12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Darthmushroom
    #4809
    itt még az is vicces h qva messze van a toronytól+gaz, és ő elhitte h simán észreveszik. mondjuk poén lett volna Rick azt hiszi Lori, vagy csak úgy unalmába elkezd zombikat ölni és lelövi :D
  • Monoton
    #4808
    :DDD
  • desigo
    #4807
    hahahaha
  • Susarc
    #4806
    LOL EPIQ WIN!:D
  • Count Adyn
    #4805
    Még ha szerepelt volna a részben Carl is ahogy menőn néz ki a kalap alól, tökéletes lett volna:DDD
  • RatBaG #4804
  • Narxis
    #4803
    Én. :D

    Am. ez a rész tisztára olyan volt mint egy sima féltékenységi jelent ahol a csajt zaklatja az exe. :D Hiába világvége vannak még klasszikus sztorik. :D
  • szucsy89
    #4802
    :DDDDDD
  • Monoton
    #4801
    Tegye fel a kezét aki tényleg elhitte, hogy Andrea eljut a börtön kapuig.
  • NovaTerra
    #4800
    Van topicja.
  • bega82
    #4799
    Na milyen a survival instinct? Aki próbálta már, írhatna élménybeszámolót! :)
  • cylonflatus
    #4798
    Hát, nem ülnék abban a székben. Amúgy az ilyen G.-féle elmebeteg szociopaták nekem rémisztőbbek, mint egy tucat walker.
  • bega82
    #4797
    Ja igen, tényleg. :D Na de majd most megkapja a jussát! :DDD
  • cylonflatus
    #4796
    Már le volt rázva, amikor a nyílt terepről befutott a susnyásba, a fák közé az autó elől. Csak egyenesen a börtönbe kellett volna mennie, de nem, ő bevárta abban a házban Mr G.-t...
  • bega82
    #4795
    Hát de ott a mezőn észrevette a governor, ott már menekült, muszáj volt valahogy lerázni.
  • cylonflatus
    #4794
    Én azt nem értettem, hogy miért ment be abba a házba? Ahelyett, hogy ment volna egyenesen Rickékhez a börtönbe, direkt leállt bújócskázni a Governorral?
  • Susarc
    #4793
    pff mit izélsz arra volt dolga...:D
  • sparrow35
    #4792
    Ennél már csak az jobb hogy átvágva az erdőn kiér egy mezőre ahol a governor furikázik egy terepjáróval éppen.
  • Darthmushroom
    #4791
    :D:D én is inkább élmény függő vagyok, nem grafika, örök kedvenc 99s Imperium Galactica 2 vagy pl fm-be is mit nézzek grafikának?:D még a meccset se 3d-be nézem hanem 2 be :D am "idősebb" korosztálynál nem is divat grafikát nézni nekünk menők voltak anno azok is,ment a whááóóóó milyen szép meg állat.
  • cylonflatus
    #4790
    2000? Az nekem már virtuális valóságnak tűnt mátrixi magasságokban, a ZX80 és Commodore után. A CGA kevésnek tűnik 16 színnel 600*200 mellett? Volt nem egy játékom, hogy grafika se volt benne, és ezt tessék szó szerint érteni: egy állókép se, csak szöveg. Mégis imádtam.
  • Darthmushroom
    #4789
    ja 10 éves grafika b*zik húzzák lefele :D nem tudom azokkal mi lett volna 2000s évek elején :D
  • Narxis
    #4788
    Am. eddig csalódott véleményeket olvastam.
  • Kongy
    #4787
    Érdekes úgy volt, hogy nem jön PC-re, legalábbis sehol sem volt feltüntetve, aztán mégis :D
  • Narxis
    #4786
    Jaja, mindjá ki is próbálom.
  • NovaTerra
    #4785
    Azért ne felejtsük el akárki akármilyen kemény, embert ölni más, mint zombit. Ebben a részben erre szembetűnőbben már nem tudták felhívni a készítők a figyelmet. A nagy darab fekete fickó szájbarágósan többször is elmondja.
    Andrea helyzete egyáltalán nem könnyű. A városban is vannak ismerősei, akikkel baráti viszonyt ápol. Bár a sorozatbab ebből csak annyi látszik, hogy különböző embereket nevükön szólít, váltanak két szót. A másik bandában a húga, Dale, Shane, azok, akikhez igazán kötődött, már rég nincsenek ott. Michonne van egyedül, akivel szorosabb kapcsolata van. De ős is csak nem rég került oda.
    Egyik oldalon ott a biztonságos város, meleg étel, meleg ágy, másikon a hideg börtöncella, vélhetően kaja se sok. Szóval könnyű itt mondani, hogy miért nem ezt és azt csinálta. Amint végképp kiderült, hogy nem tudja kibékíteni a két felet, meghozta a döntést.
    Szóval ezért nem értem mindig az Andrea elleni kirohanásokat itt. Akárhogy nézem ő a legösszetettebb karakter. Ráadásul az egyetlen nő a sorozatban, akinek van normális szerepe és nem csak két részenként 4 mondata van.
  • cylonflatus
    #4784
    Kint van a TWD: Survival Instinct című játék, ha valakit érdekel.
  • Susarc
    #4783
    akkor logoltak be a zombival játszó játékosok az MMO ba:D előző nap ott logoltak ki:D
  • Darthmushroom
    #4782
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te komolyan azt hiszed h a Kormányzó olyan amatőr h simán ott felejti a kulcsot a kocsiba,meg Andrea nem is arra fele jött ki az épületből, meg nem hiszem h kulcs nélkül betudta volna indítani.inkább az a WTF h múltkor simán átsétált oda az erdőn pár óra alatt most meg kóvályog az úton meg mindenfele és 1 nap alatt ér oda a börtönhöz
  • desigo
    #4781
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem inkább Milton fogja elengedni.
  • Andr0
    #4780
    ja az nagyon kemény volt :D én is kiakadtam mint a kakukkos óra.
  • Prof William
    #4779
    Ezek már biztos elkezdtek mutálódni sprintelő-lopakodó turbózombivá.
  • Feryll
    #4778
    Bizony annak még tartalma is volt.
    Ez a rész (s3e14) halál gagyi lett.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyedül az utolsó 5 perc volt az amiért megérte volna az időmet pazarolni erre a részre. Andrea megérdemelte a sorsát. Nem egy lehetősége volt, hogy oldalt váltson, de ő ezt választotta. Most két szék közé esett. A kormányzóról tudta, hogy egy beteg állat mégsem ölte meg amikor lett volna lehetősége rá.
    A raktárépületes kergetőzést nem minősítem. Andrea már csak fegyverért is bekukkanthatott volna a kocsiba. Az meg hogy az utolsó 2 méteren a semmiből előugrik és elkapja a kormányzó nagyon valószínű. Simán elkaphatta volna útközben is és akkor nem lett volna bollywood szintjén ez a rész. Rövid lett biztos a script az egész évadhoz és kell egy két üres rész, hogy kitöltsék a hiányt.
  • Count Adyn
    #4777
    Akkor tanuljuk meg ezt is felkészülésképp :D
  • Csacsi
    #4776
    Tipikusan olyan rész volt...mint a gyerekszíndarabok, mikor kiabálni kell a színésznek, hogy ott a farkas...Ő a gonosz...stb...stb

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem hinném, hogy olyan ügyes Andrea, hogy kulcs nélkül elindítja a kocsit (mert a Kormányzó sem hülye,hogy nem veszi ki. A másik meg, hogy minek rongálja meg az autót, mikor abban a hitben volt a Kormányzó meghalt.
  • Evoluti0N
    #4775
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kerekeket tényleg kiszúrhatta volna.
  • bega82
    #4774
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez is igaz, de akkor legalább az, amit desigo írt, hogy megpróbálta volna megrongálni, kiszúrni a kerekeit a késsel minimum. Persze lehet úgy volt vele, hogy biztos nem éli túl a rászabadított zombikat, de hát akkor is biztosra kellett volna mennie.
  • Evoluti0N
    #4773
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet, hogy azért nem vitte el az autót, mert a kormányzónál volt a kulcs. Beindítani kulcs nélkül egy autót pedig nem hiszem, hogy olyan egyszerű, mint a legtöbb filmben, hogy összeérintesz két drótot és kész.
  • precision
    #4772
    nem szoktam kárörvendő lenni de Andrea teljesen megérdemli a sorsát
    tényleg idióta szőke p#csa.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én sem értem miért nem vitte el az autót... és azt sem, hogy miért csak most jutott el az agyáig, hogy a governor egy pszichopata állat
    a fa mögé bújós jelenetnél én is tudtam, hogy jönni fognak a zombik... tényleg röhejes már, hogy odabasznak bármit lopakodás terén és csak a legutolsó pillanatban hallják meg őket :D ráadásul szemből is jöttek "meglepetés walkerek" szóval tényleg nem értem :D
  • bega82
    #4771
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kíváncsi leszek különben a Kormányzó meg a Milton közötti nézeteltérésre is. Gondolom utóbbi gyújtotta fel a "harci zombikat", nem?
  • bega82
    #4770
    De most tényleg, nekem is ugyanez jutott eszembe egyből...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi a manóért nem vitte el a kocsit, miután otthagyta a kormányzót hadakozni? Megy bazmeg gyalog tovább a kis késével. Na sebaj, jöhet a kínzóeszközök garmadája! :D Amúgy ide a rozsdás bökőt, hogy Michonne fogja megmenteni valahogy!