12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • syberia2
    #5011
    kiégett
  • Pares
    #5010
    Szerintem igen is volt WTF rész ebben a részben. Amikor megálltak, és a Governor tudjátok mit csinált. Én csak néztem a döbbenettől, azért nem gondoltam volna még róla se, hogy csak úgy képes ilyenre...
  • Jim Morrison
    #5009
    Ma én is időt szakítottam az utolsó két részre (lehet nem kellett volna :D). Még úgy nézném :D vége elég drámai lett, de szerintem nem ütött akkorát mint egy évadzárónak kellene, de nekem tetszett :)
  • G_ArchAngel #5008
    Mondjuk az sem mindegy, hogy hol van a fedezek es hova kuldik a granatot.
    Ha a ketto ugyanaz a hely, akkor tobbet nem kell forgatasra jarnod.
  • Tikal #5007
    Most csak én nem figyeltem, vagy a kormányzó tényleg nem purcant meg? wtf....
  • BlackWolf
    #5006
    Milyen szép zöld bakancsa van Hershellnek a hiányzó lábán :D
  • bcrics
    #5005
    "az ilyen kommentek, hogy: "vontatott, unalmas a sorozat, kevés az akció" már kurvára unalmasak"

    Azért talán egy évadzárótól elvárható lenne némi iránymutatás a következő évadra vonatkozólag, ahogy tette ezt helyesen az első kettő.
    És ne ugyanaz legyen már mint az évad többi részében.
    Érted a problémát?

    Semmi baj a drámával, a szereplők jellemfejlődésével stb, de azért nem egy átlag részről beszélünk, most így engedtek el egy fél évre?
    Semmi Wutafucka?

    Na majd Spartacus:)
  • Narxis
    #5004
    loooool
  • syberia2
    #5003
    Kicsi izgalomfokozó momentum lehetett volna a legvégén, mondjuk egy öregasszony parókája alól kivigyorog a Governor a fél szemével, vagy ilyesmi:D
  • BoneDragon
    #5002
    És erre carl hogy beduzzogott Rickre, végén ő maga fogja fejbe lőni "véletlenül".
  • JethroHUN
    #5001
    Ez az évadzáró? Egy rakás szar, nem még annyi sem volt ez a rész. Semmiről nem szólt. Baromira nem keltette fel az érdeklődést a következő évadra. Elhozták az embereket Woodburyből, MINEK??? Andreát meg bevihették volna inkább a Governer házába... de nem. Nehogy legyen már vmi poén.
  • Narxis
    #5000
    kár, hogy utálom :D Én a jófiúkkal vagyis Rick-ékkel lennék ha választhatnék :D
  • ForzaInter
    #4999
    akkor Te vagy a kormányzó embere:D
  • Narxis
    #4998
    Én simán maradtam volna és szépen fedezékből kilőttem volna őket. Egy kis kurázsi kell, semmi más.
  • cylonflatus
    #4997
    Ott még csak 3 epizódban szerepelt és már mennyire utálom... :)
  • ForzaInter
    #4996
    drámailag ez a rész nagyon ütött

    a nyitó jelenet szerintem marha jó volt, de utána sem volt gond. én egyedül a cliff-et hiányoltam a végéről.

    a kormányzó azért az évad végére már simán olyan geci lett mint a képregényes változata.

    az ilyen kommentek, hogy: "vontatott, unalmas a sorozat, kevés az akció" már kurvára unalmasak. ez egy dráma sorozat, és egy olyan csatornán fut amely pont a dráma sorozatairól híres, és a képregény sem az akcióról szól..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azon amúgy nem értem miért problémázik mindenki, hogy miért futamodtak meg. odamentek a börtönhöz egy csomó rutintalan átlag emberrel, akiknek a többsége még lehet zombit sem ölt. rick-ék ezt nagyon jól tudták, csak egy jó taktikát kellett kitalálniuk az emberhátrány miatt és nyert ügyük volt. jó hogy elmenekült a legtöbb ember mikor minden irányból lőttek rájuk, full sötét volt, nem láttak semmit csak azt, hogy egy csomó zombi támad rájuk.. így kívülről könnyű okoskodni, de ha belegondolunk a helyzetükbe akkor tok logikus lépés volt a részükről. rick-ék kevesebben voltak mint a kormányzóék, de ők sokkal tapasztaltabbak voltak, ennyi.
  • G_ArchAngel #4995
    Most jöttem rá, hogy Sasha a Once Upon a Time-ban Tamara...
  • Darthmushroom
    #4994
    Maggie I love them :D már a VD-be is adta :D
  • MrAndree
    #4993
    Szerintem az a mosoly ijesztő...
  • dave9004
    #4992
    Carl nevet? photoshop mindenütt
  • szucsy89
    #4991
  • G_ArchAngel #4990
    Napom:

    Reggel TWD, aztan Dawn of the Dead, elmentem egy kavezoba olvasni a World War Z-t, hazajottem es Day of the Dead.

    Jo ez a husvet hetfo :D
  • PiszkosFred
    #4989
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hja, a szponzorok koze meg beveszik a "Plants vs Zombies" jatek fejlesztoit :)
  • BoneDragon
    #4988
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pontosan. 4. évadban végre megcsinálja Rick amit régóta tervez. Börtön udvarát beülteti zöldségekkel (16részen keresztül mutatják, ahogy növekednek) és majd 1 váratlan pillanatba megjelenik a kormányzó és felgyújtja. Ez lesz az évadzáró rész.
  • G_ArchAngel #4987
    Bortonokben vannak irodak es konyvtarak.
  • Kongy
    #4986
    Merle is előkerült, senki se számított rá :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szegény most már nem fog :(
  • PiszkosFred
    #4985
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    En is. Ezert is volt udito latni, hogy a sztorit masfele vezettek, es nem a mindenki altal elvart iranyba :) Illetve, tuti, hogy valamilyen modon elokerul meg a felszemu, a kovetkezo evad egyik legvaratlanabb pontjan... Vagy nem :)
  • Narxis
    #4984
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, én vártam, hogy meghaljon a Governor, de nekem mindegy lett volna, hogy milyen módon.
  • grebber
    #4983
    Valami vérben tocsogó agyonírtós hentparádé befejezésre számítottam,de egynek ez is elmegy!
  • PiszkosFred
    #4982
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Annyi elonye van a nyugis zarasnak, hogy idoben igy ugorhat megint egy nagyot a sorozat (mert hat Carl sem lesz fiatalabb), nem marad elvarratlan szal, es ha 2 evvel kesobb folytatjak, uj helyen, siman elfogadhato - ellentetben azzal, hamondjuk egy vadnyugati jo es rossz parbajban eldordult loves utan fel ev mulva derulne ki, ki talalt es ki nem... (mert erre a parbajra vart titkon mindenki, csak hat nem mindig klisekbol all az elet)
  • Narxis
    #4981
    Erősen közepes zárás volt. Igazából meglepett, főleg a Governor és Carl, ez piros pont. Az a baj, hogy sztem a dráma meg a zombis világ nehezen fér 1 sorozatba, legalábbis több évadon keresztül. Mert abban mi a dráma ha ölik egymást? Ha másért nem akkor az élelemért tuti azt teszik egy ilyen szituban az emberek. A zombi a rokonom, barátom és sajnálom megölni jelenetek meg már sokszor el lettek lőve. Persze ettől még sajnáltam a végén, de szóval na, annyira azért mégsem.

    Persze itt nem csak 2 ember hanem 2 világnézet csapott össze amit a szituáció szült, ezen moralizálni egy sorozatban pedig szvsz nem egyszerű. A legjobban viszont tényleg a WTF zárás hiányzik, egyáltalán nem kell izgulnunk a köv. évadig. Ez van akinek jó van akinek nem, passz.
  • PiszkosFred
    #4980
    Nem feltetlen kell az ilyen dolgokat tudni a nezonek :) Mondjuk, ha Merle egy jakuzziban ult volna az egyik emeleti cellaban, es kozben jo whiskeyt iszogatott volna, akkor oke, akkor megkerdeznenk, hogy azt akkor most hogyan. De egy ilyen aprosag - amely guberalhato barmikor akar egy tanar-zombi vagy barmilyen papirokkal dolgozo zombi zsebeibol is az utszelen -, egyszeruen csak van.
  • Susarc
    #4979
    ÉVAD BEST MONDAT ÉS NÉZÉS!:D:D

  • Steve Downie
    #4978
    Nem emlékszel? Mikor a második évadban Glenn még beszerző volt és járkált a városba, leadták neki az írószerigényt.
  • FZoleee
    #4977
    Hershelnek honnan volt sárga szövegkiemelője? :DDD
  • JackMeadow
    #4976
    jó vót ez
  • Niotherg
    #4975
    szerintem jó volt, de nem azért várom a 4. évadot mert kíváncsi vagyok hogy mi lesz a folyatatása, mint a 2. évad végénél, hanem azért mert imádom ezt a sorozatot!
  • cylonflatus
    #4974
    Most ezt mondod. A valóság nem ilyen. Te kívülről láttad az eseményt. Ők csak annyit érzékeltek,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy több irányból jön az áldás, emberek hullanak, zombik mögöttük, sziréna zúgás, stb.
    Katonának sem kell lenni, hogy az ember belássa (de akármelyik profi katona, vagy aki volt katona megerősíti), 2 -főleg gyakorlott- lövész ismétlő fegyverekkel ha jó helyről kereszttűzbe tud venni (főleg meglepett, fedezék nélküli embereket) lehetnek több 10-en is: ha nem tud mp-ek alatt fedezékbe húzódni, 50 emberhez fél perc se kell....
  • Andr0
    #4973
    a zombikaja résszel énis egyet értek... :)
  • Pares
    #4972
    Van egy buszuk gyerekek! Ez csak számít valamit! Meg most azért megnyugodhat mindenki, egy csomó érdektelen zombikaja karakter van köztük, így a főszereplők egy ideig biztonságban lesznek. Amúgy ez a befejezés szerintem azt jelenti, hogy a következő epizódban továbbállnak.