12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • tigeroo
    #5575
  • tigeroo
    #5574
    amikor belülről mutatták hogy lefog esni akkor mintha valami acélgerendán pihent volna, így már talán érthető lenne a dolog, de akkor sem magyarázza hogy emellett miért úgy mutatják be a járkálók potyogását mintha valami álmennyezetről lenne szó...

    úgylátom másokat sem győzött meg a stáb, ez bizony csacskaság volt
  • Fenrir
    #5573
    Ráadásul a roncs helyzetéből és kinézetéből tisztán látszik, hogy az a gép nem leszállt hanem lezuhant oda.
  • G_ArchAngel #5572
    Helikopter azt hiszem a szelen fekudt a kulso fofal feletti parapeten. Az sem birhatna el szerintem azt a tobbtonnas roncsot, mert az ilyen tetoket max 2m-es hoteherre meretezik, de hat ez nem a Discovery vagy NatGeo :)
  • BoneDragon
    #5571
    Szerintem meg elég gyenge volt évadnyitónak. Na majd kiderül mi lesz ebből...
  • Fenrir
    #5570
    Azért van pár hasonló film amiben elmagyarázzák: I am legend, World War Z, 28 days later.


    Nem értem, hogy miért lenne gond, hogy legalább a néző megtudja, hogy miért alakult ki ha már nem tudja minden random karakter a világban. Főleg ha már elhintették azt, hogy ez a valami mindenkiben benne van.
  • tigeroo
    #5569
    azt vágom, de hogyvan hogy a helikopter becsapódást (mert gondolom a rotor csapta le az egyik walker alsó részét amit végigvizslatott a néger mielőtt bement) kibírta az a tető de az embersúlytól már beszakad? vagy a helikopterzuhanás után valahol beázott a tető és az OSB lap elrohadt vagy mi?:D
  • Seth
    #5568
    Szerintem a jó öreg ebola lesz, annál van ,hogy minden nyílásból jön a vér
  • G_ArchAngel #5567
    Random helyeken szakadtak be, szoval a polcnak semmi koze nem volt hozza. Olyan, mint a Telapo shotgunnal jelenet...
  • Prof William
    #5566
    A zombis filmekből nem igazán szokott kiderülni hogyakkor mi is történt. Valószínűleg a vírus emberi figyelmetlenség, vagy a helyzet elbagatellizálása miatt tudott olyan mértékben elterjedni, hogy már megállíthatatlan volt.

    Lehet hogy az utolsó napokra a járvány eredetére rájött pár tudós, de hőseink ezt biztos nem fogják megtudni.
  • tigeroo
    #5565
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a wallmartos rész mi a faszom volt? de ezt hogy magyarázható ki mondjuk statikailag?

    viszont a "vaddisznós" csavar tetszett, jó rész volt all in all.

    akkor mostmár valami új vírus is szedni fogja áldozatait?? már csak az a kérdés hogy testnedven, seben, vagy micsodán keresztül... wtf túl sok még a kérdés, de kurvajó évadnyitó volt
  • Fenrir
    #5564
    Az évad trailer-ében említették, hogy sok embert vesztettek amikor a börtönbe jutottak a walkerek. Gondolom a kissrác volt az első.
  • Austin Bailey
    #5563
    gondolom a következő részben megeszi a fél lakosságot
  • Fenrir
    #5562
    Szerintem valami fertőzéstől láza volt, azért is állt a zuhany alá.
  • Szolnokboy1
    #5561
    az izzadtság volt.
  • Kongy
    #5560
    Amúgy sztem az a csávó valamivel megvághatta magát v megharapták, mert ha jól megfigyelitek ahogy meg a tusoló felé hagy egy véres lábnyomot az egyik lábával.
  • Fenrir
    #5559
    Amúgy a képregényből kiderült, hogy mi ez és honnan jött? Már mint a zombivá válás.
  • Prof William
    #5558
    A zombiknál a gennyes folyás szinte már alapkövetelmény. Be se vesznek, ha nem vagy olyan.

    "Abba halt bele, hogy Daryl nem mosott kezet, mikor kezet fogtak. Szóval gyerekek, wc után mindíg mossatok kezet,mert különben valaki belehalhat "

    Sőt nekem van egy tippem, hogy az egész zombi apokalipszis is így kezdődött. :)

  • haxoror
    #5557
  • Zenszkij
    #5556
    Tök egyértelmű. Volt egy zombi a kerítésnél, akit Rick kifigyelt. Gennyes vér folyt a szeméből. Plusz elpusztult egy disznó is. Valami komoly vírus fogja szedni áldozatait, mely mutálódik a zombivírussal.
  • Seth
    #5555
    Abba halt bele, hogy Daryl nem mosott kezet, mikor kezet fogtak. Szóval gyerekek, wc után mindíg mossatok kezet,mert különben valaki belehalhat
  • Zenszkij
    #5554
    Fú ne is mondd! Elkapnám pár körre :D.
  • R4ng3r
    #5553
    Hershel lánya nekem is bejön, ezután az epizód után elgondolkodva "nem is olyan őszintén sikít" kategória XD
  • R4ng3r
    #5552
    Valószínűleg a vírus mutálódásával lesz a gond,egyesek szerint valamiféle agyhártyagyulladás... sok feltevés van de biztos hogy a vízhez lesz köze,meg azért az a börtön nem egy Hilton...
  • Austin Bailey
    #5551
    ja ezt nem feltéltenül neked válaszoltam
  • Austin Bailey
    #5550
    azért szakadt le, mert el volt korhadva. Azért volt elkorhadva, mert csöpögött rá a víz kb egy évig, és mivel árnyékban volt nem tudott kiszáradni. A tető meg nemcsak a helikoptertől szakat le, hanem mert lapostető, amin csak gyűlt a törmelék az évek alatt, és felszívta a csapadékvizet, amitől megnőtt a súlya, ezek után pedig rátrappoltak a 20-30 kilós jártkálók. Mondjuk elég béna volt a jelenet, mert egy tető nem így szakad be. Kicsit olyan volt, mint egy számítógépes játék x-edik pályája, ahol má nem tudtak milyen nehezítést kitalálni a járkálóknak. Összességében amúgy azt gondolom, hogy ez az évad valószínűleg kellően idegborzoló lesz, és talán jobb, mint az előző kettő.
  • Austin Bailey
    #5549
    mondta, hogy rosszul van. Biztos vakbélgyulladásban vagy ilyesmi.
  • Darthmushroom
    #5548
    csak simán természetes halálba, valami hülye betegségbe.
  • grebber
    #5547
    Nem volt az a atomjó rész, node a 2. már ütősebbnek ígérkezik a kis bejátszás alapján!
  • Kaplan
    #5546
    A börtönlakó fiatal srác miben halt meg? Csak nekem nem esett le? Kapott egy pánikrohamot, elájult és beverte a fejét? Vagy mi volt? Lehet, hogy nem figyeltem eléggé de nem emlékszem, hogy valaki bántotta volna.
  • Kaplan
    #5545
    A börtönlakó fiatal srác miben halt meg? Csak nekem nem esett le? Kapott egy pánikrohamot, elájult és beverte a fejét? Vagy mi volt? Lehet, hogy nem figyeltem eléggé de nem emlékszem, hogy valaki bántotta volna.
  • Kaplan
    #5544
    A börtönlakó fiatal srác miben halt meg? Csak nekem nem esett le? Kapott egy pánikrohamot, elájult és beverte a fejét? Vagy mi volt? Lehet, hogy nem figyeltem eléggé de nem emlékszem, hogy valaki bántotta volna.
  • Kaplan
    #5543
    A börtönlakó fiatal srác miben halt meg? Csak nekem nem esett le? Kapott egy pánikrohamot, elájult és beverte a fejét? Vagy mi volt? Lehet, hogy nem figyeltem eléggé de nem emlékszem, hogy valaki bántotta volna.
  • Lantee
    #5542
    Micsoda kis piszlicsáré dolgokon akadtok fent! Mitől szakadt le a polc? Nem rohadt mindegy?! Egy zombi-apokalipszis közepén nem teljesen mindegy, hogy mitől szakad le a polc?!

    Ez egy zombis hentelde, némi drámai vonallal megspékelve. Nem értem az indokolatlan elvárásokat.
  • Lantee
    #5541
    Micsoda kis piszlicsáré dolgokon akadtok fent! Mitől szakadt le a polc? Nem rohadt mindegy?! Egy zombi-apokalipszis közepén nem teljesen mindegy, hogy mitől szakad le a polc?!

    Ez egy zombis hentelde, némi drámai vonallal megspékelve. Nem értem az indokolatlan elvárásokat.
  • Lantee
    #5540
    Micsoda kis piszlicsáré dolgokon akadtok fent! Mitől szakadt le a polc? Nem rohadt mindegy?! Egy zombi-apokalipszis közepén nem teljesen mindegy, hogy mitől szakad le a polc?!

    Ez egy zombis hentelde, némi drámai vonallal megspékelve. Nem értem az indokolatlan elvárásokat.
  • Evoluti0N
    #5539
    Emellett valószínűleg egy rázuhant helikopter se tesz jót egy ilyen tetőnek.
  • Evoluti0N
    #5538
    Emellett valószínűleg egy rázuhant helikopter se tesz jót egy ilyen tetőnek.
  • Narxis
    #5537
    Át is volt ázva, a tűzoltócső csöpögött, pont a polcra, fel is nézett a csávó mielőtt odanyúlt, hogy mi a szar csöpög.
  • Kongy
    #5536
    :DDD nem az, hanem nyilván attól meggyengült vagy nemtom na :D