12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Balázs 17
    #4527
    amikor az apjával beszél az elején nincs rajta:O
    de már ő is sniper fegyóval futkos:DDD kemény pff
  • bega82
    #4526
    Az öreg viszont tényleg kemény volt az elején,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahogy ráordított Rick-re, hogy mostmá' szedje magát összefele! :D Kíváncsi leszek a kövi részre, mert mondta Rick, hogy Michonne-t is viszi magával, remélem megint lesz jó kis kaszabolás! Hattori Hanzo powaaaaa!!! :)
  • bega82
    #4525
    A f*szom keményedik maximum! Carl esetleg keménykedik... amíg valaki le nem rúgja a fejéről azt a kib*szott kalapot!!!
  • vg
    #4524
    Lehet beképzelem, de a végén nem Andrea Corr énekel? Szerintem kizárt, hogy igazából Beth(mármint a színész) énekelt volna. Erről nincs valakinek információja?
  • precision
    #4523
    nálam Andrea simán alulmúlta már Lorit... ő pl. simán torkon szúrta volna a Governort és nem adja oda a barátait cserébe a "kolbászért"
  • MrAndree
    #4522
    Azért lorit nem lehet alulmúlni semmivel.
  • böröczk
    #4521
    Vízszintesen is megteszi, ha úgy kényelmesebb. :D

    Pont erre gondoltam, hogy néha visszasírom Lorit, amikor Andrea feltűnik a színen.

    Azért na nem.
  • Gatti
    #4520
    Szerintem az utóbbi 3 rész király volt , most néztem meg egymás után. Azonban kicsit megint leragadtak , gondolom majd hamarosan megint eljön hogy tovább állnak "felfedezni" a világot.

    Amúgy örülök hogy látok itt is olyan embereket miont a Rejtély sorozatnál :)

  • Narxis
    #4519
    Nem azé kérdeztem, a mostani részben mosolygott. Elég fura volt.
  • KaBuTo666
    #4518
  • BoneDragon
    #4517
    Láttad már carlt nevetni?
  • precision
    #4516
    És ki mondta, hogy a vér terjeszti a "kórt"?
    A zombi harapásától hamarosan meghalsz és egy időben át is változol mivel mindenkiben ott van a "zombi vírus"
  • Narxis
    #4515
    Amúgy láttátok a néger szamurájt nevetni? :D
  • Pares
    #4514
    A zombi vírus mindenkiben ott lappang, az ép és egészségesekben is. Ami kinyír az vagy a fertőzés, vagy a vérveszteség, vagy a puszta tény, hogy belekóstoltak a bensőségeidbe. A zombi szája nem éppen egy tiszta dolog...
  • syberia2
    #4513
    Hátöháthátö

    Ha jól értettem (és a játékban is beszéltek erről), akkor a vírus csak egy idő után fertőzött meg mindenkit (ezért nem minden halott lett zombi). De, a sok zombivérben úszkálás miatt megfertőződtek. Ezekután kétféleképp tudnak meghalni- "simán" vagy harapástól. A harapás viszont nem azért halálos, mert megfertőz, hanem mert erre mindenki hajlamos, ha egy halott valami megcsócsálja (tudjuk be a rothasztó baktériumoknak, amik eszegetik a zombikat)

    I'm done
  • NovaTerra
    #4512
    Igaza van, nem logikus. Első részekben sima harapás volt. És ugye átváltozott. De már akkor is mindenki talpig vérben gyilkolta a zombikat. Na most nehogy már az ne legyen olyan fertőző. Aztán ugye kiderült, hogy mindenki fertőzött. Szóval ezzel szerintem nem tudnak mit kezdeni és benne hagyták.
  • Fyndath
    #4511
    A harapástól csak lázas leszel, gondolom elfertőződik és meghalsz, zombi csak azért leszel, mert épp meghaltál és grátiszként visszatérhetsz
  • precision
    #4510
    nem nézted az első évadot? :)
    ha megharapnak szép lassan átváltozol... volt is egy ember aki így járt, plusz Andrea testvére is asszem
  • MaRee
    #4509
    Egyébként nem értem tisztán, ugye kiderült, hogy nem fertőződnek az emberek, hanem eleve mindenki fertőzött, és halál után átváltozik. De akkor minek kellett az öreg lábát levágni? Most akkor egy sima harapástól is meghal az ember és átváltozik?
  • NovaTerra
    #4508
    Pedig szerintem azok a részek a legrosszabbak, amikor túlságosan erőltetik a zombi dolgot. Csupa vér mindenki, de nem gond az nem fertőző, csak, ha megkarcolnak. :)
    Szóval én inkább a karakterfejlősére szavazok. Az kis beszélgetés Rickkel meg pont kellett, így látszik, hogy ő maga elfogadja, hogy most nem 100%-os és a többiekre is kénytelen bízni dolgokat illetve megbízni bennük.

    Ráadásul, ha nem lenne ilyen viszonylag nyugodt rész, akkor még hihetetlenebb lenne, amit ez a néhány ember véghezvisz.
    Andrea dublőrje megint megjelent. Bár legalább most nem volt olyan feltűnő, mint a fenékvillantós résznél.
  • Balázs 17
    #4507
    azért az Andreás zombis rész elég jó volt:D
  • ForzaInter
    #4506
    nem lövöldöznek és már egyből jön, hogy töltelék rész meg hogy unalmas:D
  • precision
    #4505
    amiről beszélsz kb. 5 perc játékidőt tett ki, még is problémázol miatta :D
    ajánlom a rész többi részét :D:P
  • Mor3llo
    #4504
    ajánlom a hozzászólásom többi részét is :D
  • precision
    #4503
    ironikusak? inkább emberiek... ez különbözteti meg Rickéket az állat Governor féle bandától akik ujjongva ünneplik ahogyan emberekre eresztik a zombikat
  • Mor3llo
    #4502
    Szerintem is félig töltelék rész volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most nem arról beszélek, hogy Andrea vívódik, hogy leszúrja-e a Kormányzót, vagy sem, bíznak-e Merlében, vagy nem...ezek kellenek, rendben is vannak.
    Na de azért tábortűz-hangulat, meg a szőke kis dugnámcsaj énekelget, Rick babusgatja a gyerekét, közben meg odamegy megbeszélni a kis 'tanácsához' a haditervet. Az ilyen jelenetek annyira furák, ironikusak, hogy a fejemet fogom. És volt már 1-2 ilyen jelenet jócskán.
    Ezért is lesz jó a köv. rész, végre kimennek, világot látnak, közbe tőlem mehet Carl meg Rick között a lelkizés, leszarom, csak ne legyen már kisdobos-tábor fíling minden részben :D
  • Andr0
    #4501
    szerintem jó rész volt... nekem bejön az egész sorozat.
  • desigo
    #4500
    hatásos rész volt most szerencsére kevesebb durvulással...
  • precision
    #4499
    töltelék rész... :D

    ez egy AMC dráma... aki otthon van a sorozatokban az tudja, hogy ez mit jelent :) ne tessék rinyálni :P
  • grebber
    #4498
    Ez elég töltelék rész volt :(
  • syberia2
    #4497
    Az tényleg elég hülye :D
    Kezd egy kicsit vontatott lenni a sztori szerintem így, hogy letelepültek meg a zombikat elfelejtették. Woodburyt hagyjuk a francba, pár új szereplővel találkozzanak és menjenek tovább vagy legyen valami fejlemény a vírussal :D
  • szucsy89
    #4496
    Remélem Daryl kilövi a másik szemét is Philipnek ahogy ígérte
  • cylonflatus
    #4495
    Ahogy írtad, műbalhé. Néha meg olyan csont lazán nyírnak ki egy rakással.
  • FZoleee
    #4494
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy helikopter hangja vezette őket ki őket Atlantából, ha minden igaz... szerintem elég hülye indok:D
  • syberia2
    #4493
    Az kiderült amúgy és nem emlékszek rá, vagy titok, hogy az előző évadban
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a farmon a zombi horda hogy és miért került oda? Csak poénból?
  • EnxTheOne
    #4492
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem azért ijedtek meg mert eddig is több zombi ment be ahol a négerek is, most meg a félszemű kidöntötte mind a két főkaput. És eddig nem láttam semmi olyasmit amivel megtudnák javitani, félszemű meg a levegőbe is lövöldözött rengeteget, és a lövéseket akár több km-el is arrébb meglehet hallani, évad végén talán az lesz hogy megérkezik a börtönhöz egy pár ezer fős horda :D De ha a börtönben még biztonságban lennének, az udvaron akkor se tudnának buzát vagy akármit termeszteni, és a kaja amit találtak a konyhában gyorsan elfogy.


    Egyébként kéne ilyen rohamrendőr páncél nekem. :D
  • Narxis
    #4491
    Ja még valami eszembe jutott...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem értem ezt a szarakodást a zombikkal az udvaron se. Simán ki tudnák takarítani, ha nem egyszerre akkor apránként, mondjuk van ott 30 zombi akkor 10-et a kerítéshez hívnak, leszúrják, 10-et lelőnek és a maradék gyerekjáték. Amikor bejöttek a börtönbe akkor igaz, hogy lövöldöztek is de rengeteget késekkel, nyíllal intéztek el. Ez megint egy műprobléma, védelem szempontjából pedig nincs jelentősége sőt talán hasznukra is van a Kormányzó ellen, el kéne menniük kajáért és lőszerért.
  • Narxis
    #4490
    Jó kis rész volt, végre használtak egy koszos kocsit, gondolom a gyártónak nem volt reklámszerződése. :D

    Andrea powa! Am. szegény már lassan olyan mint egy aszalt szilva, legalábbis a karján.

    Merle hatalmas arc, remélem marad sokáig. :D

    Carl meg keményedik... ::D
  • precision
    #4489
    végre egy jó rész, én szeretem az ilyeneket is... kell a dráma, a karakter fejlődés, a dialógusok... tetszett...

    viszont Andreat valaki lője már fejbe, pls!!!4 még Lori se volt ennyire agyatlan... tipikus idióta szőke p*csa ez az Andrea... Michonne függőlegesen félbe vághatná a kardjával... :)
  • Pares
    #4488
    Carollal nekem semmi bajom, teljesen normális nő. Viszont Michone és Andrea megetethetné magát a zombikkal.