csak az íróink nem gondolták át szegényt :D


    Mellesleg tényleg fut a sorozat fekete fehérben?
  • sata75
    #4580
    jó rész volt, kell az ilyen is.
    külön plusz pont, hogy egyre koszosabb az a Hjundáj.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carl arcoskodik de kezd rájönni, hogy egységben az erő, sztem erről szólt ez a rész. de igazi stoneface a srác, kezdem megkedvelni:)
    morgennel meg tuti összefutnak még egyszer, "valamilyen formában".
  • Pares
    #4579
    Hát én szinte mindenre a piratebayt használom, még egyszer nem csalódtam.
  • NovaTerra
    #4578
    Szerintem korrekt rész volt, nekem tetszett. Maga a cselekmény nem volt sok, gondolom a filler mivolta miatt is, mégis érződőt rajta a keserű hangulat.
  • cylonflatus
    #4577
    Szerintem a különböző torrent oldalakra töltők is először az eztv-ről szedik...
  • FL Zoli
    #4576
    Köszi mindenkinek,

    én 1000 éve az isohuntot használom, eddig is bevált csak most szórakozik vmi troll, vagy nem tudom. De azért becsillagoztam az oldalakat:)
  • cylonflatus
    #4575
    INNEN tölts, minden régi és új sorozatot megtalálsz, többféle letöltési mód, keresés, etc.
  • cylonflatus
    #4574
    Egyetértek, Tv sorikat csak is onnan szedek én is. No meg, nem nyílt reges oldalról, de eztv-nél nincs seedkötelezettség.
  • precision
    #4573
    eztv iz da best!
  • stargatelost
    #4572
    Ha már torrentezel, miért a legfosabb tele fake oldalt használod? Piratebay, H33t, kat.ph mind megbízhatóak. Torrentz.eu pedig össze is szedi a jó oldalakat.
  • stargatelost
    #4571
    Totálisan filler volt a rész sajna.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért jó volt látni (mármint nem úgy jó :) ), mi történt Morgannel.
  • FL Zoli
    #4570
    ti honnan töltitek az új részeket, én isohuntról szedtem de már az előző résznél is kavarodás volt, sok fake, most is 12 rész nincs, de van 13(gondolom az is fake)

    magyaron meg számolja a letöltést, nehéz a kalóz élet
  • ml85ml
    #4569
    ix55
  • Narxis
    #4568
    Fúúúú gyerekek ez nagyon komoly rész volt, mindenre számítottam csak erre nem. Azért kár, hogy a maradék emberséget is kiirtják magukból.