12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Monoton
    #4891
    igen
  • syberia2
    #4890
    mármint huszon-iksz?
  • Madi92
    #4889
    Volt valami hintés, hogy 2x emberke meg fog halni, szóval csak lesz vmi! :P
  • Monoton
    #4888
    Szerintem meg:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    40 percig azt nézzük, ahogy a két csoport felkészül (a kormányzó és csapata a támadásra, Rick és csapata pedig a költözésre). Aztán az utolsó 5 percben megkezdődik a támadás, betörnek a börtönbe ... vágás ... Carl a tábolból visszatekint a börtönre ... vágás ... végefőcím :D
  • Balázs 17
    #4887
    az lesz, hogy a kormányzó leteríti Ricket és a fejéhez nyom egy fegyvert és akkor Carl 200 méterről lesniperezi
  • syberia2
    #4886
    your father is a dick, the you are a Dixon.

    Nem volt rossz rész, kellően drámai, de legalább értelmes témával. A lezárás meg a farmosnál is epicebb kell hogy legyen (mint Hershel meg a shotija)
  • kissssss
    #4885
    HEE
  • Monoton
    #4884
    naaa! :D
  • tommygear
    #4883
    dikk
  • Monoton
    #4882
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A képregényben nem szerepel Merle ... :D
  • Neoncsoves
    #4880
    SS logó? villanyszerelő volt a motor tulajdonosa... !
  • bendr424
    #4879
    sajnos az évad záróba majd sokszor láthatjuk
  • mijki
    #4878
  • böröczk
    #4877
    +1, jobbat en se irhattam volna, total egyet ertek.

    Ettol a mostani resztol meg hatast dobtam, iszonyat tetszett, akar az elozo.
  • desigo
    #4876
    Lehet,hogy csak 3-4 részben szerepelt de nagyobb hatással volt a nézőkre mint más szereplő évadokon át.
    Azért ezt ne hagyjuk figyelmen kívül.
  • Monoton
    #4875
    Nem meglepő, mivel a motor Merle tulajdonában volt
  • Pares
    #4874
    Nem úgy mondom, biztos nem vasárnap este fejezték be. DE végre változott a viselkedése azóta, mióta megjelent a sorozatban. Az az időszak, amikor Andreával Woodburyben szenvedtek, whááá, legszívesebben mindkettőt agyonlőttem volna.
  • RatBaG #4873
    ezt úgy mondod, mintha az elmúlt részeket az előző hetekben forgatták volna...
  • Pares
    #4872
    Michonne eddig totálisan búvalbaszott volt, kommunikáció nuku, csak az a buta pofa mindig. Az utóbbi részekben ez valamelyest javult, érezték a rendezők is, hogy valamit kezdeni kell vele, mert ez így nem mehet tovább. Mellesleg az ún. "rasszizmusról" jut eszembe: nem tudom, hogy észrevettétek-e Daryl motorján azt a csodálatos SS logót!
  • Monoton
    #4871
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az előzetesekből én nem nagyon számítok semmilyen izgalomra :D
  • G_ArchAngel #4870
  • precision
    #4869
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ja, én Andreaval vagyok így... inkább pusztult volna meg ő mint Merle :)
  • Neoncsoves
    #4868
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem a szarkeverései ellenére még mindig erőteljesebb és szerethetőbb karakter, mint egy-két állandó szereplő. pl. Carol vagy hogy hívják a banyát, kurvára idegesít, ahogy balta arccal teszvesz mindent, még síráskor is ugyanolyan feje van.
  • precision
    #4867
    felejtsétek már el ezt a "niggerezést"... szánalmas rasszista bagázs. Michonne az egyik legjobb karakter (nekem pl a kedvencem), elvei vannak amihez tartja magát, erős, ügyes, igazi túlélő... és az hogy egy katanaval aprítja a élőholtakat a legnagyobb badassé emeli, ha már képregény adaptációról beszélünk :)

    nekem tetszett a rész, most az hogy melyik karakter halt meg, hát istenem... röviden, de azért fel volt vezetve a dolog

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az autós jelenetnél amikor Merle megáll, hogy köré gyűljenek a zombik pl. teljesen olyan szaga volt mint aki öngyilkos akart lenni... átvitt értelemben már fel is adta az életét, na nem Michonne hatott rá ennyire :) Merle már érezte belül, hogy nincs helye a világban, a Governorék meg akarják ölni, Rickék utálják... utoljára akart még egy jót cselekedni, leginkább a tesója miatt, hogy ne öljék meg (meg persze, hogy pozitívan emlékezzenek rá Rickék)
    ki vagytok akadva egy olyan karakter halála miatt aki összesen szerepelt 3-4 részben :) sosem volt egy díszpolgár, semmi szerethető nem volt benne, a governor csicskása volt semmi több, már az első évadban is keverte a szart... ebben az egy részben láthattuk tőle az összes pozitív megnyilvánulást amit eddig a sorozatban mutatott... mondjuk az elég kontrasztos volt amikor Merle ad morális leckét Ricknek :D
    az ő halálának egyetlen jelentősége az, hogy milyen hatással lesz Darylre... remélem bedurvul és nem bedepizik
  • mijki
    #4866
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Merle pedig egy tényleg érdekes és hasznos tagja lehetett volna a csapatnak. De nem hagyjuk őt játszani me' csúnya rasszista aztán a néger testvérpárnak meg haláltábort épít és gázkamrába tuszkolja őket...Egy jó karakterrel kevesebb
  • Susarc
    #4865
    szrenecsére Carl-nak nem volt egy mondata már vagy 3 rlsz óta:P ,de még látni se nagyon lehetett:D
  • tommygear
    #4863
    azért gáz hogy mióta visszajött a szünetről a sorozat egy pörgősebb rész se volt, csak ez a sok pofázás
  • Micsu
    #4862
    utoljára hasonló lámulást asylumos filmben láttam :S
  • Madi92
    #4861
    Tényleg elbaszták, visszanéztem :P
  • Madi92
    #4860
    Azt én is néztem:D De szerintem, az egyik oldalán ilyen felnik a másikon meg amolyan felnik voltak! De lehet benéztem.
  • chilisos
    #4859
    Mint autóbuzi, engem jobban zavart, hogy kerekeket cseréltek két vágás közt az Impalán, aztán meg vissza.
  • desigo
    #4858
    Kicsit sok volt a párbeszéd ebben a részben (is) ezért leült az egész.
    Persze a végére nagyon jó lett megint de lassan bontakozik ki egy rész.

    Nem várok nagy fordulatot az utolsó részre,kiszámítható ez...
  • G_ArchAngel #4857
    Most jott le, szerintem szarok a melora, megnezem :)
  • Pares
    #4856
    Szerencsére nem talált... De majdnem...
  • JethroHUN
    #4855
    Jaj ez a Merle, hogy csócsálja az inakat
  • G_ArchAngel #4854
    En meg nem lattam, de sejtesem szerint egy D-betus karakterrel kevesebb.
    Akkor jogos volt Tumblr-en a rajongo(csajok) felelme:)
  • heisenberg
    #4853
    na basszák meg magukat, ezt nem kellett volna
  • Steve Downie
    #4852
    A picsába :D
  • Madi92
    #4851
    Hát szerintem várható volt valami.. mivel egyik oldalhoz sem illett igazán. Én annyira nem kedveltem, így nem is sajnálom... de tény, hogy vannak nála kevésbé színes karakterek.

    Viszont Dale-t még mindig siratom... :P Bár ebben az évadban nem tudnám elképzelni!

    Amúgy azt magyarázatok már el nekem, hogy S3Ep3 vagy 4 vagy a körül, miért kellett a kormányzónak kinyírni a katonákat? Az még kicsit felbaszott! :D
  • bcrics
    #4850
    Annyi más töltelék karakter van akit ki lehetett volna gyomlálni, de éppen azt kellett aki hozta a showrunnert a sztoriban.
    Éshát külsőre is illett ebbe a világba.
    Maradtak a bénák, dájó...

    Bárki mehetett volna a meglévők közül, de éppen az érdekes karaktert írják ki.