12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • precision
    #4729
    elég beteg ízlése van akkor
    ráadásul egy jó pár nap eltelt e két esemény között: megtudta hogy Rickék élnek és hol vannak illetve megtudta, hogy Shane már nem él
    ezzel szemben rohadtul leszarta a dolgot, pedig úgy rémlik hogy Shanebe is "szerelmes" volt (gy.k. ő is tömködte a nuniját :))
  • bega82
    #4728
    Lehet, hogy szerelmes? Az érdekes dolgokat tud ám művelni az emberrel...
  • precision
    #4727
    viszont ha Andrea nem pusztul el 1-2 részen belül akkor nagyon-nagyon-nagyon-nagyon morcos leszek...

    most is mikor vége a tárgyalásnak, simán beül a Governor mellé... pedig a "másik oldalon" ott van az összes barátja... és Michonne is ugyebár
    tudja, hogy a Governor beteg és úgy is fight lesz... inkább a barátai ellen megy csak hogy be legyen tömködve a nunija kormányzó-kolbásszal?

    mondjuk a rész végén lévő előzetes talán némi javulást mutat Andrea személyiségében, de lehet csak megint ügyes félrevezetés... nem az első eset lenne ilyen téren...
  • Tikal #4726
    Talan mert ok az okosabbak jelen esetben:)
  • SötétBarom
    #4725
    Sőt, én is.
  • precision
    #4724
    nyilván Rickékre értettem azt, hogy van bennük egyezkedési szándék
    bár a Glenn-Merle-Michonne féle vonal eléggé holtan akarja látni a Governort :)
  • desigo
    #4723
    Ha a kormányzó egyezkedni akarna (amit persze nem akar) mondhatta volna,hogy költözzenek oda hozzájuk a városba és éljenek boldogan együtt.
  • Kongy
    #4722
    nekem Shane hiabyzik. governoros ugyhoz is lenne 1-2 szava aztem.
  • SötétBarom
    #4721
    Annyira zseniálisan írják mostanában ezt a szart, hogy merle lett a kedvenc karakterem.
  • bega82
    #4720
    Maximálisan egyetértek minden szavaddal!
  • precision
    #4719
    nekem semmi bajom nincs ezzel az évaddal... az előző évadban szappanoperáztak a farmon, itt meg legalább bemutatják az igazi embert, aki simán elhajt egy bajbajutott mellett az úton :) mert ez a valóság, ez nem egy mese ahol 100% pozitív és 100% negatív karakterek vannak

    Rick "jó ember", de vannak hibái, ami emberivé teszik őt (Shane már patkányabb volt, de őt is lehetett "szeretni")

    jön a Governor aki egy "árnyalattal" rosszabb mint Rick de pont elég ahhoz hogy ő legyen a főgonosz :)

    én még mindig azt mondom, hogy ez egy AMC dráma elsősorban, és másodlagosan zombi hent film és képregény adaptáció, vagy legalább is nem ez a fő csapásirány

    Rickéket meg tudom érteni... nem akarnak megint útra kelni a bizonytalanba, tetszik nekik a börtön, egyezkedni is készek, ha hajlandó lenne rá a másik fél... de ha kell szembe szállnak és gyilkolnak is, hogy megvédjék magukat és a helyet ami biztonságot jelent nekik... nincs ezzel semmi baj, törtek már ki háborúk kevesebbért is a történelem folyamán... ilyenek vagyunk, egy részünk még az állatvilághoz tartozik :)
  • syberia2
    #4718
    Szerintem is kéne. Fogalmam nincs, hogy haladt a képregényben a sztori, de van egy olyan érzésem hogy még rengeteg rész fog a hülye rivalizálásról szólni. Meg is értem az írókat, a 3. évadot már nem menekülhették végig, meg semmiről nem szólna akkor, de kicsit sok már ez a letelepedés dolog. Jöhetne megint egy horda, mint a farmon, csesszék szét Woodburyt meg a börtönt is a francba. Előtte jöhetne még pár új gang tag, mert gáz, hogy minden mellékszereplő meghal valahogy poénból (az is mi hogy az egész *szott börtönből senki sem úszta meg élve, mindet meg kellett ölni, mielőtt megszerethettük volna valamelyiket). Mondjuk az, hogy a hordát helikopterek csalták oda, úgyis hülye kifogás, abból kihozhatnának egy új szálat, teszemazt így volt tervezve, szándékos volt, mások is vannak még, satöbbi sablon zombifordulat. Csak menjenek el valahova, a babának meg szerezzenek egy walker dajkát.
  • desigo
    #4717
    Butaság gondolkozni itt bármin is.
    Az a kevés ember aki van lelkileg kivan,nem profi harcosok.
    Minden egyes emberélet veszteség amit el fognak szenvedni.
    Rég pakolniuk kellene és továbbállni.
  • Tikal #4716
    Persze, csak elozo nap meg zombikat hozott a bortonbe, lovoldozott rajuk, ki akarta nyirni merle-t meg a tesojat meg a tobbieket is... Azota mi is valtozott? :)
  • Count Adyn
    #4715
    "Lorri" már a prisonbreak-es stevensegalmimika-versenyben örökre a szívembe zárta magát, jó poén hogy pont egy börtönbe patkolt el itt:D
  • MeoH #4714
    Sztem, semmi gond nincs ezzel. Ilyen a valo elet. Mikor kapsz vmi jo ajanlatot, de magad sem hiszed el, de azert ott motoszkal, mi van, ha megis osszejohet.
  • Tikal #4713
    Most a rick-nek elment az esze vagy mi? már majdnem azt hittem átlátja a dolgokat, erre a végén megint azzal zárnak hogy gondolkodik michone átadásán?
  • Narxis
    #4712
    omg
  • cylonflatus
    #4711
    Nekem sincs semmi bajom Andreával. Sőt, személy szerint még Lorival sem. Ne értsetek félre engem is baromira idegesített sokszor, de erről ő tehet, hogy ilyennek írták a karakterét? Sőt, hogy tovább feszítsem a húrt, én Lorit jó nőnek is tartottam, és meg... izé, meg bizony.
  • The Sopranos
    #4710
    Kongy! A másik nagy kedvenc sorozatom a Maffiózók, azt vetítette a retekklub. Igaz nem volt annyira véres mint a WD de abban is előfordult jócskán gyilkolászás. Szal nem értem én sem, h miért nem játszák sehol, mert igény lenne rá.
  • bega82
    #4709
    Nekem rohadtul tetszett.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Rick és a Kormányzó megbeszélése alatt végig ott volt a feszültség, komolyan mondom jobb volt, mint az akciódús hentelős részek. És sejtettem, hogy nem fogja átadni Michonne-t, meg hát át is látott a szitán, hogy nem elégedne meg ennyivel a governor. :)
    Glenn-t meg rohadtul irigylem... az a Maggie nem gyenge fehérnép! :D
  • NovaTerra
    #4708
    Valószínű túl drágán adnák. Majd megveszik, ha olcsóbban adják.

    Nekem tetszett, szeretem amikor az emberek vannak a középpontban a darálás helyett.

    Azt nem értem mi baj van Andreával. Elég jó és összetett karakter. Látszik, hogy őrlődik, nincs ő egyáltalán könnyű helyzetben. Szerintem a színésznő is jól játssza. Bár itt egyeseknek minden női karakterrel van valami baja valamiért. :/
  • precision
    #4707
    pusztuljon már ki ez a hányadék Andrea...
  • Kongy
    #4706
    Te is tudod, hogy hülyeséget írsz. Eleve fizetős csatornán lenne, ha lenne, HBO vagy hasonló, szval nem a retekklubra kell gondolni itt. Amúgy én sem értem, hogy egy Spartacust, ami szvsz azért kicsit durvább képi világban ennél a sorozatnál, és mégis vetítik. Meg az is érdekes, hogy a képregényeket lehet kapni itthon magyar nyelven, akkor a sorozatot miért nem?
  • The Sopranos
    #4705
    Mert olyan műsorok vannak porondon mint a Bariközi, éjjelnappal Budapest, Jóbanrosszban...
    Egyszerűen nem üti meg a szintet!
  • rooney8
    #4704
    amúgy mi okból kifolyólag nem vetíti egyik hazai tv társaság sem ezt - a manapság oly divatos zombi témájú - sorozatot?
  • csokalaci
    #4703
    Ez a szám baromira illett a végére. :)
  • Narxis
    #4702
    Ez lazább rész lett de azért gyülekeznek a viharfelhők.
  • tommygear
    #4701
    ki írta, hogy bármi is el lett spoilerezve?
    erre a köpedék hozzállásra reagáltam
  • Susarc
    #4700
    első dolgom egy gumicső beszerzése lenne Z apokalpiszis idején,hogy "tankolni" tudjak a sok kocsiból:P
  • Kongy
    #4699
    Miből gondolod, hogy én nyomtam ? OMG -.- annyira leszarom ezt a pontozást, hogy senkire kb nem nyomok semmit.
  • Belkar
    #4698
    A képregényben az út nagy részét kocsival tette meg csak mikor kifogyott a benzin akkor talált rá a lóra. A sorozatban már nem tudom hogy volt de szerintem itt is úgy.
  • syberia2
    #4697
    csak az kemény mondjuk hogy kentuckyból Atlantába lóháton ment. Vagy erre rosszul emlékszem már?
  • Belkar
    #4696
    Márpedig de. Az hogy a sorozatban rosszul ábrázolják az idő múlását az más dolog.
  • syberia2
    #4695
    nem mehettek el Georgiából Kentuckyig, tele van az usa ugyanolyan nevű városokkal, a közelben is van egy Cleveland, meg Ohioban is. :D
  • Belkar
    #4694
    Talán majd így
  • syberia2
    #4693
    ez nem az lesz
  • Belkar
    #4690
    Csak hogy helyre tegyük a távolságokat Rick-ék otthonától a börtönig ~750 Km

    Itt a térkép
  • BoneDragon
    #4689
    Igen biztos, főleg hogy nem lett spoilerezve
  • syberia2
    #4688
    Ne spoilerezzetek már légszíves, mert mindjárt elárulom itt mindenkinek miről szól a legújabb képregény, végül is az sem mai darab, ugye?