12301
banner

Fear the walking dead
- TWD testvérsorozata
  • dragon11
    #5535
    boccs srácok de csak sztem vt semmitmondó ?
  • mijki
    #5534
    Hershel kisebb lánya még mindig jól néz ki, és ha jól vettem ki az epizódból újra szingli.
  • desigo
    #5533
    Hangosan felnevettem most
  • Szolnokboy1
    #5532
    ez azt jelenti, hogy akkor még kevésbé értem, hogy pontosan mitől szakad be és mitől nem a tető. :D úgy néz ki ezt a részt is Carl és a meseszakkör dobta össze.
  • Monoton
    #5531
    A polc tartotta meg az egész tetőt
  • Kongy
    #5530
    Lehet csak a walkerek voltak ólomból:D Amúgy rá volt zuhanva a tetőre egy helikopter, ha az jelent valamit :D
  • Szolnokboy1
    #5529
    nem tudom, de én nem is keresek egy taliga pénzt havonta, mint a kedves író urak.

    de ha már itt tartunk, ki építi egy szupermarket tetejét kartonpapírból?
  • Kongy
    #5528
    Másképp hogyan adtak volna indokot a tetőn lévő két tucat walker kiirtására? :D
  • Szolnokboy1
    #5527
    csak megnéztem, pedig nem akartam. hozta a kötelező középszart a rész, voltak jó és elképesztően debil pillanatai.

    A boros polcos rész az mi volt? Ugyan mitől dőlt rá?

  • Narxis
    #5526
    Sose fogod igazán megunni. ;)
  • Kongy
    #5525
    +1

    Érdekes, de jó volt látni újra a régi arcokat (Rick, Daryl, Hershel) együtt :D Azért érdekes, mert úgy voltam vele, hogy nem nézek több WD-et mert meguntam a 3. évad végére.. és mégis..
  • ForzaInter
    #5524
    fasza volt a kezdés nagyon.

    még egy szereplő a drótból:D azon viszont meglepődtem, hogy a walking dead előzmény könyvekből bob-ot játsza, csak ott esett le mikor az áruházban az üvegeket nézte sóvárogva.

    azért is lepett meg mert a könyvben ő jó barátja volt a kormányzónak woodburyben..

  • Zenszkij
    #5523
    Nah meglestük asszonnyal. Szerintem kifejezetten jó rész volt. Amennyiben a folytatás is ilyen lesz, nem lesz ok panaszra!
  • Montanosz
    #5522
    ja örkény nagyon passzolt volna))


    - Jó napot.
    - Jó napot.
    - Hogy van?
    - Köszönöm, jól.
    - És az egészsége hogy szolgál?
    - Nincs okom panaszra.
    - De minek húzza azt a kötelet maga után?
    - Kötelet? – kérdem hátrapillantva. – Azok a beleim....

  • cylonflatus
    #5521
    Annyira drámai mint amilyen egy átlagos Walking Dead epizód drámai szokott lenni. Ez már a 4. évad, aki eddig követte a sorozatot az nem hiszem, hogy meglepődne ill. ne tudná, hogy kb mire számítson. Ha úgy értetted, hogy mennyire volt akciódús azt mondanám közepesen, évadnyitóhoz képest meg nagyon gyenge közepesen, a 3. évad premierjéhez képest meg egyenesen a farmos részek lassúságát idézte, viszont az idegesítő kis Clark, Lori, meg a szerelmi háromszög körüli fárasztó szüttyögés nélkül. Jó pár új karakter lett "börtönlakó", ezért is lassabb, idő kell az új arcok bemutatásához. Azért persze van pár pofás zombi gyilok, pl
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az üzletben a tetőlyukon keresztül belógó, a beleit ereszkedő kötélként használó, alpinistát játszó zombi elég frankón mutatott
    , az epizód végi előzetesből pedig kiderül, hogy a következő részben rendesen belevágnak a lecsóba, nagyon úgy tűnik, hogy amennyire ez a rész lassabb volt olyan durva lesz a következő.
  • Narxis
    #5520
    The Farming Dead

    Am. jó rész volt szvsz. Ha kb. ilyen egyensúlyban lesz a lelkizés és az akció akkor rendben vagyunk.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rick beszélgetése a nővel, főleg a végén mikor hasbaszúrta magát eléggé megrázó volt, ugye a kamera szinte végig az arcát mutatta ahogy haldoklik és szegény amúgy is úgy nézett ki mint egy zombi, valahogy durva volt. Sajnáltam.
  • Montanosz
    #5519
    Sztem jó volt látni, hogy kicsit kialakult valamiféle "társadalom"...
  • Klemice
    #5518
    fúúúú még nem láttam ezt a képet :OOO (de láttam...)
  • Monoton
    #5517
    Engem a Farm, ahol élünk c. sorozatra emlékeztetett az évadnyitó :D
  • Narxis
    #5516
    looooooool
  • IXEMGabeo
    #5515
    ú bazmeg:DDD
  • Zenszkij
    #5514
    mennyire drámai a rész? érdemes megnézni?
  • cylonflatus
    #5513
    Alias elkészült a felirattal. Ez gyors volt, köszönjük szépen!
  • Monoton
    #5512
    :DDDDDDDDDDDD
  • dragon11
    #5511
  • Prof William
    #5510
    Hozzá kell szoktatni a kölyköket a a dologhoz vagy sosem lesz belőlük felnőtt.

    Anno a HOTB-ban is van egy ilyen jelenet ahol a vezér nyilvánosan "végzet ki" egy zombit a nők és gyerekek előtt, hogy lássak, véget ért régi világ.
  • Kongy
    #5509
    Hershel kisebbik lányán amúgy meglepődtem :D
  • Kongy
    #5508
    Na, kezdésnek szerintem nem volt rossz ez a rész, volt benne dráma meg akció. Kíváncsi leszek a folytatásra.
  • Susarc
    #5507
    ez orbitális faxság.....ilyet minek kell belerakni? peeeersze játszanak a Zombikkal a 8 éves ovisok.....anyám


  • ForzaInter
    #5506
    Remélem már van 1080p is.
  • SergioAmigo
    #5505
    The.Walking.Dead.S04E01.720p.HDTV.x264-IMMERSE

    Átlagos bitráta: 6926 kb/s!! :D

  • cylonflatus
    #5504
    Santa Hershel
  • Narxis
    #5503
    looooooool
  • KaBuTo666
    #5502
    XD
  • Kongy
    #5501
    XD
  • Monoton
    #5500
    :DDDDDDD
  • IXEMGabeo
    #5499


    :DDDDDDDDD
  • G_ArchAngel #5498
    csalodas
  • Susarc
    #5497
  • sata75
    #5496
    nekem ez jön be nagyon, igaz ez 3. évad ha jól tévedek.