12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • Narxis
    #5211
    Jó kritika.
  • RatBaG #5210
    http://comment.blog.hu/2013/04/08/the_walking_dead_a_negyedik_evadban_emelni_kell_a_tetet
  • Monoton
    #5209
    Nem úgy történt, ahogy a képen van. Gondolom az volt az eredeti koncepció. Kiszabadította magát (kombinált fogóval bilincsből :DD), aztán belenézett Milton szájába.
  • Austin Bailey
    #5208
    hol látod te itt Andrea szabad kezét?
  • Fyndath
    #5207
    Főleg miután vígan tapossák a többi zombit is (ha jól emlékszem Michonne, amikor ki volt kötve).
  • JackMeadow
    #5206
    jo nehogymá andrea félkézzel ne tudja bekummasztani a koponyáját egy fogóval
  • Austin Bailey
    #5205
    lehet, hogy nem volt kidolgozva, hogy Andrea mitől szabadul ki, ezért inkább kivették az egészet
  • PJack
    #5204
    haha
  • Pares
    #5203
    Mondjuk én elnéztem volna, ahogy elcsámcsog Andrea belsőségein. Merle is olyan jól nekifogott annak a hullának, még az étvágyam is megjött... Megyek eszek is valamit.
  • Kaplan
    #5202
    Ezt azért jó lett volna benne hagyni, a sikításból úgy is egyértelmű volt, hogy megharapták. Legalább is én azonnal erre gondoltam, de ez nem jelenti azt, hogy más is. :)
  • syberia2
    #5201
    A Telltale játékról szóló dumcsit lezárván: olvasgattam régebbi cikkeket, interjúkat a sorozat előző részeiről: csak apró részekben tűnik fel hogy most is ugyanazt a sorozatot nézem:D Nem a minőség változott, de hol vannak már az 1.-2. évad szereplői és történései? Esküszöm, nyáron újranézem őket, mert tényleg nagyon más volt a hangulata:D
  • syberia2
    #5200
    Ez egy igaz Ricktatúra
  • Jim Morrison
    #5199
    törölt jelenet
  • Austin Bailey
    #5198
    ja én azt hittem, hogy a megfogalmazásomat tartottad nem helyénvalónak
  • csokalaci
    #5197
  • Monoton
    #5196
    Pontosan azért írtam amit írtam, mert a Tudományosban szoktak ilyenek lenni .
  • Steve Downie
    #5195
  • Austin Bailey
    #5194
    nem tudom ti mit szólnátok hozzá, ha valaki közölné, hogy a véleményed nem lehet a véleményed
  • Monoton
    #5193
    Nana, ez nem a Tudományos részleg
  • McCartman
    #5192
    össze ne vesszetek már ezen. :D
  • Austin Bailey
    #5191
    nem sok értelme van megalapozatlanságot hangoztatni, mert tulajdonképpen minden megalapozatlan, amennyiben figyelembe veszed, hogy valószínűleg többet is tudhatnál valamiről, mint amennyit tudsz. Attól hogy valaki valamit öt perc alatt ítél meg, attól még az megalapozott, maximum nem túl nagyvonalú
  • syberia2
    #5190
    ok,csá
  • Pares
    #5189
    Most neked mi a bajod? Nem írtam, hogy rossz, egy szóval se, csak hogy nekem a jó értékelések ellenére nem jött be. Ez annyira bánt? Tudod éppen egy fórumon vagyunk, ha nem vetted volna észre.
  • syberia2
    #5188
    Majdnem: nem tűröm a nem dicsérő véleményt, ha az megalapozatlan, márpedig a te esetedben az. Nem muszáj szeretned, sőt még csak kipróbálnod sem, csak ne gondold azt, hogy akkor a te véleményedre bárki is kíváncsi.
  • Pares
    #5187
    Jajjj, bocsánat, nem tudtam, hogy nem tűröd a nem dicsérő véleményt!
    Csak azért írtam, mert tényleg mindenhol dicsérik, és igazából sajnálom, hogy engem nem fogott meg valamiért, mert szeretem a szerepjátékokat, és zombi témásból nincs sok. Habár talán idén jönnek majd ilyesmik (Dead State?).
  • Evoluti0N
    #5186
    Tudom, hogy hülyeség összehasonlítani a kettőt, de nekem a játék sokkal jobban tetszik, mint a sorozat. A szereplők is sokkal szerethetőbbek és a történet is sokkal jobb.
  • syberia2
    #5185
    Ez azt jelenit hogy csak az első egy óráról van fogalmad- tényleg nem értem miért nem maradsz a popódon és nem szólsz közbe.

    Ezt a fajta játékot a történet határozza meg, annak fordulatait pedig se könyv, se film, se semmilyen játék nem az első 10%-ában durrogtatják el.
  • Pares
    #5184
    Áh, nem az én stílusom.
  • stargatelost
    #5183
    Hát ha csak addig jutottál, ne várj csodát :) Együtt az öt rész üt rendesen. A második epizód már nagyon bedurvul, huh basszus, ha csak rá gondolok mi van abban :O
  • Pares
    #5182
    Mondjuk én személy szerint nem értem a hype-ot a TWD játékkal kapcsolatban. Első epizód feléig jutottam, de semmilyen tekintetben nem jött be, és most nem a grafikára és irányításra gondolok. A Deadlight, bár teljesen más fajta játék, sokkal jobban átadta számomra a zombiapokalipszis fílinget.
  • syberia2
    #5181
    Más, de a Telltale TWDnek van még topikja, azt a játékot mindenképp szerezd be!
  • Austin Bailey
    #5180
    kár hogy pont akkor találtam meg ezt a topikot, amikor vége lett az évadnak. Van valami más sorozat, amit éppen néztek, és van topikja?
  • Austin Bailey
    #5179
    ugyanilyen cicám volt, csak 1 hónapja meghalt
  • Susarc
    #5178
  • Susarc
    #5177
  • McCartman
    #5176
    Szép. :D
  • F2004
    #5175
    Merle is coming back!
  • ForzaInter
    #5174
    tyresse a képregény egyik legfontosabb karaktere, jó későn hozták be..

    az őt játszó színész nagy kedvencem, remélem nem csak 1 évadig fogja húzni:D
  • Monoton
    #5173
    Következő évadban állandó szereplő lesz Tyrese (plusz Sasha és Beth is). Ha nem valami lelki bajos szerepet kap, már van miért várni a következő évadot. :D
  • kissssss
    #5172
    szinte már vártam mikor fog feltűnni ez... :-D