12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Narxis
    #5051
    A lázadó tinédzser korba lépett.
  • rooney8
    #5050
    amúgy miért van most mindenki elájulva carl-tól? húha, megsértődött az apjára, fejbe lőtt egy embert, aztán bemondta a frankót és most ettől akkora badass karakter lett? meg hogy ő lesz az új kormányzó? hagyjátok már, kis szaros kölök, nem lesz belőle semmi (de főleg nem új kormányzó) :D számomra ugyanolyan szar karakter maradt mint eddig :D lehet kicsit "elmerlesedik", de attól még nem fogom bírni a srácot.
  • Zenszkij
    #5049
    ismét egy hoki rész
  • dave9004
    #5048
    akkor nem hallod háttérben minden részben a madárhangokat és a folyamatos szöcske és egyéb rovarhangokat?
  • G_ArchAngel #5047
    Utolsó mondatom is erre utal.

    Az a baj, hogy a cikknél nem volt dátum, csak annyi, hogy hány órája írták és az egyes időzónákban már április másodika lenne.
  • Acidlich
    #5046
    Tegnap aprilis 1. volt, nem tudom, ez mond e valamit?:)
  • Micsu
    #5045
    én annak örülnék ha carlt valaki egy lefűrészelt csövűvel átküldené a másvilágra
  • Narxis
    #5044
    és ő lesz az új Governor és egy apa-fia harc lesz a sorozat.
  • Kongy
    #5043
    Majd Carl öli meg a governor-t figyeljétek meg!
  • MrAndree
    #5042
    Ja gondoltam hogy valami ilyesmi lesz.
  • PiszkosFred
    #5041
    szokasos apr 1 marhasag
  • syberia2
    #5040
    Logikus lépés lenne:DDD
  • Jim Morrison
    #5039
    remélem igaz, és akkor a 'fia' veszi át a vezetést, nagyobb lesz a szerepe
  • MrAndree
    #5038
    Nem szállt ki. Forrás nélkül ne írjunk már marhaságokat, szerintem álmodtad.
  • G_ArchAngel #5037
    Andrew 'Rick' Lincoln kiszállt a sorozatból.

    Egyelőre még nem hiszem el... Nem látok dátumot, lehet tegnapi hír.

    Szerintem pár idióta most posztolja amit tegnap kihagyott.
  • SötétBarom
    #5036
    Gondolom nem túl jó ötlet állatot tartani, mert gecihangos.. Kakaskukorékolás, kutyaugatás, stb.. Még talán disznókat, de azok meg pont olyan helyeken éltek, ahol már rég meg is pusztultak, mióta kitört a balhé..
  • SötétBarom
    #5035
    Ha a WWZ-t olvasod, kapd fel mellé a Zombie Survival Guideot szintén Brookstól, abban egy teljesen vállalható háttérsztorit rittyent az egészhez, utána pedig nézd úgy a TWD-t, hogy hozzáképzeled és egyből okés lesz :DDD
  • sata75
    #5034
    azért az a kép megvan ahogy egy csorda zombi egy lepkehálóval üldöz egy színes pillangót?
  • G_ArchAngel #5033
    Lassúak, ott adva volt a szituáció, de más állatokat nem hiszem, hogy el tudnának kapni erdőben vagy nyílt mezőn. Rovarokat, madarakat pedig esélytelen.
  • PiszkosFred
    #5032
    Hat, latva, ahogy nekiestek Rick lovanak a pilotban, lehet nemsok allat maradt meg az azt kovetkezo 1-2 evben :)
  • G_ArchAngel #5031
    Ellenben kétségtelenül rohadnak. Ráadásul a hullák levegőn előbb bomlásnak indulnak, azt pedig nem is értem, hogy mi van az élővilaggal.
    Nincsenek rovarok, madarak, emlősök?
    Kóbor kutyák, macskák?
    Woodberryben lehettek volna állatok, de semmi.
  • AntiHero
    #5030
    Akkor jöhetnének a kannibálok pl :)
  • ScarY MAN
    #5029
    nem, de mivel elmentek, most az új világban létrehoznak egy új Spártát, hol harcosnak nevelik az ifjúkat és míg Rickék dalolásznak a tűz mellett, addig ők 00évvel később leigázzák őket egy kiképzett hadsereggel!
  • Tikal #5028
    mi van akkor ha meghal? mondjuk lesz helyette más? ....
  • Niotherg
    #5027
    Rengeteg ember sír azért, mert nem halt meg a kormányzó... gondoljatok már bele, hogy mivan akkor hogyha meghal? akkor meg azért sírtok mert hogy unalmas..hiszen tényleg ,az ő cselekedeteivel, és az ő gondolataival olyan izgalmas ez a sorozat.szerintem.
  • tommygear
    #5026
    :DDDDDDDDDDDDD
  • N o N a m e
    #5025
    Egy ismerős a Google-nél dolgozik ha nem zombikra vadászik. :D
  • syberia2
    #5024
    De legalább a kreált szabályaiknak ne mondjanak ellent.
  • desigo
    #5023
    mehet bannerba
  • NovaTerra
    #5022
    Az éhenhalás még egy baromság a sok logikátlan közé. Mégis mivel emésztik meg a kaját? Főleg egy kibelezett zombinál vagy csak egy darab fej, ami rág. De, ha van is belsőszerve, mi juttatja a tápanyagot a sejtekhez vérkeringés nélkül? Szóval fogadjuk el, hogy vannak, de ne keressünk logikát benne. Eleve halott izomsejtekkel, tuti mozognának, mert egy kicsit ép az agyuk. Sajnos sok ember tudna mesélni, hogy mennyire nem így van.
  • desigo
    #5021
    Évadzárónak talán nem volt kimagasló de teljesen korrekt rész volt.
    Arról már nem is beszélve,hogy az előző évadhoz képest mekkora előrelépés volt a mostani.

    Ekkora tűzerővel támadhattak volna bármikor korábban a kormányzóék.
    Ha meglepetésként éri Rickéket akkor esélyük sem lett volna védekezni.
  • Pares
    #5020
    Én arra vagyok kíváncsi, hogy a zombik meddig bírják kaja nélkül? Milton nem azt mondta, hogy bár sokkal lassabban, de azok azok is éhenhalnak? Az első évad óta, a járvány kitörésétől számítva mennyi idő is telt el? Egy év?
    Carlal kapcsolatban: Elképzelhetőnek tartok egy mondjuk 5 éves ugrást, amikor Carl már 18 lenne, mondjuk akkor már egy másik szereplő játszaná, vagy valami ilyesmi, de ez még tuti nem a negyedik évadban.
  • BoneDragon
    #5019
    Az brutálisan messze van! Kíváncsi vagyok mi lesz a story vége. Mind meghalnak vagy lesz ellenszer?
  • w77d
    #5018
    akko a jókurvaanyjukat XD

    amúgy ha Carl ilyen idegbeteg pszichopataként folytatja, meg is van a következő évad Governor-ja :D
  • Pares
    #5017
    Amikor az első részt leadják a tévében.

    "According to a February 27 report in USA Today, production on The Walking Dead Season 4 will begin May 6 in Atlanta. There will be 16 episodes (just like Season 3). Season 4 will reportedly premiere in October 2012, as expected, and they will likely do the midseason break thing again. We're still waiting on an exact premiere date, so just clear every Sunday in October until further notice!"

    Tehát májusban kezdik a forgatást, 16 epizód lesz, és valamikor októberben lesz a premier.
  • w77d
    #5016
    A következő évad mikor indul?
  • JethroHUN
    #5015
    a vén visszeres lába... *nyád
  • NovaTerra
    #5014
    De előtte csinált egy szolid pedikürt, mert arra tuti volt ideje és lehetősége, hogy ilyen szépek legyenek a lábkörmei.

    Egyébként továbbra is hülyeségnek tartom, hogy egy harapás, ami egyébként nem halálos, végzetes lesz. Viszont amikor kaszabolnak nyelik a vért vélhetően, mert maszk nincs rajtuk, az nem árt nekik.
    Én csalódott vagyok, hogy kiírták Andreát, ráadásul így.

    Sophia hiánya miatt pedig Carl motivációja és jellemfejlődése hiányos és nem lehet mindent érteni.

    Szerintem a 2. évad jobb volt, de ez se volt rossz.
  • Pares
    #5013
  • alfa73
    #5012
    Nekem az a rész tetszett a legjobban az egész évadzáróban, amikor közelről mutatják, ahogy Andrea mezítláb a lábujjaival megragadja a fogót, de nem tehetek róla, mert láb-fetisiszta vagyok. Nagyon szép az a nő.