12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Susarc
    #4849
    a lufi Zombifejekre figyelhetnének a közelieknél,mert annyira gáz!!!:S:S:S:S
  • öregharcsa
    #4848
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megmondom őszintén, hogy ez igen gyenge részre sikeredett, és ennyire bénán kiírni egy jó színészt a sorozatból... nos az már bűn... egyedül a befejezése mentett rajta valamit, az ott így tényleg drámai, de előtte csak lézengenek a filmben... többet vártam tőle :(
  • Narxis
    #4847
    Olyan szempontból tényleg kevés, hogy ezt már pár részre visszamenőleg el kellett volna kezdeni pedzegetni. Ezért is reménykedtem, hogy másképp lesz a vége... na de hát ezvan akkor a köv. rész az uccsó.

    Jó sorozat ez de sztem csak a zombi téma viszi a hátán vagy nem tom. Vagy kevés rész van vagy rosszul osztják be az időt az írók. Nem tom de hiányzik valami. Jól indult az évad ez kétségtelen dehát ahhoz kellett az előző színvonala is.

    Nem fikázni akarom mert nézni fogom én ezt amíg lesz, de tényleg úgy érzi az ember, hogy néha kimaradnak ziccerek és némelyik karakterért nagyon kár.
  • Monoton
    #4846
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem rohadt kevés szerepet kapott, ezért nem tudták jól felépíteni, kibontani a karaktert és a testvérével való viszonyt. KEVÉS! KEVÉS! KEVÉS! Emiatt nem is jött át az aminek jönnie kellett volna más helyzetben. Tucatszereplőeffektus.
  • Narxis
    #4845
    Most mé? Kajak sajnáltam és megdöbbentett a vége. Reméltem, hogy happy end lesz... Nem is vártam ezt a fejleményt de az látszott, hogy szépen felépítették.
  • bcrics
    #4844
    Muttafucka, múlt héten Crixus most meg...
    Ehh..

  • Monoton
    #4843
  • Narxis
    #4842
    Aztarohadt!!! Ezt nem hiszem el gyerekek.... ilyen nincs. Írni se tudok a traumától....
  • Neoncsoves
    #4841
    :O
  • stargatelost
    #4840
    Legjobb posztapok film.
  • Monoton
    #4839
    5/10, de csak az utolsó 10 perc miatt. (Anélkül alig 2/10)
  • Prof William
    #4838
    Nem kergetik a zombik, szabadidejében pedig Maggiet tologatja valami sarokban, szóval szerintem nem érzi túl rosszul magát.
  • Balázs 17
    #4837
    Legenda vagyok, mint klasszikus? lol
  • kill3r21
    #4836
    Gyerekek nagyon nagy volt az aktuális rész, ajánlom nagyon megtekintésre minél előbb....lehidaltam....
  • Zenszkij
    #4835
    Nem a fenét. Nekem senki ne mondja, hogy évekig kihúzzák így, habár lehet esznek állatokat is. Mondjuk az egész zombi dolog egy baromság, pont az említett okokból kifolyólag. A 28 nappal később meg a REC ezért volt élethűbb, mert azok valódi, gyógyíthatatlan beteg emberek voltak. De mondhatnám a Legenda vagyok klasszikus világvége movie-t is. Meg ezek a zombik olyan lassúak mint a csiga, simán el lehetne sétálni mellettük. Nem is értem mitől van ez a nagy para.
  • G_ArchAngel #4834
    Nem olvasom a kepregenyt, igy valamit nem ertek:
    Mar az elso evadban is lattunk zombikat, akik nagyon le voltak epulve, gondolom nem volt egeszseges ember, akit megehettek volna. Hosszu ideje alig van ember es azok is felkeszultek, raadasul keves zombinak jelentenenek taplalekot. Nem kellett volna mar szinte az osszes walker-nek osszeesnie a gyengesegtol?
  • Kongy
    #4833
    1. evad vege masodik eleje sokkal izgalmasabb volt.
  • Pares
    #4832
    Bárki bármit mond is erre, én azért remélem, hogy egy legalább egy ideig visszatérnek az utazgatós, folyton menekülős életmódhoz...
  • Balázs 17
    #4831
    *negyedik évad :)

    meg még annyit, hogy Glenn totál eltűnt a sorozatból:S
    pedig első évadban nagy arc volt
  • Balázs 17
    #4830
    elég nagy csattanónak kell lennie, hogy a harmadik évad várós legyen
    kezd nagyon érdektelenné válni a sorozat

    szerintem a kormányzót kiírják, Milton+Martinez csatlakozik Rickékhez
    Daryl+Martinez elég jó csapat lenne:P
  • Narxis
    #4829
    Lincselés lenne másnap az fix. :D
  • Monoton
    #4828
    :Adsasdadsd
  • Punker
    #4827
    pfff
  • FL Zoli
    #4826
    Rick felébred a kómából, s meglátja Lori-t a zuhanyzóban.
  • desigo
    #4825
    Harcolnak,jönnek a zombik,kiirtják egymást,alig maradnak egy páran élve ekkor jön egy felmentő katonai sereg
  • Narxis
    #4824
    :DDDD
  • Monoton
    #4823
  • jazzy
    #4822
    Harcolnak, jönnek a zombik is, valami történik a börtönnel, útrakelnek, következő évadban találnak 1 helyet kitakarítják ott lesznek évad végéig és erre kitalálnak valami sztorit, aztán harcolnak, lerombolódik a hely, otthagyják, etc etc
  • syberia2
    #4821
    Lassan érik már egy nagyobb fordulat, már csak 2 rész van az évadból (bár lehet hogy ebben a maradék 1.5 órában csak Carlt látjuk majd, ahogy keményen néz a kalap alól egy zombit)

    Szerintetek mi lesz a végén?
  • Jim Morrison
    #4820
    andrea...

  • cylonflatus
    #4819
    Tudta, hogy fotózzák, ezért utasította a sejtjeit, hogy mutassanak külsőre öregecske formát, hogy mi emberek ne érezzük rosszul magunkat, hogy ezzel is jelezze emberségét és hogy mindenki egyenlő. Pedig nem lenne neki kötelező... most elmorzsoltam egy könnycseppet. Micsoda ember, mekkora szív!
  • bega82
    #4818
    Hát nem tudom... már ő sem a régi!



    Mondjuk remélem ezt nem olvassa. :) Ááá biztos nem, mert különben már beleverte volna a fejem a bifgkehhcwekghkbkrvg
  • Prof William
    #4817
    Túl macerásnak hangzik. Golyót a fejükbe és mehetnek a máglyára.

    Ha meg lentebb látott Walker akár BÁRMILYEN Z filmben is szerepelne 5 percen belül véget érne a zombi apokalipszis.
  • csokalaci
    #4816
  • JackMeadow
    #4815
    és walker a főszereplő vezetákneve :)
  • cylonflatus
    #4814
    Van egy új zombis sorozat, az In the Flesh. Biztos több embernek nem fog bejönni a koncepció, de szerintem baromi jó. Végre egy nem tucat zombie szarság. Röviden az alapszitu: az ún. "részlegesen halott szindrómás betegség"-ben szenvedőket kikezelik, és igaz kicsit még lestrapáltak külsőre, de egy kis álcázó sminkkel, kontaktlencsével és egy gyógyszer folyamatos szedésével visszaadják őket a családjuknak, megpróbálva újra integrálni őket a társadalomba. Van itt minden, családon belüli ellentétek a visszafogadott miatt, élő-halott szembenállás, zombi.. izé RHSZ beteg gyűlölő ember, embergyűlölő RHSZ-esek, a Bibliát újraértelmező zombi próféta (jelenések könyve 1.18. „és az élő: halott voltam, de íme, élek örökkön-örökké), stb, és ha a többi is olyan lesz mint az első rész én megvettem kilóra.
    Egy olyan Benetton reklámokra hajazó "Megértjük a Részlegesen Halott Szindrómásokat" plakát meg kell!
  • precision
    #4813
  • Prof William
    #4812
    Még jobb lett volna egy ilyen vég mert anno Andrea viszont kis híján lelőtte Merlét. Szóval a karmikus bosszú beteljesült volna. :)
  • RatBaG #4811
    ez előbb néztem meg ezt az idióta filmet. kicsit meglepődtem, hogy "merle" az egyik főszereplő :D

  • Monoton
    #4810